Poprawa pracy moderatorów

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kto stoi za największą polską giełdą kryptowalut BitBay? - Reportaz Superwizjer

Postautor: koparki » środa, 1 lipca 2020, 12:31

@chmura86 jak poczytasz wątek to widzisz że krytyczne wpisy tu są i nikt nie zamyka komukolwiek ust za krytykę, natomiast Twój wpis poszedł do kosza z łatką "hejt". Sposób w jaki się wypowiadasz nie podoba się nie tylko mnie, skoro użytkownicy forum dają Twoim wypowiedziom regularnie ujemną ocenę.
Poza tym, jeśli znasz jakąś nieprawidłowość związaną z handlem Lisk to masz od tego inny wątek, warto abyś dał też jakiś dowód lub opisał dokładniej podstawę wg której piszesz o nieprawidłowości tak aby publiczna wypowiedź anonima z internetu była choć trochę bardziej wiarygodna.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Kto stoi za największą polską giełdą kryptowalut BitBay? - Reportaz Superwizjer

Postautor: amneziahaze » czwartek, 2 lipca 2020, 18:25

miso20 pisze: poniedziałek, 29 czerwca 2020, 21:39Rozumiem, że o Bitmarkecie mówiłeś to samo?
Bitmarket to miał wielką reklamę na głównej btc.pl i zawsze był cacy dopóki się nie wykoleił, zaś na Bitbay od kiedy pamietam wieszane są psy. Taka to mentalność w Polsce, także wystarczy może w końcu tej hipokryzji:
koparki pisze: środa, 1 lipca 2020, 12:31 jak poczytasz wątek to widzisz że krytyczne wpisy tu są i nikt nie zamyka komukolwiek ust za krytykę
Cały czas zamykane są "usta za krytykę",
Spoiler:
a cenzura idzie w najlepsze, przestań odwracać kota ogonem może, bo z tego co wiem moje posty są skutecznie usuwane/blokowane(czyt. cenzura na forum uchodzącym za forum wolnościowe) cokolwiek nieprzychylnego by nie napisać względem btc czy gangowi słodziaków. Dlatego mam wywalone i będę pisać co i kiedy chce - a jak się nie podoba prawda to cenzurujcie dalej. ;)

I nie mając pretensji, prostuję tylko przekłamania, czego dowodem jest cała masa wartościowych osób: programistów i tejderów, którzy z tego forum odeszli(lub zostali subtelnie "wykolegowani") - co oczywiście jest dużą stratą dla społeczności. Odmienny punkt widzenia czy inne podejście to oczywiście w Twojej opinii hejt, a tak naprawdę to ja np. tracę czas przez tego typu dziecinadę. I nie, nie zabiegam o niczyje względy, ale przynajmniej przestańcie wkręcać, że tak niby tu wolnościowo jest. Nazbiera sie więcej "hejtu" i znów temat będzie trzeba zamknąć i wykosić następnych "niewygodnych".

@Bitmar Ryba psuje się od głowy i może pora zacząć o siebie. I proszę mnie nie zestawiać z hejterami, bo mimo że nie mogę już czytać tych kompletnych bzdur to przynajmniej nie przypominam sobie bym kogoś obrażał albo hejtował. Także, kolejnym krokiem polecam wprowadzenie opasek lub kolorow kto jest zwolennikiem finansjery, a kto wolnościowcem lub od razy kyc aml do rejestracji forum skoro konsekwentnie idziemy ku lepszemu. Pretensji nie mam, ale no wybaczcie będę pisać co myślę, jak wspominałem możecie sobie minusować, cenzurować, lepiej zwymiotować w restauracji aniżeli ją puścić od razu z dymem.
Ostatnio zmieniony czwartek, 2 lipca 2020, 19:38 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

Kto stoi za największą polską giełdą kryptowalut BitBay? - Reportaz Superwizjer

Postautor: Bitmar » czwartek, 2 lipca 2020, 19:24

amneziahaze pisze: czwartek, 2 lipca 2020, 18:25Cały czas zamykane są "usta za krytykę",
@amneziahaze Taka anegdota dla Ciebie i @chmura86 .

"Przychodzi afroamerykanin do restauracji, zamawia obiad potem staje na stole i robi kupę na oczach wszystkich gości. Ochrona go wyprasza a ten drze się, że rasiści, później robi aferę w Internetach, że restauracja jest rasistowska i ogranicza mu swobody obywatelskie. "

Jeżeli ktoś nie jest już w stanie nauczyć się kultury i wyzbyć prostactwa to będzie cenzurowany tak samo jak wypraszany z restauracji, gdy zrobi kupę na stole. Prostackie zachowania zawsze będą piętnowane w miejscach publicznych tak samo i na forum, gdyż jest to forum publiczne. Nie wiem chłopaki czy jesteście w stanie zrozumieć anegdotę, ale reakcja modów czyli cenzura waszych postów nie jest wynikiem waszej "krytyki" tak samo jak w anegdocie nie jest wynikiem rasizmu, a "robienia kupy na stole" czyli niewłaściwego zachowania i prostackiego słownictwa.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Kto stoi za największą polską giełdą kryptowalut BitBay? - Reportaz Superwizjer

Postautor: adiqq » czwartek, 2 lipca 2020, 21:50

Spoiler:
Bitmar pisze: czwartek, 2 lipca 2020, 19:24reakcja modów czyli cenzura waszych postów nie jest wynikiem waszej "krytyki"
ośmielam się zauważyć, że to nie tak do końca...czasami mam wrażenie, że niektórzy są nie do konca obiektywni, a wynika to częściowo z poglądów politycznych - na zasadzie , że można by coś tam tolerować, ale że akurat można szpile wbić "lewakowi", to się ją wbija" Zauważyłem coś takiego nie raz....

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cenzura na forum

Postautor: koparki » czwartek, 2 lipca 2020, 22:18

@adiqq sporo czasu piszesz na forum więc masz rozeznanie, proszę dobieraj poprawnie wątki . Przeniosłem do odpowiedniego wątku kilka postów, w których jest zarzut wobec opiekunów forum, w tym Twój w/w
---

Weteran
Posty: 2518
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1468
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: The Real McCoin » wtorek, 17 listopada 2020, 13:41

@maxi82 a co to się stało, że już musiałeś tak pilnie zamykać wątek o Marszu?
Jakoś w poprzednich latach nie włączałeś cenzury.
Chodzi o opowiadanie o źródłach dochodów kiboli?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6333
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: maxi82 » wtorek, 17 listopada 2020, 13:48

@The Real McCoin Doszedłem do wniosku że nic nowego w temacie się raczej nie pojawi.. A miejsca na polityczne "napinki" w już istniejących wątkach HP jest aż nadto.. W przyszłym roku zrobię z tego wątek co najwyżej sprawozdawczy, Temat, streamy (może dyskusja podczas trwania marszu) i tyle.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Posty: 2518
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1468
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: The Real McCoin » wtorek, 17 listopada 2020, 13:58

@maxi82 A może po prostu twórz zawsze dwa wątki:
  • Marsz - lizanie po wackach (piszemy tylko pozytywnie o marszu)
  • Marsz - dyskusja na ostro
A tak na przyszłość, jak pojawia się takie info:



to może wklej je na początek wątku, bo bez tego to wychodzi jak byś koło "sprawozdawczości" nawet nie stał.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 17 listopada 2020, 14:04

@The Real McCoin a kiedy uważasz, że dyskusja w tym wątku się wyczerpie? 10.11.2021?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6333
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: maxi82 » wtorek, 17 listopada 2020, 14:48

@The Real McCoin Dziękuję za rady. Pozdro.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: domator » wtorek, 17 listopada 2020, 15:14

Dzien dobry, kto mi wywyalil posta z watku antywirusowego? Koparki moze sie pozegnac z kolegami a ja nie moge pozegnac koparki? O nie!
Albo wszyscy sie trzymaja topku albo nikt.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: koparki » wtorek, 17 listopada 2020, 15:42

@domator to był krótki komunikat aby mnie nie wywoływać do zgłoszeń w HP bo robię sobie na razie wolne od tego działu a nie "pożegnanie". Paszkwil w którym przypisujesz mi poparcie dla kiboli, poparcie rodzenia zdeformowanych dzieci , poparcie pedofilii w kościele jest poniżej godności i baaardzo daleki od prawdy.
Nie wiem dlaczego @ekonokomik kiedyś w ramach protestu wyratował Cie z miesięcznego bana , nadal widzisz ekonokomik wartość w burackich zaczepkach typu trolling?
To może teraz ja postawię sprawę na ostrzu noża : za takie zarzuty - że np. popieram pedofilię jest normalny cywilny proces za zniesławienie i odszczekanie jesli nie ma na to dowodów. Daję bana na czas nieokreślony za coś takiego i jeśli ktoś z administracji go przywróci szybciej niż za 3 miesiące oraz kiedykolwiek da jemu ponownie dostęp do Hydepark to nie będę się czuł częścią tej społeczności.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3228
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3697
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: akos » wtorek, 17 listopada 2020, 17:40

O kurde, "trudne sprawy" robicie, pożegnania, zniesławienia... Myślę, że domatorowi bardziej chodziło nie tyle o zarzut personalny co zrobił sarkastyczne podsumowanie tolerowania w HP pewnych ekstremistycznych treści, których najbardziej jaskrawym przykładem był swego czasu wywalony wątek antysemicki, ale wiele z tego co zostało i nadal powstaje niewiele odbiega poetyką i nadal hasają tam osobnicy piszący np. o mniejszościach seksualnych "to coś" i wiele innych.

Przyzwalanie na takie treści wywołuje często w konsekwencji emocjonalną reakcję zwrotną osób, które takich radykalizmów nie akceptują. Oberwało Ci się rykoszetem za ogólny styl moderowania HP jaki ma miejsce od dawna. Pierwszy ban dla domatora, wypominany tu teraz, jest tego najlepszym przykładem, bo wówczas chodziło o jakieś głupstwo przy jednoczesnym tolerowaniu wulgarności i agresji użytkowników odpowiadających światopoglądowo moderatorowi.

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: ekonokomik » wtorek, 17 listopada 2020, 18:48

koparki pisze: wtorek, 17 listopada 2020, 15:42Nie wiem dlaczego @ekonokomik kiedyś w ramach protestu wyratował Cie z miesięcznego bana , nadal widzisz ekonokomik wartość w burackich zaczepkach typu trolling?


Nie mogę oceniać posta, którego nie czytałem i którego już nie ma. W dyskusjach w HP mam dużo tolerancji (nazwa działu zobowiązuje), w innych działach znacznie mniej. Z tego co pamiętam, HP to nasza wewnętrzna "klatka", niewidoczna z zewnątrz, w której możemy się dość mocno okładać.

Co do zarzutu "popierania pedofilii" (wierzę na słowo, że @Domator napisał tak w Twoim kierunku), to może tylko wyjaśnię, że dla wielu przedstawicieli środowisk lewicowych czy ateistycznych, w świetle faktów o KK i jego hierarchach w Polsce, które wychodzą właśnie na jaw, KAŻDY kto broni lub popiera tę instytucję, tym samym popiera pedofilię (lub co najmniej toleruje jej tuszowanie i ochronę winnych). Nie potrafię być obiektywny w tej sprawie, bo nie ukrywam, że jestem zagorzałym ateistą, przeciwnikiem nie tylko KK ale każdej religii jako takiej. Chcę tylko powiedzieć, że można rozumieć takie, na pozór poważne oskarżenie, szerzej niż osobiście, jako część ostrej debaty na trudny temat.

Tym razem nie będę podważał decyzji Moderacji, rozdzierał szat ani protestował, bo jak pisałem - nie znam posta, nie jestem moderatorem, rozumiem, że możesz czuć się urażony. Ale będzie mi Domatora brakowało.

Dodam może tylko, jako okoliczność łagodzącą, że Domator był już w HP wyzywany od: zdrajców, neomarksistów, idiotów, ojkofobów (to wielokrotnie przeze mnie ;) ) i nigdy na nikogo się nie obraził, ani chyba nie wołał o bana.
Co było w hydeparku, zostaje w hydeparku...

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: wamak » wtorek, 17 listopada 2020, 18:58

Czytałem ten post. Tym razem ban był niestety słuszny. Nie wiem, co domatorowi odbiło, żeby coś takiego napisać.
Wcześniejszy ban był natomiast niesłuszny, wtedy moderator zachował się stronniczo.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14346
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 17 listopada 2020, 19:16

Domator online się ostatnio popsuł całkiem, znam człowieka osobiście ale na FB go wyciąłem jakiś czas temu jak mnie zaczął wyzywać pod każdym postem od faszystów...
Niestety, jak ktoś jest czerwony i się tym szczyci - to zobowiązuje.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: koparki » wtorek, 17 listopada 2020, 19:53

gdy sie zarejestrowałem pierwszy raz na forum to zastałem je "tak jak jest" akceptując, bo ktoś je zorganizował, opłacił i sponsorował a mi było potrzebne ze względu na wymianę wiedzy na temat miningu i ta wymiana funkcjonuje do dziś, gdy ktoś nie wie jak odzyskać portfel z seeda to dostaje tu pomoc. wszystko gra, filtrujemy tu co kilka dni linki do scam, poprawiamy zdawkowe tytuły wątków, przenosimy je do właściwego działu, rozładowujemy sprzeczki, dbamy o brak wulgaryzmów i inwektyw w działach oficjalnych.
I to jest zdrowe, ja o tym wiedziałem jak to działa w tle bo byłem adminem innego forum ale zdecydowana większość nie wie.

Hydepark zastałem "tak jak jest", jako strukturę z wątkami i dyskutantami. Forum ma swojego właściciela który chciał hydepark, on też mianuje moderatorów a Ci są władni korygować np. tytuł wątku, raczej sprzątają i doglądają niż są władzą, zbyt dużo krytycznych oczów ich obserwuje a inny kolor nicka jest niepotrzebny bo wygląda na wyróżnienie.

@akos powiedz mi bo zdaje sie z Ciebie krytyk roszczeniowy numer jeden jest, dlaczego nie zgłosiłeś do moderacji lub do admina wniosku o zmianę nazwy wątku "lewacka zaraza", masz jakieś braki w postrzeganiu aby się nie zorientować że jest to zaproszenie dla pogardy i ekstremistów ? Dlaczego zrobił to moderator Koparki przez nikogo o to nieproszony , tylko jego to raziło?
Albo sprawa kolegi mudol, przecież ja nie czytam wątków politycznych, Akos czyta, dlaczego mudol mógł 10x a może 15x wpisać sobie w wątku cos takiego, cytuję:
Dla wszystkich lewackich ścierw, a jest tutaj ich trochę, wasze koleżanki się wypowiedziały.... "jakaś lewacka k****a co to się puszcza za wino decydowała czy ma żyć czy nie".... to teraz, żeby wkurw(zdenerwować)ić lewackie szmaty, to m.in. ja głosowałem na Dudę ..... lewackie upośledzone istoty jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa.... znów lewackie ścierwa dały o sobie znać itd itd
i Akos nie zareagowałeś , nie napisałeś do Admina? dlaczego przypadkiem po roku Koparki który czyta tylko 1/4 hydeparku w końcu wychwycił taka rażącą patologię.
Krytycy roszczeniowi, to jest przykład w praktyce dlaczego są hierarchie i dlaczego partnerskie zarządzanie sie nie sprawdza i jesteście niedojrzali do tworzenia samorządnego społeczeństwa obywatelskiego, z kanapy krytykujecie coś z czego przecież korzystacie i możecie współtworzyć wysoki poziom.
Domator nie był zbanowany w afekcie, napisałem jemu priva z pytaniem czy publikacja nie jest "przypadkowa" i aby sobie najpierw wyszukał w wyszukiwarce czy aby odnosi się do właściwej osoby. On potwierdził i prosił abym wpis odkrył jako publicznie dostępny. A wracając do pierwszego zdania w moim wpisie, prześledźcie sobie na karcie wpisów jak "cenna" jest jego działalność, czy pomaga jeszcze odzyskać seeda, czy pomaga jeszcze odwiesić koparkę? to już lepiej wybrać inne towarzystwo jesli ta niepożyteczna osoba byłaby tu przywrócona.
---

Weteran
Posty: 2403
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 1931
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: nariensi » wtorek, 17 listopada 2020, 20:03

rav3n_pl pisze: wtorek, 17 listopada 2020, 19:16Niestety, jak ktoś jest czerwony i się tym szczyci - to zobowiązuje.
Można by się bardziej wykazać jako moderator w tej sytuacji, ale po co, nie?

Drodzy Modzi. Poklepujecie się po pleckach i, co zawsze było dla mnie wyjątkowo niezrozumiałe, poklepujecie tych, którzy na to nie zasługują. To o czymś świadczy i nienajlepsza to cecha moda.

Ban przesadzony. Brak reakcji na pewne zjawiska to niestety, w pewnym stopniu, opowiadanie się za nimi i zagrożenia z tym związane, których moderaracja obawiać się nie powinna. Tyle krzyku było o tą wolność w HP. I kto o nią krzyczał? I co?
@koparki - o zmianę "lewackiej zarazy" na mniej wrogą nazwę wnosiłam parokrotnie. Coś szanowna moderacja z tym zrobiła? Prezes też chciał zmiany i chyba nie tylko on.

To o @domator, że niepożyteczny? Ten człowiek zainteresował inwestowaniem w krypto kilkoro moich znajomych, których akurat technikalia nie interesują tylko odkładanie sobie bitków i robota domatora im się spodobała.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: Bitmar » wtorek, 17 listopada 2020, 20:14

Domator tym razem przesadził. Ban na 3 miesiące + dożywotni zakaz pisania w HP.
Hyde Park miał być fajnym miejscem luźnych dyskusji tylko dla naszej społeczności i przez długi czas tak było, dopóki nie pojawiła się wojna ideologii. Wielu z użytkowników nie potrafi się zachować przy tego typu dyskusjach. Użytkownicy "wzorowi" w innych tematach, w HP potrafią zachować się jak małpy w zoo (nie obrażając małp). Mimo, iż w tym dziale wyrozumiałość modów i moja jest wyższa, wszystko ma swoje granice i pewnych rzeczy nie da się tolerować.

Od dzisiaj możecie zgłaszać użytkowników którzy w waszym mniemaniu nie zasługują na dostęp do HP. Mam możliwość przyznania danemu użytkownikowi indywidualnych praw dostępu do poszczególnych for. Użytkownicy którzy robią oborę w HP stracą do niego dostęp. Jeśli chcecie zgłosić użytkownika to zgłoście post/posty które waszym zdaniem są obraźliwe/wulgarne. Nie zgłaszajcie tylko postów z ideologią/poglądami które wam nie pasują, chodzi tylko o wulgarny/chamski język i personalne ataki.

Weteran
Posty: 2403
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 1931
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: nariensi » wtorek, 17 listopada 2020, 20:19

Bitmar pisze: wtorek, 17 listopada 2020, 20:14przez długi czas tak było, dopóki nie pojawiła się wojna ideologii
Tia.. dopóki nie pojawił się tolerowany przez naczalstwo wątek "lewacka zaraza".
No cóż @Bitmar, Twoje podwórko. Wybacz, ale się z Twoją postawą nie zgodzę.

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości