Wybryki Pana Shadowa

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: socjolog2008 » piątek, 18 października 2019, 13:19

@Wymazywanie przemyślany, wolnościowy i faktycznie innowacyjny pomysł jakim jest Bitcoin ma w tej chwili tyle podziałów, agentury, prowokatorów, OZI i TW że nie jednemu funkcjonariuszowi Służby Bezpieczeństwa się łza wzruszenia w oku kręci :mrgreen:
Ciekawe do poczytania (OT) : https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... _RM-uJ-irI
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: Wymazywanie » piątek, 18 października 2019, 13:25

@amneziahaze Dzięki za link, nie każdy obejrzał wczoraj.
@socjolog2008 Zgadza się, wokół Bitcoina jest pewnego rodzaju wojna i niegasnący szum, o czym będą pisane za x lat grube opracowania i co będzie przedmiotem osobnych wykładów na różnych kierunkach na studiach. Tworzymy Historię tu i teraz :!:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: amneziahaze » piątek, 18 października 2019, 13:30

Wymazywanie pisze: piątek, 18 października 2019, 13:25Tworzymy Historię tu i teraz
miau miau miau.

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 9 maja 2019
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: championbit » piątek, 18 października 2019, 16:14

socjolog2008 pisze: piątek, 18 października 2019, 13:19Bitcoin ma w tej chwili tyle podziałów, agentury, prowokatorów, OZI i TW
Obecnie każdy pajac który chce się wybić na youtubie mówi ze mu kasują zasięgi bo chcą go zniszczyć agenci itd it
Nie wiem czemu ale jeszcze bardzo wielu ludzi sie na to łapie do tego stopnia że czasem lepiej powiedzieć że jest się atakowanym przez agentów niż że się atakowanym nie jest, szczególnie mocno działa to na fanów spiskowych teorii.

Osobiście uważam że nie ma co przesadzać, na miejscu dużej firmy która chce wejść w innowacyjną branżę też bym szukał programistów którzy się w niej specjalizują i przewodzą projektowi który już odniósł sukces. Na rynku pracownika i to jeszcze tak szczególnie wykwalifikowanego nie ma sie co dziwić że będą się pojawiać przejęcia ale czy to jest oznaką że zaraz wyskoczy nam tu zaraz Rotschild Soros czy inny reptilianin ? - wątpię.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: hassejo » piątek, 18 października 2019, 22:18

amneziahaze pisze: piątek, 18 października 2019, 13:09Jestem fanem liczb rzeczywistych i dowodów. Tu nie ma dowodów, tu są wojny propagandowe, więc można już uznać to oficjalnie za śmietnik informacyjny.
Tak jak pisałem, chłopcze czy też mężczyzno, nie wiem kim jesteś naprawdę i chyba nie chcę.. ale żyjesz w swoim świecie i ty komuś próbujesz wmówić że jesteś fanem liczb rzeczywistych ?
Zgodzę się z tym pod jednym warunkiem, że dla ciebie liczby rzeczywiste to nie zbiór liczb wymiernych i niewymiernych, zaś liczb które pasują tobie i twojej ideologii.
Problem jest w tym, że jesteś jedną z osób które świat wyimaginowany tworzą, uważając przy tym, że ten twój jest jedynym prawdziwym.
To jest wojna propagandowa.

jak widać to po twoich postach z historii jak i obecnych, masz swój świat i swoją wizję i nie mam nic do tego. jednak nie próbuj wmówić innym że twój świat jest taki sam jak innych.

no i miałem rację co do swojego minusa, oczywiście musisz się odwdzięczyć, bo przecież masz ich więcej. żenujące jest twoje zachowanie i twoje niektóre wypowiedzi. trochę jakby syndrom "dziecka niechcianego", które musi obrać swoją ścieżkę i plan, tak aby pozostać zaakceptowany przez społeczeństwo.

dobrej nocy ;)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 19 października 2019, 11:02

mecenas pisze: środa, 16 października 2019, 23:41:shock: Ja pi@#$%e... ale Was pojebało!
Powiem więcej: Kompletnie wszystkich wszędzie pojebało.

To się tyczy nie tylko Bitcoina czy Bitcoin Casha. To się też tyczy polityki, genderów-srenderów, LGBTQWERTY+, rządu, EU, Chin, całego świata właściwie.

Nie ma żadnych trwałych wartości, żadnej etyki i żadnego sensu w tym wszystkim. Wszystko jest relatywne.

Świat stał się absolutnie ideologicznie popierdolony. Co następne? Pewnie wojna.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1501
Rejestracja: 5 maja 2013
Reputacja: 1229
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: miluu » sobota, 19 października 2019, 11:55

ShadowOfHarbringer pisze: sobota, 19 października 2019, 11:02Świat stał się absolutnie ideologicznie popierdolony. Co następne? Pewnie wojna.
Albo kolejny poziom bezpieczeństwa i komfortu właśnie, którego się boisz, bo go nie znasz. Dziś światem rządzi jeszcze pokolenie 50-60-70 latków, którzy nostalgicznie kojarzą bezpieczeństwo i zasady nim rządzące z takim światem w jakim się wychowali, tamten świat ukształtował ich sposób myślenia. Nowe pokolenie, osoby urodzone po roku 2000 znają świat kompletnie inny od tego, który znają ich rodzice. Idą totalne zmiany w etyce, ale czy wyjdzie to na gorsze, czy psychiczna kondycja ludzkości na tym straci, to wcale nie byłbym taki pewien. Może też zyskać.
Kiedyś człowiek szedł do lasu i robił tam co chciał, las był mu oddany. Dziś jest na odwrót, my jesteśmy dla lasu, musimy o niego dbać, bo nie możemy bez niego żyć. Zachowania skrajnie różne, ale oba moralnie OK i dające poczucie bezpieczeństwa.
To wcale nie jest tak, że ludzie w nieskończoność popełniają te same błędy. Wszystko płynie, kiedy Keynes czy Smith opracowywali swoje teorie, wtedy działały one zajebiście, dziś już nie. Problem jest w tym, że zmieniają się sami ludzie, świadomość ludzkości jako ogółu jest jakby osobnym bytem, który się zmienia, w dzisiejszych czasach dużo intensywniej niż w przeszłości.

Dodano po 38 minutach 5 sekundach:
Dlatego ideologie są do dupy, nie uwzględniają zmieniającej się rzeczywistości, obrażają się na nią, nieuchronnie stając się swoimi karykaturami po jakimś czasie. Jak nie w całości to przynajmniej w części. A ludzie, z jakaś zadziwiającą konsekwencją poddają się temu zjawisku. Dziś 2000 lat po Chrystusie, z niezrozumiałych dla mnie przyczyn, ogromna część ludzkości uważa samych siebie za stado debili, co do zasady niezdolnego do wymyślenia lepszego sposobu na życie, niż ten, który wymyśliło sobie jakieś pokolenie sprzed wieków. Skąd założenie, że ludzie 2000 lat temu byli mądrzejsi od nas i lepiej wiedzieli co jest dla nas właściwe niż my sami? Muzułmanie uważają, że wycieranie sobie dupy papierem ubliża koranowi, gdyż wykonany jest z tego samego materiału. Nosz k!@#$%. Dlaczego miałbym się stosować do jakichś debilnych, prymitywnych zasad, które może kiedyś były pożądane, ale dziś są już tylko śmieszne lub wręcz szkodliwe? Z jakiego to powodu tradycja ma być ważniejsza od rozsądku. Dlaczego nie robić po prostu tak, że to co dalej jest ok zostawiać, a to co już nie - odrzucać? Skąd się bierze ten kompleks, nie wiem, myślę, że jest to wynik psycho-marketingu stosowanego przez kościoły, które muszą opierać swoją działalność na dogmatach. Tak jak w KRLD, ludzie nawet boją się pomyśleć, że coś jest nie tak, wywołuje to u nich ogromny dyskomfort.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 19 października 2019, 14:45

miluu pisze: sobota, 19 października 2019, 11:55Albo kolejny poziom bezpieczeństwa i komfortu właśnie, którego się boisz, bo go nie znasz.
Sugerujesz, że boję się zmian?

Bzdura, uwielbiam wręcz zmiany. Tylko, że lubię zmiany na lepsze, a nie zmiany typu "70% na lepsze i 30% na gorsze" - 2 kroki do tyłu, jeden krok wstecz.

Sądzę, że obecne czasy niestabilności i generalnego spierdolenia umysłowego dążą do ostatecznej stabilizacji (która może doprowadzić do wynalezienia lepszego systemu niż obecny), ale do tego przeskoku między etapami potrzebny jest katalizator. Katalizator taki jak wojna, kryzys lub coś innego, drastycznego i nagłego. Bez katalizatora przeskok nie jest możliwy.

Taki schemat w historii powtarza się praktycznie w nieskończoność.
1. Faza spokoju i pokojowego rozwoju.
2. Budowanie się napięcia aż do momentu przełomowego
3. Przełom (np. kryzys, wojna, drastyczne wydarzenia, cokolwiek nagłego i zmieniającego rzeczywistość)
4. Ustabilizowanie się "nowego porządku" i stworzenie nowego systemu.
GOTO 1

Obecnie jesteśmy na etapie pomiędzy 3 a 4. Myślę, że przełom czeka za rogiem.
miluu pisze: sobota, 19 października 2019, 11:55Dlatego ideologie są do dupy

Co za bzdury, bez ideologii cały obecny świat, który istnieje nie mógłby istnieć.

Tak naprawdę to WSZYSTKO jest ideologią albo jest ideologicznie powiązane lub podciągnięte pod jakąś ideologię.

Nie dyskutuję nawet z Tobą tego argumentu bo nie ma to sensu, zwyczajnie nie masz racji.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1501
Rejestracja: 5 maja 2013
Reputacja: 1229
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: miluu » sobota, 19 października 2019, 14:55

ShadowOfHarbringer pisze: sobota, 19 października 2019, 14:45Co za bzdury, bez ideologii cały obecny świat, który istnieje nie mógłby istnieć.
No właśnie, ten zjebany świat mógłby nie istnieć, istniał by za to milszy, oparty na zwykłym rozsądku, bez ideologicznej zarazy

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 19 października 2019, 15:05

miluu pisze: sobota, 19 października 2019, 14:55 No właśnie, ten zjebany świat mógłby nie istnieć, istniał by za to milszy, oparty na zwykłym rozsądku, bez ideologicznej zarazy

Ale głupoty prawisz.

Problem jest w tym, że NIE MA "zwykłego rozsądku" wśród mas ludzkich.

Masy myślą jak stado, a nie jak niezależne indywidua. Gdyby myślały niezależnie, to nie byłoby nawet tego tematu, który też wynika z głupoty i myślenia stadnego zwolenników BTC i LN wielce k!@#$% obrażonych na mnie, że im wytykam ich kłamstwa

EDIT:
Myślisz odwrotnie niż powinieneś.

To nie religie i ideologie powodują, że masy tak się zachowują jak się zachowują. To zachowanie mas bezpośrednio powoduje powstanie religii i ideologii. Jest tak, ponieważ masy zawsze podążają za alfą lub generalnym kierunkiem stada (jeżeli nie obserwują alfy bezpośrednio).

Masy potrzebują alfy (księdza, prezydenta, polityka, "lokalnego biznesmena", mafioza, kolegi prowodyra z klasy, KOGOKOLWIEK) aby im powiedział co mają robić i jak mają myśleć. To są miliony lat ewolucji, myślisz że jakaś "ideologia" ma coś tutaj do rzeczy i wypleniając "ideologię" wyplenisz problemy?

Bzdura, zrobisz jeszcze gorzej. Komunizm już próbował. Efekt: 100.000.000 ofiar.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1501
Rejestracja: 5 maja 2013
Reputacja: 1229
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: miluu » sobota, 19 października 2019, 15:20

ShadowOfHarbringer pisze: sobota, 19 października 2019, 15:05Bzdura, zrobisz jeszcze gorzej. Komunizm już próbował. Efekt: 100.000.000 ofiar.
Przekonywanie Ciebie do czegokolwiek nie ma żadnego sensu, dlatego nawet nie będę próbował. Każda ideologia pochłania miliony ofiar, chyba się nie pomylę jak powiem, że chrześcijaństwo i islam pochłonęły większą liczbę ofiar niż komunizm.

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: ikswodnal » sobota, 19 października 2019, 15:28

miluu pisze: sobota, 19 października 2019, 15:20 Każda ideologia pochłania miliony ofiar, chyba się nie pomylę jak powiem, że chrześcijaństwo i islam pochłonęły większą liczbę ofiar niż komunizm.
Że tak wtrącę. Każda nowa ideologia jest następstwem postępu naukowo-technicznego i rozwoju społecznego. Nowsza, trwała ideologia reprezentuje interesy coraz większej grupy ludzi. Dzisiaj może już jest budowana, dzięki cyfryzacji informatyzacji, ideologia reprezentująca interesy wszystkich ludzi (na całym świecie).

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: adiqq » sobota, 19 października 2019, 15:34

ShadowOfHarbringer pisze: sobota, 19 października 2019, 14:452 kroki do tyłu, jeden krok wstecz.

hmmm, odkrywcze :lol:

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 19 października 2019, 15:51

miluu pisze: sobota, 19 października 2019, 15:20Przekonywanie Ciebie do czegokolwiek nie ma żadnego sensu, dlatego nawet nie będę próbował.

Oczywiście, a jest tak dlatego że

Obrazek

Bo rację mam ja.

Idę stąd, blokuję to forum ponownie w /etc/hosts.

To był błąd, że po 3 dniach wróciłem.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1501
Rejestracja: 5 maja 2013
Reputacja: 1229
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: miluu » sobota, 19 października 2019, 16:08

Nie wiem czy kogoś to interesuje, ale wracając do głównego wątku, czyli Pana @ShadowOfHarbringer, moja opinia jest taka:
wnosi on więcej dobrego niż złego

najważniejsze:
- choć niereformowalny, to merytoryczny, konkretny, nie pierdzieli smutów, nie przynudza
- tworzy dużo wartościowych postów odnośnie kryptowalut, a to przecież jest sens funkcjonowania tego forum

kontrowersje:
- jest chamem, ale nie udaje, że nim nie jest, dostrzegam w tym wartość
- nawet jak kurwica bierze u niego górę i zaczyna ubliżać, najczęściej robi to jednak z pewną gracją, soczyście, mnie się to dobrze czyta, może jestem nienormalny

tak, że ja jestem przeciwko banowaniu go, jest jaki jest, zawsze można dodać do ignora jak ktoś bardzo chce

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: redbog » sobota, 19 października 2019, 17:00

miluu pisze: sobota, 19 października 2019, 16:08najważniejsze:
- choć niereformowalny, to merytoryczny, konkretny, nie pierdzieli smutów, nie przynudza
- tworzy dużo wartościowych postów odnośnie kryptowalut, a to przecież jest sens funkcjonowania tego foru
Żartujesz/trolujesz?

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: adiqq » sobota, 19 października 2019, 17:04

miluu pisze: sobota, 19 października 2019, 16:08kontrowersje:
- jest chamem, ale nie udaje, że nim nie jest, dostrzegam w tym wartość
- nawet jak kurwica bierze u niego górę i zaczyna ubliżać, najczęściej robi to jednak z pewną gracją, soczyście, mnie się to dobrze czyta, może jestem nienormalny

tak, że ja jestem przeciwko banowaniu go, jest jaki jest, zawsze można dodać do ignora jak ktoś bardzo chce

Tak, szczególnie z gracją się go czyta, jak jedzie po ciebie, twierdząc że ma rację, gdy tak naprawdę jej nie ma :P
Ale mimo tego, to chyba lepiej niech tutaj pisze co myśli.(mimo sposobu w jaki to robi) Może gdyby nie jest często obraźliwe teksty, to pewnymi tematami bym się nigdy nie zainteresował?!? Mimo wszystko, chyba jest więcej plusów niż minusów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: socjolog2008 » sobota, 19 października 2019, 17:09

adiqq pisze: sobota, 19 października 2019, 17:04chyba jest więcej plusów niż minusów

Czyli w podsumowaniu są plusy ujemne. Czyli zostawiamy temat jak jest i zamiatamy do LN.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 2403
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 1931
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: nariensi » sobota, 19 października 2019, 17:16

Pozwolę sobie poprzeć zdanie @miluu

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: Wymazywanie » sobota, 19 października 2019, 17:28

@miluu Jesteś raczej użytkownikiem, którego nie kojarzę z pisania o BTC, ale z pisania po polityce, religii, światopoglądzie itp. To, co robi Shadow to jest głównie sianie dezinformacji nt BTC, FUD bitcoinowy a wręcz już poziom chorej nienawiści, a z drugiej strony jego działania to nachalna propaganda upadłego forka, wciskanie głupot, że fork to Bitcoin itd. W przypadku, gdy ktoś się z nim nie zgadza, niejednokrotnie obraża ludzi, miesza z błotem, wyzywa od zdrajców, a nawet ma komentarze rasistowskie (odnośnie Chińczyków, którzy kiedyś nie pasowali mu w jakiejś sprawie).

Jeśli to jest merytoryczność, to tylko w obrębie kierunku i sposoby manipulacji, dezinformacji i atakowania nieulegających jego manipulacjom. Dziękuję bardzo za taką merytoryczność...

Dodano po 2 minutach 24 sekundach:
nariensi pisze: sobota, 19 października 2019, 17:16 Pozwolę sobie poprzeć zdanie @miluu
Czyli akceptujesz mowę nienawiści w kierunku tych, którzy uważają, że Bitcoin to po prostu Bitcoin (tak jak 2+2=4) a nie żaden upadły fork powstały i funkcjonujący z pogwałceniem zasad Bitcoina opisanej na samym początku tego projektu. Brawo.

Dodano po 3 minutach 24 sekundach:
Bardzo ciekawe, że dwie tak wrażliwe osoby z wątków polityczno-światopoglądowych nie widzą lub nie przeszkadza im w jaki sposób omawiana osoba operuje nienawiścią. Ale podejrzewam, że są dość słabo zorientowane i zainteresowane sprawą BCH.

Dodano po 2 minutach 44 sekundach:
miluu pisze: sobota, 19 października 2019, 16:08 nawet jak kurwica bierze u niego górę i zaczyna ubliżać, najczęściej robi to jednak z pewną gracją, soczyście, mnie się to dobrze czyta, może jestem nienormalny
Czyli jak rodzic opierdoli dziecko, że za powoli je śniadanie, ale robi to z gracją, soczyście, to byłoby w porządku?
Albo jak oszołom z wątku politycznego opierdoli innego oszołoma od pisowców, dzieciojebców itp. itd., ale zrobi to z gracją, to też jest w porządku?

Pięknie @miluu, pięknie!

To co robi Shadow to jest to samo. Wyzywanie i szmacenie ludzi, którzy nie zgadzają się z bzdurami, które wypisuje, że BCH to BTC. NIKT nie zasługuje na takie traktowanie za darmo. Pisanie o ludziach ze środowiska BTC, że są zdrajcami, że mają spaczoną moralność itp., bo nie przytakują mu odnośnie forka, to jest już Gracja czy tylko połowa Gracji? :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości