Spam w najbardziej popularnych działach

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: Canis Lupus » środa, 14 marca 2018, 13:30

@Zeyt, moim zdaniem jednak przesadziłeś oceniając tak FortiDude. Rozumiem Twoje pobudki ale to w tej sytuacji zbyt surowa ocena.

Napiszę tylko, że masz możliwość wycofania tych minusów gdybyś chłodnym okiem ocenił sytuację i zmienił zdanie.
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: Zeyt » środa, 14 marca 2018, 13:30

FortiDude pisze: @Zeyt ale jakiej argumentacji? Temat dotyczy dyskusji, ja Ci tu odpowiadam grzecznie i staram się pokazać co sądzą ludzie, a ty próbujesz ich zmienić i jeszcze wywalasz frustracje na mnie :)

I to ja jestem nie dojrzały? Próbujesz jedynie pokazać swoją "wyższość" poprzez wystawienie mi 5 minusów na jeden post - to jest dojrzałe twoim zdaniem?

Poważnie?

Nawet nie będę do nikogo pisał w tej sprawie (chociaż uważam, że 4 minusy powinny być cofnięte) bo i po prostu to wisi - ja tutaj jestem aby sobie rozmawiać, a nie zbierać punktacje niczym lajki na facebook - jak już pisałem - za stary jestem na to.

Dodano po 3 minutach 30 sekundach:
edit:

w zasadzie to każdy minus powinien zostać cofnięty. Za brak zgodności z twoją opinią to jest żałosne :)

Dyskusja (od łac. discussio 'roztrząsanie')[1] – jeden ze sposobów wymiany poglądów na określony temat, popartych argumentami, prowadzona w gronie dwóch lub więcej osób.

Źródło, https://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja

Tyle w temacie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: FortiDude » środa, 14 marca 2018, 13:33

@Canis Lupus ten człowiek jest zbyt sfrustrowany tym, że wchodząc raz na kilka godzin na forum musi przejrzeć kilka stron dyskusji.

Mam nadzieje, że nie cofnie tych minusów - to dowód jego "znerwicowanego podejścia". Pamiętajmy, że to tylko internet, forum, rozmowy :")

W temacie o którym mowa nadal piszą nowe osoby na forum (takie jak ja) i nikomu prócz Zeyt one nie przeszkadzają.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6388
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: maxi82 » środa, 14 marca 2018, 13:37

FortiDude pisze: W temacie o którym mowa nadal piszą nowe osoby na forum (takie jak ja) i nikomu prócz Zeyt one nie przeszkadzają.
A zdziwił byś się, moderacja ma pełno zgłoszeń od ludzi próbujących się przebić przez ściany bełkotu w poszukiwaniu jakiejkolwiek wartościowej informacji. Ile się da to sprzątamy...itd.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: Zeyt » środa, 14 marca 2018, 13:39

@FortiDude, piszesz że grzecznie mi odpowiadasz, po czym wyzywasz mnie od frustratów ;)
Chciałem cofnąć te minusy, ale teraz tylko utwierdziłeś mnie w przekonaniu że na nie zasłużyłeś...
Jak ja przyszedłem na to forum, też dostawałem minusy za spam, tyle że mnie wystarczał jeden żeby zrozumieć na jakich zasadach to wszystko tu funkcjonuje, i nie lamentowałem jak Ty przez nastepne 3 dni
Tobie jeden minus nie wystarczał, 5 minusów widocznie też nie wystarczy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: FortiDude » środa, 14 marca 2018, 13:42

No ja widoku na to nie mam, jedynie co wchodzę w ten temat to widzę opinie ludzi o kursie - czasami z analizą, a czasami zaczynające się od: "moim zdaniem...".

Na prawdę uważam, że wątek "dla początkujących" nie powinien być karany za wygłaszanie swojego zdania, nawet jeżeli to wróżenie z fusów. Są tematy dla zaawansowanych, jest temat konkretnie od AT...

Zaraz dostane znowu minusa za wygłaszanie swojej opinie :D albo i 5 jednocześnie, ponownie :D

Dodano po 1 minucie 24 sekundach:
@Zeyt ponieważ jesteś frustratem. Zakładasz temat pisząc, że przeszkadza Ci spam. Dajesz jednoczesnie pięć minusów pod wpływem impulsu gdy napisałem Ci dość obszerny post podważający twoją opinie - dla mnie to akt frustracji i "bezsilności".

Na prawdę mi te minusy nie przeszkadzają. Napisałem jeden post w tej sprawie i wystarczy. Nie jesteś jedyny który mnie tu minusuję ale jakos mi to nie przeszkadza, prawda?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: Canis Lupus » środa, 14 marca 2018, 13:50

Panowie w związku z tym, że nie mam nic lepszego do roboty chętnie podejmę się mediacji. Na początek proponuję w tej dyskusji wyeliminować przezwiska (nawet jeśli są bardzo lekko nacechowane negatywnie).

Czytając Wasze wypowiedzi nie odniosłem wrażenia, że jesteście kretynami więc szanse na to, że jednak uda nam się porozumieć widzę spore.
Pytanie czy są chęci, żebyśmy zażegnali ten konflikt?
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: FortiDude » środa, 14 marca 2018, 13:55

Ależ ja konfliktu nie widzę tutaj.

Jest temat na forum (nie w kontekście "temat forum z postami), że w wątki o dyskusji kursie BTC jest spam. Więc należy coś z tym zrobić.

Opcje są trzy:
- dodawajcie każdego do ignorowanych / wrogów
- minusujmy i narzekajmy dalej, tak jak do tej pory - "dlaczego ciągle robisz to samo oczekując innych rezultatów"
- przenieść się do tematu dla zaawansowanych - takie istnieją ale nie są wykorzystywane. Dlaczego? Chyba każdy potrafi sam sobie na to odpowiedzieć, ale gdyby nie: ludzie szukają atencji, a atencja jest tam, gdzie jest publiczność.

Nie oczekujcie od publiczności jedynie pasywnego "uczestnictwa" w rozmowach.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: Zeyt » środa, 14 marca 2018, 14:11

No to jak nie ma konfliktu, to nie ma ;)
Ja wydałem swoją ocene, z początku uważałem że faktycznie troche zbyt surową, ale @FortiDude utwierdził mnie w przekonaniu że jednak prawidłowo.
Jeśli sie postara to te 5 punktów łatwo odrobić
Jak bedę mieć podstawe żeby ocenić kogoś pozytywnie, to ocenie, bez względu na to co sie działo w przeszłości

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: FortiDude » środa, 14 marca 2018, 14:13

Przeczytałem swój post ponownie i nadal uważam, że twoje minusy były bezpodstawna i jedynie wynikiem zdenerwowania, impulsu. Już dodałem Cie do ignorowanych i problem z głowy :)

Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: gieerka » środa, 14 marca 2018, 14:27

Osobiście też zaglądając w temat "Dyskusji na temat kursu BTC dla początkujących" widzę tam mnóstwo bezpodstawnych postów nic nie wnoszących ani w życie forum, ani w dyskusję w tym temacie.
Jednak nie szukałbym problemu właśnie w tym temacie, który jest dla początkujących jak to już tu pisaliście.
Jeśli są przesłanki o syfie na forum to nie dobrze, ale to nie jest wina ludzi którzy trafiają do najczęściej uczęszczanego tematu i chcą tam coś wnieść swojego (zacząć uczestniczyć w dyskusji).
Jeśli trafi się troll to jedyną opcją wydaje się być minusowanie lub zgłaszanie dla moderacji.

Teraz ja podam rozwiązania które wg. mnie mogłyby zostać zastosowane lub wzięte pod uwagę.
- pozycjonowanie słowa "analiza techniczna" gdzie m.in ten temat miałby znaczenie dla wyszukiwarek oraz ludzi szukających postów z AT popartą argumentami.
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 9&start=40

- Mobilizacja moderacji lub zwerbowanie większej ilości moderatorów i przenoszenie (rozdzielanie) tematu w którym jest "WSZYSTKO" i większość ruchu (pozostawienie samej dyskusji jak na to nazwa tematu wskazuje). Ludzie z czasem sami zaczną angażować się w poszczególne tematy typu ten wyżej (analiza techniczna)

Tutaj punkty bardziej do administracji. @Bitmar - możesz zajrzeć.

- Ogólne przesłanie w temacie o którym mowa, że dyskutujemy, nie analizujemy.
Kilka bardziej aktywnych użytkowników przeniesie się w inny temat, to i ruch w w/w zmaleje.

Jako, że forum funkcjonuje i to wcale nie tak źle, to zapewne nic nikt nie zrobi i jedyne co może się spełnić to większa aktywność moderatorów równa aktywności ruchów w kursie. ( czyli patrząc na przełomie pół roku = cały czas = mało realne ).
Najskuteczniejsza będzie stabilizacja kursu bo jak kurs boczniakuje to w wątku spokój jak makiem zasiał. (To żartobliwie)

Jakby nie było - ktoś musi rozpocząć zmiany jeśli ich chce. @Zeyt - jeśli zobaczę Twoje analizy w dziale analiz, a dyskusje w dziale dyskusji - podążę za Tobą.

To samo tyczyło się Elliotta w dziale dyskusji BTC. Ergorg założył temat tylko dla analiz Elliottowskich i chęci do rozwijania tego tematu od strony użytkowników nie ma, lecz później jest komu pisać, że wysyp Elliotta itp. itd. To też niektórym przeszkadza.

Nie dogodzisz. Albo realne rozwiązania, albo ten temat zgaśnie.

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości