Strona 1 z 2

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

: sobota, 2 marca 2019, 14:32
autor: Wymazywanie
@Bitmar, Zakładam mały wątek w tym dziale, bo sądzę, że przekracza się pewne granice kultury obrażając ludzi przez dwie wspomniane w tytule osoby. Posty mimo zgłaszania nie są w żaden sposób moderowane. Podejrzewam, że moderatorzy boją się czy nie chcą moderować wyzwiska Shadowa, a jak trafi na @Bit-els, no to nawet fajnie, spoko, przecież on ostatnio w podobny sposób obraża ludzi.

Poniżej wrzucam cytaty oraz linki. Mam nadzieję, że inni moderatorzy niż @Bit-els mają obiektywne podejście do swojej funkcji. Zabawne, że tematem łączącym zamieszczone wisienki na torcie jest zawsze temat BCH. Pewnie frustracja po sforkowaniu, ale dlaczego inni mają być atakowani, nie wiem.

Najpierw posty moderatora (serio, to napisał moderator forum):
Bit-els pisze: czwartek, 28 lutego 2019, 16:47 Random albo jest totalnym ignoranten (zwykłym głupkiem wiejskim) albo za większą kasę dostał zadanie siania zamętu. Jeśli nie jarzy, że Blockstream-Axa-Bildenberg- światowe banksterstwo, to niech spada na wykop, albo jakąś fejsową grupę wsparcia dla elenowców.
Bit-els pisze: piątek, 1 marca 2019, 14:28 @Wymazywanie @Dopełniacz fachowcy od minutowego mielenia coinami i naganiacze elenowi się odezwali.

Za jakiś czas, gdy ruszy nowa hossa, a ilość transakcji zwiększy się dziesięciokrotnie btc core znów się zapcha, wrócą 10 dniowe kolejki, fee skoczy do 500$, a elen oczywiście będzie zipial jak teraz. I wtedy pogadamy gdzie przeniesie się moc koparek.
ShadowOfHarbringer pisze: sobota, 2 marca 2019, 00:03 Z ciekawości: słyszałeś o czymś takim jak:
- Niewiarygodna hipokryzja lub
- Brak honoru ?
- Brak stałości światopoglądowej?
- Oportunizm moralny?

Ty jesteś jak polityk. Powiesz to, co Ci jest w danym momencie wygodne i potem powyrywasz sobie z kontekstu żeby wyszło na Twoje, tak ?

Dziękuję, wszystko stało się jasne.
(wyzwisk jeszcze brak, ale już jest charakterystyczny napastliwy ton)
ShadowOfHarbringer pisze: sobota, 2 marca 2019, 01:51Hipokryta^20.

"Jesteś zerem, panie ziobro"
ShadowOfHarbringer pisze: sobota, 2 marca 2019, 02:34Już to rozumiem, nie będę cię więcej traktował jak uczciwego człowieka. Niczym nie różnisz się od polskich poityków.

Dla mnie skończyłeś się tutaj, jesteś oficjalnie patologią. Żeby było śmiesznie, nawet tego nie rozumiesz i zarzucasz mi trolling. Albo udajesz że nie rozumiesz - w takim przypadku jesteś podwójnie fałszywy.

Skończ do mnie rozmawiać, dodaję cię do listy ignore i nie znamy się.

Dobranoc.

Reakcja "moderatora" @Bit-els na zgłoszenia:
Bit-els pisze: sobota, 2 marca 2019, 06:42 @Wymazywanie zgłaszasz i zgłaszasz. Jak przedszkolak do swojej pani. Tu jest męska dyskusja (a nie wąchanie z panienkami z dobrego domu kwiatów na łące) na priorytetowy temat, fundament crypto, idee Satoshiego. Jestes za delikatny.

Po niej imć @ShadowOfHarbringier dostaje przyzwolenie "kopa" do tego co robi, więc idzie dalej w obrażaniu:
ShadowOfHarbringer pisze: sobota, 2 marca 2019, 12:38Jeżeli chodzi o temat dyskusji, to powyższy polityk został bezdyskusyjnie zaorany.

A teraz wije się jak jebany węgorz na patelni i unika przyznania się do tego, że BTC nie jest Bitcoinem. Więc mu to wytykam. Należy mu się. Tak dyskutują faceci, a nie pizdeczki.

Do przyznania się że się nie ma racji potrzeba męskiej odwagi i siły, której mój oponent nie posiada.

Jeżeli Ci się to nie podoba, to nie jest to widocznie dyskusja dla Ciebie.
Posty są z tematów: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... postingbox https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 49#p559049 https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 26#p558826

Jeśli na forum takie gadki nie są moderowane, to proszę przynajmniej wykasować ten status ("moderator") na forum, bo tworzy iluzje zachowywania jakiegoś poziomu i pilnowania go przez moderatorów. Dobre podsumowanie od @fusywszklanejkuli w cytowanym temacie. Inny komentarz - w ocenie posta - stwierdza, że "ostatnio nawet strach się odezwać". Powinno być przykre dla moderatora czy administratora, że na forum strach się odezwać. @Bitmar

Forum BTC - strach wchodzić, złe psy gryzą - bo BCH "nie wyszło".

Obrazek

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

: sobota, 2 marca 2019, 14:44
autor: rav3n_pl
Za ostatni wybryk słowny zaaplikowałem Shadowowi punkty i warna. Nie zamykałem celowo zgłoszenia moderacji, może inny mod również uzna ten post za przegięcie i postąpi ponownie.

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

: sobota, 2 marca 2019, 14:47
autor: RuckenFetard
A jest na tym forum jakiś "moderator" niezrzeszony ? (czyli nie fan BTC lub BCH)

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

: sobota, 2 marca 2019, 14:50
autor: Wymazywanie
rav3n_pl pisze: sobota, 2 marca 2019, 14:44 Za ostatni wybryk słowny zaaplikowałem Shadowowi punkty i warna. Nie zamykałem celowo zgłoszenia moderacji, może inny mod również uzna ten post za przegięcie i postąpi ponownie.
Dziękuję, temat można zamknąć. Moderacja jednak reaguje. Bit-elsowi ostrzeżenie może chyba dać tylko admin, chyba, że pisanie o ludziach per głupek wiejski opłacony przez Reptilian - bo mają krytyczne zdanie o BCH - jest OK. :)

Panowie @ShadowOfHarbringier i @Bit-els, nie nasza wina, że BCH nie pykło. Przykro mi, ale nie ma co atakować za to innych. My nie są winne, piszcie do Craig Wright - podobno prawdziwy "Satoshi" na twitterze z pretensjami: https://twitter.com/proffaustus

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

: sobota, 2 marca 2019, 15:10
autor: rav3n_pl
@RuckenFetard Sprawdź jeszcze raz nazwę forum...

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

: sobota, 2 marca 2019, 17:16
autor: pm7
RuckenFetard pisze: sobota, 2 marca 2019, 14:47A jest na tym forum jakiś "moderator" niezrzeszony ? (czyli nie fan BTC lub BCH)
Ja się uważam za neutralnego: kibicuję zarówno BCH (dużym blokom) jak i LN. Niektórzy jednak nie akceptują, że można czekać na sukces różnych technologii, bez wyboru strony :)
Ostatnio niestety nie mam czasu odpowiadać/moderować na forum :(

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

: sobota, 2 marca 2019, 17:43
autor: domator
pm7 pisze: sobota, 2 marca 2019, 17:16Ostatnio niestety nie mam czasu odpowiadać/moderować na forum
Szkoda moze. Jak jestes neutralny to moze byc wpadal na watki do Hydeparku - tam tez brakuje obiektywnych modow.

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

: sobota, 2 marca 2019, 18:29
autor: rav3n_pl
@domator HP z założenia nie jest moderowany

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

: sobota, 2 marca 2019, 19:49
autor: Wymazywanie
@domator Polityczno-społeczno-religijno-obyczajowo tematyczne Wasze dyskusje z hydeparku, to sądzę, że osoba zdrowa umysłowo nawet za kasę nie chciałaby moderować. :P

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

: sobota, 2 marca 2019, 20:43
autor: adiqq
@wymazywanie - na takim jednym forum, że względu na ciągłe konflikty na tle polityczno-społeczno-religijno-obyczajowym w wątkach wprowadzono całkowity zakaz prowadzenia takich dyskusji :lol: (gdzieś w tle były potencjalne procesy - nikt nie był w stanie tego moderować i chyba na dłuższą metę nie był w stanie, więc wprowadzili całkowity zakaz)
więc trzeba się cieszyć tym co jest ;)

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

: niedziela, 31 marca 2019, 06:04
autor: amneziahaze
robi ktoś stąd jakiś wypad na kostarykę, ewentualnie gdzieś na madryt, maroko?

Dodano po 8 minutach 33 sekundach:
Wymazywanie pisze: sobota, 2 marca 2019, 14:32Forum BTC - strach wchodzić, złe psy gryzą - bo BCH "nie wyszło".
dowal mi - 350 repa i zgłoś Bitmarowi, by mnie dobanował.

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

: niedziela, 31 marca 2019, 11:56
autor: mudol
adiqq pisze: sobota, 2 marca 2019, 20:43względu na ciągłe konflikty na tle polityczno-społeczno-religijno-obyczajowym w wątkach wprowadzono całkowity zakaz prowadzenia takich dyskusji
Akurat to by było piękne,gdyby się to udało tutaj wprowadzić. Wiem, że to HP i nikt nie zmusza by tam wchodzić, ale strasznie "te dwa" tematy rzutują na odbiór forum czy użytkowników.

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

: niedziela, 31 marca 2019, 12:08
autor: Lester
adiqq pisze: sobota, 2 marca 2019, 20:43na takim jednym forum, że względu na ciągłe konflikty na tle polityczno-społeczno-religijno-obyczajowym w wątkach wprowadzono całkowity zakaz prowadzenia takich dyskusji :lol: (gdzieś w tle były potencjalne procesy - nikt nie był w stanie tego moderować i chyba na dłuższą metę nie był w stanie, więc wprowadzili całkowity zakaz)
więc trzeba się cieszyć tym co jest ;)

Zgadza się, ciężko jest moderować tematy polityczno-społeczno-religijno-obyczajowe, moderacja powinna się ograniczać jedynie do wyłapywania wyzwisk, obrażania, itd...
Każdy powinien mieć swobodę do wypowiedzi, każdy ma prawo do własnego zdania. Takie wątki są potrzebne także na takim forum tematycznym jak to, bo ile można pisać o samych wykresach, AT, itp? Kogo nie interesują niech nie wchodzi. Mi się przejadły już te tematy, ale co jakiś czas mam "natchnienie", czy też wenę, ochotę podyskutować i wchodzę. Niestety wielu osobom brakuje dystansu i jak ktoś ma odmienne zdanie i krytykuje ich ulubioną partię, religię, instytucję... - to minusują namiętnie. Na szczęście są osoby o otwartych umysłach, które wyrównują te minusy (kto wie o czym piszę, ten wie, nie będę tu personalnie nikogo wskazywał).

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

: niedziela, 31 marca 2019, 12:22
autor: redlumek
I temu w hydepark nie powinno być możliwości plusowania/minusowania.

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

: niedziela, 31 marca 2019, 12:30
autor: mudol
Lester pisze: niedziela, 31 marca 2019, 12:08Takie wątki są potrzebne także na takim forum tematycznym jak to, bo ile można pisać o samych wykresach, AT, itp?
Jak masz potrzebę wyplucia z siebie jadu, złości czy czegokolwiek to myślę, że są inne fora specjalnie do tego typu działań. Po jaką cholerę pisać na forum o Bitcoinie, kryptowalutach o tym, że prawacy rzucają kamieniami a lewacy wąchają klej? Nie widzę tej potrzeby na tym forum.

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

: niedziela, 31 marca 2019, 12:41
autor: KryptoBanita
mudol pisze: niedziela, 31 marca 2019, 12:30Nie widzę tej potrzeby
A ludzie tam piszą sporo :mrgreen:
Pochyl głowę i uznaj fakt, że Ty nie widzisz potrzeby, za mało przekonujący 8-)

Dodano po 2 minutach 10 sekundach:
redlumek pisze: niedziela, 31 marca 2019, 12:22I temu w hydepark nie powinno być możliwości plusowania/minusowania.

A w ogóle to powinni zakazać kryptowalut :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Zapomniałem dodać, że homoseksualizmu też ;) ;) ;)

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

: niedziela, 31 marca 2019, 12:48
autor: Lester
mudol pisze: niedziela, 31 marca 2019, 12:30Jak masz potrzebę wyplucia z siebie jadu, złości czy czegokolwiek to myślę, że są inne fora specjalnie do tego typu działań. Po jaką cholerę pisać na forum o Bitcoinie, kryptowalutach o tym, że prawacy rzucają kamieniami a lewacy wąchają klej? Nie widzę tej potrzeby na tym forum.

Nie piszę o wypluwaniu jadu, a o merytorycznej dyskusji na światopoglądowe tematy. Jak ktoś pluje jadem to się go ignoruje, nie dyskutuje, ani nawet nie czyta. Czemu zabronić użytkownikom tego forum, tej społeczności, wymieniać się poglądami na tematy inne niż kryptowaluty?
Czy takie wątki nie mogą sobie funkcjonować niezależnie, obok w Hydeparku jak to ma miejsce teraz? Jak komuś przeszkadzają, nie pasują, to niech nie wchodzi i nie czyta - proste. Ja ostatnio prawie w ogóle ich nie śledzę, czasem tylko wejdę, zerknę.

Jak chcę poznać opinię ludzi na innych forach, to tam wchodzę, ale mogę też chcieć poznać opinię i poglądy ludzi na tym forum, z nimi (wami) tutaj dyskutować, dowiadywać się nieraz ciekawych rzeczy (np. ludzie tu nieraz polecają bardzo ciekawe książki i materiały - problem, że nie mam na to czasu zbytnio ostatnio, ale to inna sprawa, zawsze mogę wrócić i odkopać potem temat).

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

: niedziela, 31 marca 2019, 12:51
autor: mudol
Po prostu jak chcę popisać o kryptowalutach to piszę o kryptowalutach na forum o kryptowalutach, jak chcę popisać o piłce to idę na forum o piłce. A jak chcę popisać o śmierdzących śledziach to idę na forum o wędkarstwie a nie na forum o k*rwach.

@Lester bardziej odnoszę się do tematów "prawacy i lewacy" niż o książkach.

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

: niedziela, 31 marca 2019, 12:58
autor: KryptoBanita
mudol pisze: niedziela, 31 marca 2019, 12:51A jak chcę popisać o śmierdzących śledziach to idę na forum o wędkarstwie a nie na forum o k*rwach
Krypto-Kurwy, to mógłby być bardzo interesujący temat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

: niedziela, 31 marca 2019, 13:05
autor: Lester
mudol pisze: niedziela, 31 marca 2019, 12:51@Lester bardziej odnoszę się do tematów "prawacy i lewacy" niż o książkach.

To co, chciałbyś usunąć, zabronić tych tematów, a pozwolić na istnienie np. tematu "Mieszanie w kotle świadomości- różne teorie"? A co jak tam ktoś nawiąże do jakiejś politycznej kwestii?
Kto miałby decydować na który temat w Hydeparku, o czym można dyskutować, a o czym nie? Śmierdzi mi to cenzurą i komuną.