Wybryki Pana Shadowa

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: redbog » środa, 16 października 2019, 21:29

ShadowOfHarbringer pisze: środa, 16 października 2019, 20:40 Krytykanci: Jak się czepiacie, to pokażcie mi najpierwq który punkt regulaminu złamałem, a jak nie to pocałujcie mnie w trąbkę.
Przyzwoitość, zdrowy rozsadek... ale fakt tego pewnie w regulaminie nie napisano bo każdy czlowiek takich wartości jest nauczany w młodości i nimi posługuje się w życiu codziennym nie zależnie od tego jaka jest wywieszona kartka z regulaminem. Dla tych co takimi wartościami się nie posługują w życiu obawiam się ze nawet jeśli były by wpisane w regulamin takie punkty to i tak to nic by nie pomogło.

Z takich bardziej przyziemnych spraw dotyczących regulaminu to wielokrotnie obrażałeś ludzi czego pewnie regulamin nie zezwala chociaz pewny nie jestem i nie chce mi się go czytać.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: stokarz » środa, 16 października 2019, 21:36

ShadowOfHarbringer pisze: środa, 16 października 2019, 21:02Administracja pozwoliła żeby spekulanci zawładnęli tym forum i jest ono stracone, pokazuje się tutaj coraz więcej wypranych mózgowo jednostek, które potrafią dyskutować o cenie, albo powtarzać tylko kłamstwa i absurdalną, bezmyślną propagandę.
Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś założył swoje własne forum. Na którym "zawsze będziesz miał rację". Jeśli się nie mylę, tak właśnie definiuje się sekty.

Nie było mnie tutaj w 2015 roku, jednak powołując się na słowa @Wymazywanie, swoją opowieść o zniszczeniu BTC przez nieczyste siły rozpocząłeś właśnie wtedy. Z ciekawości, właśnie z uwagi na liczne Twoje posty, swego czasu bardzo dokładnie przestudiowałem całą historię rozwoju Bitcoina. Nie wszystko w niej jest godne pochwały.

Niemniej Twoja walka i głoszenie prawdy objawionej o BTC przejętym przez siły zła, do których opozycją jest BCH to typowe zachowania silnych sekciarzy, czysto fanatyczno-religijne, o podłożu mistycznym. Widoczne w wielu nowych kultach religijnych (w tym chociażby u początku chrześcijaństwa).

Zastanawia mnie jednak jedna rzecz. Bierzesz w ogóle pod uwagę, że możesz nie mieć racji co do Bitcoin Cash'a?
Ostatnio zmieniony środa, 16 października 2019, 21:43 przez stokarz, łącznie zmieniany 1 raz.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 16 października 2019, 21:38

wamak pisze: środa, 16 października 2019, 21:29Kierujesz się dobrymi ideami, do kryptowalut podchodzisz tak, jak należy, ale masz jedną słabość:
PYCHA
W ogóle mnie nie rozumiecie.

Łatwiej byłoby mi żyć, gydby wszyscy inni ludzie byli MĄDRZEJSI ode mnie - wtedy świat miałby większy sens i miałbym nadzieję, że się k!@#$% nie powybijamy atomówkami. Świat byłby przynajmniej przyjemniejszy w odbiorze.

A tak jak teraz muszę się tylko martwić, czy jutro nie będę musiał budować schronu albo uciekać z kraju, bo debile na górze coś głupiego wymyślą (np. zdelegalizują kryptowaluty albo wprowadzą karę więzienia za używanie ich).

Gdybyście wszyscy (albo w większości) w 2015 byli nawet mądrzejsi ode mnie i ogarnęli, że BTC jest sabotowane i wsparli Bitcoin Classic i Bitcoin Unlimited, to Bitcoin Cash BCH nawet nigdy by nie istniał, BTC miałoby teraz 32MB lub większy rozmiar bloku, ja miałbym nadzieję na lepszą przyszłość, nie wkurwiałbym się tak oraz generalnie wszyscy żylibyśmy długo i szczęśliwie (wszyscy oprócz bankierów, którzy utraciliby władzę nad ludzkością).

Niestety nie tak to działa, a ludzie to stado bezmyślnych baranów a nie grupa indywidualistów myślących samodzielnie czy logicznie.


BTW.

Chciałem sobie zablokować to forum w /etc/hosts 2 tygodnie temu, ale miałem awarię mojego proxy i jakoś tak wyszło że dalej tu jestem. Ale widzę że to był błąd, dodam ekstra konfigurację i ustawię blok, przebywanie na tym forum sprawia mi ból.
Ostatnio zmieniony środa, 16 października 2019, 21:41 przez ShadowOfHarbringer, łącznie zmieniany 1 raz.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Orator
Posty: 914
Rejestracja: 3 marca 2012
Reputacja: 190
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: Bult » środa, 16 października 2019, 21:41

Cała ta dyskusja jest całkiem ciekawa...
1. co do tego który BTC jest tym właściwym raczej pokazuje rynek a każdy ma swoje zdanie i druga strona dyskusji powinna je szanować.
2. Punkty reputacji - jestem na forum praktycznie od początku , i odkąd została wprowadzone dodatkowe punkty to szczerze nie pomagają one dla mnie znaczenia w jakiejkolwiek ocenie użytkownika z , którym prowadzi się dyskusję. Może jestem po prostu stary ale bardziej działają na mnie kolorki użytkowników. Dla mnie zbędny system ocen a mało tego jak widzę po tej dyskusji stwarza problemy.
3. Jestem na wielu forach od wielu lat i tutaj muszę się zgodzić z kolegą "Shadol..." jest lekki bałagan. Moderator powinien budzić respekt oraz strach dla tych , którzy niewłaściwie się zachowują. Bany nie powinny być uzgadniane tylko sam moderator powinien mieć możliwość decydowania o tym czy ktoś złamał regulamin czy też nie. Pilnować składni wypowiedzi , odzywania się do siebie , zamykania zbędnych dyskusji które nie trzymają się tematu itd... ( można długo wymieniać) bez emocji swoich w danym temacie. Moderowanie forum to przede wszystkim poświęcony czas na pilnowanie regulaminu ( generalnie dużo obowiązków - mało przywilejów).
To chyba wszystko w tym temacie ... lepiej go już zamknąć ;)
30 finał WOŚP eSkarbonka - https://eskarbonka.wosp.org.pl/eabwxh

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: Wymazywanie » środa, 16 października 2019, 22:11

Shadow to po prostu dość często nienawistny cham, burak z poczuciem wyższości i wielkim ego, dezinformujący i manipulujący społeczność od czasu wynalazków typu Bitcoin XT, Classic i Unlimited i wielkich "przełomów" chińskich bubli.

Za tym wszystkim stoi fajny i inteligentny gość, którego zbytnio poniosło i wpadł w podejście fanatyczne i naprawdę chore.

Przykład, że "chore"? Pisanie ludziom, którzy nie popierają forka, że są moralnie zepsuci, że są zdrajcami itp. kompletne bzdury. Fanatyzm antybitcoinowy posunięty do skrajności. Czysta nienawiść.

Uważam, że nie wnosi od dawna już wartości dodatniej do tego środowiska, bo skupił się na:
-atakowaniu wszystkiego związanego z BTC,
-nachalnej propagandzie i dezinformacji, że fork to bitcoin itd.

Że to inwestycyjnie i nie tylko szkodliwe nie trzeba udowadniać. Środowisko psycho-fanów BCH wpuściło do siebie oszusta Craiga W. Z bzdur jakie opowiadali o flippeningu itd. nie wyszło nic a tylko duże straty dla jeleni, którzy w to uwierzyli.

Nikt nie ma problemu z tym, że on ma takie poglądy, jego sprawa, że utknął w bardzo martwym imo punkcie, za to sposób ich przekazywania często połączony z obrażaniem ludzi już nie jest ok. Pycha i zadufanie, nieomylność i ego tylko śmieszą. Ale jak Wam coś nie pasuje, zgłaszajcie po prostu posty.

Dodano po 17 minutach 21 sekundach:
stokarz pisze: środa, 16 października 2019, 21:36Nie było mnie tutaj w 2015 roku, jednak powołując się na słowa @Wymazywanie, swoją opowieść o zniszczeniu BTC przez nieczyste siły rozpocząłeś właśnie wtedy. Z ciekawości, właśnie z uwagi na liczne Twoje posty, swego czasu bardzo dokładnie przestudiowałem całą historię rozwoju Bitcoina. Nie wszystko w niej jest godne pochwały.


Od czasów Bitcoin XT, Classic i Unlimited.
https://en.wikipedia.org/wiki/Bitcoin_XT
https://en.wikipedia.org/wiki/Bitcoin_Unlimited
https://en.wikipedia.org/wiki/Bitcoin_Classic

Wtedy zaczęła się dezinformacja i FUD, że BTC upadnie jako projekt i jako aktywo. Jakiekolwiek pierdnięcie związazne z XT i innymi klientami i pomysłami było przekazywane na forum jako obalenie BTC, jako nowy porządek, ataki Core itp. idiotyzmy. Było tu wiele tematów założonych przez niego z oczywistymi manipulacjami i kłamstwami.

Np. viewtopic.php?f=2&t=19412&hilit=Bitcoin+XT#p260773
viewtopic.php?f=2&t=20733&p=301039

...takich tematów można sporo przytoczyć, przejrzyj 2015-2017 jego pisania. Chiński TERMINATOR plan to była największa chyba polewka. :mrgreen: Dezinformator i szkodnik środowiska BTC od 2015. Wraz z wyjściem BCH faza się nasiliła.

Dodano po 2 minutach 15 sekundach:
ShadowOfHarbringer pisze: środa, 16 października 2019, 21:38Łatwiej byłoby mi żyć, gydby wszyscy inni ludzie byli MĄDRZEJSI ode mnie - wtedy świat miałby większy sens i miałbym nadzieję, że się k!@#$% nie powybijamy atomówkami. Świat byłby przynajmniej przyjemniejszy w odbiorze.
Biedny, samotny narcyzek najmądrzejszy na świecie cierpiący, że wszyscy dookoła są idiotami. Faktycznie kur... masz rozterki... Do psychologa.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: socjolog2008 » środa, 16 października 2019, 22:12

Jeżeli istnieje cokolwiek takiego jak crypto społeczność, czy satoshi family ;) przestańcie wzajemnie na siebie szczekać i strzelcie sobie zimne piwko.
Też miałem nieprzyjemne teksty ze strony Shadowa ale powiedźcie czy nie nobilituje sam fakt że gość live rozmawiał z satoshim u zarania dziejów Bitcoina :?:
https://bitcointalk.org/index.php?topic ... 9#msg26999

Temat szkodliwy i do zamknięcia. Zrzesza nas technologia, nie poziom kultury, poglądy, kolory czy inne..
Ein Reich, Ein Volk, Ein Bitcoin (i co z tego że ma dzisiaj wiele forko odsłon ;) http://www.findmycoins.ninja)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: Wymazywanie » środa, 16 października 2019, 22:20

socjolog2008 pisze: środa, 16 października 2019, 22:12Też miałem nieprzyjemne teksty ze strony Shadowa ale powiedźcie czy nie nobilituje sam fakt że gość live rozmawiał z satoshim u zarania dziejów Bitcoina
Nazywał Cię jeśli dobrze pamiętam scamerem za to, że spekulujesz na forku BTG? To trochę więcej niż "nieprzyjemne" teksty jak dla mnie.

Nikt nie odbiera mu należnego szacunku za bycie wcześnie w BTC, ale nie znaczy to, że może traktować ludzi jak sedes jeśli się z nim nie zgadzają.

Zabawnie, w linkowanej dyskusji wtedy też się kompletnie mylił co do BTC:
Pushing bitcoin on wikileaks will kill bitcoin, and still it won't help wikileaks a lot.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: amneziahaze » środa, 16 października 2019, 22:23

Dzięki Shadow za wszystko. Miło było czytać.

Tu nie ma żadnego mesjanizmu czy wiedzy, cel to rozrywka, jakaś taka dziwna forma ewolucji social mediów, gdzie patostrimer z donacji więcej zarabia od organizacji naukowej, no to sorry, bieguny się poobracały, również tutaj.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: socjolog2008 » środa, 16 października 2019, 22:34

@Wymazywanie Bitcoin to technologia. Stan umysłu. Podzielona i sforkowana. Jednak drzewo genealogiczne na zawsze będzie jedno.
I tak już zostanie. Każdy ma spekulacyjnie swoją wirtualną rzeczywistość ;)
https://www.visualcapitalist.com/major- ... ubway-map/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: amneziahaze » środa, 16 października 2019, 22:51

stokarz pisze: środa, 16 października 2019, 21:36Niemniej Twoja walka i głoszenie prawdy objawionej o BTC przejętym przez siły zła, do których opozycją jest BCH to typowe zachowania silnych sekciarzy, czysto fanatyczno-religijne, o podłożu mistycznym. Widoczne w wielu nowych kultach religijnych (w tym chociażby u początku chrześcijaństwa).
Różnica polega na tym, że on się nie przykleja do czegoś bo weszło do mainstramu tylko Bitcoin miał spełniać określony cel i dużo ludzi święcie wierzyło w ten projekt od początku, zanim pojawili się naganiacze i pseudoanalitycy zbijający kapitał na popularności Krypto, tzw. sępy. Dlatego spora część osób odsunęła się od tego projektu, który pierwotnie miał spełniać inne założenia. Tyle odnośnie sekciarstwa i manipulowana ludźmi.
Ostatnio zmieniony środa, 16 października 2019, 22:55 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 302
Rejestracja: 20 maja 2018
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@Hegemon1995

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: randomowy świeżak » środa, 16 października 2019, 22:55

socjolog2008 pisze: środa, 16 października 2019, 22:12Też miałem nieprzyjemne teksty ze strony Shadowa ale powiedźcie czy nie nobilituje sam fakt że gość live rozmawiał z satoshim u zarania dziejów Bitcoina
Od kiedy znajomości, kontakty czy przysłowiowy uścisk dłoni nominuje Nas do posiadania tytułu jedynego na świecie głosiciela prawdy i słusznych wartości?

Bitcoin się wybił dzięki społeczności i prawidłowemu funkcjonowaniu sieci a nie dzięki powszechnemu uznawaniu satoshiego za nieomylnego godnego zaufania człowieka. Zastanówcie się proszę ile procent kodu BTC zostało napisane przez samego satoshiego a ile przez społeczność. Pomysł to nie wszystko, zakładając że ktoś jest nieomylny stajemy się fanatykami. Gdy do fanatyzmu damy jeszcze tylko sobie samemu prawo do nieprzestrzegania własnych zasad uznających się za wysłannika boga, to mamy mieszankę wybuchową.

Chodzi mi o to że shadow wiele razy powtarzał że BCH jako jedyne trzyma się wizji podczas gdy regulacja trudności która jest poniekąd trzonem całego systemu i decyduje o tym który łańcuch przetrwa, została bezczelnie zmieniona by naciągnąć to "święte" wręcz prawo na rzecz sieci która tego forka dokonała.
Mówiąc prościej, o tym która sieć jest Bitcoinem decyduje hashrate, chyba że to nasza sieć ma mniej mocy wtedy to decyduje jakiś inny argument (o ile go spełniamy) - to jest chore !!! Albo przestrzegamy jakichś zasad, albo się na nie nie powołujemy i nie zakłamujemy rzeczywistości.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: stokarz » środa, 16 października 2019, 23:13

amneziahaze pisze: środa, 16 października 2019, 22:51 tylko Bitcoin miał spełniać określony cel i dużo ludzi święcie wierzyło w ten projekt od początku
Jeśli mnie pamięć nie myli, to po rozesłaniu przez Satoshiego informacji o starcie BTC za pomocą listy e-mailowej cyberpunków, prawie nikt nie uwierzył w możliwość triumfu BTC.

Wejście krypto do mainstreamu dało tej idei więcej, aniżeli możemy sobie wszyscy wyobrazić. Owszem, pełno tu naciągaczy i scamerów, jednak nawet na forum można zauważyć, że do społeczności dołączyło wiele osób, których prócz kursu naprawdę fascynuje idea BTC.

Wiara w dany projekt od początku nie upoważnia Shadowa do wyżywania się na ludziach i traktowania osób z innym od niego zdaniem jak śmieci.

Bitcoin spełnia cel określony w WH przez Satoshiego. Za pomocą sieci Bitcoin możliwe są tanie, bezpieczne i globalne transfery pieniężne, bez pytania o zgodę jakiegokolwiek banku, czy operatora płatności. W pełni anonimowo. To, że nie jest aż tak dobry do zapłaty za poranną kawę wynika z technologii zastosowanej przez Satoshiego przy budowie tego systemu. Chcąc osiągnąć decentralizację, musiał pójść na ustępstwa. Jak chociażby dynamiczny system opłat lub kilkunastominutowa przerwa w propagowaniu nowych bloków.

Satoshi słynnie powiedział, że to nie jest problem jeśli twoja transakcja musi poczekać do kilku kolejnych bloków, aby przejść. Blockspace celowo dostają wpierw ci, którzy a) mogą za nią najwięcej zapłacić, b) najbardziej jej potrzebują. Nie wyobrażam sobie być pionierem i prawdziwym early-adopterem BTC, wierzącym w jego przyszłość jako globalny system monetarny, znając dokładnie jego budowę i technologię, a jednocześnie myśleć, że w momencie szerokiej adopcji, kupno kawy będzie priorytetem do rozgłaszania w sieci.

BTW. skąd w "wizji Satoshiego" celowa reorganizacja łańcucha? : https://blog.bitmex.com/the-bitcoin-cas ... incidents/
Ostatnio zmieniony środa, 16 października 2019, 23:19 przez stokarz, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: Wymazywanie » środa, 16 października 2019, 23:18

randomowy świeżak pisze: środa, 16 października 2019, 22:55Chodzi mi o to że shadow wiele razy powtarzał że BCH jako jedyne trzyma się wizji podczas gdy regulacja trudności która jest poniekąd trzonem całego systemu i decyduje o tym który łańcuch przetrwa, została bezczelnie zmieniona by naciągnąć to "święte" wręcz prawo na rzecz sieci która tego forka dokonała.


EDA? :) Zrobili, by bloki wpadały. Bo wpadały raz na kilka godzin... :lol: A blok drugi BCH wpadł chyba po 17 godzinach jeśli dobrze pamiętam.
Jak już zrobiono szybsze bloki na BCH, to mogli się powoływać po pewnym czasie, że mają dłuższy łańcuch niż BTC. Nie wiem jak jest teraz. Oczywiście, że to było pogwałcenie Whitepaper. Większa moc + dłuższy łańcuch = wygrywający fork. Nie było ani jednego ani drugiego. Może długość łańcucha była jak EDA wprowadzili. Z perspektywy Whitepaper BCH to jest antybitcoin i próba oszustwa, nic więcej.

Ale ups BCH już nie ma, rozforkowali się sami hehe, geniusze.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: mecenas » środa, 16 października 2019, 23:41

:shock: Ja pi@#$%e... ale Was pojebało!

@ShadowOfHarbringer
Rewolucja zawsze zjada swoje dzieci.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 17 października 2019, 00:06

@mecenas Jak napiszemy, że BCH potocznie zwany Bcash albo Bitcoin (srasz cash) jest Bitcoinem oryginalnym od 2009 roku, to dasz plusa i nie będę pojebany :?: :D Czy Bitcoinem jest fork forka BSV a Craig Wright to jednak Satoshi? Bo już nie kumam w jakiej fazie są fani R.I.P. BCH, obecnie BCH ABC albo BCH SV (prawdziwa wizyja!). Wskaż jedyną słuszną drogę jaką wskazał wizjoner Shadow.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: hassejo » czwartek, 17 października 2019, 07:15

Wymazywanie pisze: czwartek, 17 października 2019, 00:06Craig Wright to jednak Satoshi?
Uwierzę w to tylko wtedy, jeśli na bitcointalk się ponownie zaloguje Satoshi i podpisze się Craig Wright :twisted:

W innym przypadku Ci wszyscy real Satoshi to jedna wielka ściema.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: amneziahaze » piątek, 18 października 2019, 12:41

@Wymazywanie A raven strzela memy zaorowi.
Wymazywanie pisze: czwartek, 17 października 2019, 00:06Wskaż jedyną słuszną drogę jaką wskazał wizjoner Shadow.
Fundament, czyli poziom tego forum jak ogółem ludzi jest coraz gorszy. A Ty sobie dalej dorabiaj ideologię, że demagogia ma sens.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: socjolog2008 » piątek, 18 października 2019, 13:01

Wymazywanie pisze: środa, 16 października 2019, 22:20Pushing bitcoin on wikileaks will kill bitcoin, and still it won't help wikileaks a lot.

Absolutnie nie bronie Shadowa. Ale Satoshi kilka linijek wyżej sam napisał : ,,Bitcoin is a small beta community in its infancy. You would not stand to get more than pocket change, and the heat you would bring would likely destroy us at this stage.'' odnośnie Wikileaks w tamtym czasie. https://bitcointalk.org/index.php?topic=1735.140

Macie swoje porachunki, on promuje swojego ulubionego alta, jak większość z nas. Nie potrzebnie ubiera to w ideologię. To technologia, nie potrzebuje tego. Zaczynam wątpić czy tu jeszcze jakakolwiek ideologia istnieje, idea była i się zmyła ;)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: Wymazywanie » piątek, 18 października 2019, 13:08

amneziahaze pisze: piątek, 18 października 2019, 12:41 @Wymazywanie A raven strzela memy zaorowi.
Wymazywanie pisze: czwartek, 17 października 2019, 00:06Wskaż jedyną słuszną drogę jaką wskazał wizjoner Shadow.
Fundament, czyli poziom tego forum jak ogółem ludzi jest coraz gorszy. A Ty sobie dalej dorabiaj ideologię, że demagogia ma sens.
Ups, no tak, zapomniałem, że jesteś fanem BSV i Craiga W.
Niezły z Ciebie przypadek.

Dodano po 51 sekundach:
@socjolog2008 SN również się mylił w przypadku Wikileaks. Oczywiście jego podejście było zrozumiałe.

Dodano po 1 minucie 57 sekundach:
socjolog2008 pisze: piątek, 18 października 2019, 13:01 Macie swoje porachunki, on promuje swojego ulubionego alta, jak większość z nas.
Oj, uważaj co żeś napisał... ;)
Już chyba był dym od Shadowa do admina za wrzucenie BCH w dział altów. Nie pamiętam, czy było tylko gorąco, czy nie obyło się bez krzyczenia o zdrajcach i braku moralności, wiadomo przez kogo. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: amneziahaze » piątek, 18 października 2019, 13:09

Wymazywanie pisze: piątek, 18 października 2019, 13:06Ups, no tak, zapomniałem, że jesteś fanem BSV i Craiga W.
Niezły z Ciebie przypadek.
Jestem fanem liczb rzeczywistych i dowodów. Tu nie ma dowodów, tu są wojny propagandowe, więc można już uznać to oficjalnie za śmietnik informacyjny.

pełny link do łowców frajerów: https://vod.tvp.pl/video/magazyn-sledcz ... 9,44575829
Nie ma chyba ani jednego polskiego brokera który by był rzeczywistym market makerem.
A co robił sam KNF wiadomo.

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości