Banowanie za pomocą punktacji.

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Harmony » czwartek, 7 listopada 2019, 18:43

@baggins Zaraza nie odpuszcza ;)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: amneziahaze » czwartek, 7 listopada 2019, 18:49

Harmony pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 18:39Nie jestem skory do rozdawania ich na prawo i lewo.
Harmony pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 18:39ale to co mówisz jest oszczerstwem względem mojej osoby i nieprawdą.
Przecież sam zacząłeś swoje chore ataki pod adresem innych. Od ponad dwóch tygodni świadomie naparzasz nimi w ludzi z uwzględnieniem totalnie kompromitujących inwektyw w kooperacji z dwoma innymi użytkownikami, więc dostałeś odpowiedź w takiej samej formie. Dziwi mnie tylko, że moderatorzy tolerują tego typu mieszanie ludzi z błotem tylko za odmienne poglądy, jakby to ujął naczelny nacjonalista forum - lewactwo,

a ja jestem żydem=pisowcem i mój dom jest w Izraelu.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Harmony » czwartek, 7 listopada 2019, 19:18

amneziahaze pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 18:49Przecież sam zacząłeś swoje chore ataki pod adresem innych
Chore ataki pojawiały się tu od miesięcy, z ust niektórych. Ja tylko odpowiednio zareagowałem, a w Was obudziła się jakaś szemrana nienawiść i nagonka w stosunku do mojej osoby. Akcja budzi reakcję. Zabrano Wam zabawkę w postaci rozdawania minusów każdemu kto ośmieli się mieć inne zdanie, nawet Was nie atakując i bardzo dobrze. Admin powinien jeszcze wyłączyć możliwość punktowania w tym dziale, bo kółeczko adoracyjne nie poprzestaje.

Dodano po 6 minutach 53 sekundach:
amneziahaze pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 18:49jestem żydem=pisowcem i mój dom jest w Izraelu.
Bądź sobie kim zechcesz. Możesz być nawet Marsjanem jak dla mnie ;)
;)

Weteran
Posty: 2896
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: adamu79 » czwartek, 7 listopada 2019, 19:30

domator pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 16:32Moim zdaniem likwidacja punktacji zadziala przeciwnie do twoich oczekiwan. Ekstremisci tacy jak Harmony nie beda czuli zadnego bata nad soba wiec beda sobie pozwalac na jeszcze wiecej
Bajki opowiadasz. Patrz co się dzieje w tym temacie gdzie punkty "reputacji" jeszcze działają. Ruch się tutaj przerzucił. Kabaret.

Składam wniosek o wyłączenie reputacji wszędzie, z wyłączeniem tematów kryptowalutowych. Spamerzy i kółka wzajemnej adoracji i czynienia złośliwości się szybko wykruszą.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: amneziahaze » czwartek, 7 listopada 2019, 19:47

@adamu79 Ale to nie wina reputacji czy forum tylko ludzi, dla których reputacja i punkciki cokolwiek więcej znaczą, stały się sposobem na dowartościowanie się na forum dyskusyjnym, co za tym idzie przesłania merytoryczne posty ponad emocje czy kółeczka wzajemnej adoracji. Zresztą od początku tak się dzieje we wszystkich działach. I na plus, i na minus.


Ot, wirtualna rzeczywistość. Coś jak lambo z wypożyczalni na insta - uwiarygadnianie.
@Harmony pewnie ma wielki żal o to, że jego obozowi skończył się przedwcześnie rep w tych atakach, po czym dostał odwet i teraz brzęczy o ponowną atencje.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: adiqq » czwartek, 7 listopada 2019, 20:59

koparki pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 15:48 ... a ja proponuję zamienić słowo reputacja na POLUBIENIA, bo słowo reputacja może mylić nowych uzytkowników. Proszę zobaczyć czym jest prawdziwa reputacja na forum elektroda.pl.

Co do Hydeparku to w przypływie emocji mozna dostać -20/+20 punktów "polubienia" ot tak za antypatię do Żydów albo za powiedzenie czegoś co inni chcą usłyszeć ale gdy ten sam delikwent wypowie się za chwilę w wątku technicznym to wyglada jakby się wypowiadał ktoś z wielka reputacją.
Przecież to jest forum techniczno-ekonomiczne więc albo reputacja zgodna z tematyką forum albo polubienia za gadkę szmatkę
PIsałem o tym jakiś czas temu, żeby to wyłaczyć. Do tego jeszcze, to - jeśli sie da - skasować reputację otrzymaną właśnie w hyde-parku
Bo to faktycznie jest bardzo mylaće, a może znajdą się osoby, których cały lub prawie cały dorobek punktowy opiera się o HP

Dodano po 2 minutach 3 sekundach:
Harmony pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 15:58@domator Dostałeś słusznie.Popatrz ile Ty mi dałeś. I to nawet jak pisałem normalnie i bez hejtu oraz bez kontrowersyjnych wypowiedzi. Kółeczko adoracyjne.

Potem się dziwisz, że tobie/wam zwraca się uwagę, że zachowujecie się jak dzieci? :P
baggins pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 18:41ja p...e jak dzieci...

z ust mi wyjąłeś :)

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
16
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: koparki » czwartek, 7 listopada 2019, 21:12

amneziahaze pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 18:49Dziwi mnie tylko, że moderatorzy tolerują tego typu mieszanie ludzi z błotem


Szkoda mojego cennego życia na kontrolne czytanie wątków negatywnych, czyli takich, które dzielą NAS ludzi na zarazę/ciemnotę, na Żydów,lewaków,LGBT oraz płaskoziemców oraz na tych "lepszych",którzy są animatorami takich wątków. Zareaguję jak ktoś zgłosi moderatorom poważne wyzwiska, czy przekleństwa jednak proszę admina @Bitmar aby wyłączył te wątki z dostępu publicznego.
Powinny być widoczne dopiero po zalogowaniu. Dla dobra tego forum nie może być tak, że laik zajrzy tu z googla i zobaczy w aktywnych wątkach kumulację rozmów na temat zarazy. Google nie powinien indeksować jadowitych wątków - nie będzie indeksował gdy nie bedzie dostępu bez logowania.

Ciekawe jest że zgłoszenia do moderatorów w sprawie inwektyw przemiennie wysyłaja często te same osoby które są jednocześnie bohaterami zaczepek, to świadczy że jest stałe grono wzajemnej antypatii w tych kontrowersyjnych wątkach no i jeszcze wujek Google to czyta w milczerniu, wiec niewielkie grono puszcza jad w szeroki świat, szkoda zasobów, serwera i czasu.
Nawet był tu epizod że zarejestrowała sie pani Anna Streżyńska, miejmy tu jakiś poziom, kiedyś był wyższy. Rezydenci tego forum są ambasadorami kryptowalut w internecie.
---

Weteran
Posty: 7497
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2776
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: pael » czwartek, 7 listopada 2019, 21:27

koparki pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 21:12Powinny być widoczne dopiero po zalogowaniu.


Bylem na forum ktore mialo hyde-park dostepny tylko dla osob ktore napisaly X merytorycznych postow oraz byl to dzial zamkniety. Fajna sprawa.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: koparki » czwartek, 7 listopada 2019, 21:41

@pael powyższy pomysł jest super rozwinięciem, w tym wypadku można zrobić @Bitmar aby w ogóle hydepark był niewidoczny dla żółtych , czyli rozmawiaja tam minimum pomarańczowi.

Jesli skonfiguruje się odpowiednio... nie znam silnika tego forum ale, np. że pomarańczowi i wyżej należą do grupy hydepark to można bedzie wyłączyć jadowitego użytkownika wyłacznie z hydeparku nie banując go nigdzie indziej. Taki użytkownik nie będzie w ogóle widział tego działu.
---

Weteran
Posty: 2518
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1468
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: The Real McCoin » czwartek, 7 listopada 2019, 23:09

Jeszcze tylko nazwę trzeba skorygować na MrHyde-Park.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3269
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3705
Reputacja postu: 
14
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: akos » piątek, 8 listopada 2019, 04:21

domator pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 16:32 bitmar
1. Moim zdaniem likwidacja punktacji zadziala przeciwnie do twoich oczekiwan. Ekstremisci tacy jak Harmony nie beda czuli zadnego bata nad soba wiec beda sobie pozwalac na jeszcze wiecej. Ale to nie moje forum wiec sam zoabzczysz jak bedzie.
2. Jesli wylaczyles w HP punkty to proponuje wylaczyc tez punktowanie uzytkownika poza watkami. Ja od kolegi Harmony przynajmniej dwukrotnie dostalem w ten sposob duze minusy bo nie za bardzo mial za co w watkach to poszedl tam.
Zgadzam się, to będzie miało skutek odwrotny do zamierzonego, zrobi się jeszcze większe szambo.

Streśćmy krótko chronologię wydarzeń żeby stało się to jaśniejsze:
1. W HP moderator tworzy wątek o "zarazie": viewtopic.php?f=16&t=30965#p533601
2. Gównoburze narastają, tworzy się kontrwątek itp.
3. Apeluję do admina @Bitmar o przyjrzenie się sprawie: viewtopic.php?p=604789#p604789
4. Admin mówi, że "mod też człowiek": viewtopic.php?f=16&t=30965&p=604826#p604826
5. Kolejny moderator tworzy jeszcze jeden gówno-temat, co najmniej jakby było ich za mało...: viewtopic.php?f=16&t=33060#p610064
6. @BitBoy apeluje do modów o rozsądek wskazując słusznie imho, że są częścią problemu i proponując proste rozwiązanie czyli "męską" moderację raptem kilku osób: viewtopic.php?f=16&t=33060#p610095
7. Powstaje jeszcze jeden gówno-wątek, tym razem "syjonistyczny", który jest chyba zwieńczeniem tej twórczości, modzi przyklaskują autorowi, czyli osobie w/g mnie po prostu mającej problemy psychiczne.
8. Pozostali użytkownicy, widząc nieskuteczność moderacji, zaczynają używać jedynej dostępnej, demokratycznej metody moderacyjnej w odniesieniu do postów wyjątkowo plugawych i urągających przynależności do gatunku homo sapiens.
9. Ów żałosny kozaczyna internetowy zaczyna płakać i skamleć, że go minusują.

I teraz najlepsze... co robi admin?

10. Admin wyłącza możliwość minusowania.

No k!@#$%... gratuluję pomysłu. W świetle tych 10 punktów uważam, że teza domatora jest jak najbardziej prawdziwa. Jeszcze większy chlew jest kwestią czasu, krótkiego czasu jak sądzę...
Może jeszcze dodaj @Bitmar wspomnianego delikwenta do niebieskich, będziesz miał drugiego oszołoma w "elicie" obok Shadowa, też rozwalającego połowę tematów technicznych kłótnią o to co jest "prawdziwym" bitcoinem.

Tak więc oprócz HP oraz wojen BTC vs BCH pozostają jedynie chyba wątki spekulacyjne gdzie jest w miarę spokój przez większość czasu. Cóż...

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Harmony » piątek, 8 listopada 2019, 05:05

akos pisze: piątek, 8 listopada 2019, 04:21Zgadzam się, to będzie miało skutego odwrotny do zamierzonego, zrobi się jeszcze większe szambo.
Ja myślę, że wręcz przeciwnie. Będzie jeszcze większy porządek, bo nie będziecie mieli motywacji do nabijania sobie punktów, czyli będzie święty spokój.

Poza tym, proszę pokazać chociaż jednego minusa, którego dałem Domatorowi poza Hyde Parkiem. Nie ma ani jednego "wiekiego minusa" ani "małego minusa"- więc ten zarzut jest bezpodstawny, mocno naciągany i zakłamany. Punkty można przejrzeć śmiało i ocenić samemu kto tu żywi się kłamstwem, a kto mówi prawdę i jest wiarygodny. Nie będę wskazywał palcem kto potrafił latać za mną do innych działów, żeby mnie zdyskredytować, bo w HP dałem tej osobie popalić ;)
akos pisze: piątek, 8 listopada 2019, 04:21Powstaje jeszcze jeden gówno-wątek, tym razem "syjonistyczny", który jest chyba zwieńczeniem tej twórczości
Ten wątek miałby rację bytu, gdyby stado frustratów nie zaczęło robić w nim syfu. Niektórym bardzo zależało, żeby ten temat zniknął, bo za dużo niewygodnych faktów było w nim zawartych ;-) Dużo fajnych treści poszło w niebyt, a szkoda.
akos pisze: piątek, 8 listopada 2019, 04:21modzi przyklaskują autorowi,
To samo mogę powiedzieć w drugą stronę, jak modzi usuwali i minusowali moje posty. Bądźmy obiektywni. Nikt tam nikomu nie przyklaskiwał, tylko niektórzy zaczęli się zachowywać, jakby zobaczyli płachtę na byka.
akos pisze: piątek, 8 listopada 2019, 04:21czyli osobie w/g mnie po prostu mającej problemy psychiczne.
Nie będę tego komentował. Widzę, że działa zasada "bujać to my, ale nie nas". O jednej stronie można powiedzieć dosłownie wszystko, a o drugiej już zupełnie nic ;-)
akos pisze: piątek, 8 listopada 2019, 04:21Pozostali użytkownicy, widząc nieskuteczność moderacji, zaczynają używać jedynej dostępnej, demokratycznej metody moderacyjnej w odniesieniu do postów wyjątkowo plugawych i urągających przynależności do gatunku homo sapiens.
Punkty również dostawałem, "dla zasady" i "po prostu" w formie odwetu, wobec postów bez "wyjątkowo plugawych i urągających przynależności do gatunku homosapiens" . Rozumiem, że to jest całkiem normalne "demokratyczne" zachowanie? Od kiedy mściwość podlega demokratyzacji ? ;) Czy jeśli demokratycznie zagłosuję z kolegami, żeby np. zrzucić Cię z przepaści, to rozumiem, że nie będziesz protestował ? :lol:

akos pisze: piątek, 8 listopada 2019, 04:21Ów żałosny kozaczyna internetowy zaczyna płakać i skamleć, że go minusują.
Cóż, od tego są takie tematy, żeby wyjaśnić pewne sprawy. Mam może milczeć, kiedy jest jawna nagonka pewnych środowisk na moją osobę ? Korzystam z zasad, jakie przysługują każdemu użytkownikowi tego forum.

Natomiast widzę, że Wy bardziej płaczecie nad odebraną możliwością nabijania sobie punktów w HP, niż ja za te minusy, które od Was dostałem. Trudno się mówi, zabrano Wam wiaderko i grabki, został sam piasek do zabawy. Możecie sobie polepić zamki ;-)
akos pisze: piątek, 8 listopada 2019, 04:21Admin wyłącza możliwość minusowania.
Plusowania także, nie zapomnij o tym ;) Będzie Ci tego bardzo brakować ;)

I takie małe oświadczonko ode mnie:

Robię sobie pauze z pisaniem w HydeParku, ku Waszej uciesze. Będzie spokój i będzie grzecznie, to i ja dam Wam psychiczny komfort. Ale jeśli znów zobaczę tam przeróżne prowokacje, to przykro mi bardzo, dam Wam popalić i przeprowadzę ponownie inkwizycję 8-)

Pozdrawiam.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: domator » piątek, 8 listopada 2019, 06:11

Harmony pisze: piątek, 8 listopada 2019, 05:05Ale jeśli znów zobaczę tam przeróżne prowokacje, to przykro mi bardzo, dam Wam popalić i zrobię ponownie inkwizycję
Ale kim ty jestes? Bogiem forum Bitcoina? Jak zobaczysz prowokacje to zrobisz inkwizycje? Terminator rozumiem przybyl. Spac nie bede mogl z nerwow ze wrocisz i mnie spalisz na stosie.
Faktycznie zrob sobie przerwe. Mimo ze to forum jest skrzywione prawacko, admini sa stronniczy prawacko (historia @akos jest opisana dokladnie) to dalo sie jakos mniej lub bardziej normalnie dyskutowac i nikt nie plakal za minusy. Do momentu kiedy sie pojawiles.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Harmony » piątek, 8 listopada 2019, 06:19

domator pisze: piątek, 8 listopada 2019, 06:11Ale kim ty jestes?
Orędownikiem prawdy ;-) Panem od wyjaśniania ;-)
domator pisze: piątek, 8 listopada 2019, 06:11Spac nie bede mogl z nerwow ze wrocisz i mnie spalisz na stosie.
Wystarczy, że dziesięciokrotnie się zastanowisz, zanim będziesz tworzył kolejne intrygi. Pamiętaj, myśl 10 razy to będziesz spać spokojnie ;) Na stosie Cię nie spalę, ale przyjemnie też nie będzie (oczywiście wszystko zależy wyłącznie od Ciebie).
domator pisze: piątek, 8 listopada 2019, 06:11to dalo sie jakos mniej lub bardziej normalnie dyskutowac i nikt nie plakal za minusy. Do momentu kiedy sie pojawiles.
Przykro, że zepsułem zabawę i jestem solą w Waszych oczach ;) Myślę również, że wiele osób dzięki Wam zrezygnowało z udzielania się i przeglądania HP. Zawłaszczyliście sobie tamten dział, a teraz płaczecie, bo KWA (Kółeczko Wzajemnej Adoracji) się rozpadnie. Jakże mi przykro ;) Tak Was ten Harmony załatwił - Waszą własną bronią ;-)
;)

Weteran
Posty: 1501
Rejestracja: 5 maja 2013
Reputacja: 1229
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: miluu » piątek, 8 listopada 2019, 07:18

Tu akurat @Harmony ma rację, to on załatwił blokadę HP i to on w tej sytuacji góruje, osiągnał swój cel. Gdyby admini mu na to nie pozwalali, pewnie by do tego nie doszło.
Nie znam żadnego innego użytkownika tego forum, który jest tak jak on pozbawiony elementarnej kultury, dystansu, przyzwoitości i klasy. Nikt tu oprócz niego się tak nie zachowuje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: baggins » piątek, 8 listopada 2019, 07:32

koparki pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 21:41można bedzie wyłączyć jadowitego użytkownika wyłacznie z hydeparku nie banując go nigdzie indziej. Taki użytkownik nie będzie w ogóle widział tego działu.
ależ to jest cenzura której lekceważoną wadą jest to, że nie można łatwo identyfikować idiotów skoro mają odebraną możliwość samowskazywania się ;)
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: koparki » piątek, 8 listopada 2019, 08:05

akos pisze: piątek, 8 listopada 2019, 04:21I teraz najlepsze... co robi admin?

10. Admin wyłącza możliwość minusowania.


Proszę jeszcze raz zastanowić sie @Bitmar nad zmianą słowa "reputacja" na "polubienia postów".
To ma znaczenie, co innego obniżyć jakieś osobowości reputację a co innego jak ktoś zminusuje "polubienie treści" , w pierwszym wypadku dotknięta jest persona a w drugim nielubienie/lubienie dotyczy tylko treści. Dzięki takiemu drobnemu zabiegowi kontry będa mniej zaciekłe.
Mozliwość publicznego obniżenia "reputacji" jakieś osobowości to jest problem i daje paliwo do tworzenia treści niemerytorycznych, często wynikaja z tego kłótnie, kontry, wyzwiska. Inna sprawa gdy metryczka zmieni nazwę na "polubienia postów" wtedy w umysle delikwenta będzie to ocena treści a nie ocena reputacji człowieka.
Prawdziwa reputacja juz tu nie wróci bo wiekszość jest wychowana na mediach społecznościowych gdzie daje się "lajki".


Edit...
własnie teraz ;) zwróciłem uwagę , że obecnie widnieje zwrot "reputacja postu" , mimo to proste polubienie jest czymś innym niż ocena reputacji. Proponuję takie rozwiazanie: viewtopic.php?f=80&t=28099&start=100#p612174
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7636
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: ergorg » piątek, 8 listopada 2019, 08:30

koparki pisze: piątek, 8 listopada 2019, 08:05Proszę jeszcze raz zastanowić sie @Bitmar nad zmianą słowa "reputacja" na "polubienia postów".
Nie, nie, nie, usunąć punkty reputacji we wszystkich działach poza tymi dotyczącymi BTC, blockchainu i działów technicznych. Do tego najlepiej by było usunąć wszystkie rozdane punkty reputacji w HP i podobnych do tej pory. O to już wnosiło dawno wielu użytkowników. Przynajmniej nikt by nie wprowadzał w błąd swoimi analizami i wysoką repu (dzięki HP).
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Orator
Posty: 914
Rejestracja: 3 marca 2012
Reputacja: 190
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Bult » piątek, 8 listopada 2019, 08:55

Ja dalej myślę iż reputacja jest nie potrzebna. Dla mnie to kolor jest wszystkim co mam wiedzieć o danej osobie i tak było od początku na forum. Całe zamieszanie związane z tym plusowaniem i minusowaniem moim zdaniem jest nie potrzebne - szczerze nie interesuje mnie to ile ktoś ma tej reputacji jest to zbędna informacja o użytkowniku.
Tak samo czy używa ktoś jeszcze napiwków ? Myślę iż następna zbędna rzecz przy Nicku ...
30 finał WOŚP eSkarbonka - https://eskarbonka.wosp.org.pl/eabwxh

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: amneziahaze » piątek, 8 listopada 2019, 08:56

ergorg pisze: piątek, 8 listopada 2019, 08:30Przynajmniej nikt by nie wprowadzał w błąd swoimi analizami i wysoką repu (dzięki HP).
Przecież jest notoryczne wprowadzanie w błąd właśnie po to by mieć ów punkty. To nie jest przypadek, po co niektórzy tak cudują tu i ówdzie.

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości