Banowanie za pomocą punktacji.

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 14 marca 2018
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Bank-2 » czwartek, 15 marca 2018, 00:21

Pisze odnośnie tego posta:

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=466909#p466909

Nic obraźliwego nie napisałem w stosunku do użytkowników a dostałem masę minusów a wyraziłem tylko swoją opinię w temacie.

Ja rozumiem do czego była wprowadzona punktacja postu ale wystarczy kilka osób i skutecznie można zbanować każdego, to jest tylko kwestia czasu.
Według mnie banowanie z powodu innego zdania jest co najmniej nadużyciem i wprowadza strach przed wyrażaniem swojego zdania. Doprowadzi to do sytuacji patologicznych że tylko określona grupa użytkowników będzie miała rację i jednocześnie skutecznie ograniczy to swobodę wypowiedzi.

Oskarżam użytkowników "1Macbak2" "vjankuv" (podobnie myślę o użytkowniku @Shadów... ale nie mam dowodów) o nadużywanie i wykorzystywanie parametru reputacji do usuwania nie wygodnych użytkowników z forum.

Bank V2

Edit: poprawiony tytuł
Ostatnio zmieniony czwartek, 15 marca 2018, 14:00 przez Bank-2, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
-16
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktację.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 15 marca 2018, 01:15

@Bank-2, Zadarłeś z sektą BCH.

Niestety niektórzy traktują crypto jako religię i inne zdanie lub mały żarcik oznacza dla nich obrazę dogmatów.
Niestety na forum są sekty BCH, Liska i może trochę Game.
Jeśli chodzi o BCH presja, że to prawdziwy BTC i frustracje z tym związane dla niektórych na forum są tak wielkie jak stres przed pierwszym razem dla nieśmiałej osoby. Chore klimaty.

Z drugiej strony Twój post to jest jednak spam więc trochę na dwoje babka wróżyła, ale czy na taki minus - nie wiem, ale to chyba Twoje drugie konto, a jego cel to chyba głównie plucie na siebie z sekciarzami od Casha więc... ...sami jesteście siebie warci. :mrgreen:

By mieć szanse w tej chorej forumowej walce czy marchewka czy pomidor jest zdrowszy, musiałbyś uzbroić się dobrze i wyposażyć w konto, które może minusować (czyli 30pkt+). Wtedy mógłbyś odbijać ataki minusami.

Bo oczywiście walka na argumenty odpada i to z obu stron z tego co często widzę. :mrgreen:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1237
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktację.

Postautor: Canis Lupus » czwartek, 15 marca 2018, 07:00

Proszę nie zapominać, że jest jeszcze sekta Dasha. Tylko ta jest łagodna i rozdaje plusy. Dodatkowo niektórzy potrafią być w kilku sektach na raz.
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 14 marca 2018
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Bank-2 » czwartek, 15 marca 2018, 14:16

Wymazywanie pisze: Z drugiej strony Twój post to jest jednak spam
W jakim sensie, bo nie bardzo rozumiem?

Czyli wyrażając opinię sprzeczną z ideologią danej sekty można szybko wylecieć z forum.

Przecież to ewidentnie tworzy patologię i jednocześnie ogranicza swobodę wypowiedzi.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 132
Rejestracja: 2 marca 2018
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Araluen » czwartek, 15 marca 2018, 14:46

Bank, jest wielu przeciwników BCH na forum, tudzież ludzi, którzy są zwyczajnie sceptycznie nastawieni i nie robią w domu ołtarzyków dla tej krypto. To, że wolisz BTC nie jest tutaj problemem. Problemem jest Twój styl wypowiedzi, którym użytkownicy są zwyczajnie zmęczeni (poszukaj w swoich poprzednich postach merytorycznych wypowiedzi. Jest ich tam jak na lekarstwo). Zmień ton, przestań spamować i nie będziesz dostawał minusów "dla zasady".

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: benq » czwartek, 15 marca 2018, 15:02

Ja tam wolę, żeby "sekciarze" w stylu Shadow czy Kot mogli dawać po 20 plusów/minusów, niż żeby równoważny głos miały nowe oszołomy, których co jakiś czas jest wysyp.
Taka lepsza demokracja mi odpowiada.
Zasłużyłeś na reputację? To korzystaj.
Nie zasłużyłeś? To najpierw zasłuż, a potem walcz z systemem.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 14 marca 2018
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Bank-2 » czwartek, 15 marca 2018, 16:36

benq pisze: Ja tam wolę, żeby "sekciarze" w stylu Shadow czy Kot mogli dawać po 20 plusów/minusów, niż żeby równoważny głos miały nowe oszołomy
Mi nie chodzi o wyrażanie opinie, nawet poprzez dawanie minusów, tylko o samego bana. W tej chwili wygląda to tak, że wąska grupa ludzi jest w stanie zbanować każdego tylko z powodu odmiennego zdania. W normalnej społeczności jest sędzia czy ława przysięgłych który decyduję czy kogoś "zamknąć" czy nie "zamknąć" a tutaj to wygląda na zasadzie samosądów.
Bez obrazy ale dla mnie to jest sytuacja patologiczna.

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: redlumek » czwartek, 15 marca 2018, 16:56

Bank czemu założyłeś kolejne konto na forum? Tamte zostało zbanowane czy może miało za dużo minusów? I czy takie zakładanie kolejnych kont nie jest też patologią?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: benq » czwartek, 15 marca 2018, 19:09

@Bank-2, słuchaj, nie zgrywaj niewiniątka. Każdy twój post to wpychanie kija w mrowisko. Chcesz dyskutować na poziomie - dyskutuj. Masz jakieś ciekawe, nowe informacje czy argumenty - pisz, sam chętnie poczytam. Ale jeśli piszesz tylko dla dennej zaczepki, a twoje posty mają na celu pseudo- śmieszne wyszydzenie czegoś, o czym
sie tu dyskutuje, to czego się spodziewasz?
Narzekasz, że to nie demokracja, ale chwila, jakoś nie widzę sztabu plusów od innych dla ciebie. A to oznacza, że większość twojego pitolenia tu nie chce. Deal with it 8-)

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: rav3n_pl » piątek, 16 marca 2018, 17:36

Multikonta są zabronione na forum.
Jeżeli dostałeś (niesłusznie) bana pisz do Admina.
W innym przypadku kolejny ban.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
-10
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: amneziahaze » sobota, 17 marca 2018, 19:43

Wymazywanie pisze: @Bank-2, Zadarłeś z sektą BCH.
I to jest logiczne uzasadnienie tego, że BCH ma większy blok, zatem tworzymy tu wiarę w coś co hipotetycznie działać będzie lepiej w niedalekiej przyszłości?

I pisze to w zasadzie kto? Osoba nazywająca BCH bękartem wydmuszką BTC... siebie samego trejderem, jeszcze przed totalnym zapchaniem sieci BTC, dokładnie 4 sierpnia 2017
Spoiler:
Obrazek
, po czym trejduje BCH, bo ktoś tam wstawił prognozę na duże wybicie na TV. Powaga. Kolejny argument:
Bank-2 pisze: Według mnie banowanie z powodu innego zdania jest co najmniej nadużyciem i wprowadza strach przed wyrażaniem swojego zdania. Doprowadzi to do sytuacji patologicznych że tylko określona grupa użytkowników będzie miała rację i jednocześnie skutecznie ograniczy to swobodę wypowiedzi.
Oczywiście, że tak, niezależnie od tego co tam napisałeś[nie czytałem nawet]. I ważniejsze, pamiętaj że pomówienia są karalne. Pomówienia kryptowaluty zapewne też, zakładając że to biznes jakiejś grupy ludzi. Także uważaj.
Bank-2 pisze: o nadużywanie i wykorzystywanie parametru reputacji do usuwania nie wygodnych użytkowników z forum.
Oj tam, coś sobie pewnie ubzdurałeś. :P
Ostatnio zmieniony sobota, 17 marca 2018, 20:07 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: janku66 » sobota, 17 marca 2018, 20:04

Wymazywanie pisze: ale to chyba Twoje drugie konto,[/quot
Bank-2 pisze: Oskarżam użytkowników "1Macbak2" "vjankuv"
...
o nadużywanie i wykorzystywanie parametru reputacji do usuwania nie wygodnych użytkowników z forum
Oskarżasz mnie?
Bo dostałeś minusy na post, który ma na celu tylko zaczepkę i którego napisałeś z drugiego konta, bo w pierwszym zachowywales się podobnie?

Jesteś chyba jedynym przypadkiem, gdzie zrobiłem taki zrzut minusów (może był ktoś jeszcze, ale nie przypominam sobie), bo:
1. Trolujesz
2. Robiłeś to na poprzednim koncie i nowe założyłeś specjalnie zachowując tą samą nazwę aby można cię było rozpoznać i byś mógł swój troling kontynuować korzystając już z wypracowanej trolowej opinii.

Dzieci tak robią jak ty. Gdy rodzice się odwracają, to zaczepiają silniejszych, by te ich uderzyły. Następuje po tym płacz i silniejszy dostaje cięgi od rodziców, bo uderzyli słabszego.

Też kiedyś tak raz zrobiłem za łebka. Wiesz kto dostał "klapsa" od ojca? Ja, i przy tym cenną radę "nie prowokuj, a jak to zrobiłeś, to nie przylatuj po pomoc i radź sobie".

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 17 marca 2018, 21:10

@amneziahaze, Ależ mieszasz tematy, mącisz i szukasz zaczepki. Ale żeby aż tak?

Jeśli widzisz sprzeczność w krytycznym czy umiarkowanym zdaniu o forku BCH a tradowaniem go to mocno współczuję głupoty. ;)

Wiem, że to tylko zaczepka, ale czytając to jak poważny post, odpowiadam. W BCH jest fajne, że jest szybki i ma bloki 8mb, a ponieważ BTC większych bloków nie wprowadza i nie wiem czy i kiedy wprowadzi, fork BCH ma rację bytu i dobrze, że powstał. Z kolei forku BTG nie czaję zupełnie i nie widzę sensu jego powstania. Owszem, BCH jest bękartem, ale każdy bękart jest dzieckiem, które ma takie samo prawo żyć jak nie-bękarty. Czym jest BTG przy takiej metaforyce? Chyba sztucznym organizmem udającym człowieka (nic innego nie przychodzi mi do głowy, słabe porównanie).

Tak, skupowałem mnóstwo BCH (ciut za wcześnie) w przedziale 300-400$ mając przy tym o nim krytyczne zdanie, ale widząc materiał na odwrócenie trendu, które zresztą nastąpiło. Jeśli masz z tym problem, nie jesteś żadnym traderem ale totalnym głupcem (jeśli chcesz cytować ten fragment to tylko cały akapit; znając Twój "poziom", wytniesz kilka słów i zmienisz kontekst). Jednak wszyscy wiemy, że to tylko zaczepka, dość słaba. 8-)
amneziahaze pisze: po czym trejduje BCH, bo ktoś tam wstawił prognozę na duże wybicie na TV. Powaga.
Ja jestem raczej z tych, co kombinują i dłubią własne pomysły, a nie szukają cudzych do gry. Zawsze wolę swoje (choćby słabe) niż szukanie guru z super ideami. TV warto czytać (i do tego zachęcam) by poznawać inne punkty widzenia ale nie by grać cudze idee, to bez sensu.

Ogólnie średni ten trolling Ci wyszedł, ale łap ocenę na zachętę. Do -20 musisz się jednak bardziej postarać. Może skocz do biedry po kratę sikacza, spal coś dobrego a nuż wyjdzie jakiś trolling wyższego poziomu na mój temat (jak te po których były bany). Wiem, że na to Cię stać - powodzenia! ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: janku66 » sobota, 17 marca 2018, 21:17

Hehe, bank się nam po moich jednarazowych minus osiem rozpłakał, a całe forum ocieka i huczy od -10 czy -20 ocen ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 17 marca 2018, 21:24

@vjankuv, Tyle, że on dostał -17 za napisanie posta "Przecież bcash (BCH) ma już swoją nazwę i jest nią ...... BCash! ps. Witam". Więc ludzie raczej ocenili jego konto a nie samego posta. A przecież można ocenić ogólnie konto (w profilu) a nie posta z którego chyba nie wynika aż tyle by dać tak dużo.

No a amnezia uprawia trolling wyższej kategorii na mój temat, a nawet pomawia mnie. Zostało to nazwane przed nim wprost, to najpierw popuścił w pieluchę a teraz odczuwa złość i próbuje dalej nie bardzo wiadomo co, ale na pewno pokazać jaki zły jestem. Zobaczmy jego nową próbę: z mojego sformułowania "sekta BCH" w kosmiczny sposób odnosi się nagle do tego, że tradowałem BCH nie będąc jego fanem, mając o nim krytyczne zdanie a nawet pisząc o nim "bękart". Ciąg logiczny tego posta zatrważa. Ale poprawił humor, nie ma co, to się chwali. ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: janku66 » sobota, 17 marca 2018, 21:40

Wymazywanie pisze: Więc ludzie raczej ocenili jego konto a nie samego posta
Nie wiem co ludzie, wiem co ja. Oceniłem powiedzmy -1 post i -7 konto.
Z ocenianiem konta nie wiem jak to się robi. Prawie nie korzystam z kompa na pisanie na forum, a na tel nie widzę takiej możliwości.
Wymazywanie pisze:
No a amnezia uprawia trolling wyższej kategorii na mój temat, a nawet pomawia mnie
Wiem, wiem. Zastępujecie mi swoimi przepychankami poranną gazetę z działem "luźne historie do kawy" ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: amneziahaze » sobota, 17 marca 2018, 21:50

Wymazywanie pisze: Jeśli widzisz sprzeczność w krytycznym czy umiarkowanym zdaniu o forku BCH a tradowaniem go to mocno współczuję głupoty.
Pamiętaj, że karma wraca, natomiast w kwestii głupoty, chciałbym abyś coś zrozumiał. Im więcej napiszesz historia wyraźnie ukaże, co pisałeś kiedyś, albo nie tak dawno, a co wyszło po czasie. Moim zdaniem bardzo dużo namieszałeś na tym forum, teraz próbujesz odwracać kota ogonem, by nie wyszło, że nie miałeś wcześniej racji. Jak dla mnie samemu tworzysz sektę. Ta sekta nazywa się Kółko Wzajemnej Adoracji Janusza.
Wymazywanie pisze: Wiem, że to tylko zaczepka, ale czytając to jak poważny post, odpowiadam.
Dalej tracisz w moich oczach. To nie była zaczepka. -50pkt. reputacji w 3 doby, ponieważ napisałem prawdę o Tobie, mam nadzieję, że komukolwiek na tym forum da w końcu coś do myślenia, a wystarczy przerwertować sobie trochę przeszłych postów Wymazywania z postami aktualnymi. Ba, żeby tylko to... ukazuje ów zachowanie pełną gębą infantylizm oraz zwykłą manipulację faktami, za pomocą systemu reputacji, wręcz wykorzystywanie go do własnych chorych widzimisię. I ty piszesz o sektach? Po prostu nie.
Wymazywanie pisze: Jeśli masz z tym problem, nie jesteś żadnym traderem ale totalnym głupcem (jeśli chcesz cytować ten fragment to tylko cały akapit; znając Twój "poziom", wytniesz kilka słów i zmienisz kontekst). Jednak wszyscy wiemy, że to tylko zaczepka, dość słaba.
Wszyscy wiemy? Wystarczy tych wojen w roli głównej zawsze Wymazywanie, akt bezczelności powoduje, że trzeba jeszcze założyć gorzkie żale czołowego demagoga forum. To jest dopiero słabe. Wszyscy, czyli kto? Wymazywanie to wszyscy? Współczuję ograniczonej perspektywy.
Wymazywanie pisze: Ja jestem raczej z tych, co kombinują i dłubią własne pomysły, a nie szukają cudzych do gry. Zawsze wolę swoje (choćby słabe) niż szukanie guru z super ideami.
Ty jesteś raczej z tych, co wyśmiewają projekt, w którym sami biorą udział, bo zobaczyli na TV jak Kemala wróży odbicie. Dalej tracisz w moich oczach. Jak pisałem reputacja jest niewiarygodna, więc nie jest do końca wykładnikiem trafności prognoz. Więc jeszcze dominusuj, byleby zakryć tę profanację trejdingu i wielości BCH, którymi tak bardzo gardzisz.
Wymazywanie pisze: Ogólnie średni ten trolling Ci wyszedł, ale łap ocenę na zachętę. Do -20 musisz się jednak bardziej postarać.
W porządku. Postaram się jeszcze bardziej. Aha, nie pomawiaj mnie, bo to jest karalne, w porządku?
Wymazywanie pisze: powodzenia!
Obawiam się, że coś Ci się pomieszało, życz raczej sobie powodzenia. U mnie wszystko spoko.

Dodano po 1 minucie 31 sekundach:
@vjankuv, chodzi o coś innego. Rozumiem, że rejestrowałeś się w 2017 i raczej jest to Twoje pierwsze konto. Tak po prostu pytam, bo jak pisał Raven multikonta są teoretycznie zabronione.

Dodano po 5 minutach 15 sekundach:
Wymazywanie pisze: No a amnezia uprawia trolling wyższej kategorii na mój temat, a nawet pomawia mnie.
Jednym zdaniem znokautowałeś się swoją własną pięścią, tym bardziej, że wyżej wkleiłem argument udowadniający ów tezę, natomiast w temacie obok biednego Wymazywania, którego niby to wszyscy atakują bezpodstawnie za machloje w postaci treści na forum, napisałem znacznie obszerniejsze wyjaśnienie: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=468492#p468492 Jak widać, nikt tego nie zaprzeczył, wręcz odwrotnie, Wymazywanie dalej brnie w zaparte, z czego jest zresztą dobrze znany. Nowi nie mają prawa wiedzieć, czym on w zasadzie się tutaj zajmuje. Nie napiszę czym, bo będzie, że pomawiam rzekomo. Już zdążył mnie ostrzec, że na to jest paragraf. Dobre, nie?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 17 marca 2018, 22:12

amneziahaze pisze: Moim zdaniem bardzo dużo namieszałeś na tym forum, teraz próbujesz odwracać kota ogonem, by nie wyszło, że nie miałeś wcześniej racji. Jak dla mnie samemu tworzysz sektę. Ta sekta nazywa się Kółko Wzajemnej Adoracji Janusza.
Stary kocham Cię, przyśpieszyłeś ostro z jazdą a sądziłem, że dopiero jutro będzie nowy wyziew. Prawie się obiadem udławiłem ze śmiechu (tak, jem późno). :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ta sekta musi być groźna i dobrze ukryta. Chyba trzeba ją zgłosić np. do https://krakow.dominikanie.pl/kontakt/c ... i-sektach/

Co do reszty posta: odlatujesz w odmęty niechęci czy nienawiści do mnie bardziej niż myślałem. To już przechodzi ze zwykłej zabawnej jazdy w coś, co Cię chyba niszczy (pomyśl o tym, nie żartuję).
Nagle wszystko staje się dowodem mojego zła, nawet rzeczy typu tradować z dużym zyskiem BCH równocześnie mając krytyczne zdanie o forku. To się kupy nie trzyma, ale pokazuje jak bardzo odleciałeś.

Przypomnij sobie jak wiele tygodni pisałem o nadchodzącym odwróceniu trendu na BCH, które ostatecznie nastąpiło i było mocne. Jesteś fanem trafności a teraz robisz z tego coś złego, że tradowałem BCH nie będąc jego super fanem ale krytykiem? :shock: Chory człowieku, opamiętaj się...

WSPÓŁCZUJĘ, bo tylko sobie szkodzisz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: janku66 » sobota, 17 marca 2018, 22:20

amneziahaze pisze: Kółko Wzajemnej Adoracji Janusza
Ja jestem Janusz :p stąd w nicku delikatna wzmianka.
amneziahaze pisze: @vjankuv, chodzi o coś innego. Rozumiem, że rejestrowałeś się w 2017 i raczej jest to Twoje pierwsze konto. Tak po prostu pytam, bo jak pisał Raven multikonta są teoretycznie zabronione
Ale Raven napisał to chyba raczej do banka, bo on drugie albo cholera wie które już konto zakładał.
Moje konto tutaj jest pierwsze i takim pozostanie.

Generalnie znikam z tego tematu.
Zupełnie przypadkiem dowiedziałem się, że ktoś coś o mnie.
Jestem na nartach w Alpach i średnio mam wenę by tłumaczyć się dalej za swoje minusy przed trolem czy na zawołanie trola tłumaczyć się przed modami forum. Ostatni jak uznają, że wykorzystuję swoją reputację źle i dyskrimuje kogoś, to czekam na reprymendę i jej uzasadnienie. Z tego co widzę, raczej nie zapowiada się bym miał chylić czoła do lepy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: amneziahaze » niedziela, 18 marca 2018, 02:38

Wymazywanie pisze: Przypomnij sobie jak wiele tygodni pisałem o nadchodzącym odwróceniu trendu na BCH, które ostatecznie nastąpiło i było mocne. Jesteś fanem trafności a teraz robisz z tego coś złego, że tradowałem BCH nie będąc jego super fanem ale krytykiem? :shock: Chory człowieku, opamiętaj się...

WSPÓŁCZUJĘ, bo tylko sobie szkodzisz.
Daruj sobie. Naprawdę. Aktualnie zastanawiam się, a nawet poważnie rozważam, czy nie dać Ci maksymalnie niskiej oceny z uzasadnieniem pewnego powszechnego dziś synonimu:
Wyj. obok, o tu --> https://pl.wikipedia.org/wiki/Niepe%C5% ... niu_lekkim

Dywersyfikuję alty od dłuższego czasu, jeszcze długo sprzed tego pierwszego forka, jedyne co mnie uwierało w BCH to nie do końca czytelny, nowy wykres, nic poza tym, a i tak na nim miałem też udane trejdy, na pewno to nie był minus, na żadnym z nich. Zresztą do dzisiaj sporo nadwyżek begholduje, bo nie zdążyłem wszystkim się ewakuować w porę, liczę w 20, może w 15 walorach, zostało mi z 5, może 7[oczywiście przy przekroczonej granicy kapitału 50% własnego wkładu]. Po prostu za mocno dywersyfikowałem coiny, ale sposób miałem taki, że szedłem piramidalnie, odkładałem nadwyżki, proporcjonalnie do ceny danego coina. Miałem i takie, które kupiłem za późno, i takie w znacznej większości, które sprzedawałem na szczycie górki, bo o to chyba głównie chodzi... o wyjście na szczycie górki. Poza tym rynek to nie tylko kryptowaluty, ale też na przykład nieruchomości, ruchomości, dobra intelektualne i tantiemy... Polecam Ci również przyjrzeć się nieco bliżej DAX'owi, SnP500 albo WIG - tam to dopiero może być ciekawie. A teraz czas na zasłużone wakacje. Najlepiej od razu.

Natomiast Twoje AT czy co to tam jest, robi wrażenie, nie będę udawać, tylko po co ta panika.

Co do mojej rzekomej choroby na Twoim punkcie, wystarczy przejrzeć historię prognoz i typowań BTC/bańki, jej pęknięcia i samego podejścia do osób, które wprost obok Twoich postów pisali o dużych wzrostach, przesłankach, udzielali rad longterm dla niedoświadczonych. Nazywałeś to identycznie... trollingiem... a przecież to było zbędne. Celowo przejrzałem wszystkie dołki ostatniej bańki co do daty i za każdym razem stosujesz ten sam Januszowy Mechanizm, jednocześnie dyskredytując m.in. minusami dokładnie przeciwstawne podejście, które się sprawdzało co do joty od dołka do dołka. Nie rób scen, są przykłady. Szkoda tylko, że tyle problemów było/jest z samymi giełdami, ale w kryptowalutach to niestety chleb powszedni. Jestem już naprawdę bardzo zmęczony.

Życzę spokojnej nocy oraz udanych trejdów. Jak zwykle... najlepsze dopiero przed nami.

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości