Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3090
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

Postautor: CzarnaOwca » niedziela, 31 marca 2019, 13:14

Nie wiem co jest w tym temacie bo już z samej nazwy mnie nie zainteresował. Mylisz "cenzurę i komunę" z trzymaniem poziomu na forum. Zobacz nawet na nazwę tego tematu i treść.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 31 marca 2019, 13:24

Tematem jest używanie niecenzuralnych sformułowań, a nie blokowanie wolności wypowiedzi.
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

Postautor: redlumek » niedziela, 31 marca 2019, 13:26

KryptoBanita pisze:
mudol pisze: niedziela, 31 marca 2019, 12:30Nie widzę tej potrzeby
A ludzie tam piszą sporo :mrgreen:
Pochyl głowę i uznaj fakt, że Ty nie widzisz potrzeby, za mało przekonujący 8-)

Dodano po 2 minutach 10 sekundach:
redlumek pisze: niedziela, 31 marca 2019, 12:22I temu w hydepark nie powinno być możliwości plusowania/minusowania.

A w ogóle to powinni zakazać kryptowalut :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Zapomniałem dodać, że homoseksualizmu też ;) ;) ;)
Albo przynajmniej oddzielna punktacja. Bo jak ktoś naboje sobie dużo punktów w hydepark a potem walnie głupstwo w temacie o krypto - to jeszcze nowi w to uwierzą

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

Postautor: Lester » niedziela, 31 marca 2019, 13:36

mudol pisze: niedziela, 31 marca 2019, 13:14Nie wiem co jest w tym temacie bo już z samej nazwy mnie nie zainteresował. Mylisz "cenzurę i komunę" z trzymaniem poziomu na forum. Zobacz nawet na nazwę tego tematu i treść.

Mówisz o lewackiej/prawackiej zarazie?
Też uważam że to zaraza, może dałoby się lepsze sformułowanie znaleźć, ale ogólnie tak jest.

Z tym że ja nie widzę większej różnicy między lewacką, a prawacką zarazą (między innymi dlatego nie udzielam się tam). Zaraza to zaraza. Czy to ze strony LGBT + inne literki, całego zamieszania wokół gender, czy ze strony Kościoła oraz innych religii i sekt. Jeden ch.j, o przepraszam, jeden pies. ;) To wszystko jest powiązane, Kościół tylko pozornie walczy z LGBT i lewactwem, a tak naprawdę wspiera je i promuje. Ma tak ogromne wpływy, że jakby walczył z lewactwem, to nie byłoby ono tak promowane w tym kraju pod rządami prokościelnymi przecież. To tak jak o PiS-ie powiedzieć, że to prawica jest nadużyciem, bo bliżej im do socjalizmu. Zresztą te sformułowania lewica/prawica, ten podział jest nieprecyzyjny, sztuczny - nikt naprawdę nie wie jak to poprawnie zdefiniować.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
21
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 31 marca 2019, 13:39

Zaprzeczam, nie było tutaj żadnego obrażania bo napisałem prawdę.

Jeżeli coś jest prawdą, to chyba nie może być obrażaniem?

Dostałem na tym forum warna i bana nie raz za to tzw. "obrażanie".

Gdybym miał się ponownie zastanowić czy znowu pana @Wymazywanie określić tak jak mu się należy, z całą pewnością określiłbym go tak samo ponownie. Bo taka jest prawda i na to zasługuje.

Nie będę wrogom wolności, aparatczykom systemu, kłamcom i hipokrytom smarował dupy miodem, o nie - co to to nie.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

Postautor: Lester » niedziela, 31 marca 2019, 13:40

redlumek pisze: niedziela, 31 marca 2019, 13:26Albo przynajmniej oddzielna punktacja. Bo jak ktoś naboje sobie dużo punktów w hydepark a potem walnie głupstwo w temacie o krypto - to jeszcze nowi w to uwierzą

Była już o tym mowa w temacie Dyskusja o systemie reputacji na forum.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 31 marca 2019, 13:42

KryptoBanita pisze: niedziela, 31 marca 2019, 13:24Tematem jest używanie niecenzuralnych sformułowań, a nie blokowanie wolności wypowiedzi.
Dokładnie, żadnych niecenzuralnych określeń bezpośrednio pod adresem pana polityka nie było.

Były hmmm "anegdotyczne porównania".

Warn się należy co najwyżej za generalne chamskie odzywki, ale na pewno nie za niecenzuralne określenia.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 31 marca 2019, 15:26

redlumek pisze: niedziela, 31 marca 2019, 13:26Bo jak ktoś naboje sobie dużo punktów w hydepark a potem walnie głupstwo w temacie o krypto...
To go starzy wyrównają :mrgreen:
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Obrażanie przez ShadowOfHarbringer oraz moderatora Bit-els

Postautor: adiqq » niedziela, 31 marca 2019, 16:26

Lester pisze: niedziela, 31 marca 2019, 13:36 Mówisz o lewackiej/prawackiej zarazie?
Też uważam że to zaraza, może dałoby się lepsze sformułowanie znaleźć, ale ogólnie tak jest.

Z tym że ja nie widzę większej różnicy między lewacką, a prawacką zarazą (między innymi dlatego nie udzielam się tam). Zaraza to zaraza. Czy to ze strony LGBT + inne literki, całego zamieszania wokół gender, czy ze strony Kościoła oraz innych religii i sekt. Jeden ch.j, o przepraszam, jeden pies. ;)
Mam bardzo podobne zdanie.

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości