Poprawa pracy moderatorów

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: koparki » środa, 18 listopada 2020, 13:04

benq pisze: środa, 18 listopada 2020, 10:38Myślę, że za kilka stówek bez problemu znajdziesz kompetentną osobę
@benq to jest jeszcze prostsze , mamy rok 2020, przytłaczająca większość porozumiewa się poprzez scentralizowane społecznościowe media amerykańskie, z płatnymi moderatorami którzy strzyżą trawnik poglądów wg wytycznych z góry (tak jak tutaj doradzasz Adminowi na wolnościowym forum), jest tam miód i malina .... tylko aby zachować kształt kreowanej rzeczywistości "trochę cenzurują"(co też postulujesz) - są mocarstwem skoro cenzurowali nawet Trumpa za to że ma inne zdanie na temat powagi pandemii niż media głównego nurtu. Taki z Ciebie "elitarny" doradca? to może od razu dajmy banner w hydepark z linkiem do facebookowego hydeparku tam sobie ludzie pogadają poprawnie bez zakazanych zwrotów "inżynieria społeczna" i z zachowaniem należnego szacunku do dziwnej medialnej kampanii LGBT itp :lol:
Polaryzacja jest atrakcyjna dla ludzi, nie będę się rozwodził dlaczego. Chcącemu nie dzieje sie krzywda, ekipa reprezentująca poglady mniejszościowe zawsze będzie niezadowolona z tego że ekpia przeważająca dominuje w dyskusji , zawsze winny moderator. Może jeszcze zaproponuj parytet aby limitować lewaków i prawaków tak aby w wątku zawsze było po równo.
benq pisze: środa, 18 listopada 2020, 10:38 idiotyczny spam content miesiącami nie zostali w żaden sposób ukarani: "inżynieria społeczna”„shortuje dziada za 20 zł” „lisk 12345 usd soooooon moooon”
co do kolejnej części Twojego doradztwa to z pewnych spraw nie zdajesz sobie sprawy:
Nie można mocno ingerować w wypowiedzi z poziomu moderatorskiego i zamykać ludziom usta dlatego że nie zgadzasz się z daną wypowiedzią bo jest niefachowa lub bo masz inną iluzję prawdy w głowie. Takie sprawy załatwia się tu na poziomie dyskusji a nie bana moderatorskiego.
Wytłumaczę na przeszkadzającym Ci zwrocie "Lisk soon moon" lub "shortuje dziada"
W wątku Bitcoin za wypowiedzi "soon moon" dostaje się z automatu punkty reputacji, jak można zachowując konsekwentność na oczach setki obserwujących to ludzi i banować osoby które równie życzeniowo skandują Lisk soon moon
Albo dlaczego mam zamyjkać usta osobie która w sposób humorystyczny shortuje dziada grając pod prąd, przecież to amatorski watek traderski z roszczeniowymi predykcjami niskiej jakości .Gościa, który nie kracze jak wrony i ma do tego prawo mam uciszyć z poziomu moderatora? - rozumiesz tą złożoność???
---

Weteran
Posty: 7495
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: pael » środa, 18 listopada 2020, 13:18

nariensi pisze: środa, 18 listopada 2020, 12:27To trzeba było napisać to "jeśli".


Widnieje w pierwszej czesci posta. Faktycznie w dalszej czesci posta nie ma juz jesli, zalozylem ciaglosc.

Moj fan mccoin sie pojawil 8-)
Nie zamierzam toczyc wojny, jesli Bitmar uzna, ze jest to przewinienie tego samego rzedu co wiazanka domatora niechaj banuje.
Nawet nie chce mi sie tlumaczyc, ale zwazcie uwage na dobor slow nie wprost. Zaped, nie oznacza, ze jestes. Od kiedy zarzucono mi ze oczerniam sebka z curexa pilnuje sie z forma.

Czyncie honory.
Ostatni sprawiedliwi 8-)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: wamak » środa, 18 listopada 2020, 13:32

@pael Mi nie chodziło o zbanowanie Ciebie (jak już to ostrzeżenie), tylko o pokazanie, jakie szambo się zrobiło w tym temacie o koronawirusie, ile nienawiści.
Ostatnio zmieniony środa, 18 listopada 2020, 13:39 przez wamak, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: adiqq » środa, 18 listopada 2020, 13:38

sam fakt, że taka dyskusja tutaj trwa świadczy o tym, że był (jest?) problem....;)
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: koparki » środa, 18 listopada 2020, 13:49

@adiqq Problem jest na poziomach zupełnie innych - zobaczcie sobie jakie ludzie zgłaszają pokrętne interpretacje jako ubliżenie a moderatorzy maja to studiować i jak cos takiego jak poniżej odrzucą jako zawracanie głowy to ten który zinterpretował krzywdę podnosi larum że moderacja nie reaguje 8-) niby jest to na skraju ostrej wymiany zdań a urazy ale to jest płynna granica.
pael pisze: wtorek, 10 listopada 2020, 14:32@wamak
gratuluje faszystowskich zapedow.

Cale zycie dbam o siebie, wydaje grube pieniadze na to i bedziecie mi kazac oddychac przez szmate lub wstrzykiwac sobie cos robione na kolanie w 8miesiecy, gdzie zwykle faza 3 trwa 3-5 lat, jeszcze na wykreowanym MICIE ze asymptomatyczni roznosza. Brawo. Mozesz byc dumny.


Nadaje sie tylko haslo ostatnich manifestacji - wypierdalac.
Dodano po 2 minutach 41 sekundach:
a wamak na to:
wamak pisze: środa, 18 listopada 2020, 12:56Nazwano mnie faszystą i kazano wypierdalać, bo opowiedziałem się za obowiązkowym noszeniem maseczek lub szczepieniami.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3268
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3705
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: akos » środa, 18 listopada 2020, 13:52

koparki pisze: środa, 18 listopada 2020, 12:24to nie jest jeden post mudola(skondensowałem w jednym akapicie kilka postów) - to jest kilkanaście takich ekstremalnie rażących postów na przestrzeni czasu w wątku, w którym operujesz od zawsze a na to nie zareagowałeś zgłoszeniem do admina ani nie zrobił tego benq który teraz "doradza".
Czytaj ze zrozumieniem zamiast coś ględzić o erystyce. Naprawdę nie mam zamiaru się tłumaczyć z niezgłaszania jednego czy kilku z setek a może tysięcy tego typu postów. To nie mój obowiązek. Wielu autorów takich treści mam w ignore, mudola akurat nie, ale jego twórczość czytam wybiórczo. Jedyne moje zgłoszenie obraźliwego posta odrzucił bez uzasadnienia @maxi82, więc dalej nie próbowałem, uznałem to za bezcelowe. Tak się składa, że @maxi82 "operuje od zawsze" w wątkach politycznych i poezja mudola jest mu zapewne znana, może pogadajcie między sobą o moderacji tego zawodnika, przekieruj pytanie pod właściwy adres.

Opisałem Wam szerzej problem - stworzenie piaskownicy dla ekstremizmów przy udziale moderacji tego forum. Zrobicie z tym co uważacie za słuszne.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: koparki » środa, 18 listopada 2020, 13:55

akos pisze: środa, 18 listopada 2020, 13:52Naprawdę nie mam zamiaru się tłumaczyć z niezgłaszania jednego czy kilku z setek a może tysięcy tego typu postów. To nie mój obowiązek
no z taka postawą to wypada po prostu skomercjalizować moderację , użytkownik korzysta więc wymaga. widać że jesteśmy pod każdym względem "z innej bajki"
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: benq » środa, 18 listopada 2020, 15:18

koparki pisze: środa, 18 listopada 2020, 12:24nie zareagowałeś zgłoszeniem do admina ani nie zrobił tego @benq który teraz "doradza"
koparki pisze: środa, 18 listopada 2020, 13:04 Taki z Ciebie "elitarny" doradca?
Wybacz o wyrocznio, że się odezwałem.

Wykład o wolności słowa również możesz darować, zupełnie nie zrozumiałeś przesłania mojego porównania.
W zasadzie mem akosa wyczerpuje temat.
akos pisze: środa, 18 listopada 2020, 03:41 Obrazek
To można osiągnąć z poziomu bota, co jakiś czas uzupełniając czarną listę słów.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: koparki » środa, 18 listopada 2020, 15:26

@benq taki bot istnieje na forum a obrazek który bezkrytycznie skopiowałeś od znanego tu specjalisty od odwracania kota ogonem dotyczy jednej epizodycznej sytuacji, gdzie upomniałem kogoś w ukrytym spojlerze za knajacki język którym odbiegał od reszty, upomniałem słownie a nie zbanowałem za słowo k$%#$wa nie ma tu banów. Był to ulubieniec Akosa więc utkwiło jemu to w pamięci natomiast nie widział tych samych moich upomnień do osób, z którymi się różni w dyskusjach. Ot taka ślepota polaryzacyjna
---

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6385
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: maxi82 » środa, 18 listopada 2020, 15:26

akos pisze: środa, 18 listopada 2020, 13:52Opisałem Wam szerzej problem - stworzenie piaskownicy dla ekstremizmów przy udziale moderacji tego forum. Zrobicie z tym co uważacie za słuszne.

Dziękuję za zgłoszone uwagi, nasz dział do walki z ekstremą niezwłocznie zajmie się sprawą...
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Poprawa pracy moderatorów

Postautor: koparki » środa, 18 listopada 2020, 15:37

Również dziękuję za zgłoszenie uwag, przypatrzymy się problemowi i zastanowimy jak sprawić aby uczestnictwo w HP było satysfakcjonujące również dla niezadowolonej mniejszości .
---

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości