"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4608
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2677
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: mecenas » niedziela, 6 sierpnia 2017, 15:33

Wymazywanie pisze: @mecenas, Ja też go tu chcę, ale bez jazd jakie robi.
Niepotrzebnie szanowni forumowicze skupiają się na tych "jazdach".
Nie wiem czemu, ale kręci się jakaś spirala wzajemnej nienawiści i moim zdaniem nadmiernego roztrząsania się nad wątkami niemerytorycznymi. ja nie jestem ani wrażliwy, ani obrażalski i nie przeszkadza mi jak ktoś jest emocjonalnie skonstruowany. Ważne jest co ma do powiedzenia na dany temat. Ale rozumiem, że są osoby bardziej wrażliwe i czują się nieraz dotknięte słowami.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: devega » niedziela, 6 sierpnia 2017, 15:35

Bitmar pisze: @devega, dla żółtych to -20. Chyba wystarczy.
Pytałem w kontekście ostatniej fali trollingu , niektórzy przekroczyli już tę granicę...

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: bl4ck » niedziela, 6 sierpnia 2017, 15:37

@mecenas, Jakoś inne osoby nie wzbudzają takich emocji i jest ok, nie każ zmieniać się innym i tolerować takiego zachowanie.
Shadow jest jak taki imigrant który nie chce się dostosować i ma z tym problem nie MY! Tolerancja do pewnego poziomu.
Ostatnio zmieniony niedziela, 6 sierpnia 2017, 15:38 przez bl4ck, łącznie zmieniany 1 raz.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: devega » niedziela, 6 sierpnia 2017, 15:38

mecenas pisze: Niepotrzebnie szanowni forumowicze skupiają się na tych "jazdach".
Nie wiem czemu, ale kręci się jakaś spirala wzajemnej nienawiści i moim zdaniem nadmiernego roztrząsania się nad wątkami niemerytorycznymi. ja nie jestem ani wrażliwy, ani obrażalski i nie przeszkadza mi jak ktoś jest emocjonalnie skonstruowany. Ważne jest co ma do powiedzenia na dany temat. Ale rozumiem, że są osoby bardziej wrażliwe i czują się nieraz dotknięte słowami.
A niektórzy specjalnie rejestrują się na tym forum, aby podkręcać falę hejtu, widać, że czerpią przyjemność z zamieszania.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4608
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2677
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: mecenas » niedziela, 6 sierpnia 2017, 15:44

@bl4ck, @devega, nie wiem, nie znam się. Nie wyznaję tolerancji dla samej tolerancji. Zgłaszam tylko, że mi osobiście Shadow nie przeszkadza, gdyż Jego plusy dodatnie równoważą z nawiązką plusy ujemne. Jeśli zostanie usunięty, wytaplany w smole i pierzu to będzie mi wyjątkowo smutno z tego powodu. Oddaję zatem głos.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: bl4ck » niedziela, 6 sierpnia 2017, 15:47

@mecenas, Ja też mam to gdzieś bo mam osoby w ignorowanych których nie chce czytać, ale jako osoba postronna widzę jaką burzą zasiało w ostatnich dniach :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 6 sierpnia 2017, 15:59

mecenas pisze: Niepotrzebnie szanowni forumowicze skupiają się na tych "jazdach".
Nie wiem czemu, ale kręci się jakaś spirala wzajemnej nienawiści i moim zdaniem nadmiernego roztrząsania się nad wątkami niemerytorycznymi. ja nie jestem ani wrażliwy, ani obrażalski i nie przeszkadza mi jak ktoś jest emocjonalnie skonstruowany. Ważne jest co ma do powiedzenia na dany temat. Ale rozumiem, że są osoby bardziej wrażliwe i czują się nieraz dotknięte słowami.
To nie ma nic wspólnego z wrażliwością. Jak ktoś występuje z pozycji WIEM wszystko, a wy nie macie mózgów, nie macie prawa ze mną rozmawiać, jestem wielki i nieomylny w 98.2%, to w normalnej dyskusji albo zostaje wyśmiany albo dostanie w mordę i siedzi cicho i podkula ogon. Sorry, ale na takich narcyzków-dyktatorków często to najlepsza metoda bo tzw. intelektualne nic nie dadzą, bo logika ani argumenty nie istnieją dla takich osób, jest tylko własna wielkość i poczucie wszechwiedzy. W połączeniu z aspołecznością, takie cechy to niestety częsty set-up psychopatów różnej maści. Tutaj Shadow stosuje taką perspektywę i nie trzeba być wrażliwym, by człowiek tego nie akceptował. On neguje dyskusję, racje inne niż swoje, do tego cechuje go agresywność w stosunku do innych. Tu nie trzeba wrażliwości, by to raziło, wystarczy tylko zwykłe odczuwanie tzw. norm społecznych i komunikacyjnych.

Dodano po 3 minutach 38 sekundach:
mecenas pisze: Jeśli zostanie usunięty, wytaplany w smole i pierzu to będzie mi wyjątkowo smutno z tego powodu. Oddaję zatem głos.
Nikt na nic nie głosuje, on nie zostanie usunięty, jedynie jakby zaczął kurwami rzucać ludziom, pewnie by wtedy były jakieś kroki. Chciałem tylko zarzucić temat, liczę, że jemu też da coś do myślenia jeśli to czyta i będziemy normalnie się kłócić i rozmawiać, nie z pozycji Pan-reszta świata wypraną propagandą.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: prezes » niedziela, 6 sierpnia 2017, 17:30

Ja bym dał mu rangę: "Idealista".

Shadow ma "trochę" problem z akceptacją rzeczywistości, nie potrafi zrozumieć, że ktoś inny też może mieć rację, a nie tylko on. Warto poczytać co ma do powiedzenia ale jakby wyrzucił teksty w stylu tylko ja mam rację to by wszystkim wyszło na zdrowie.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2 grudnia 2015
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: Adrix » niedziela, 6 sierpnia 2017, 17:46

@Bitmar, odnośnie rangi wyrocznia, to również jak @wymazywanie uważam że powinna być zmieniona, bo jest bardzo myląca, wystarczy przeanalizować genezę słowa wyrocznia:

W starożytności wyrocznią (łac. oraculium, gr. manteion) nazywano miejsce święte, gdzie bogowie, za pośrednictwem kapłanów, przepowiadali przyszłość, wyrażali swoją wolę i udzielali rad w sprawach prywatnych i państwowych.

Myślę że to określenie nijak pasuje do osób, które po prostu nabiły z czasem wiele postów. Ta ranga jest odbierana jako wyróżnienie osoby, która pisze mądre rzeczy i trafnie potrafi przewidywać przyszłość. Natomiast jak widać spory procent osób z tą rangą nie reprezentuje sobą i swoimi wypowiedziami ponadprzeciętnego poziomu, a nawet powiedziałbym że są poniżej przeciętnej. Efekt tego jest taki że ludzie czytający posty "wyroczni" wyrabiają sobie nie najlepszą opinię o tym forum.

Proponuję użycie adekwatnego określenia "Wygadany", "Doświadczony", raczej coś w tym kierunku.

-------------------------------

Odnośnie shadowa to nie znam jego zasług dla tego forum, być może jakieś są, ale ja ich nie dostrzegam. Mam nadzieję że są to jakieś poważne zasługi, jak np. rozwój kodu bitcoina, stworzenie jakiegoś oprogramowania, firmy, wspieranie finansowe etc. bo jeżeli jego zasługa polega na tym że od 2010 pisze sobie jakieś posty jak każdy inny użytkownik tutaj, to chyba trochę słabo. Byłbym bardzo wdzięczny za jakiekolwiek konkrety, co ten człowiek wielkiego zrobił.

@bitmar, traktowanie kogoś jak świętą krowę niszczy to forum, które ma bardzo słabą opinię. Zasady powinny być jasne i dotyczyć wszystkich na równi bez wyjątków.

-------------------------------

Jeszcze chciałbym się odnieść do minusowania. Nie dostrzegasz @Bitmar tutaj problemu? Starzy użytkowniwcy, którzy nie zawsze należą do najinteligentniejszych minusują na potęgę posty nowych użytkowników, więdząc o tym dokładnie że Ci nie mogą tego robić. Proponuję bardziej uczciwy system reputacji polegający na tym że każdy minus nadany komuś zabiera oceniającemu 0.5 punkta reputacji i zniesienie limitu reputacji do minusowania. Po prostu osoba mająca reputacje może minusować, ale kosztem zdobytej wcześniej reputacji. To byłoby uczciwe, bo obecnie to jest pastwienie się kółka wzajemnej adoracji nad poszczególnymi jednostkami. Spójrz np. na konto @skarnielson ten człowiek w moim mniemaniu nie pisze jakoś wulgarnie, jego posty są rzeczowe, ale nie do końca zgodny z tym co urodziło się w głowach kilku osób. Najprawdopodobniej skończy się tak że zostanie zbanowany przez ten system reputacji, tylko w zasadzie za co?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: amneziahaze » niedziela, 6 sierpnia 2017, 17:51

Ja bym dał mu rangę: "Idealista".
Najlepiej by było gdyby po osiągnięciu jakiegoś tam pułapu otwierała się lista opcji, zależna od "pewnych" czynników, i każdy by sobie wybrał czy jest służbistą, idealistą, czy emo.

Dzisiaj przeglądałem nieco dłużej forum, które podesłał Bitmar i jestem trochę w szoku jaki tam panuje poziom. Najdziwniejsze, że tam jest jakiś taki miszmasz, osoby które mają po 40-80 postów piszą jakie mają zdanie na temat btc i jego dalszą perspektywę. Przedziwne. Zasadniczo to na każdym forum działa podobny schemat, w każdej większej i mniejszej społeczności. Są zachowanie akceptowalne, regulowane przez moderatorów albo panuje kompletny bałagan lub kolektyw. Mam nadzieję, że tutaj będzie tak jak jest aktualnie, ale faktem jest, że nic nie trwa wiecznie.
@skarnielson ten człowiek w moim mniemaniu nie pisze jakoś wulgarnie, jego posty są rzeczowe, ale nie do końca zgodny z tym co urodziło się w głowach kilku osób. Najprawdopodobniej skończy się tak że zostanie zbanowany przez ten system reputacji, tylko w zasadzie za co?
Szczere intencje i popieram, ale wymieniłeś akurat osobę, która ewidentnie chciała dokopać shadołowi i swój cel osiągnęła.
Ostatnio zmieniony niedziela, 6 sierpnia 2017, 17:59 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 6 sierpnia 2017, 17:58

Adrix pisze: Proponuję bardziej uczciwy system reputacji polegający na tym że każdy minus nadany komuś zabiera oceniającemu 0.5 punkta reputacji i zniesienie limitu reputacji do minusowania.
Hehe Adam będzie miał z -400 pkt. reputacji z miejsca za to. 8-)

Dodano po 1 minucie 39 sekundach:
Adrix pisze: @skarnielson ten człowiek w moim mniemaniu nie pisze jakoś wulgarnie
Hehe dobre. :) To Ania28 raczej. Zobacz jakie pm wysłał do S. :?
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 6 listopada 2013
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: osesek » niedziela, 6 sierpnia 2017, 18:47

Bitmar pisze:@Wymazywanie, Shadow jest współtwórcą i częścią tego forum. Jest tu od początku, był na długo przede mną. Shadow jest pionierem i jednym z pierwszych propagatorów Bitcoina. Również na długo przed tym forum udzielał się na bitcointalk. https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1775, biorąc pod uwagę datę rejestracji, w Bitconie siedzi najprawdopodobniej najdłużej z nas wszystkich.

Odkąd pojawił się problem bloków, Shadow się zmienił i faktycznie może działać na nerwy. Nie jest typowym chamem, ja bym to nazwał szaleństwem połączonym z fanatyzmem. Jest aspołeczny ma problemy z komunikacją. Jakbym miał oceniać to popadł w jakiś obłęd połączony z manią. Strasznie też popada w skrajności. Shadow jest przekonany, że większość forum łącznie ze mną jest za Core, co nie jest prawdą (robiliśmy ankietę). Zagorzałych zwolenników Core jest tu akurat garstka. Problemem jest jednak sensowna alternatywa. Obecna sytuacja z Bitcoinem kojarzy mi się z PO i PIS. PO to Core, Shadow to taki zagorzały fanatyczny PISowiec (w przenośni), dla którego nie liczy się co PIS robi i czym jest, byleby tylko dokopać i pozbyć się PO, z jednego bagna w drugie. Dobrze to było widać np. przy BU. Shadow czepi się wszystkiego co jest anty-Core nie patrząc na złe strony i wady alternatywnego rozwiązania oraz dobre znienawidzonego.

Jeżeli chodzi o range wyrocznia to jest oczywiste, że skrypt forum ustawia taką z automatu po przekroczeniu określonej liczby postów. Jest opcja, aby tworzyć i nadawać nowe rangi ręcznie. Możemy dla niego taką stworzyć, czekam na propozycję.

Jeżeli chodzi o przynależność do grupy Elita, to jest to dodawane ręcznie. Pierwsi w grupie Elita byli wybrani przeze mnie na podstawie stażu i dokonań. Shadow był tu oczywistym wyborem. W chwili obecnej to Elita decyduje na swoim zamkniętym forum kto dostanie lub komu odbierze się rangę.

Nie przeczę, że ktoś nowy lub przeciętny użytkownik tego forum już dawno wyleciałby za swój język i odzywki w stylu Shadowa. Ale tak to działa w życiu codziennym. Jeśli obca osoba uderzy was na ulicy najprawdopodobniej jej oddacie, jeśli jest to ktoś wam znany prawdopodobnie oddacie mu za 2-3 ciosem, jeśli jest to wasz przyjaciel przyjmiecie więcej ciosów, a jeśli to ktoś waszej bliskiej rodziny prawdopodobnie nie oddacie wcale, lub w ostateczności. Podobnie będzie w stosunku do kogoś kto jest wam w jakiś sposób potrzebny. Shadow jest znany wszystkim, nie wiem jak teraz, ale był lubiany. Jego posty zwykle są cenne i przydatne. Jest też tu bardzo potrzebny i głównie to chroni go przed "ręką sprawiedliwości" :) Potrzebny, gdyż demaskuje i przedstawia naturę Core oraz przedstawia sytuacje z innej perspektywy. Komu innemu jak nie takiemu fanatykowi jak Shadow chciałoby się pozbierać takie informacje: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... re#p290648 ? Shadow generalnie robi dobrą robotę i jest ważnym elementem naszej społeczności. Jego przydatność, staż i zasługi sprawiają, że jest kimś "z rodziny" komu wolno więcej niż "nowemu z ulicy", oczywiście wszystko ma swoje granice.

Mi już naubliżał z kilkanaście razy, wmawia mi coś co nie ma miejsca, generalnie mnie nie lubi i to widać w jego postach. Jednak ja wszystkie jego słowa odbieram przez pryzmat jego fanatyzmu i szaleństwa i... bardzo mi to wszystko jedno ;) I tak dalej go cenię i lubię :)

hehe dziekuje za podjecie rekawicy i rzeczowe wyjasnienie tematu ......choc nic nie mam do shadow i jego zasługi dla forum popieram
to przyznam ze wybór elity kojarzy mi sie z masonami ......no ale kto bogatemu zabroni

widze ze sie wcale nie pomyliłem

utor: osesek » sobota, 5 sierpnia 2017, 19:10

powiem szczerze ..nie rozumiem idei tego forum ....bo dzieli sie uzytkownikow na zagrody

glupich głupszych i tych mundrych ...tak jakby twórca był nie dowartosciowany ba albo

wpadł w narcyzm nie wiem jak z orientacją w terenie ????

.....dodam jeszcze ze jak ktos ma problem z komunikacja na poziomie ....to do TWOREK ....tam moze byc nawet cesarzem

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: "Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 07:19

Elita była grupą tajną na forum i szkoda że tak nie zostało, bo widzę, że niektórych jakiekolwiek wyróżnienie gryzie strasznie.
Wszyscy równi - wszystkim po równo? Tak, to zawsze działa.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: bl4ck » poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 08:42

osesek pisze: powiem szczerze ..nie rozumiem idei tego forum ....bo dzieli sie uzytkownikow na zagrody
jak w życiu też siedzisz swojej zagrodzie, nie widzę w tym nic dziwnego.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: baggins » poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 08:46

@Bitmar może specjalna jednoosobowa grupa dla Shadowa, np. różowy kolor z opisem "szalony ideowiec" względnie "kochany wariat"
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 6 listopada 2013
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: osesek » poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 12:46

rav3n_pl pisze:Elita była grupą tajną na forum i szkoda że tak nie zostało, bo widzę, że niektórych jakiekolwiek wyróżnienie gryzie strasznie.
Wszyscy równi - wszystkim po równo? Tak, to zawsze działa.

re rav chyba nie zroaumielismy sie ....... jakiekolwiek wyróżnienie gryzie strasznie. to mnie nie gryzie ...... ale ponizanie juz tak

przykład zakładanie watków dla kurczakow czeste uzywanie specyficznego sloganu .....no to wybacz

co do elity .......a w nosie to mam jak elita siedzi w swoim gronie to moga sobie cmokac nawzajem tylko tak zeby inni nie widzieli a jak potrzebowała rozgłosu ...to inna sprawa

zamknieta furtka dla zaawansowanych forum dla wybranych własnie to było i jest żenujace
dlatego idea tego forum od dawna mi nie odpowiada .... ale to tylko moje podejscie do sprawy ps bez urazy

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: "Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 13:05

Ale kurczaczki są takie fajne, żółciutkie i puchate, i ćwierkają...
Gdzie tu ty widzisz obrażanie czy poniżanie?
Pojawia się na forum 100 nowych kont w jeden dzień, z czego kilkadziesiąt rzuca bezpodstawnymi oskarżeniami, pomówieniami a reszta trolluje niezorientowanych w temacie i rozpala się głupawka.
Ty, jako doświadczony na wielu forach moderator, na pewno znalazłbyś lepszy sposób niż wydzielenie wątku dla nowych userów do wylewania brudów i bzdur oraz wątku w którym nowi nie mogą pisać i gdzie pojawiają się wartościowe informacje wyłowione z bagna pomyj.
Ale to tylko moje zdanie.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 13:33

Kurcze, watek odleciał. A był tylko o Shadole i jego "elita". Admin się wypowiedział, inni też. Cieszę się, że były odpowiedzi. Proponuję zamknąć wątek @rav3n_pl, a ew. dalszą dyskusję o prześladowaniach na forum przenieść do jakiegoś istniejącego albo nowy otworzyć.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
-4
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 13:41

A czego sie spodziewales? Nawet tego nie czytam
W sumie ostatnio wole wiedzieć mniej niz siedzieć w tym syfie. A moze wystarczyloby zachęcenie do refleksji zamiast cenzury..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 13:55

adam1226 pisze: A czego sie spodziewales? Nawet tego nie czytam
W sumie ostatnio wole wiedzieć mniej niz siedzieć w tym syfie. A moze wystarczyloby zachęcenie do refleksji zamiast cenzury..
To po cholerę się wypowiadasz? Leci minus na spam i niepotrzebny post - zgodnie z Twoimi zaleceniami i apelami dbania o porządek na forum.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości