Protegowani moderatorów

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Protegowani moderatorów

Postautor: hassejo » piątek, 6 kwietnia 2018, 18:11

Cześć Wszystkim!

Mam nadzieję że jak najwięcej osób się wypowie, ponieważ sam zaczynam zastanawiać się czy jestem przewrażliwiony, czy może jednak mam trochę racji.

Otóż przechodząc do sedna, w jednym z moich tematów : https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=9&t=25522 , od samego początku pewien użyszkodnik prezes, próbuje zarzucić mi nieuczciwość i nierentowność inwestycji której dokonują moi klienci (czyt. użytkownicy CryptoPanel.pl )
Zgłaszanie do moderacji postów nic nie daje. Dawanie mu minusów również nic nie daje, bo nawet moderatorzy wyrównują jego reputację (tak, tak Bit-els, do Ciebie nawiązuję).
Jego posty mają wydźwięk bardzo negatywny, oraz zniechęcają potencjalnych zainteresowanych pomimo braku jakichkolwiek dowodów na przedstawiony fakt rzeczy
Kupowanie takich sygnałów szybciej lub później się źle kończą. Kasę zarabia tylko ten kto te sygnały sprzedaje, reszta nabija mu tylko kieszenie. Jak się skończy dobra passa to większość potraci to co zainwestowała.
Niestety nie mogę tworzyc ankiety, aczkolwiek chciałbym poznać zdanie osób postronnych, jak to wygląda z Waszej perspektywy ?
Bo chciałbym aby ten gościu w końcu albo powiedział coś sensownego na temat mojego interesu, albo skończył w końcu pisać bezsensowne posty.


Liczę na Waszą opinię, mam nadzieję że jakoś się kiedyś za to odpłacę :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Protegowani moderatorów

Postautor: benq » piątek, 6 kwietnia 2018, 19:08

Problem chyba polega na tym, że na forum od lat ludzie dzielą się wiedzą, doświadczeniem i pomocą za darmo. A nagle pojawiłeś się i po ledwie kilku miesiącach obecności chcesz opłaty za swoją wiedzę/doswiadczenie i pomoc. Stąd chyba oburzenie starej gwardii na forum.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Protegowani moderatorów

Postautor: hassejo » piątek, 6 kwietnia 2018, 19:09

@benq, oczywiście, z drugiej strony - nikt za darmo nie udostępnia swojej PEŁNEJ strategii oraz swojego portfolio. to jest zasadnicza różnica :)

inną sprawą jest, że jeśli nie jestem zainteresowany ofertą kupna iPhone lub mnie na niego nie stać, to nie podchodzę i nie narzekam :roll:

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Protegowani moderatorów

Postautor: rav3n_pl » piątek, 6 kwietnia 2018, 19:57

Problem w tym, że wieloletnie doświadczenie moderatorów i niebieskich podpowiada, że tym razem TEŻ nie będzie inaczej, ergo, zarobią ci co mają zarobić.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Protegowani moderatorów

Postautor: hassejo » piątek, 6 kwietnia 2018, 20:06

@rav3n_pl, co ma wspólnego wasze przeczucie, do ogólnie przyjętych zasad korzystania z forum ? w tym do regulaminu ?
jak rozumiem, nie mam o co walczyć? bo wy wiecie lepiej ? czy co chciałeś powiedzieć ?
nie odnosisz się merytorycznie ani obiektywnie, tak jak na moderatora przystało.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Protegowani moderatorów

Postautor: rav3n_pl » piątek, 6 kwietnia 2018, 20:22

Nie rozumiem Twojego problemu.
Usery MAJĄ PRAWO wyrażać swoją opinię, i dopóki przestrzegają regulaminu (nie jest to offtop, spam, wyzwiska, itp itd) to NIE MASZ PRAWA żądać moderacji i CENZURY forum w Twoim wątku.
Zgłaszaj posty które są NIEZGODNE z regulaminem/netykietą a któryś z modów NA PEWNO się tym zajmie.
Zgłaszanie postów ZGODNYCH z zasadami może być przykre dla ZGŁASZAJĄCEGO (bo zawraca dupę modom, którzy mają co robić tępiąc boty i spamerów).
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Protegowani moderatorów

Postautor: hassejo » piątek, 6 kwietnia 2018, 20:27

No więc mówię Ci wprost bo chyba nie czytałeś, albo nie doczytałeś całego wątku :!: :!: :!: :!:
PUNKT TRZECI REGULAMINU :
3. Posty obrażające innych, pomówienia oraz zawierające wulgarne słowa będą kasowane.

A TO POST PREZESA :
Kupowanie takich sygnałów szybciej lub później się źle kończą. Kasę zarabia tylko ten kto te sygnały sprzedaje, reszta nabija mu tylko kieszenie. Jak się skończy dobra passa to większość potraci to co zainwestowała.
TO JEST DO CHOLERY POMÓWIENIE.


Nie wiem czy zauważyłeś, NIKOMU nie zabraniam wyrażać SWOJEJ OPINII.
Ale pisanie BZDUR, POMÓWIEŃ BEZ ŻADNYCH PODSTAW nie podlega pod WYRAŻANIE OPINII.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Protegowani moderatorów

Postautor: rav3n_pl » piątek, 6 kwietnia 2018, 20:34

To nie jest pomówienie, tylko potwierdzona WIELOMA przykładami informacja, że systemy "sygnałów" służą do nabijania kasy osobom/grupom które te sygnały dają.
Chodzi oczywiście o grupy pump&dump, gdzie sygnał "kupujcie będzie pompa" jest dawany, gdy sygnałodawcy są już obkupieni.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Protegowani moderatorów

Postautor: benq » piątek, 6 kwietnia 2018, 20:37

@hassejo, Ja rozumiem twoje oburzenie, tak jak rozumiem uprzedzenia prezesa.
Powiem ci tak, rób dalej swoje, a czas i życie zweryfikuje to co robisz.
Jak będą zadowoleni klienci, to głos kogoś, kto nie bierze udziału nie będzie miał znaczenia.
A jeśli się okaże, że brak jakichkolwiek pozytywnych opinii, to znaczy że zarzuty były słuszne.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Protegowani moderatorów

Postautor: hassejo » piątek, 6 kwietnia 2018, 20:38

@rav3n_pl, super że zaczynamy zbliżać się do wspólnego mianownika. zgadzam się że pump&dump to scam.
aczkolwiek, jego post to wciąż pomówienie, ponieważ prezes nigdzie nie napisał że chodzi o grupy pump&dump, którą nie jesteśmy, zaś jego post był odpowiedzią na moją ofertę.

Stąd też wnoszę o jego usunięcie, ponieważ jest on mylący i wprowadza innych użytkowników w błąd (świadomie lub nie).



@benq, dziękuję. mam taki zamiar.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Protegowani moderatorów

Postautor: Bit-els » piątek, 6 kwietnia 2018, 22:15

@hassejo, idż na wykop ze swoimi sygnałami.
Tu jest społeczność wzajemnie pomagających sobie ludzi. Za darmo i od lat

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Protegowani moderatorów

Postautor: hassejo » piątek, 6 kwietnia 2018, 22:19

Bit-els pisze: Tu jest społeczność wzajemnie pomagających sobie ludzi.
Czyli tak jak mówiłem - tylko rozwiałeś moje wątpliwości 8-)
Coś Cię boli z moimi sygnałami? Widzę że boli. Nie martw się, nie tylko Ciebie - dobrze to widać na odległość ;)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6334
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Protegowani moderatorów

Postautor: maxi82 » piątek, 6 kwietnia 2018, 22:34

hassejo pisze: Coś Cię boli z moimi sygnałami? Widzę że boli.
Ja Ci odpowiem co mnie boli, twój biznes wisi na łapance "chętnych" zdobywasz ich m.in. na tym forum, w społeczności tego forum. Kwestią czasu jest jak biznes jeb....e (było nawet 2 noblistów co to im się coś wydawało... rynek ograć chcieli) w razie W Ty się zawiniesz a ludzie będą mieli pretensje m.in do mnie że ci bana nie zasadziłem na starcie ;) . I to nie chodzi o to czy coś takiego nastąpi, tylko kiedy.

Bierzesz kasę od ludzi, weź i odpowiedzialność.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Protegowani moderatorów

Postautor: Bit-els » piątek, 6 kwietnia 2018, 22:38

Proponuję zamknąć ten temat
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=9&t=25522
A naganiaczy i ich naiwne ofiary zaprosić na wykop i tego typu strony

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

Protegowani moderatorów

Postautor: hassejo » piątek, 6 kwietnia 2018, 22:39

@maxi82, o. Maxi.
Wiesz ilu klientów zdobyłem na forum? Szczerze? Trzech. Zaś pozostałych 50 osób, jest z poza forum. I kolejni przybywają - nie od Was.

Naprawdę nie walczę tutaj o klientów.
Walczę o dobre imię mojego interesu.
Postanowiłem sobie, że prawda się sama obroni. Jednak dla niektórych takie autorytety jak prezes (którego nie szanuję za to co zrobił w stosunku do mojej osoby) tudzież WASZA (drodzy moderatorzy) obrona, znaczy więcej, aniżeli transparentne podejście do interesów.

Zapomniałem dodać, że mój temat jako jedyny został tak oszkalowany. Smutne to trochę jednak jest. Zostałem potraktowany z góry.. i bez szacunku. Wielu innych użytkowników również się coś tam ogłaszało, jednak ja, jako jedyny postanowiłem postawić się przeciwko BŁĘDNEJ opinii.

Zdaje sobie sprawę, że tym konfliktem narażam się, jednak jak już pisałem - w tym przypadku nie chodzi mi o klientów, których raczej tutaj nie zyskam, lecz to nie to jest dla mnie w chwili obecnej najwazniejsze.

Smacznego piwa Wam życzę :)
Ostatnio zmieniony sobota, 7 kwietnia 2018, 00:03 przez hassejo, łącznie zmieniany 6 razy.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6334
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Protegowani moderatorów

Postautor: maxi82 » piątek, 6 kwietnia 2018, 22:56

hassejo pisze: Chciałbym usłyszeć opinie osób, które nie są moderatorami. Wtedy dam sobie spokój. Bo póki co zachowujecie się jak sekta.
Smacznego piwa Wam życzę :)
Czekamy na opinie, co do piwa-- dziękuje i nawzajem.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Protegowani moderatorów

Postautor: Jeff » sobota, 7 kwietnia 2018, 03:57

moja opinia jest jak najbardziej plus dla @Prezes.

ty nie potrafisz dopuscic do siebie slow krytyki

kazdy moze traktowac twoj biznes tak jak go odbierze i tak samo twoja osobe

po to jest forum, piszac tutaj narazasz sie na krytyke jak i uznanie

na to drugie trzeba sobie zapracowac....

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Protegowani moderatorów

Postautor: koparki » sobota, 7 kwietnia 2018, 05:48

Prezes ładnie w kilku zdaniach to wszystko podsumował: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 40#p477804
"Dobre imię" odzyskasz jak będziesz miał udokumentowane wyniki obejmujące hossy i bessy za ostatnie 5 lat ( i będzie mozna dotrzeć do nich poprzez strone archive.org) . Póki co oferujesz wyniki za okres ostrej hossy.
Aż mnie ręka świerzbi aby zdegradować reputację o -20 za próbę sprzedania tego typu usługi poprzez reklamowanie się na tym forum.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Protegowani moderatorów

Postautor: maky » sobota, 7 kwietnia 2018, 08:26

hassejo pisze: 3. Posty obrażające innych, pomówienia oraz zawierające wulgarne słowa będą kasowane.

A TO POST PREZESA :

Kupowanie takich sygnałów szybciej lub później się źle kończą. Kasę zarabia tylko ten kto te sygnały sprzedaje, reszta nabija mu tylko kieszenie. Jak się skończy dobra passa to większość potraci to co zainwestowała.
To nie jest pomówienie. To jest opinia.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Protegowani moderatorów

Postautor: hassejo » sobota, 7 kwietnia 2018, 10:23

Okej, dzięki Panowie - temat do zamknięcia.

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości