Wybryki Pana Shadowa

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: adiqq » wtorek, 22 października 2019, 19:09

amneziahaze pisze: wtorek, 22 października 2019, 17:54Kilkakrotnie chciałem się poddać banowi przynajmniej na rok, tu nie ma takiej opcji nawet, tu należy się czesać na lewo albo przyjąć postawę do strzyżenia. Muszę samemu zablokować stronę na ip czy poprzez przeglądarkę, a i tak po co mnie w ogóle wywołują.

Litości...naprawdę nie potrafisz zrezygnować na jakiś czas z forum? tak sam od siebie?
To oznaka bardzo poważnego uzależnienia.... :cry:
Ja widzę, że to jest poważniejszy problem, niż kiedyś myślałem...tak, sam kiedyś miałem taki problem :lol:
To że dostrzegasz problem, to i tak nieźle, martwi tylko fakt, że nie próbujesz sam z tym coś zrobić, zwalasz winę na mechanizmy forum, które nie mają opcji autobana....

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: Bitmar » wtorek, 22 października 2019, 20:20

Wymazywanie pisze: wtorek, 22 października 2019, 12:48Bany czasowe dla Shadowa powinny być już nieraz
I były, dostał bana czasowego kilka razy. Najdłużej chyba na miesiąc.
Wymazywanie pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 20:12admin nigdy go nie zbanuje
Mamy na forum rangi co wiąże się z pewnymi przywilejami. Żółtych moderator może banować permanentnie według uznania, pomarańczowych tylko po naradzie z resztą moderatorów i ze mną. Niebiescy są jak politycy, mają immunitet (nie przed czasowymi), taki przywilej tej rangi. Ja nie awansuje użytkowników na kolor niebieski, robią to inni niebiescy i moderatorzy w drodze głosowania. Tak samo w drodze głosowania niebieskich można niebieskiemu rangę odebrać, a co za tym idzie immunitet. Takie mamy zasady.
Procedura jest taka: niebieski albo mod zgłasza wniosek o nadanie lub odebranie rangi i odbywa się głosowanie.

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: redbog » wtorek, 22 października 2019, 22:50

Bitmar pisze: wtorek, 22 października 2019, 20:20Procedura jest taka: niebieski albo mod zgłasza wniosek o nadanie lub odebranie rangi i odbywa się głosowanie.
Odbywa się to publicznie?
W sensie czy wszyscy użytkownicy widza kto kogo zgłasza? Oraz czy widzą jak wszyscy glosują(jeśli to jawne glosowanie) lub wyniki glosowania(jeśli nie jawne)?

Czy były już jakieś przypadki odebrania rangi na forum? albo przynajmniej poddanie glosowaniu takiej propozycji?

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: Bitmar » wtorek, 22 października 2019, 23:02

@redbog Sprawy niebieskich są poruszane na forum tylko dla niebieskich więc głosowanie nie jest publiczne. Jeszcze nigdy nie było głosowania za odebraniem rangi z tego co pamiętam.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 35
Rejestracja: 2 listopada 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: nalesnik_z_dzemem » poniedziałek, 4 listopada 2019, 00:24

ShadowOfHarbringer pisze: środa, 16 października 2019, 21:38Łatwiej byłoby mi żyć, gydby wszyscy inni ludzie byli MĄDRZEJSI ode mnie


No to mam dobrą nowinę - tak właśnie jest. Już spieszę z wyjaśnieniami:
ShadowOfHarbringer pisze: środa, 16 października 2019, 21:38 Gdybyście wszyscy (albo w większości) w 2015 byli nawet mądrzejsi ode mnie i ogarnęli, że BTC jest sabotowane i wsparli Bitcoin Classic i Bitcoin Unlimited, to Bitcoin Cash BCH nawet nigdy by nie istniał, BTC miałoby teraz 32MB lub większy rozmiar bloku,


Bloki 32 MB to właśnie byłby sabotaż Bitcoina - ponieważ efektem (gdyby były faktycznie używane np powiedzmy tak do 4-8 MB) było by to że za parę lat czekało by się tygodnie aby używać full node Bitcoina.

Ludzie przeszli by jeszcze bardziej na SPV, które bloków nie sprawdza a więc jest podatne na liczne ataki realizowane głównie przez minerów.

Taka korupcja to powolne wyniszczanie bezpieczeństwa sieci, jak odebranie broni ludziom przez państwo, małymi krokami i po jakimś czasie naród jest bezbronny.

Już teraz Bitcoin jest w opłakanym stanie przez zbyt duże bloki, bo full node ma mniej niż procent użytkowników portweli BTC.

A Bcash chce to jeszcze bardziej zepsuć zresztą otwarcie o tym mówią.

Dlaczego mieli byśmy oddawać cud jakim jest Bitcoin (pierwszy pieniądz którego nie da się podrobić) w zamian za świecidełka jak "darmowe przelewy" które oferuje mi każdy bank i dosłownie setki altcoinów?

ShadowOfHarbringer pisze: sobota, 19 października 2019, 11:02Nie ma żadnych trwałych wartości, żadnej etyki i żadnego sensu w tym wszystkim. Wszystko jest relatywne.



Są wartości niezmienne - każdy może uczestniczyć w Bitcoinie i może w pełni sprawdzić wszystkie transakcje.

Udało się nam to w jakimś zakresie obronić (bloki musiały by być mniejsze niż 1 MB aby w przeciągu na oko 10 lat początkowe pobieranie łańcucha było coraz szybsze - są większe obecnie - ale nie ma tragedii jak 32 MB).

Ludzie którzy podnieśli na to rękę i chcieli "darmowe" przelewy (nic nowego ani odkrywczego) kosztem warstwy 1, zostali pokarani przez wolny rynek na katastrofalnym kursie BCH.

Jedyny system który opiera się zakusom korupcji na życzenie prezesów jakiejś firmy od Tanie Przelewy Hej Darmowe Hopsasa spółka z o o, czy innemu bitcoin.COM .

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości