Banowanie za pomocą punktacji.

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Pogromca » czwartek, 5 marca 2020, 17:59

Wymazywanie pisze: czwartek, 5 marca 2020, 02:00 @mudol Pewnie nowe konto harmony albo dwudzieste słodziaków.
Wymazywanie pisze: czwartek, 5 marca 2020, 12:37Bo tylko harmony/pogromca/może inne i Vetz na kontach zakładanych regularnie co kilka dni obrażali w podobny sposób ludzi ostatnio Sherlocku Holmesie? :)
Drogi kolego, przecież sam plusowałeś wspólnie z amnezją posty niejakiego użytkownika ,,Wuzel" . Cierpisz na jakiś syndrom oblężonej twierdzy, że wszędzie mnie widzisz ? Nie mam problemów psychicznych i rozdwojenia jaźni, żeby zakładać sryliard multikonto i na jednych Ciebie jechać , a na drugich popierać, a tamto konto ewidentnie broniło Ciebie zębami i pazurami. Polecam napić się meliski, albo tego japońskiego łyskacza, bo po nim o dziwo gadasz do rzeczy, ewidentnie alkohol Ci dobrze służy. W przeciwieństwie do Ciebie, ja jestem prawdziwy i nie muszę ukrywać swoich emocji i podpinać się pod X kont, żeby na jednym Cię krytykować a na drugim pochwalać. Dostajesz to na co zasługujesz - piszesz mądre rzeczy i konkretne oraz obiektywne to z chęcią daje Ci plusa, ale jak mówisz coś i kłamstwo wychodzi Ci uszami no to przykro mi, ale narażasz się na moją krytykę , której nie będę ukrywał. Co zasiejesz, to potem zbierzesz, prosta zasada, stara jak ten świat

Pozdrawiam, znienawidzony przez Ciebie Harmony.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 5 marca 2020, 18:43

@Pogromca To było tylko podejrzenie. Sorki, ale jak piszesz komuś, że lejesz na niego moczem albo o kilku osobach per "szlauchy" (czy jakoś tak) albo (to akurat mi), że jestem Żydem i beznapletkowcem, a moja spekulacja to oszustwo, to nie dziw się, że trafiasz do wąskiej i mało licznej grupy osób na forum, które są w stanie takie zwroty kierować do innych. Akurat te obelgi od Wuzel pasowały mi nieco do szczania i napletkowania od Ciebie a także od Vetza na kilku kontach.

Również staram się plusować i minusować posty a nie osoby, stąd nie rozumiem co dziwnego, że dawałem jakieś + Wuzelowi.

Ostatnie zdanie nietrafione: ja nikogo nie nienawidzę. Owszem, męczę czasem za mocno temat naganiania i bagholdowania, a także przeginam sam ale nie dlatego, że kogokolwiek bym nienawidził. Nieraz pisałem, że jestem przekonany, że np. @anagamidev jest prywatne sympatycznym i spoko gościem. Odnoszę się jak dobrze wiesz tylko do tego co proponuje w spekulacji. Myślę, że Ty też jesteś bardzo w porządku gościem i normalnie byśmy bez problemu się polubili prywatnie, jakbyś oczywiście darował porównywanie spekulacji do żydostwa, bo wiesz że to ciężki orzech takie zarabianie, a jak komuś daje to znacznie więcej niż normalna praca, to czemu ma nie ryzykować swojej kasy. Nie widzę w tym ani miłości do kasy (czyli to co nazywasz żydostwem) ani głupoty, raczej korzystanie z tego co się potrafi i co daje wolny rynek.

Pozdrawiam i miłego dnia.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3107
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1095
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Banowanie za pomocą punktacji.

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 6 marca 2020, 08:37

Wuzel już widzę poleciał.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości