Banowanie za pomocą punktacji.

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Kluka » wtorek, 20 marca 2018, 08:58

Wymazywanie pisze: @Bank-2, Zadarłeś z sektą BCH.

Niestety niektórzy traktują crypto jako religię i inne zdanie lub mały żarcik oznacza dla nich obrazę dogmatów.
Niestety na forum są sekty BCH, Liska i może trochę Game.
Jeśli chodzi o BCH presja, że to prawdziwy BTC i frustracje z tym związane dla niektórych na forum są tak wielkie jak stres przed pierwszym razem dla nieśmiałej osoby. Chore klimaty.

Z drugiej strony Twój post to jest jednak spam więc trochę na dwoje babka wróżyła, ale czy na taki minus - nie wiem, ale to chyba Twoje drugie konto, a jego cel to chyba głównie plucie na siebie z sekciarzami od Casha więc... ...sami jesteście siebie warci. :mrgreen:

By mieć szanse w tej chorej forumowej walce czy marchewka czy pomidor jest zdrowszy, musiałbyś uzbroić się dobrze i wyposażyć w konto, które może minusować (czyli 30pkt+). Wtedy mógłbyś odbijać ataki minusami.

Bo oczywiście walka na argumenty odpada i to z obu stron z tego co często widzę. :mrgreen:
oj, Wymazawnie... zawiodlem sie... mialem Cie za inteligentna osobe. Wyzywanie od sekt i "sami jestescie siebie warci" to juz za duzo. Idac tym tokiem czmu BTC z LN nie jest sekta w Twoich oczach? Jak mozna placic 10x wiecej za cos jak cos nie dziala? Jak mozna oddawac swoje ciezko zarobione pieniadze na kilkadziesiat razy drozsze transakcje? Jak mozna rozwijac LN ktory nie bedzie mial nic wspolnego z bezpieczenstwem pieniedzy i niezaleznosci od 3ciej strony? Moze trzeba nalezec do jakiejs sekty? Niektorzy maja poprostu otwarty umysl i $$$ nie zawrocily im w glowie i pamietaja jeszcze po co powstal bitcoin. Przykro mi i jestem zaskoczony ze musze Ci to tlumaczyc :cry:
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Macbak2 » piątek, 23 marca 2018, 22:33

Bank-2 pisze:
Oskarżam użytkowników "1Macbak2" "vjankuv" (podobnie myślę o użytkowniku @Shadów... ale nie mam dowodów) o nadużywanie i wykorzystywanie parametru reputacji do usuwania nie wygodnych użytkowników z forum.
Ha ha ha :) Ale żem się uśmiał :)

Wszedłem przypadkiem z nudów do tego działu forum i takie coś czytam :)
Ktoś mnie oskarża o nadużywanie reputacji przy rozdawaniu minusowych punktów, dobre :D

- Po pierwsze, gwoli ścisłości, jesteś pierwszą i jedyną osobą, której dałem ujemne punkty reputacji do tej pory (także o nadużywaniu ich z mojej strony raczej nie ma mowy) :)
- Po drugie, masz już -19 punktów reputacji i to na drugim koncie także o czymś to świadczy. Brakuje jednego i ban. Znaj jednak moje dobre serce i na razie Ci go nie wstawię :)
- Po trzecie, jako multikonto z miejsca powinieneś zostać zgłoszony i dostać bana, także raczej się strzeż :)

A propos tych minusów i wyrażania swojego zdania, tu nie chodzi o to, że ktoś ma inne zdanie, bo każdy ma prawo je wyrażać, jednak podstawa to:
- Nie obrażamy się
- Nie wyśmiewamy projektów konkurencji
- Nie spamujemy
- Argumentujemy swoje wypowiedzi

A Ty co robiłeś? Przedrzeźniałeś się z użytkownikami w dziale Bitcoin Cash, nazywałeś BCH bicashem, spamowałeś tymi samymi zdaniami nie wnoszącymi nic do tematu (byle coś napisać, wkurzyć ludzi i byle Twoje było na wierzchu) i jak pisałeś o kursie, to nie podawałeś żadnych argumentów dlaczego tak uważasz.

Analiza wykresu, fundamentów, sytuacji na rynku, to się liczy i to są wartościowe posty, a nie ciągłe powtarzanie jak papuga, że spadnie, bo tak, albo spadnie bo jest do dupy, albo bo Ty chcesz się obkupić taniej :) Za to dostajesz minusy i bany.

PS: Ty nazywasz Bitcoin Cash bicashem, a teraz wyobraź sobie jakby zwolennicy Casha zaczęli mówić na Bitcoina bićkoń, fajnie by było? To jest dziecinada takie prowokowanie się

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Wymazywanie » piątek, 23 marca 2018, 23:18

Kluka pisze: Wyzywanie od sekt i "sami jestescie siebie warci" to juz za duzo.
Nie dostrzegłem sekty BTC LN. Widać raczej małe zainteresowanie LN i częste krytyczne o nim wypowiedzi.
Za to łatwo na forum zauważyć stadko, które bezkrytycznie plusuje i chwali jakiekolwiek tematy Shadowa, z których większość można zawrzeć w przekazie typu "BTC to gówno i umrze. BCH to prawdziwy BTC i przejmie cały rynek i będzie globalnym coinem. Alty gówno i żaden nie ma czegoś co ma BCH (big lol imo). Znam przyszłość i mam absolutną rację." itd. itd.

Spoko, mają do tego prawo. Ale inni, np. ja, też mają prawo do oceny tego.

Przypomina to guru, dogmat i sektę.
Nie ma śladu czegoś takiego w przypadku jakichkolwiek innych monet na forum.
BTC jest brane od dawna sceptycznie, Lisk wyśmiewany nawet przez swoich inwestorów.
Za to wokół BCH narosła sekta - częściowo lamusów* - których jedyna aktywność to wychwalanie cokolwiek głupiego guru nie powie.
Jest to zabawne i nieco żenujące.

*czyli ludki typu kilka miesięcy w crypto i "co to ja nie wiem"
Kluka pisze: oj, Wymazawnie... zawiodlem sie... mialem Cie za inteligentna osobe.
Jakoś przeżyję ze słabym ratingiem od pana Mensy. :lol:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Kluka » sobota, 24 marca 2018, 00:16

@Wymazywanie, Skoro przyznajesz ze często w btc słychać krytyczne wypowiedzi co do ln to slabo dla btc bo innej drogi już nie ma. No chyba ze zwiększy limit bloku, ale to by było, hmm sam rozumiesz- przecież dlatego powstał cash bo w btc 1 Mb to świętość której nie można ruszyć. No cóż, przyszłość pokaże który z nas jest bliżej prawdy, szkoda teraz strzępić języka. Wiesz, wg mnie Ty jesteś typem spekulanta, daleko Ci do idealisty chcącego zmieniać świat. Mnie do bitcoina jak pierwszy raz jakies 5-6 lat temu o nim usłyszałem przyciągnął właśnie taki idealizm i te wartości. W tamtym roku wciągnęła mnie nieco spekulacja, zarobiłem swoje, nie jestem pazerny. Od tego roku wolnościowe idee znowu wzięły prym w mojej głowie. Nie widzę w tym nic złego, wręcz przeciwnie. A co do bitcoin cash to działa szybciej, jest tańszy, ma tańsze transakcje i można sobie pizzę zamówić (płacenie mobilnym walletem wciąga hehe) nie licząc się z kosztami transakcji :) fajny jest ogolnie. Sekta? Nie ;)

Dodano po 18 minutach 20 sekundach:
A co do Shadowa to fakt, jest oryginalny, często niezbyt przyjemny dla niektórych a czasami nawet nieco agresywny i dlatego ma jest troche osób które za nim nieprzepadają. Rozumiem to, na tym troche traci. Ale dla mnie jest żywa legenda, jest early adopterem, był na forach gdy Satoshi jeszcze pisał. A to ile serducha i pracy wkłada robiąc coś dla idei zeby świat był lepszy jak dla mnie dyskontuje wszystkie jego wady, dlatego myśle ze jest nieprzeciętnym człowiekiem, idealista walczącym w słusznej sprawie. Bo niestety sporo zapomniało czego trafiło na to forum bo złapało „syndrom lambo”. On nie. Dlatego tak go szanuje.
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: janku66 » sobota, 24 marca 2018, 07:20

Wymazywanie pisze:
Nie dostrzegłem sekty BTC LN
Aby zobaczyć las, trzeba z niego wyjść.
Wymazywanie pisze: Za to łatwo na forum zauważyć stadko, które bezkrytycznie plusuje i chwali jakiekolwiek tematy Shadowa
Wymazywanie pisze: Przypomina to guru, dogmat i sektę
Grubimy nićmi szyte stwierdzenie. Nie wiem z czego wynika. Jesteś forumowa strażą osiedlową, która identyfikuje nieuczciwe praktyki i je nagłaśnia do publicznego osądu czy faktycznie mają one miejsce?
Załóżmy, że np. jestem bokserem, który trenuje sobie amatorsko. Zacząłem trenować, bo napatrzyłem się na filmiki, siłę i technikę Mike Tysona.
Teraz jeśli w klubie, trener ogólnie szanowany w środowisku, powie, że Mike Tyson miał super technikę, siłę i szybkość, a ja się z nim zgodzę, to czy on staje się guru, a klub sektą Mike Tysona?
Przykład jak dla dziecka, ale tak wyglądasz Wymazywanie ze swoją krucjata odnośnie Shadowa i ludziach popierających Bitcoin Cash.
Tak jakby gdyby nie Shadow, to nikt nie twierdziłby jak chociażby @Kluka, że Bitcoin Cash jest technicznie lepszy, a Core działa na szkodę Adopcji od jakiegoś czasu.
Niesłusznie zakładasz i wnioskujesz, że poparcie Bitcoin Cash to Shadow, jego retoryka i jego posty a nie techniczne aspekty BCH.
Zgadzam się też z tym co napisał @Kluka o Shadow. Wie z nas technicznie najwięcej oraz zna z doświadczenia rozwój wydarzeń.

BTW, ile napisałeś (procentowo) technicznych postów o Bitcoin Core, Bitcoin Cash oraz powodów czemu Bitcoin Cash musiał powstać?
Wymazywanie pisze: Za to wokół BCH narosła sekta - częściowo lamusów* - których jedyna aktywność to wychwalanie cokolwiek głupiego guru nie powie
Patrz wyżej co napisałem.
W krypto jestem krótko, ale nim zidentyfikowalem Shadowa z Bitcoin Cash, to miałem już takie zdanie o BCH jakie mam teraz. Zatem to nie Shadow mnie przekonał, a technologia, ideologia i powody, dla których musiał Bitcoin Cash powstać.

P.S.
Nie mam obecnie zbyt czasu na forum, więc raczej udzielam się z doskoku.

Edit do plusa:
@Kluka, poprawiam się, ja uważam, że Shadow wie z nas technicznie najwięcej w mojej subiektywnej ocenie, kogoś kto nie jest ani informatykiem, ani programistą. Dopuszczam zatem możliwość, że są na forum osoby, z równą lub większą wiedzą w temacie, ale obecnie nie mam jeszcze powodów by uważać inaczej.
Ostatnio zmieniony niedziela, 25 marca 2018, 22:57 przez janku66, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: amneziahaze » sobota, 24 marca 2018, 18:09

Wymazywanie pisze: Za to łatwo na forum zauważyć stadko, które bezkrytycznie plusuje i chwali jakiekolwiek tematy Shadowa, z których większość można zawrzeć w przekazie typu "BTC to gówno i umrze. BCH to prawdziwy BTC i przejmie cały rynek i będzie globalnym coinem.
Napisał gość, który swój byt na forum zawdzięcza wątkowi początkujących z tematu o BTC. Czyja sekta jest bardziej zafałszowana? Poza tym nie mieszałbym Shadowa z BCH. On po prostu napisał prawdę, dokładnie coś przeciwstawnego do Twoich mało konkretnych esejów acz jakże chwytliwych w środowisku osób, które o krypto nie mają do końca zielonego pojęcia.

Zresztą dywagowanie na tego typu tematy jest zupełną stratą czasu, pieniędzy i spokoju, w sensie wychodzę z tej piaskownicy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 24 marca 2018, 20:36

amneziahaze pisze: Napisał gość, który swój byt na forum zawdzięcza wątkowi początkujących z tematu o BTC. Czyja sekta jest bardziej zafałszowana?
Problem w tym, że mojej sekty nie ma. Jestem osobą, która z prawie każdym kto dużo pisze na forum miała chociaż jedną sprzeczkę czy gównoburzę. Często o pierdoły, szczegóły. Szok, nie? Ktoś kto nie tworzy wokół siebie kółeczka adoracji i po prostu pisze to co myśli, jest jakoś doceniany. Musi Ci być ciężko skoro nie możesz tego przeżyć.
amneziahaze pisze: które o krypto nie mają do końca zielonego pojęcia.
Dysponujesz może zdaniem egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego?

Polecam podszkolić język. Nie mieć zielonego pojęcia oznacza nie mieć żadnego pojęcia o czymś, nie mieć go wcale. Więc nie można jak piszesz "nie mieć do końca żadnego pojęcia o czymś", to niedorzeczne. W jednym zdaniu wskazujesz na kategorię zero-jedynkową czyli całkowity brak wiedzy o czymś i o tym samym podmiocie piszesz, w kontekście jego częściowej wiedzy. Język polska trudna języka, ja wiem, ale osoba tak inteligentna jak Ty mogłaby dbać o logikę wypowiedzi.

Dbajmy o czystość języka.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 24 marca 2018, 20:53

vjankuv pisze: Aby zobaczyć las, trzeba z niego wyjść.
Fajne stwierdzenie, ale nijak się ma do mnie. Znajdź moje posty chwalące Core, LN, SW. Ciężko będzie. Nawet nie wiem jak i czy działa LN i SW. ;) A łatwo znajdziesz moje pozytywne posty o BCH, że bloki 8mb są potrzebne i jest miejsce dla BCH skoro BTC bloku nie powiększa. Mam dość umiarkowane zdanie o BCH. Nie jest dla mnie nowym BTC, ale jest potrzebnym "altem forkowym" i tyle. Wiem, że wiele osób tego nie pojmuje bo myśli 0/1 i albo BCH to nowy BTC albo jesteś propagandzistą Core a ten typ myślenia kopiują takie osoby właśnie po Shadole, stąd nazywam to formą sekty.

Od samego początku cyrków z BTC w postaci zapchania sieci itp. w 2015 krytykowałem zapchanie sieci i brak zmian w kierunku nowego bloku (gdzieś w 2015 Shadow ogłaszał nadchodzący wielki upadek ceny BTC i wyprzedał oficjalnie wszystko po 300 czy 400$ a - potem cena tylko w górę szła - od tego zresztą zaczęła mu się frustracja na punkcie Core ale taka już na maxa typu piana z ust i gadki na poziomie "te podłe skurw..!", oczywiście możecie łykać jako nowi jak pelikany gadki o pure-idealizmie i zerowym zainteresowaniu spekulacyjnym, ale każdy tu jest spekulantem i Shadow również a to co nadaje to przejście ze skrajności jednej w drugą, czyli Core Szatan absolutny a BCH jako dogmat i Zbawca, nie ma mowy o krytyce, to jest nowy BTC i on to wie a jako ktoś ma czelność nie zgadzać się to wrrrrrrrrr).

Zabawnie piszesz o BCH i to 2 razy:
vjankuv pisze: BTW, ile napisałeś (procentowo) technicznych postów o Bitcoin Core, Bitcoin Cash oraz powodów czemu Bitcoin Cash musiał powstać?
vjankuv pisze: Zatem to nie Shadow mnie przekonał, a technologia, ideologia i powody, dla których musiał Bitcoin Cash powstać.
Zaprzeczasz a jednak sam udowadniasz to co pisałem, czyli podejście wychodzące poza zwykła opinię a idące właśnie w kierunku "przeideologizowania" czy sekciarstwa. Otóż BCH nie musiał powstać. BCH nie był forkiem koniecznym. Nie uratował póki co świata crypto ani niczego. Jego status spekulacyjny to ni mniej ni więcej ale ALTCOIN - nowy typ: fork BTC. Nie musiał powstać, był zwykłą samowolką. Owszem, ma bloki 8mb ale bloki 8mb nie musiały powstać i mimo, że są fajne, nie rozwiązują żadnego problemu BTC ponieważ Cash nie stał się masową alternatywą dla porzucanego przez wszystkich nagle starego, zepsutego BTC.

Być może BCH będzie kiedyś poważną alternatywą dla BTC, ale nie znamy przyszłości i jest to na razie spekulacja, jedna z wielu możliwych. BCH powstał, ale nie musiał powstać i rynek wyglądałbym bez niego raczej tak samo jak teraz.
vjankuv pisze: P.S.
Nie mam obecnie zbyt czasu na forum, więc raczej udzielam się z doskoku.
Spoko, nie ma problemu, zazdroszczę Alp. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: janku66 » sobota, 24 marca 2018, 21:48

Wymazywanie pisze:
Fajne stwierdzenie, ale nijak się ma do mnie
Wymazywanie pisze:
Nie dostrzegłem sekty BTC LN. Widać raczej małe zainteresowanie LN i częste krytyczne o nim wypowiedzi
To zależy, ile czasu spędzasz na innych forach czy stronach związanych z Core lub BCH.
Dyskusja wre na Bitcointalk, redditach, Twitterze itd. może tam, zobaczysz jak mocno społeczność jest zainteresowana LN czy małymi blokami i dostrzeżesz, może nie sektę, ale specyfikę tej społeczności.
Wymazywanie pisze: albo BCH to nowy BTC albo jesteś propagandzistą Core a ten typ myślenia kopiują takie osoby właśnie po Shadole
Czytasz pobieżnie albo bez zrozumienia.
Shadow, nie jest liderem światowej społeczności Bitcoin Cash. Zamknąłeś się trochę na te nasze forum. Jak cały internet może kopiować Shadowa sposób myślenia? Pomijam fakt, że jak prześledzisz historię powstania BCH, to zauważysz, że Shadow się nie myli. Uwierz, że spędziłem ogromną ilość czasu na przeczytaniu dyskusji i opinii wielu ludzi w kwestii zwiększania bloków. Jak zobaczysz sposób w jaki dyskusja ewoluowała, to zauważysz, że jest dokładnie tak jak Shadow to opisuje.
Wymazywanie pisze: Shadow ogłaszał nadchodzący wielki upadek ceny BTC i wyprzedał oficjalnie wszystko po 300 czy 400$ a - potem cena tylko w górę szła
Pamiętasz zawieruchę jak na temacie spekulacyjnym BTC, ktoś wyciągnął Twój historyczny post jak pisałeś o spadkach i długiej bessie na Bitcoin (cena była chyba okolice 2-3k$?), a Ty prawie przez to przestałeś się udzielać na forum? Za wyciągnięcie tego posta stanąłem nawet w Twojej obronie, bo normalne w spekulacji jest, że raz się ma rację, a raz się jej nie ma. Shadow sam powtarza, że spekulant z niego słaby, jednak na technicznych aspektach się zna i nie kojarzę by pomylił się w tym aspekcie.
(Trochę mi głupio już tyle postów z rzędu pisać o Shadow bez jego udziału ;) )
Wymazywanie pisze: Otóż BCH nie musiał powstać. BCH nie był forkiem koniecznym
I tu się rozjeżdżamy zupełnie.
Musiał powstać, inaczej miałbyś 1MB blok i niedziałające LN. Hard Fork był jedynym wyjściem by uwolnić się od tego co Core na siłę utrzymywało.
Wymazywanie pisze: Być może BCH będzie kiedyś poważną alternatywą dla BTC, ale nie znamy przyszłości i jest to na razie spekulacja, jedna z wielu możliwych
Nie znamy, to prawda.
Nie wiem też czy jutro nie zginę w wypadku, ale i tak jeżdżę samochodem. Ja, jak również wielu innych, zauważamy możliwości jakie niesie ze sobą Bitcoin Cash i uwazamy, że to właśnie to crypto ma zadatki na zdecentralizowaną, szybką i tanią cryptowalute.
Wymazywanie pisze: zazdroszczę Alp.
Widzę, że pamiętasz jak wspominałem ;)
Kilka dni mgły i obfitego śniegu, ale dziś na lodowcu zero chmur, dwadzieścia stopni w słońcu, wymarzona pogoda do jazdy;)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: FlyingAtom » sobota, 24 marca 2018, 22:24

@Wymazywanie
Jest takie powiedzenie u "trejderów" że nie można używać emocji do handlowania i wtedy się zarabia ; )
Twoje emocjonalne zaangażowanie w konflikt z @shadow nie pozwala Ci dojrzeć tego co się dzieje i gdzie przechodzi siła/energiia/uwaga/racjonalność.

@vjankuv
Shadow dużo wcześniej narzekał na core niż powstałą idea BCH.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: janku66 » sobota, 24 marca 2018, 23:23

FlyingAtom pisze: Shadow dużo wcześniej narzekał na core niż powstałą idea BCH
Tak wiem.

@wymazywanie
Dodatkowo, pamiętam, że on się wyprzedał z Bitcoina wyżej niż te 200-300$, które piszesz.
A jeśli weźmiemy pod uwagę, że jest on early adopter, to bity, które pozyskał były może i nawet za centy, albo je po prostu otrzymał w ramach napiwków tutaj na forum za chociażby tłumaczenia stron na wikipedii.
Mały zysk? Chyba nie taki zły z niego spekulant ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: amneziahaze » niedziela, 25 marca 2018, 08:01

FlyingAtom pisze: Jest takie powiedzenie u "trejderów" że nie można używać emocji do handlowania i wtedy się zarabia ; )
Pieniądze lubią spokój, a tego ostatnio jakoś brakuje. Raz że kurs jest mniej zmienny aniżeli przed ATH, dwa - nagły przypływ setek analiz, często ze sobą sprzecznych, trzy - nie wiadomo do końca czy nie będzie kolejnych cegieł ni stąd ni zowąd, więc lepiej pilnować aktualnych ruchów.
Spoiler:
...
Wymazywanie pisze: Problem w tym, że mojej sekty nie ma.
Domyślam się, że bardzo Ci jest przykro z tego powodu.
Wymazywanie pisze: Jestem osobą, która z prawie każdym kto dużo pisze na forum miała chociaż jedną sprzeczkę czy gównoburzę.
Nie chcę tego. Naprawdę potrzebuje spokoju. Forum służyło mi do ostatniego ATH jako źródło potwierdzeń kilku/kilkunastu osób w zestawieniu z własnymi prognozami(temat nt. kursu dla początkujących), reszta to technikalia, gdzie z reguły panuje spokój i zdrowy rozsądek.
Wymazywanie pisze: Ktoś kto nie tworzy wokół siebie kółeczka adoracji i po prostu pisze to co myśli, jest jakoś doceniany. Musi Ci być ciężko skoro nie możesz tego przeżyć.
Nic mi do tego, i oczywiście z tym co piszesz się nie zgodzę, ponieważ dostrzegam odwrotne symptomy tego czego się w wyżej wymienionym zdaniu wypierasz. Zresztą, zauważam coraz częściej w tym co piszesz podobnie sprzeczne tendencje. Poza tym uważam zbyt częste pisanie na forum za stratę czasu, polemika z Tobą, czy jakieś dziwne przepychanki czyja racja jest mojsza, powodują jeszcze większe straty i zamieszanie zarówno tu, jak też poza forum. Ogółem za dużo tu piszę, takie mam zdanie na daną kwestię. Wolałbym rzeczywiście ograniczyć się tylko do samego kursu i technikaliów, sytuacja i ciągłe zmiany powodują odejście od zdrowego rozsądku czy koncentracji przy analizie kursu, i znowu zaczyna się paplanina czy dywagacje nt. dziwacznych wizji czy będzie IIIWŚ, czy koniec BTC, albo kolejne jakieś dziwności. Dość tego. Poza tym Socjolog i kilku mu podobnych no nie wiem Sha, Mecenas dobrze widzą potencjał w FX i ostatnimi czasy znacznie zwiększoną zmienność na indeksach czy metalach. Dlaczego ograniczyłeś się do rynków kryptowalutowych? Po co?

Poza tym nie myślałeś o tym, by napisać książkę o spekulacji, na przykład "zbiór esejów i felietonów nt. kursu BTC"? Materiały już masz, kiedyś zresztą napisałeś, że piszesz za friko, może nie tędy droga, skoro masz do tego talent, to po co marnować niewykorzystywany potencjał? A ile zaoszczędziłbyś czasu...
Wymazywanie pisze: Dysponujesz może zdaniem egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego?
Ech, no niestety nie.
Wymazywanie pisze: Polecam podszkolić język.
Wymazywanie pisze: Język polska trudna języka, ja wiem, ale osoba tak inteligentna jak Ty mogłaby dbać o logikę wypowiedzi.
Prawdę mówiąc to znam osoby, które do końca życia nie muszą robić nic, i tak im starczy wszystkiego aż do śmierci i mówią "poszłem, wyszłem", więc nad tym można by podywagować, tym bardziej, że sami doszli do swego kswiecistego poziomu, jakkolwiek by się nad tym nie zastanawiać.

Wymazywanie, proszę tylko abyś dał mi spokój i rzeczywiście offtopy, i przepychanki nie sprzyjają wcale, chciałbym tylko pilnować trendu i zajmować się trejdingiem, interesuje mnie w zasadzie tylko jedno, także jeżeli tak bardzo Ciebie rażą moje "ataki", za które wyłapuje po -50pkt repa, bo napisałem, że nie zgadzam się z Twoją ogólną oceną kursu, no to ja już nie wiem.. serio... może dodaj mnie do ignorowanych, nie będzie w ogóle nieporozumień, podejście do analiz kursu mam zero-jedynkowe i nie zamierzam tego zmieniać. Co do mojej rzekomej inteligencji, to wcale się za takiego nie uważam. Rynek jest ubrany w cyfry, środowisko, w którym przez ostatnią dekadę się obracam jest ubrane wyłącznie w cyfry, zaś literatura jaką przerabiam.. no to sam się domyśl, jaką literaturę mogę przerabiać. Z wiekiem przestałem zwracać uwagę na pisownie, jakoś tak nie mam czasu ani siły od dłuższego czasu i nic na to nie poradzę obecnie. Poza tym być może tu znajdziesz swoją kolejną niszę, wszak talentów nigdy mało: http://nauczyciel.język-polski.pl/
Wymazywanie pisze: Od samego początku cyrków z BTC w postaci zapchania sieci itp. w 2015 krytykowałem zapchanie sieci i brak zmian w kierunku nowego bloku (gdzieś w 2015 Shadow ogłaszał nadchodzący wielki upadek ceny BTC i wyprzedał oficjalnie wszystko po 300 czy 400$ a - potem cena tylko w górę szła - od tego zresztą zaczęła mu się frustracja na punkcie Core ale taka już na maxa typu piana z ust i gadki na poziomie "te podłe skurw..!", oczywiście możecie łykać jako nowi jak pelikany gadki o pure-idealizmie i zerowym zainteresowaniu spekulacyjnym, ale każdy tu jest spekulantem i Shadow również a to co nadaje to przejście ze skrajności jednej w drugą, czyli Core Szatan absolutny a BCH jako dogmat i Zbawca, nie ma mowy o krytyce, to jest nowy BTC i on to wie a jako ktoś ma czelność nie zgadzać się to wrrrrrrrrr).
@ShadowOfHarbringer, wytypował prawidłowo zastosowanie BCH, gdzie nawet pamiętam była nawet próba zbanowania go, lub przynajmniej całkowitego przesunięcia gdzieś w niebyt środowisk nawiedzonych, przede wszystkim niewiarygodnych. Nawiązując do BTC, można to samo napisać o Tobie, każdy większy zjazd kursu i zaraz panika lub wieszczenie pęknięcia bańki. No specjalnie sprawdzałem historię kursu na dołach, by sobie potwierdzić czy przypadkiem gdzieś o Tobie nie napisałem nieprawdy. Widziałem/czytałem również prognozy mocno long kilku osób z forum, które jakoś nie muszą walić felietonami czy rewolucjami na prawo lewo i do dziś ich ostrożne prognozy okazały się bardzo skuteczne, więc nad czym tu dalej dywagować?
vjankuv pisze: Ale Wymazywanie i Ty ewidentnie macie ze sobą problem (dajcie się do ignorowanych?) i temu tak pisze, bo zapewne wie, że poprawny język to nie oznaka inteligencji.
Co ja poradzę, że się uzależnił od forum? Jest o tyle problem, że zamiast szukać kompromisów, odmienność w poglądach uznaje jako no właśnie co.. niesubordynacje? Ataki na jego personam? Dostaję bęcki od ponad miesiąca, bo napisał w temacie o kursie, najpierw że kilka tysięcy spadnie, później znowu za to, że zanegowałem czyjąś prognozę, później że jaśnie Panu Wymazywanie coś nie pykło, gdy napisałem o historii jego prognoz... wyjątkowo patologiczna sytuacja, bo przecież ja go nie minusuje z uporem maniaka. Nie wiem w zasadzie po co miałbym to nawet robić. Absurd. A tę polemikę można ciągnąć w nieskończoność, więc no nie wiem czy to ma jakikolwiek sens. Moim zdaniem nie.
Ostatnio zmieniony czwartek, 5 marca 2020, 12:05 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 4 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: janku66 » niedziela, 25 marca 2018, 08:08

amneziahaze pisze: Prawdę mówiąc to znam osoby, które do końca życia nie muszą robić nic, i tak im starczy wszystkiego aż do śmierci i mówią "poszłem, wyszłem", więc nad tym można by podywagować, tym bardziej, że sami doszli do swego kswiecistego poziomu, jakkolwiek by się nad tym nie zastanawiać.
Zgadza się. Sam pilnuję j.polskiego, a strzelam do ludzi za błędy z przymrużeniem oka.
Wielu ludzi jest językowo ubogich, ale są to mądrzy i inteligentni ludzie.

Dodano po 2 minutach 47 sekundach:
Ale Wymazywanie i Ty ewidentnie macie ze sobą problem (dajcie się do ignorowanych?) i temu tak pisze, bo zapewne wie, że poprawny język to nie oznaka inteligencji.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 25 marca 2018, 15:49

amneziahaze pisze: Dostaję bęcki od ponad miesiąca, bo napisał w temacie o kursie, najpierw że kilka tysięcy spadnie, później znowu za to, że zanegowałem czyjąś prognozę, później że jaśnie Panu Wymazywanie coś nie pykło, gdy napisałem o historii jego prognoz...
Nie kłam. Nie mąć, nie mieszaj.
Dość dokładnie napisałem co do Ciebie mam. Wymieniałem to w 2 punktach wiele razy. Przypomnę:

-pisanie, że forum służyło i służy mi (i pewnie innym) do manipulowania opinią, celowego mylenia ludzi co do kursy BTC itd. Czyli zarzucanie mi oszustw, których nie było, zatem to co robiłeś to pomówienia czyli Art 212 KK,

-chamskie i prostackie wyśmiewanie analizy i pracy ludzi na forum, glebienie ich pracy ponieważ nie masz informacji kto, kiedy, jak i ile zarabia.

To są 2 punkty, które mi przeszkadzają. Po wypomnieniu, że łamiesz prawo zarzucając mi to co wymieniłem w pkt 1, wystraszyłeś się i wołałeś modów i admina. Admin wyśmiał zresztą Twoje zarzuty co do mnie. Od tego czasu przeszedłeś do stanu permanentnego wkurzenia na mnie i szukasz codziennie czegokolwiek; zupełnie nieadekwatnego tematu (jesteś w tym mistrzem) by urządzić sobie troll-fest "cokolwiek, aby negatywnie".

Cieszę się, że nie stosujesz już pomówień (bo się wystraszyłeś jak to nazwałem tym czym jest) a skupiasz się na budowaniu ogólnego złego obrazu mojej osoby. Tyle, że ludzie raczej znają mnie tu nie od dziś i raczej każdy ma już wyrobione zdanie, więc to co robisz to raczej upust emocji a nie szkodzenie mi. Szkodzisz raczej głównie sobie.
amneziahaze pisze: Prawdę mówiąc to znam osoby, które do końca życia nie muszą robić nic, i tak im starczy wszystkiego aż do śmierci i mówią
Tobie się to jeszcze nie udało? Taki wielki krytyk, znawca, trader. ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 12 marca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: operatordtp » niedziela, 25 marca 2018, 16:04

Dajcie spokój. W całym kraju już wiadomo że tu rządzą sekty. każde niewygodne zdanie jest conajmniej krytykowane i minusowane. Trzeba czerpać informacje z innych źródeł bo tu prawdy się nie dowiesz.
Tak jak telewizja kłamie tak to forum też KŁAMIE i wykrzywia prawdę o niegdysiejszej szczytnej idei krypto.
Dodatkowo zaślepienie spekulantów jest tak rażące w oczy że nawet już szkoda czasu na tłumaczenie im że ktoś woli kopać i mieć stabilny mały bo mały ale jednak zysk a nie gruszki na wierzbie grając w kasynie które nad wejściem ma wielki napis. "Możesz grać ale to my tu wygrywamy bo my to skonstruowaliśmy i tym zarządzamy"

Szkoda czasu na pyskówki. "Z sektą się nie dyskutuje. Do sekty się strzela w obronie własnej" To taka trawestacja znanego powiedzenia o lewactwie ale jakże pasująca do sytuacji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: amneziahaze » niedziela, 25 marca 2018, 16:52

Uważaj żeby Ci się minusy nie skończyły.

@Wymazywanie, Poczytaj siebie tak obok, następnie przemyśl jeszcze raz głupoty, które tu wypisujesz. Z tego co wyraźnie widać nikt nie ma problemu z tym co napisałem wcześniej odnośnie nawet oceny czyjejś analizy technicznej wyłącznie tak naprawdę poza Tobą. W mojej opinii, kompletna dziecinada i jakaś chorobliwa zawiść względem tego, co wcześniej napisałem. A napisałem, że już nie daję wiary w to co prognozujesz. Po co drążysz temat. Resztę dopowiedziałeś sobie sam, wyimaginowałeś jakieś dziwaczne zarzuty, dorobiłeś śmieszną historyjkę i wydaje Ci się, że to jest w porządku? Tracisz mój cenny czas i bardzo Ciebie proszę, odklej się już wreszcie, ja nie mam czasu na piaskownicę i tasiemce brazylijskie.

Nikt poważny tak się nie unosi, mało tego, nikomu, nawet Fibo nie przeszkadzało co napisałem o jego jednej, dosłownie jednej analizie pół żartem, pół serio zresztą. Po prostu nie ukrywam, że mnie osobiście nie leżą jego analizy, ale co to ma do rzeczy? Pisałem o czymś zupełnie innym. Napisałem, że wiele z Twoich analiz się nie sprawdziło, w mojej opinii. Efekt? -60repa, 3 strony tekstu bez sensu, jakieś rzekome zarzuty o pomówienia. Chłopie, zejdź Ty na ziemię i dorośnij, to tylko forum tematyczne, do tego analizy w temacie dla początkujących. Naprawdę tragedia jest z Tobą.
Wymazywanie pisze: Cieszę się, że nie stosujesz już pomówień (bo się wystraszyłeś jak to nazwałem tym czym jest) a skupiasz się na budowaniu ogólnego złego obrazu mojej osoby.
Piszę prawdę odnośnie poziomu Twojego postępowania względem osób, które trafnie prognozowały kurs z początku i połowy 2017 roku. Napisałem już, że uciszanie ludzi jest dla mnie etycznie wątpliwe. Pisałem o Twoich błędnych założeniach i przesadnym panikowaniu na każdej górce, wystarczy prześledzić treści z większych korekt na BTC.
Wymazywanie pisze: Szkodzisz raczej głównie sobie.
Obawiam się, że szkodzisz samemu sobie i przede wszystkim mnie, czego dowodem jest notoryczne dominusowywanie mojej reputacji. Dla mnie to jest wręcz tragikomicznie, dla Ciebie jak widać reputacja na forum to być albo nie być, mimo że moim zdaniem i tak nie jest wykładnikiem analiz, tylko całokształtu. Zatem na logikę, mam prawo do tego, by wyrazić własną opinię na Twój temat. A Twoje napinki są po prostu co najmniej infantylne.

Skończyłeś już może ten dramat, czy dalej zamierzasz marnować życie na głupawe kłótnie o złote kalesony? Jeżeli chcesz naprawdę wiedzieć to spływa to po mnie co wypisujesz i tu oraz w temacie odnośnie kursu, bo nie jest już dla mnie po prostu wiarygodne. Z czasem sobie to uświadomiłem i tyle w temacie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 25 marca 2018, 18:11

@amneziahaze, Niektórzy ludzie na forum (w tym Ty) mają zadziwiający schiz z tą reputacją. Tzn. reagują bardzo nerwowo jeśli dostają oceny minusowe. Nie skupiają się na uzasadnieniu minusa ale na samym fakcie. Trochę taka "mentalność facebookowa" - tzn. łapki w górę oki, ale nic poza tym, bo to byłaby pewnie "mowa nienawiści".

Bardzo często wolałbym nie mieć aż tylu tych punktów, ponieważ osoba o takiej mentalności jaką prezentujesz postrzega jakiekolwiek użycie przeze mnie minusa jako atak nie jak ocenę posta, mimo że zawsze uzasadniam. Podobnie jakiekolwiek pisanie przeze mnie na forum jest traktowane jako "ma dużo punktów więc dla nich pisze" - no life - uzależniony itp. mimo że te same osoby korzystały nieraz z pisania i ogromu czasu jaki tu poświęciłem.

Ilość razy kiedy wspomniałeś w ciągu ostatnich dni czy tygodni o tym, że kilka Twoich postów zostało przeze mnie ocenione mocno negatywnie jest porażająca. Wychodzi z tego obraz jakiejś traumy, że dałem Ci kilka wysokich ocen minusowych. Równocześnie zaznaczasz że nie ma to znaczenia dla Ciebie. Ale non stop tkwisz w jakiejś frustracji i bólu i złości z powodu kilku ocen negatywnych. Cały czas to werbalizujesz a potem zaprzeczasz, że to nie ma znaczenia. Czyli wstydzisz się, że jednak ma? :? Dużo bólu i płaczu "bo dał minusy!" - za to mało (lub wcale) wniosków z uzasadnień tych negatywnych ocen postów. Niestety wniosek jest smutny, tzn. jakaś część ludzi pozostaje na forum w "mentalności facebookowych łapek w górę" i nie jest w stanie zdzierżyć jakiejkolwiek krytyki zaznaczonej minusami i ich uzasadnieniami a wszystko traktuje jako formę walki.

@Bitmar, Czy jest możliwość wykasowania mi do 0 tych punktów reputacji? Byłbym szalenie wdzięczny.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: amneziahaze » niedziela, 25 marca 2018, 19:48

Wymazywanie pisze: @Bitmar, Czy jest możliwość wykasowania mi do 0 tych punktów reputacji? Byłbym szalenie wdzięczny.
Nie. Otrzymałeś je uczciwie od ludzi za swój wkład, niezależnie od tego co ja sobie tam myślę o kwestii, którą poruszyłem wcześniej.

@Wymazywanie, do cholery, napisałeś gdzie rzekomo Twoim zdaniem popełniam błędy - wedle tylko i wyłącznie Twojego zdania, tj. tylko Ty uznałeś, że nie mam racji w kwestii, którą poruszamy już od grubo ponad tygodnia. Ja się z tym nie zgadzam, uważam, że potraktowałeś ludzi zbyt surowo. I przy okazji mnie również w tym przypadku. Ja rozumiem, offtopy czy pisanie na bani, nie ma problemu - to problem, jednak ciężko jest nie pisać w takim wątku, na takim poziomie jak obecnie offtopów. Poza tym z tego co widzę nie tylko ja tak robiłem. Problemem w mojej opinii nie jest to, że wstawiasz nawet te durne minusy, w sumie naliczyłem z 80 od Ciebie, czekaj aż sprawdzę stan konta... na w sumie -130 otrzymanych ogółem. Nie wydaje Ci się to nieco podejrzane? A wiesz co jest najlepsze? Że nie chodzi o te głupie punkty właśnie, chodzi o to byśmy budowali wzajemną konstruktywną krytykę względem prognoz, analiz, zapatrywań na kurs, a nie durne wojny o byle co. I co z tego, że nie wierzę w większość prognoz, co, nie można mieć obiekcji?? Wklejenie ładnego wykresu, który nie przynosi żadnych korzyści jest równoznaczne z zamieszaniem jakie teraz panuje właściwie już wszędzie, tj. zmiana zdania i milion analiz wzajemnie się wykluczających i to mnie denerwuje, bo to jest bezsens. Poza tym daj mi spokojnie trejdować, widzisz jaka jest sytuacja na krypto, a wysokie interwały wcale nie rokują nagłego odwrócenia trendu, więc tym bardziej jest niepewnie i nerwowo. I na koniec, jeżeli sobie życzysz to dodam Ciebie do ignorowanych, niechętnie acz jeśli chcesz to tak zrobię, i w ten sposób nie będziemy sobie działać na nerwy. Choć w zasadzie to Ty mi nie działasz nawet na nerwy, po prostu jest to trochę uciążliwe wałkować jakiś durny spór od tak długiego czasu. Pozdrawiam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 26 marca 2018, 03:28

@amneziahaze, Z jednym się z Tobą absolutnie zgadzam - że ta "rozmowa" dalej nie ma żadnego sensu i ją tym postem kończę.

Natomiast przeraża mnie jak lawirujesz i prezentujesz teraz taki miły, przytulny ton "och pracujmy razem nad wykresem, budujmy konstruktywną krytykę" itd. Samo w sobie to świetne podejście, które podzielam od zawsze.

Ale przypominając sobie co pisałeś o mnie wcześniej (i od czego zaczął się spór) - jako o kombinatorze, manipulancie, oszuście i krętaczu wątkowym/forumowym oraz o ludziach analizujących tu na forum (ciągłe wyśmiewanie, sugerowanie naciągania ludzi, spamowania wykresem bez gry bo nie masz wyników) zbiera się na wymioty ponieważ fałsz jest dla wielu ludzi (w tym mnie) najgorszą rzeczą. Ludzie z którymi się nie zgadzamy, ale są konsekwentni można szanować, a fałszywych już nie bardzo, bo zawsze próbują odwrócić kota ogonem zgodnie z korzyścią danej chwili.

Tego typu fałsz jest dla mnie czymś bardzo oślizgłym i mam nadzieję, że w życiu prywatnym nie jesteś aż tak fałszywy jak tu. ;)

Twój totalny ból dupy o te wysokie minusy już w ogóle szkoda komentować. Ale może jakbym miał dużo mniej punktów rozumiałbym nerw ludzi co do tych punkcików. Ale uwierzcie mi, mając ich dużo ego ani skill nie skacze, raczej wzrasta poczucie odpowiedzialności, że to co piszesz musi trzymać pewną wartość. Co do Twojego bólu po minusach - wrzucaj przydatne informacje i analizy czy rozkminki na forum a będę pierwszy, które je plusuje. Ilość plusów jakie daję jest prawdopodobnie największa na forum (lub ścisły top ludzi plusujących). Często nie starcza na plusowanie mi 20/dzień i zapisuję komu trzeba dać jak się odnowią.

PS.
amneziahaze pisze: Problemem w mojej opinii nie jest to, że wstawiasz nawet te durne minusy, w sumie naliczyłem z 80 od Ciebie, czekaj aż sprawdzę stan konta... na w sumie -130 otrzymanych ogółem.
Skup się na uzasadnieniu tych -20. Rzadko tyle komuś dałem, chyba tylko kiedyś Shadowowi za ostre obrażanie ludzi. Nie zachowuj się jak gimbo z wątku Liska, który po dostaniu -1 krzyczy o polaczkach hejterach.

A gwoli ścisłości, liczyłem i dałem Ci łącznie 69+ i 73-. Więc ten tego. Może efekciarsko brzmi "wow jak dużo mi dał" dla wieśków, które czytają te posty jako "kto komu dojebie bardziej" i same nie policzą, jednak wypadałoby policzyć dokładniej i + i -.

Dlaczego nie masz pretensji o te aż 69 plusów jakie Ci dałem mimo, że uważam, że Twój wkład w forum jest zerowy lub bliski zera? Toż to manipulacja systemem do kulwy nędzy. :lol:
Pozdrawiam.

Dodano po 3 minutach 54 sekundach:
Bonusik
amneziahaze pisze: Nikt poważny tak się nie unosi, mało tego, nikomu, nawet Fibo nie przeszkadzało co napisałem o jego jednej, dosłownie jednej analizie pół żartem, pół serio zresztą.
Kłamca?
amneziahaze pisze: Napisałem, że użytkownik o pseudonimie Fibo daje, w mojej opinii, złe prognozy, ponieważ się nie sprawdzają, choć wydaje się większości inaczej.
Niestety kłamca.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 26 marca 2018, 07:20

Czyli kończymy, ale nie kończymy? Zarzucasz mi fałsz, pomawiasz mnie, stawiasz pod znakiem zapytania moją wiarygodność. Żadne EW nie będzie działać u nikogo, bo gruby puści cegłę kiedy tylko sobie to wykalkuluje, wcześniej pompując rynek do granic absurdu. I będziesz rysować EW na nowo. Żadne kłamstwa. Na pewno o tym wiesz, to nie tylko wally, to także banki centralne, brokerzy i cała zgraja wyciskaczy. Specjalnie spłycam i skracam, bo w większości postów za to otrzymuje -20, tj. za co.. za... no nie wiem, za postawienie do góry nogami logiki forum pod względem analizy? Przecież to jest takie proste, a zarazem oczywiste. Ok, zakończmy, to nie jest nawracanie na wiarę, to powinny być fundamenty, u większości osób tego nie ma i z początku też mnie to poruszyło, ale samemu dobrze wiesz, że rynek krypto też jest pompowany, w zasadzie wszyscy powinni mieć to na uwadze, że jesteśmy manipulowani, wpuszczani na minę, zaś teorie analityczne są dobre dla wszystkich, dla owiec m.in., dla całego stada, ale gruby dobrze zna każdą świecę, każdą falę i tego się nie da zaprzeczyć. Tak więc, kolejny raz, jedna analiza, której się przypieprzyłem równa się niestety wszystkie analizy, tym bardziej gdy każda kolejna idzie identycznym schematem, w mojej opinii - podłego kłamcy i manipulatora - tak jakby ów rynek kiedykolwiek nie był fałszywy i nastawiony na ostre wyleszczanie do ostatniej kropli.
Wymazywanie pisze: Dlaczego nie masz pretensji o te aż 69 plusów jakie Ci dałem mimo, że uważam, że Twój wkład w forum jest zerowy lub bliski zera? Toż to manipulacja systemem do kulwy nędzy.
To da się jakoś policzyć? No właśnie zastanawia mnie ta chwiejność, że raz tak, raz nie tak, nie rozumiem tego. Tzn. rozumiem i nie rozumiem, raczej traktuję ludzi po całokształcie, a nie jak roboty 1-prawda 0-fałsz albo odwrotnie. Jak wstawiałem wykresy i podniecałem się AT to było wszystko wporzo, i oceny od Wymazywanie za całokształt i wkład na forum itd. po wyleczeniu się z AT i wskaźników, byleby nie mącić ludziom w głowach, uznałem samemu, że mój wkład jest zerowy, dlatego lepiej się po prostu nawalić.
Wymazywanie pisze: Ale uwierzcie mi, mając ich dużo ego ani skill nie skacze, raczej wzrasta poczucie odpowiedzialności, że to co piszesz musi trzymać pewną wartość. Co do Twojego bólu po minusach - wrzucaj przydatne informacje i analizy czy rozkminki na forum a będę pierwszy, które je plusuje.
Osobiście to wolałbym dojść do miliona z samego trejdingu, nawet zapominając o tym forum. Spodziewałem się, że takie jest podstawowe założenie dobrego trejdera. Wkręciłem sobie nawet, że taki mamy wspólny cel, który nas tu motywuje do działania. Nie, to nie jest chciwość, myślałem o czymś innym/lepszym. Przecież widzę na codzień, jak ludzie walczą o każdy grosz, pokonując tę samą drogę 30x razy dłużej, nie znają skrótów, znaków drogowych, wydaje im się, że ścieżka, którą obrali jest tą bezpieczną i pewną przystanią, nie myślą nad tym, że nad ich głowami czai się o wiele bardziej wytrawny gracz, który rozumie dlaczego tak robią, i który wie, że ich ścieżka nie jest akurat tą ścieżką, którą należało okiełznać za wczasu.

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości