Poprawa pracy moderatorów

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: adiqq » środa, 18 listopada 2020, 09:50

nariensi pisze: środa, 18 listopada 2020, 09:22Nie wierzę, że nie rozumiesz, że nie chodzi o treść, tylko o formę komunikacji międzyludzkiej. I o to, że moderatorzy są od dbania o nią, a nie od podsycania tego cyrku.
wężykiem Jasiu, wężykiem....
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: koparki » środa, 18 listopada 2020, 10:18

nariensi pisze: środa, 18 listopada 2020, 09:22On na tle innych jest faktycznie prawie święty
ale nie ma INNYCH ani nie ma żadnego TŁA składającego się z innych moderatorów, od długiego czasu możesz się zetknąć tyko z 2 moderatorami , trzeci nie operuje w hydepark. Osobiście popieram działania drugiego i trzeciego moderatora, nie widziałem nieprawidłowości gdy się z Nim stykam w poszczególnych wątkach dyskusyjnych lub gdy widzę Jego reakcję na zgłoszenie.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: benq » środa, 18 listopada 2020, 10:38

@Bitmar
Forum pewnie przynosi jakieś tam zyski - nie moja sprawa. Może warto po prostu zatrudnić moda‚ zamiast mianować nim aktywnych użytkowników?
Myślę, że za kilka stówek bez problemu znajdziesz kompetentną osobę (szczególnie w obecnej rzeczywistości), która miałaby jedynie moderować w neutralny sposób, najlepiej nie wypowiadając się w ogóle i nie wchodząc w żadne wymiany poglądów.
Niestety, okazuje się, że forma „mod zaangażowany w dyskusję po prostu się nie sprawdziła”.

A tak poza tematem, choć nie do końca, to coś się zdrowo popie#%$£¥o w ostatnich miesiącach/latach. Coraz trudniej o normalną dyskusję zarówno na forum, jak i w życiu codziennym. Ludzie się tak spolaryzowali i okopali w swoim widzimisie, że próby dotarcia do nich powodują gównoburzę i dramy, zamiast wymianę myśli. Dlatego tak mało wartościowych treści tutaj ostatnio się pojawiło, w porównaniu z 2017-2018 rokiem, a ekstremiści wiodą prym. HP przejęli mocno skrzywieni na prawo do spółki z plandemikami przekonanymi o swojej wyższości - tak się prawdopodobnie rysuje profil psychologiczny ludzi ciągnących do krypto - i tutaj żadna zmiana moda nie pomoże.

Banowanie domatora za ten tekst?
Zasłużonego użytkownika, znanego również personalnie od lat w branży?
Niezła hipokryzja, podczas gdy inni za bluzgi, czy idiotyczny spam content miesiącami nie zostali w żaden sposób ukarani (nie liczę odpoczynku na 24 h czy miesiąc).

„inżynieria społeczna”
„shortuje dziada za 20 zł”
„lisk 12345 usd soooooon moooon”
„żydzi i masońskie gesty”
„geje i lgbtq”
„kagańce mnie duszą”

Weteran
Posty: 7495
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2775
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: pael » środa, 18 listopada 2020, 10:57

Razi niektorych napisanie "czerwony", ale "popieranie pedofili" jest okej. Brak tu wywazenia, a warto przypomniec, ze Harmony dostal bana.
Jak tu sie nie polaryzowac kiedy w poscie o polaryzacji zaczyna X polaryzowac ;-)

ps. Obiecuje jeszcze mocniej ograniczyc swoja aktywnosc w HP zeby mozna bylo czytac mniej od strony z ktora sie nie zgadzamy.

Weteran
Posty: 1501
Rejestracja: 5 maja 2013
Reputacja: 1229
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: miluu » środa, 18 listopada 2020, 11:14

@koparki , zastanów się, tylko szczerze, czy tak samo zareagowałbyś gdyby Domator napisał to do kogoś innego a nie Ciebie. Miej świadomość, że jak rzucasz na cenionego przez wielu usera bombę atomową, to odłamkami dostają wszyscy.

Weteran
Posty: 2403
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 1931
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: nariensi » środa, 18 listopada 2020, 11:17

koparki pisze: środa, 18 listopada 2020, 10:18ale nie ma INNYCH ani nie ma żadnego TŁA składającego się z innych moderatorów
Już nie ma? No cóż, kopę m-cy minęło od kiedy zamęczałam forum swoją niepożytecznością (o mnie faktycznie można tak powiedzieć, w przeciwieństwie do domatora).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3268
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3705
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: akos » środa, 18 listopada 2020, 11:54

pael pisze: środa, 18 listopada 2020, 10:57"popieranie pedofili" jest okej
Nie jest, nie przekręcaj, kara jest nieadekwatna.
ekonokomik pisze: środa, 18 listopada 2020, 09:37lewicowcy to generalnie dzieciaki albo gołodupcy
Pamiętaj, że o lewackość oskarżasz też zarządzających facebookiem, twitterem czy googlem a na zagubionych gołodupców raczej nie wyglądają ;)
koparki pisze: środa, 18 listopada 2020, 06:33 proszę powiedz kiedy konkretnie powiadomiłeś admina na priva lub moderatorów w trybie zgłoszenia o twórczości mudola
Chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi a posta mudola to nawet nie czytałem. Z 30% HP jest zawalona tego typu mądrościami, poczytaj i sam sobie pozgłaszaj. Mogę coś podrzucić z wątku covidowego gdzie debatowałeś codziennie potykając się o wiele tego typu wypowiedzi:
pael pisze: czwartek, 15 października 2020, 19:35Korona-kretynom przypomne - macie krew na rekach.
bez żadnej reakcji. Komplet zgłoszeń tylko z tego jednego wątku zająłby kilka stron, więc po co mi tu w ogóle nawijasz o jakimś zgłaszaniu? Zgłaszać można moderatorom poważnie podchodzącym do swojej pracy.

Weteran
Posty: 13343
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: ekonokomik » środa, 18 listopada 2020, 11:58

akos pisze: środa, 18 listopada 2020, 11:54Pamiętaj, że o lewackość oskarżasz też zarządzających facebookiem, twitterem czy googlem a na zagubionych gołodupców raczej nie wyglądają


Z nich tacy lewicowcy jak z koziej... ;) To po prostu zwykli koniunkturaliści. Płyną z prądem politpoprawności i z pieniędzmi. Zdaje się, że jeszcze kilka lat temu Zuckerberg prezentował mocno odmienne poglądy od obecnie promowanych "standardów społeczności".

Weteran
Posty: 7495
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: pael » środa, 18 listopada 2020, 12:11

akos pisze: środa, 18 listopada 2020, 11:54Nie jest, nie przekręcaj, kara jest nieadekwatna.


akos, nie widzialem posta domatora, jesli napisal "koparki popiera pedofilie w KK" i ktos mowi to okej, a zaraz protestuje "on go nazwal czerwonym" to ekhm.

akos pisze: środa, 18 listopada 2020, 11:54bez żadnej reakcji. Komplet zgłoszeń tylko z tego jednego wątku zająłby kilka stron, więc po co mi tu w ogóle nawijasz o jakimś zgłaszaniu? Zgłaszać można moderatorom poważnie podchodzącym do swojej pracy.


Skoro zostalem wywolany.
Jako, ze kochasz erystyke odpowiem:
domator napisal do koparki ad persona "koparki popierasz x".
Nie napisalem kto jest w tej jakze specyficznie okreslonej grupie.

Weteran
Posty: 2403
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 1931
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: nariensi » środa, 18 listopada 2020, 12:15

pael pisze: środa, 18 listopada 2020, 12:11domator napisal do koparki ad persona "koparki popierasz x".
Czy ktoś widzi, co domator "napisał?" Gdzie można sobie poczytać?

Weteran
Posty: 7495
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: pael » środa, 18 listopada 2020, 12:19

nariensi pisze: środa, 18 listopada 2020, 12:15Czy ktoś widzi, co domator "napisał?" Gdzie można sobie poczytać?


Ne wiem czy celowo, ucielas slowo jesli w cytacie. Opieram sie na wyjasnieniu koparki z 2 strony.
Licze, ze po prostu z roztargnienia, nie zlosliwosci.

Weteran
Posty: 2403
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 1931
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: nariensi » środa, 18 listopada 2020, 12:21

pael pisze: środa, 18 listopada 2020, 12:19Ne wiem czy celowo, ucielas slowo jesli w cytacie
Że co?

Weteran
Posty: 7495
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: pael » środa, 18 listopada 2020, 12:23

Widza admini.
Moja wypowiedz byla w kontekscie "jesli domator napisal" nie "widzialem ze napisal". Cytat zrobilas pomijajac slowo jesli, istotne.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: koparki » środa, 18 listopada 2020, 12:24

akos pisze: środa, 18 listopada 2020, 11:54Chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi a posta mudola to nawet nie czytałem.
to nie jest jeden post mudola(skondensowałem w jednym akapicie kilka postów) - to jest kilkanaście takich ekstremalnie rażących postów na przestrzeni czasu w wątku, w którym operujesz od zawsze a na to nie zareagowałeś zgłoszeniem do admina ani nie zrobił tego @benq który teraz "doradza". W wątkach których ja uczestniczyłem nie było czegoś tak obrzydliwego , przeczytaj wiązankę mudola raz jeszcze i nie uprawiaj nawet tutaj erystyki.

Przewija się tu kwestia przypisywanej mi OBRAZY i nieadekwatności.... ja gościa nie znam, prawie nie zamieniliśmy słowa ze sobą odkąd jesteśmy na forum, nigdy nie sprzeczaliśmy się. O to chodzi:
koparki pisze: środa, 18 listopada 2020, 06:33Aby utrzymać tam względny porządek i kulturę warto wykluczać persony które bezpodstawnie plują jadem, zwłaszcza wobec osoby która na zasadzie wolontariatu opiekowała się działem HP poprawnie i była neutralna politycznie. Skoro w taki sposób wystartował do nieprowokującej go, "neutralnej" osoby to mogę sobie tylko wyobrazić jak wyglądają "dyskusje" tego przedstawiciela "elity forum" z osobami o skrajnie odmiennych jemu poglądach i jaki on klimat generuje w HP.
---

Weteran
Posty: 2403
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 1931
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: nariensi » środa, 18 listopada 2020, 12:27

pael pisze: środa, 18 listopada 2020, 12:23 Cytat zrobilas pomijajac slowo jesli, istotne.
To trzeba było napisać to "jeśli".

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: zdzicho2000 » środa, 18 listopada 2020, 12:35

@koparki @Bitmar to może zróbcie eksperyment i wyłączcie hyde park na jakiś czas. Miesiąc.. trzy.
I okaże się jaka jest prawdziwa wartość polskiego forum bitcoinowego

Weteran
Posty: 2518
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1468
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: The Real McCoin » środa, 18 listopada 2020, 12:45

pael pisze: czwartek, 15 października 2020, 19:35Korona-kretynom przypomne - macie krew na rekach.
Ulala...
@Bitmar
to się chyba kwalifikuje na przerwę od Hyde-Parku. Może nie dożywotnio tylko coś krótszego... tak z 10 latek.

Dodano po 3 minutach 6 sekundach:
zdzicho2000 pisze: środa, 18 listopada 2020, 12:35 @koparki @Bitmar to może zróbcie eksperyment i wyłączcie hyde park na jakiś czas. Miesiąc.. trzy.
I okaże się jaka jest prawdziwa wartość polskiego forum bitcoinowego
Jestem jak najbardziej za. Skasować Hyde-Park.
Zostawić wyłącznie te tematy, dla których ktokolwiek jeszcze się tu rejestruje, czyli: jak szybko zarabiać pieniążki na bitcoinie???

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: wamak » środa, 18 listopada 2020, 12:56

To dodam inny przykład z tego nieszczęsnego tematu o koronawirusie:
pael pisze: wtorek, 10 listopada 2020, 14:32gratuluje faszystowskich zapedow.

Cale zycie dbam o siebie, wydaje grube pieniadze na to i bedziecie mi kazac oddychac przez szmate lub wstrzykiwac sobie cos robione na kolanie w 8miesiecy, gdzie zwykle faza 3 trwa 3-5 lat, jeszcze na wykreowanym MICIE ze asymptomatyczni roznosza. Brawo. Mozesz byc dumny.


Nadaje sie tylko haslo ostatnich manifestacji - wypierdalac.

Nazwano mnie faszystą i kazano wypierdalać, bo opowiedziałem się za obowiązkowym noszeniem maseczek lub szczepieniami.

Weteran
Posty: 2518
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1468
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: The Real McCoin » środa, 18 listopada 2020, 12:59

wamak pisze: środa, 18 listopada 2020, 12:56Nazwano mnie faszystą i kazano wypierdalać, bo opowiedziałem się za obowiązkowym noszeniem maseczek lub szczepieniami.
Ożeś, @Bitmar tu nawet 10 lat przerwy od Hyde-Park może być za mało.

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: zdzicho2000 » środa, 18 listopada 2020, 13:03

Akurat argumenty przeciw szaleńcom covidowym jak najbardziej słuszne. Tu nie ma pobłażania. Jak pisze Pael- przez waszą głupotę nakręcacie histerię i jesteście prawie tak samo odpowiedzialni jak media i rząd. Tak, macie krew na rękach. I żadne erystyczne sztuczki tego nie wymażą i nie zaciemnią.

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości