"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3618
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: hanti » sobota, 5 sierpnia 2017, 19:03

Zostawić to na wolności :) On chyba był cały czas taki. Skoro dostał za coś, nic się nie zmienił to po co zabierać? Może inni niech mniej zwracają uwagę na kolorki i tyle.
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

Początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2 grudnia 2015
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: Adrix » sobota, 5 sierpnia 2017, 19:03

@pm7, @rav3n_pl, przed kim Wy gracie? Przecież czytacie te tematy i wypowiadacie się w nich minusując posty nieprzychylne shadowowi :). Po co tracić 1 sekundę z życia na jakieś zgłoszenia, jak w swoich wypowiedziach nie ukrywacie pogardy dla nowych użytkowników i pochwał za wartościowy content shadowa :).

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 6 listopada 2013
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: osesek » sobota, 5 sierpnia 2017, 19:04

bl4ck pisze:@skarnielson, Mylisz się rangę podnosi @Bitmar, on nie ma takich poglądów.

hehe......to juz wiem kogo cmoknac

ps bez urazy

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: bl4ck » sobota, 5 sierpnia 2017, 19:06

@osesek, nie zapomnij o paluszku..

nie no ku** żartuje :D gdzieś to przeczytałem wcześniej na forum utkwiło w głowie :D

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: pm7 » sobota, 5 sierpnia 2017, 19:09

@Adrix, bzdura.
Nie mam nieograniczonego czasu na forum, często jedynie przeglądam tematy. Jakby były zgłoszenia, to byśmy reagowali. Zgłoszeń nie było.

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 6 listopada 2013
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: osesek » sobota, 5 sierpnia 2017, 19:10

powiem szczerze ..nie rozumiem idei tego forum ....bo dzieli sie uzytkownikow na zagrody

glupich głupszych i tych mundrych ...tak jakby twórca był nie dowartosciowany ba albo

wpadł w narcyzm nie wiem jak z orientacją w terenie ????

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: "Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: rav3n_pl » sobota, 5 sierpnia 2017, 19:22

Adrix chyba pomylił moje posty z kimś innym... Pokaż mi gdzie to ja wychwalam poglądy Shadowa i komu wlepiłem minusy?
FUD szerzysz kolego. Albo lansujesz się na trolla licząc że nikt nie sprawdzi Twoich rewelacji.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: amneziahaze » niedziela, 6 sierpnia 2017, 01:43

osesek pisze: hmmm .....widze ze w tych elitach sami nie dowartosciowani...mam konto tutaj od 2013 i do elity nie naleze

zastanawiam sie czy tu przypadkiem nie trzeba komus tyłka wylizac zeby do elity przystac ????????????
Wydaje mi się, że źle intepretujecie opisy użytkowników. Mogę się mylić, ale z tego co widać tak na oko to przypis przy użytkowniku nie wynika z jego wiedzy merytorycznej, ale z ilości postów, które napisał. Jeżeli się mylę to może niech ktoś to sprostuje.

@ekonokomik, to może od razu "mierny, ale wierny". Ale nie, wybacz, w zasadzie to masz rację, gdyby każdy tak do tego podchodził i miał podobny charakter. No ale tak nie jest.

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: -41
Reputacja postu: 
-10
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: skarnielson » niedziela, 6 sierpnia 2017, 01:55

amneziahaze pisze: Mogę się mylić, ale z tego co widać tak na oko to przypis przy użytkowniku nie wynika z jego wiedzy merytorycznej, ale z ilości postów
Czyli staż jest tutaj wazniejszy niż siła argumentu pojedyńczego posta, niezaleznie jak trafnego. Żenada. :lol:

Weteran
Posty: 2719
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 157
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: afrus » niedziela, 6 sierpnia 2017, 02:02

bl4ck pisze: @osesek, nie zapomnij o paluszku..

nie no ku** żartuje :D gdzieś to przeczytałem wcześniej na forum utkwiło w głowie :D
http://asset.soup.io/asset/0884/8219_960c_480.jpeg
https://www.bitmarket.pl/charity/
http://ethpool.pl
http://etcpool.pl
----------------------------------
Pomogłem?
ETC/ETH: 0xa2eff2cb7cdf1d98b922cffeb35ae88a691da5ef
BTC: 1Hn1wob4uDoFQSiVaUfDZiKkt29xct7YRS

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: devega » niedziela, 6 sierpnia 2017, 02:08

Sądzę, że ocena niektórych postów @Shadowa jest jednoznaczna, natomiast Jego osobę warto oceniać przez pryzmat roli jaką pełnił dla idei Bitcoina, praktycznie od początku jego istnienia. Jest jednym z tych, dzięki którym ta idea rozwinęła się do dzisiejszego poziomu. Wg mnie na tyle pochłonęła go ta idea Satoshiego, że stał się nieco fanatyczny. Nie przekreśla to jednak jego wcześniejszych zasług.

Dodano po 3 minutach 45 sekundach:
amneziahaze pisze: Mogę się mylić, ale z tego co widać tak na oko to przypis przy użytkowniku nie wynika z jego wiedzy merytorycznej, ale z ilości postów, które napisał. Jeżeli się mylę to może niech ktoś to sprostuje.
Ranga elita, moderator, przedstawiciel projektu, czarna owca nie zależy od ilości postów i jest nadawana przez admina forum.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: baggins » niedziela, 6 sierpnia 2017, 07:33

skarnielson pisze: Czyli staż jest tutaj wazniejszy niż siła argumentu pojedyńczego posta, niezaleznie jak trafnego. Żenada. :lol:
nie marudź, dla Ciebie to jedyna szansa na zmianę koloru.... gdyby liczyła się wartość posta, to by było w Twoim przypadku jak równia pochyła... fade to black
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 6 sierpnia 2017, 11:14

@Bitmar, Jakie są zasady dania komuś statusu "elita" i czy zachowanie Shadowa nie powinno go tej elity pozbawić lub co najmniej nie powinien dostać za to ostrzeżenia pozbawienia tego statusu, by w końcu nie traktował ludzi tu często niemal jak śmieci?
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: -41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: skarnielson » niedziela, 6 sierpnia 2017, 11:19

baggins pisze: dla Ciebie to jedyna szansa na zmianę koloru
Nie chcę i w żadnym poście nie sugerowałem, że chcę zmienić kolor. Widząc kto ma kolor niebieski uznaję, że nie wiąże się to z żadnym prestiżem, wręcz przeciwnie :lol:

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: krystian » niedziela, 6 sierpnia 2017, 11:52

każde forum ma swoją Krysię Pawłowicz... niby profesor, a cham...

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10320
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
14
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: Bitmar » niedziela, 6 sierpnia 2017, 15:00

@Wymazywanie, Shadow jest współtwórcą i częścią tego forum. Jest tu od początku, był na długo przede mną. Shadow jest pionierem i jednym z pierwszych propagatorów Bitcoina. Również na długo przed tym forum udzielał się na bitcointalk. https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1775, biorąc pod uwagę datę rejestracji, w Bitconie siedzi najprawdopodobniej najdłużej z nas wszystkich.

Odkąd pojawił się problem bloków, Shadow się zmienił i faktycznie może działać na nerwy. Nie jest typowym chamem, ja bym to nazwał szaleństwem połączonym z fanatyzmem. Jest aspołeczny ma problemy z komunikacją. Jakbym miał oceniać to popadł w jakiś obłęd połączony z manią. Strasznie też popada w skrajności. Shadow jest przekonany, że większość forum łącznie ze mną jest za Core, co nie jest prawdą (robiliśmy ankietę). Zagorzałych zwolenników Core jest tu akurat garstka. Problemem jest jednak sensowna alternatywa. Obecna sytuacja z Bitcoinem kojarzy mi się z PO i PIS. PO to Core, Shadow to taki zagorzały fanatyczny PISowiec (w przenośni), dla którego nie liczy się co PIS robi i czym jest, byleby tylko dokopać i pozbyć się PO, z jednego bagna w drugie. Dobrze to było widać np. przy BU. Shadow czepi się wszystkiego co jest anty-Core nie patrząc na złe strony i wady alternatywnego rozwiązania oraz dobre znienawidzonego.

Jeżeli chodzi o range wyrocznia to jest oczywiste, że skrypt forum ustawia taką z automatu po przekroczeniu określonej liczby postów. Jest opcja, aby tworzyć i nadawać nowe rangi ręcznie. Możemy dla niego taką stworzyć, czekam na propozycję.

Jeżeli chodzi o przynależność do grupy Elita, to jest to dodawane ręcznie. Pierwsi w grupie Elita byli wybrani przeze mnie na podstawie stażu i dokonań. Shadow był tu oczywistym wyborem. W chwili obecnej to Elita decyduje na swoim zamkniętym forum kto dostanie lub komu odbierze się rangę.

Nie przeczę, że ktoś nowy lub przeciętny użytkownik tego forum już dawno wyleciałby za swój język i odzywki w stylu Shadowa. Ale tak to działa w życiu codziennym. Jeśli obca osoba uderzy was na ulicy najprawdopodobniej jej oddacie, jeśli jest to ktoś wam znany prawdopodobnie oddacie mu za 2-3 ciosem, jeśli jest to wasz przyjaciel przyjmiecie więcej ciosów, a jeśli to ktoś waszej bliskiej rodziny prawdopodobnie nie oddacie wcale, lub w ostateczności. Podobnie będzie w stosunku do kogoś kto jest wam w jakiś sposób potrzebny. Shadow jest znany wszystkim, nie wiem jak teraz, ale był lubiany. Jego posty zwykle są cenne i przydatne. Jest też tu bardzo potrzebny i głównie to chroni go przed "ręką sprawiedliwości" :) Potrzebny, gdyż demaskuje i przedstawia naturę Core oraz przedstawia sytuacje z innej perspektywy. Komu innemu jak nie takiemu fanatykowi jak Shadow chciałoby się pozbierać takie informacje: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... re#p290648 ? Shadow generalnie robi dobrą robotę i jest ważnym elementem naszej społeczności. Jego przydatność, staż i zasługi sprawiają, że jest kimś "z rodziny" komu wolno więcej niż "nowemu z ulicy", oczywiście wszystko ma swoje granice.

Mi już naubliżał z kilkanaście razy, wmawia mi coś co nie ma miejsca, generalnie mnie nie lubi i to widać w jego postach. Jednak ja wszystkie jego słowa odbieram przez pryzmat jego fanatyzmu i szaleństwa i... bardzo mi to wszystko jedno ;) I tak dalej go cenię i lubię :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4608
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2677
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: mecenas » niedziela, 6 sierpnia 2017, 15:06

Bitmar pisze: Shadow generalnie robi dobrą robotę i jest ważnym elementem naszej społeczności.
Ostawić Shadowa na wolności!
Żądam i wymagam ;)
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: devega » niedziela, 6 sierpnia 2017, 15:15

A tak z innej beczki: od ilu minusów jest ban?

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10320
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: Bitmar » niedziela, 6 sierpnia 2017, 15:22

@devega, dla żółtych to -20. Chyba wystarczy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Szersze" granice chamstwa dla elity forum? Elitarny ze słomą w butach?

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 6 sierpnia 2017, 15:28

@mecenas, Ja też go tu chcę, ale bez jazd jakie robi.
@Bitmar, Super szczera odpowiedź, dzięki. Ps. Status wyrocznia można zmienić na inną nazwę? Jako, że forum jest mocno spekulanckie, nazwa bywa myląca i nieraz wyśmiewana.
@devega, Rekordzista miał -82 chyba. Poważnie. zob. https://forum.bitcoin.pl/memberlist.php ... le&u=24401 Fajny rekord hehe.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość