Wybryki Pana Shadowa

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: redbog » wtorek, 15 października 2019, 16:57

mecenas pisze: wtorek, 15 października 2019, 15:34
rav3n_pl pisze: wtorek, 15 października 2019, 15:31Nie wiem jaki ma tu związek wlepianie minusów, ale ok.
Ano taki, że to co dopuszcza protokół jako możliwe jest legalne.
Moje micro tx rozgłaszane z całą mocą procka są tak samo legalne jak minusy Shadowa.

Analogia taka (podobieństwo).
Kryptowaluciarze nie powinni mieć z tym problemu, że ktoś korzysta z dobrodziejstw sieci.
Protokół można zmienić i to jest tez częścią samego protokołu ze można go zmieniać. W bitcoinie z racji ze jest zdecentralizowany zmiana protokołu wymaga konsensusu większości natomiast na forum z racji ze jest scentralizowane wymaga decyzji jednostkowej. Zaczynając korzystać z czegokolwiek od razu musisz się liczyć ze protokół może się zmienić i to jest całkowicie naturalne.
mecenas pisze: wtorek, 15 października 2019, 15:57Zlikwidować minusy ustawą - tak samo jak ustawą likwiduje się biedę.
Całkowicie chybione porównanie biedy ustawa rzeczywiście się nie zniesie natomiast minusy na forum tak jak można było szybko włączyć tak i szybko można wyłączyć ze skutkiem natychmiastowym.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: mecenas » wtorek, 15 października 2019, 17:01

redbog pisze: wtorek, 15 października 2019, 16:57Protokół można zmienić
Dlatego apeluję o zmianę prawa, niech to co dziś jest legalne - jutro będzie karalne!

redbog pisze: wtorek, 15 października 2019, 16:57szybko można wyłączyć ze skutkiem natychmiastowym
O tak. Ze skutkiem natychmiastowym!
Ale dopóki się to nie stało, to nie lamentujcie jak stare baby nad paroma minusami co to Wam ideologicznie śmierdzą.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: redbog » wtorek, 15 października 2019, 17:33

@mecenas Ja pisałem tak ogólnie sam nie opowiadam się i nie lobuje żeby minusy wyłączyć, nie mam na razie zdania w tym temacie wyrobionego. Sam system minusów raczej nie jest bardzo mocno problematyczny chociaz może zniechęcać nowych użytkowników i nie tylko nowych przed nieskrepowanym wyrażaniem swojej własnej opinii poprzez obawy ze zostaną mocno zaatakowani minusami.

Natomiast ogromnym problemem forum bitcoina jest grasujący na tym forum antybitcoinowiec. Manipulujący faktami, siejący dezinformacje, czasem będący agresywnym, atakującym i wyzywającym innych użytkowników forum. Potrafiący rozwalić ważny wątek który stał się śmietnikiem i przez niego musiał być założony drugi analogiczny mimo to nie odpuszczał i w ten drugi watek tez próbował i próbuje nadal ingerować. To jest moim zdaniem problem tego forum.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: adiqq » wtorek, 15 października 2019, 17:39

rav3n_pl pisze: wtorek, 15 października 2019, 16:13 @ikswodnal To chyba tak nie działa.
Jak dodasz kogoś do ignorowanych to TY nie widzisz JEGO postów. On twoje widzi. I każdy post można przeczytać po kliknięciu.
Ale poprawcie mnie jeżeli się mylę, bo może mod ma inaczej.
Problem w tym, że to nie zadziała, nigdy, to beznadziejny przypadek.
Znam bardzo podobne przypadki z innego forum o innej tematyce. Dodaje się osoby do listy ignorowanych, ale po jakimś czasie okazuje się, że podczytuje się, co ci oponenci których się ma serdecznie dosyć i których się wręcz nienawidzi (to można wywnioskować z wpisów i poziomu emocji) Wiele przypadków takich i podobnych było, że były publiczne deklaracje, że ktoś miał w stopce listę osób ignorowanych, a dziwnym trafem, jak "przypadkiem" pojawił się w wątku, to zawsze wiedział o chodzi ;) Często stosowane wytłumaczenie było takie, że jak jest się niezalogowanym, to wtedy widać co piszą osoby ignorowane :lol:

Tutaj jest identycznie/bardzo podobnie. Regularnie czytam o autobanie np. na tydzień, potrzebie odpoczęcia do tych piiiiip, a za kilka dni jest powrót i wszystko się powtarza......ja osobiście nie widzę powodu, żeby kogoś takiego banować, każdy kto poczyta trochę jego wpisów, to bardzo szybko wyrobi sobie właściwe zdanie na jego temat. Jedyne zagrożenie jakie widzę, to że może zniechęcić do krypto...bo jak świeżak wejdzie i zobaczy co pisze osoba z takim stażem na forum i ilością reputacji, to sobie swoje pomyśli (wiadomo co) , szybko stąd zniknie i wszystkim powie, że ci od krypto to oszołomy :D
Dlatego powtórzę, to co kiedyś już w podobnej sytuacji pisałem. Możliwość dawania reputacji ograniczyć tylko do wątków tematycznych(bez hyde-parku !), także drastycznie obniżyłbym maksymalną ilość jaką można dać jednorazowo.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: mecenas » wtorek, 15 października 2019, 17:59

redbog pisze: wtorek, 15 października 2019, 17:33 Ja pisałem tak ogólnie sam nie opowiadam się i nie lobuje żeby minusy wyłączyć, nie mam na razie zdania w tym temacie wyrobionego. Sam system minusów raczej nie jest bardzo mocno problematyczny chociaz może zniechęcać nowych użytkowników i nie tylko nowych przed nieskrepowanym wyrażaniem swojej własnej opinii poprzez obawy ze zostaną mocno zaatakowani minusami.
Zgadzam się i dziękuję za wyjaśnienie.

redbog pisze: wtorek, 15 października 2019, 17:33grasujący na tym forum antybitcoinowiec
No wybacz, ale co jak co i kto jak kto... ale Shadow jest fanem a nawet fanatykiem bitcoina.
Czasami jest zdecydowanie asetrywny, bo ostatnie co by zrobił to skrzywdził, albo dał skrzywdzić bitcoina.
Zrozum człowieka, walczy o to, w co wierzy. Czy to, że mówi prawdę w oczy jest takie straszne?
Czy na tym forum są same dziewczynki co boją się ciemności i donośnych głosów zza ściany?
Ludzie, powinniście dziękować a plujecie na człowieka... wstyd!
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: adiqq » wtorek, 15 października 2019, 18:07

mecenas pisze: wtorek, 15 października 2019, 17:59Czasami jest zdecydowanie asetrywny

Chyba nie wiesz co znaczy to słowo, inaczej nigdy byś go nie zestawił razem z S....
Szczególnie chodzi mi o te granice nienaruszające praw i psychicznego terytorium innych osób...
To nigdy nie będzie pasować do kogos, kto uważa, że zawsze ma rację.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: mecenas » wtorek, 15 października 2019, 18:09

@adiqq
Dlaczego Shadow nie narusza mojego "psychicznego terytorium" a Twoje narusza?
Zastanawiałeś się, że wszystko jest względne?
Może trochę histeryzujesz co?
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 15 października 2019, 18:32

mecenas pisze: wtorek, 15 października 2019, 17:59Czy na tym forum są same dziewczynki co boją się ciemności i donośnych głosów zza ściany?
Ludzie, powinniście dziękować a plujecie na człowieka... wstyd!


Weź się nie ośmieszaj wolontariatem adwokatowaniem Shadowa.
Wiele osób wiele razy pisało już o tym jak obraża tu ludzi. Własne zdanie i wiedza nie predestynują do wyzywania ludzi od debili czy bez moralności itp. itd., tylko dlatego że się z nim nie zgadzają.
Na normalnym forum dawno były ban, ale admin @Bitmar wprost przecież powiedział coś w stylu, że jest on szczególnie traktowany na forum, czyli może chyba robić co chce, również jechać po ludziach i admin ma to w dupie.

Dodano po 2 minutach 10 sekundach:
mecenas pisze: wtorek, 15 października 2019, 18:09Dlaczego Shadow nie narusza mojego "psychicznego terytorium" a Twoje narusza?
Bo powtarzasz po nim od dwóch lat gdzieś wszystko co powie nt BTC i BCH.
Cecha ludzi bez własnego zdania - szukają silniejszej osobowości, przejmują jego poglądy i niemal kopiują co mówi a w razie czego bronią jak Ty teraz. I to nie pierwszy raz, już nieraz chyba poruszał Cię temat obiekcji co do jego jechania tu po ludziach.
Dlatego ten temat Cię porusza, chociaż nawet człowiek w nim omawiany się w nim nie pojawia i ma to pewnie gdzieś.

Dodano po 2 minutach 24 sekundach:
...a tak bardziej humorystycznie:
mecenas pisze: wtorek, 15 października 2019, 18:09Dlaczego Shadow nie narusza mojego "psychicznego terytorium" a Twoje narusza?
...bo i tak siedzicie w jednej klatce :?: :mrgreen:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 15 października 2019, 18:36

mecenas pisze: wtorek, 15 października 2019, 17:59bo ostatnie co by zrobił to skrzywdził, albo dał skrzywdzić bitcoina.
Akurat Bitcoina to on by z chęcią zabił, zgwałcił a nawet i by ponownie zabił, żeby tylko BCH "opanowało świat".
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: mecenas » wtorek, 15 października 2019, 18:50

@Wymazywanie
Wiesz co? Naruszyłeś moje terytorium psychiczne. Obraziłeś mnie nawet swoimi subiektywnymi wnioskami. Jesteś obrzydliwie bezpośredni, z łatwością przychodzą Ci pomówienia i emocjonalne oskarżenia.

Twoje wydumki dotyczące mojej aktywności na tym forum są żałosne i żenujące.
Dlatego podziękuję już i pójdę.
Bądź zdrów.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: Bitmar » wtorek, 15 października 2019, 19:24

rav3n_pl pisze: wtorek, 15 października 2019, 12:16Czy mi się wydaje, czy nie zadziałał jakiś limit minusów @Bitmar ?
Usprawnie to w tym tygodniu. Dalej będzie można minusować, ale jeśli suma minusów od 1 użytkownika będzie większa niż x% całego repa to nie będzie dodawać ich do reputacji.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 62
Rejestracja: 28 kwietnia 2013
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: chefi » wtorek, 15 października 2019, 21:15

@Wymazywanie
Nie da się nie zauważyć, że pojawiasz się przy każdej takiej okazji, jak Shadow coś nabroi. Zapewne odwieczna nienawiść do niego Cię tak napędza i przy okazji obrażasz niewinną osobę (albo winną bo śmie sympatyzować z Cieniem).
Jesteś w tym momencie stronniczy i nie dajesz dobrego przykładu.

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 9 maja 2019
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: championbit » środa, 16 października 2019, 11:02

mecenas pisze: wtorek, 15 października 2019, 17:59No wybacz, ale co jak co i kto jak kto... ale Shadow jest fanem a nawet fanatykiem bitcoina.
Czasami jest zdecydowanie asetrywny, bo ostatnie co by zrobił to skrzywdził, albo dał skrzywdzić bitcoina.
Stalin też dla idei równości i sprawiedliwości był w stanie zabić miliony... Cel nie uświęca środków!

Może za chwile stworzysz jakiś ranking największych zwolenników idei? Zdradź mi proszę ten sekret skąd wiesz że jego idea jest słuszna, a idea wszystkich innych to już nie jest idea a fantyzm i efekt manipulacji ze strony core dev.

Czy Shadow według Ciebie ma monopol na jedyną na świecie prawdę objawioną? według tego co on głosi tak jest. - to jest chore, tego już nie można tłumaczyć a trzeba się zastanawiać czy takimi tekstami nie robi szkody innym. Rozumiem, gdyby miał jakiś tutuł naukowy potwierdzający jego znajomość tematu, lub mógł sam wykazać iż jest ekspertem podczas używania konkretnych argumentów, tymczasem te jego teorie spiskowe opierają się na postach innych i domniemaniach. W chwili otrzeźwienia zanim posiadł tajemną wiedzę on sam o sobie pisał:
Obrazek

tymczasem:
Spoiler:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Widzę że wiele postów zostało już zmoderowanych lub sam autor je pozmieniał/usunął, wychodzi na to że trzeba za każdym razem robić screena bo zaraz wszystko zniknie
Jedyne sensowne wytłumaczenie zachowania Pana Shadowa:

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: rav3n_pl » środa, 16 października 2019, 19:18

mecenas pisze: wtorek, 15 października 2019, 17:59jest fanem a nawet fanatykiem bitcoina.
Nie.
On jest fanboyem BCH a nie BTC.
A to "delikatna" różnica.
Bitmar pisze: wtorek, 15 października 2019, 19:24Usprawnie to w tym tygodniu.
A czy tak na początku nie było? Że nie można było kogoś dojechać bo po bodaj 10% sumarycznej ilości punktów nie pozwalało więcej? Czy to działa od pewnego limitu?
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: benq » środa, 16 października 2019, 19:22

@rav3n_pl
Na pewno jest, działa to również z plusami - miałem już kilka razy komunikat "wyczerpałeś limit ocen tego użytkownika”.
Nie wiem tylko jaki dokładnie to jest limit, ale coś ok. 10-20% tak na oko.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: amneziahaze » środa, 16 października 2019, 19:48

rav3n_pl pisze: wtorek, 15 października 2019, 12:16Moim zdaniem trzeba się ostatecznie pozbyć trolla. Mimo że niebieski i od zawsze na forum.
Piszesz co najmniej jakby forum z miesiąca na miesiąc stawało się coraz bardziej merytoryczne.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 16 października 2019, 20:40

championbit pisze: poniedziałek, 14 października 2019, 17:07Szanowni Państwo Pan Shadow chyba się uwziął na pewną osobę... użytkownik @Info dostał -40 reputacji za post który jest tutaj:

Co nie jest zabronione, jest dozwolone.

Już był taki inny typek w historii tego forum, któremu dałem chyba -160.

Zupełnie zasłużone.

Dam mu jeszcze -100, bo kłamie i manipuluje. Każdemu kto bezczelnie kłamie, manipuluje, służy bezczelnej propagandzie i złośliwie wyzywa (bcash bcash) będę dawał minusy tak długo jak mi się podoba i nie jest to zabronione regulaminem.

Krytykanci: Jak się czepiacie, to pokażcie mi najpierwq który punkt regulaminu złamałem, a jak nie to pocałujcie mnie w trąbkę.

NIKT nie dostaje ode mnie minusów niezasłużenie.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 16 października 2019, 21:02

Mój ogólny komentarz jest taki, że na tym forum jest zwyczajnie burdel absolutny tak samo jak w tym kraju.

Kłamliwe, podłe i manipulatywne zachowania przeciwników Bitcoin Casha nie są w ogóle piętnowane, a powinny być. Moje minusy i tak gówno dają, są właściwie symboliczne - nie mają w pływu na nic i generalnie nikt nie ma obowiązku niczego z nimi robić.

Administracja pozwoliła żeby spekulanci zawładnęli tym forum i jest ono stracone, pokazuje się tutaj coraz więcej wypranych mózgowo jednostek, które potrafią dyskutować o cenie, albo powtarzać tylko kłamstwa i absurdalną, bezmyślną propagandę.

Już nikt (poza kilkoma osobami) tutaj nie myśli o tym co ma sens a co nie ma, wszyscy tylko pędzą do przepaści.

Kryptowaluty to fascynujący wgląd w to jak działa całe ludzkie społeczeństwo. Ludzie to bezmyślne stado baranów.

Dodano po 16 minutach 14 sekundach:
rav3n_pl pisze: środa, 16 października 2019, 19:18 On jest fanboyem BCH a nie BTC.

Ja jestem fanboyem Bitcoina.

BCH to Bitcoin, "elektroniczna gotówka peer-to-peer" tak jak napisane we Whitepaperze i tak jak zamierzył Satoshi.

BTC to elektroniczne paciorki peer-to-peer, użyteczne tylko w celu destrukcji idei elektronicznej gotówki oraz spekulacji.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: ikswodnal » środa, 16 października 2019, 21:05

ShadowOfHarbringer pisze: środa, 16 października 2019, 21:02Ludzie to bezmyślne stado baranów.
Jednak co byś nie zrobił to i tak twoje dzieci będą mądrzejsze niż ty - jak osiągną twój wiek.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 991
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wybryki Pana Shadowa

Postautor: wamak » środa, 16 października 2019, 21:29

@ShadowOfHarbringer
Kierujesz się dobrymi ideami, do kryptowalut podchodzisz tak, jak należy, ale masz jedną słabość:
PYCHA
Stąd rodzą się takie tamaty, jak ten odnośnie Ciebie.

Druga sprawa:
Nawet jeśli BCH jest tym prawdziwym Bitcoinem, to nie da się zaprzeczyć, że na lokatę kapitału BTC lepiej się nadaje na dzień dzisiejszy. Tego nie można ignorować. Nie mówię tu o BTC/USD, tylko BTC/Chleb, BTC/Czynsz, BTC/Paliwo. BCH na dziś słabo do tego się nadaje. Trzymanie całego kapitału w BCH w dzisiejszych realiach jest niegospodarne.
Ostatnio zmieniony środa, 16 października 2019, 21:38 przez wamak, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość