Banowanie za pomocą punktacji.

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1791
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: amneziahaze » piątek, 8 listopada 2019, 13:44

@Harmony To jesteś za cenzurą czy jesteś przeciw, bo już sam się gubisz po czym latasz i brzęczysz co najmniej jakby ktoś dokonał na Tobie egzekucji? A żyj sobie w świecie iluzji, kto tego zabronił? Większość i tak ma to gdzieś, chce tylko zachować poziom i jako tako szacunek wzajemny. Gorzej gdy moderatorzy dają przyzwolenie do szerzenia nienawiści. Nie zgrywaj może ofiary, bądź konsekwentny i szczery? Da się?
Ostatnio zmieniony piątek, 8 listopada 2019, 13:48 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Reputacja: 2961
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » piątek, 8 listopada 2019, 13:47

@amneziahaze Mógłbym prosić, żebyś mnie nie wywoływał? Nie chcę mi się czytać Twojego bełkotu i rynsztoku. Obniżasz bardzo jakość czytanych przeze mnie treści.
;)

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 2896
Reputacja postu: 
1

Postautor: koparki » piątek, 8 listopada 2019, 14:02

Harmony pisze: piątek, 8 listopada 2019, 13:47Mógłbym prosić, żebyś mnie nie wywoływał

w opcjach mozesz dodać użytkownika do blokady wtedy nie zaobaczysz juz nigdy co napisał, chyba że masz słabą wolę i odblokujesz tę listę na chwilę ;) wtedy uruchomisz na nowo mechanizm odwetowo-szczekający.

Weteran
Reputacja: 338
Reputacja postu: 
1

Postautor: mudol » piątek, 8 listopada 2019, 17:24

Bit-els pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 15:45 @bitmar tak, hyde park bez reputacji, to dobry pomysł
Zróbcie to w końcu bo już DAAAAWNO o tym pisałem, wyłączcie na tydzień to zobaczycie jaki spokój będzie :) Nie ma innego, lepszego rozwiązania. Nie powinno być plusowania/minusowania na tym forum jeśli post nie jest związany z krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 167
Reputacja postu: 
0

Postautor: hanti » piątek, 8 listopada 2019, 17:57

Muszę was zmartwić, wystarczy wejść na czyjś profil i wtedy można nadal plusować i minusować. Wyłączenie reputacji w jakimkolwiek dziale nie ma sensu, trzeba jeszcze wyłączyć możliwość oceny użytkownika na jego profilu.
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » piątek, 8 listopada 2019, 18:08

@hanti Ale ocenić użytkownika można tylko jeden raz i mogą to robić dopiero pomarańczowi.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 954
Reputacja postu: 
0

Postautor: shinya56 » piątek, 8 listopada 2019, 20:03

amneziahaze pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 18:49Przecież sam zacząłeś swoje chore ataki pod adresem innych.

Wy za to jesteście krystalicznie czyści. Bądź obiektywny. Doczepiłeś się Harmony-ego, a sam nakręcasz siebie i innych.
amneziahaze pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 18:49 Dziwi mnie tylko, że moderatorzy tolerują tego typu mieszanie ludzi z błotem tylko za odmienne poglądy, jakby to ujął naczelny nacjonalista forum - lewactwo,

To o mnie ? :lol: Zamiast lewactwa mogę użyć słowa głupki. Wstaw co chcesz.
Dzielcie ludzi na prawych i lewych to się tak odnosimy do Was.

Powstał temat o syjonizmie to od razu oburzenie, bo jak tak można. Za to nikomu nie przeszkadzało jak pisano na tym forum antypolskie hasła.
"Elita" forum pisała brednie o polskich zbrodniach na Żydach, o faszystach itd. to kilka osób wrzucało informacje wyjaśniające, że się mylą. Automatycznie pojawiły się informacje o żydowskich zbrodniach na Polakach i od tego zaczęła się awantura.
Co niektórym niewygodne tematy nie pasują i myślą, że mogą decydować o czym można pisać, a co jest zakazane.

Co Wy chcecie tym ugrać ? Na innych forach takie tematy są "legalne". Najbardziej oburzeni wywodzą się ze środowisk gazety wybiórczej i ich naczelnika szechtera. Akurat mnie to nie dziwi, całe życie wychowani na antypolskiej propagandzie.

Nie wiem jaka będzie decyzja admina odnośnie tych tematów, ale jak w innych tematach będzie dalej pisać brednie o Polakach i wykazywali antypolskie zachowanie to za każdym razem będziecie wyjaśniani. W jedną stronę to na pewno nie działa.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 167
Reputacja postu: 
1

Postautor: hanti » piątek, 8 listopada 2019, 23:07

Harmony pisze: piątek, 8 listopada 2019, 18:08 @hanti Ale ocenić użytkownika można tylko jeden raz i mogą to robić dopiero pomarańczowi.
Rzeczywiście, "Nie możesz oceniać tego samego użytkownika kilka razy pod rząd. Spróbuj za 1 dni 23 godz. 59 min."
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » sobota, 9 listopada 2019, 00:50

@hanti Wychodzi na to, że taki przywilej mają dopiero niebiescy userzy

;)

Weteran
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0

Postautor: The Real McCoin » sobota, 9 listopada 2019, 14:25

Harmony pisze: sobota, 9 listopada 2019, 00:50Wychodzi na to, że taki przywilej mają dopiero niebiescy userzy
Jestem pomarańczowy a mogę oceniać profile.

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » sobota, 9 listopada 2019, 14:27

@The Real McCoin Tylko raz.
;)

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”