OT z tematu SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OT z tematu SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 2 maja 2017, 15:14

l3sny pisze: nie moje. Ja dopiero powyżej $1 będe sie zastanawiał ;)

Mieliśmy tu już malkontentów w rodzaju @Wymazywanie, który uważał, że $0.03 za SYS to rojenia chorego a wczoraj dobiło do $0.06. SYS jest programowalnym tokenem o niektórych funkcjach podobnych do ETH więc choćby za to należy sie premia a BM w wersji webowej może naprawde nieźle zamieszać. Ja jestem z SYS mega zadowolony.
Po co znów do mnie pijesz? By zostać zjedzony ripostą :?:

Niepotrzebnie swoją naturalną i dobrą ekscytację wzrostem posiadanego aktywa przekuwasz w ataki czy złośliwe i oparte na kłamstwie aluzje do mnie jako domniemanego przeciwnika SYS. Przypomnij sobie lepiej, że nasze rozmowy co do SYS dotyczyły głównie tego, że uważałem oczekiwania co do ceny 1$ jako mocną przesadę.

Zacytuj proszę moje słowa, że cena 0.03$ to "rojenia chorego". Nie było takich słów, więc nie rozumiem po co kłamiesz.

Co do ceny 0.03$ to w dyskusji miedzy nami była ona wspomniana 2 razy z mojej strony. Pierwszy raz określiłem ją jako "miłą" gdy było 0.01$, a drugi raz, że pewnie przy niej byś z zadowoleniem sprzedał. Także nawet jeśli jesteś trolem, to nie rozumiem po co wprowadzasz ludzi w błąd pisząc kłamstwa jakobym pisał o cenie 0.03$ jako "rojenie chorego". Proponuję Ci swoją radość ze wzrostu przekuwać w coś pozytywnego, nie w zmyślanie; czysto pragmatycznie nic na tym nie zyskujesz a tracisz, bo łatwo zauważyć kłamstwa jak jest tylko kilka czy kilkanaście postów do researchu.

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... ie#p300463
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... ie#p300518
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7663
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » wtorek, 2 maja 2017, 16:17

@Wymazywanie
Napisałeś, ze dostanę zimnych potów przy okazji $0.03 no to ma to jakiś związek ze zdrowiem, moja licencia poetica ;)
Wczesniej jeszcze było cos o żałosnym naganiaczu pod moim adresem ale nie chce mi się już szukać.
Ilość żółci, którą wylewasz na ludzi i nie tylko na mnie zasługuje na wyróżnienie. Radzę na przyszłośc rozsądniej dobierać epitety.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: amneziahaze » wtorek, 2 maja 2017, 16:28

Po co znów do mnie pijesz? By zostać zjedzony ripostą
Także nawet jeśli jesteś trolem, to nie rozumiem po co wprowadzasz ludzi w błąd pisząc kłamstwa jakobym pisał o cenie 0.03$ jako "rojenie chorego".
Rzeczywiście wymazywanie ma jakiś kłopot.. pytanie czy z ludźmi, czy ze sobą samym - obstawiałbym raczej to drugie. :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7663
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » wtorek, 2 maja 2017, 20:10

Jedyne co go ratuje, to to, ze ma czasem czuja i pisze sensownie o kursach. Kopanie lezacego nie jest w moim stylu.

Dodano po 2 godzinach 33 minutach 13 sekundach:
OT z tematu SYSCoin - waluta platformy blockmarket
OMG, Witold Waszczykowski tego forum wzial sprawy w swoje rece i bedzie rozdawal minusy inaczej myslacym? Moze jakis admin sie zlituje i to posprzata...
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OT z tematu SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 2 maja 2017, 20:33

@l3sny, Używanie punktów to sprawa indywidualna. Nie ma zasad. Dla mnie pisanie w takim tonie jak powyżej o mnie jest przesadą i rozumiem minusowanie. Jak bardzo się nie zgadzasz, to tu się pożal: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=13&t=20830 Kiedyś zrobiłem taki watek, bywa przydatny.

Co do reszty Twoich wypocin, szkoda czasu komentować. Co do admina (którego tu przywołujesz bo słusznie dostałeś minusy za kolejne wypowiedzi w których masz chyba jakiś duże emocjonalny problem ze mną), gdyby był skrupulatny, dawno byś z forum wyleciał za ciężkie obrażanie ludzi głównie w tematach politycznych i podobnych. Także ciesz się, że nadal tu jesteś i że forum jest tolerancyjne także na Twoją głupotę. :mrgreen:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7663
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC

OT z tematu SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » wtorek, 2 maja 2017, 20:49

Nie ma zasad. Dla mnie pisanie w takim tonie jak powyżej o mnie jest przesadą i rozumiem minusowanie.
Dobrze, ze nie popadłeś w jakiś wewnętrzny konflikt i pozostajesz w zgodzie co do minusowania wypowiedzi o sobie samym.
Ciesze się też że w swej łaskawości, jak rozumiem z przyczyn moich negatywnych wypowiedzi w sprawach politycnych pozwalasz mi jeszcze pozostac na tym forum. No cóż... łaskawy pan :D
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

OT z tematu SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: adam1226 » wtorek, 2 maja 2017, 22:48

Dodano po 1 minucie 1 sekundzie:
Normalnie San Escobar :D
Fajnie byłoby jednak gdybyście spróbowali się skupić na meritum, bo mi nie starcza minusów do rozdawania :D
A też wołałbym po prostu czytać posty zgodne z tematem, zamiast tracić czas na przebijanie się przez osobiste wycieczki..
Na prawdę na tym forum póki co nie ma ograniczeń co do zakładania tematów, jak również wysyłania PW..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

OT z tematu SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: pm7 » środa, 3 maja 2017, 15:03

Oto posty, które według l3sny i amneziahaze zasługują na 5-6 punktów reputacji. Brawo :)
Obrazek

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

OT z tematu SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: adam1226 » środa, 3 maja 2017, 18:34

A ja głupi myślałem, że l3sny, jednak się ogarnie że przesadził...
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

OT z tematu SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: pm7 » środa, 3 maja 2017, 21:12

O, jeszcze lepiej.
Obrazek
-13 punktów, bo zwróciłem uwagę na to jak wykorzystujecie system reputacji?
Powinienem milczeć na ten temat?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

OT z tematu SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: amneziahaze » środa, 3 maja 2017, 22:33

pm7 pisze:

pm7
Moderator
Posty: 6054
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 393
Reputacja postu:
1
Napiwki za post: 0 BTC

OT z tematu SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Cytuj
Zgłoś ten post
Odpowiedz w pełnym edytorze

Nieprzeczytany postautor: pm7 » środa, 3 maja 2017, 21:12
O, jeszcze lepiej.
Obrazek
-13 punktów, bo zwróciłem uwagę na to jak wykorzystujecie system reputacji?
Powinienem milczeć na ten temat?
Leśny zwrocił uwagę na uszczypliwe komentarze użytkownika, który de facto bardziej wykorzystuje system reputacji od innych, więc trzeba się jakoś stosownie przed tym bronić. Poza tym pochwalam przywoływanie do porządku, nie widzę w tym nic perfidnego czy złośliwego - do momentu gdy jest to fair.

Za to ewidentnie widać, że w porządku to nie jest.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7663
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OT z tematu SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » czwartek, 4 maja 2017, 05:05

Zaaraz zaraz... czy przypadkiem na samym początku nie zostało stwierdzone, przez @Wymazywanie cyt. tym razem mam nadzieję w sposób precyzyjny i nie zmieniający sensu wypowiedzi (za co zostałem już ukarany)
@l3sny, Używanie punktów to sprawa indywidualna. Nie ma zasad.
Teraz okazuje się, że jednak są i coniektórzy ich nadużywają i, że można dostać negatywne punkty np. za przyznanie komus pozytywnych punktów. Ciekawe czy za to tez mógłbym przyznć modowi @pm7 negatywne punkty itp itd.
M zd. tego typu próby nacisku czy dyscyplinowania (i to przez moderatora!) obniżają rangę tego forum i sa sprzeczne z zasadami elementarnej przyzwoitości. Nie miałem najmniejszych wątpliwości, że wyodrębnienie tego wątku przez @Wymazywanie doprowadzi do tego typu eskalacji choć miałem nadzieję, że admin/mod się zlituje i wyrzuci całośc na śmietnik. No to może po refleksji teraz druga szansa na posprzątanie...
@Bitmar
@Bit-els
@GetBitCoin_pl
@maxi82
@rav3n_pl
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6298
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OT z tematu SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: maxi82 » czwartek, 4 maja 2017, 10:00

Wg mnie temat jest w dobrym dziale "Księga skarg i zażaleń".
Wszak żalenia i skarżenia w nim co niemiara :) jak w przedszkolu :)
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OT z tematu SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: pm7 » czwartek, 4 maja 2017, 11:24

amneziahaze pisze: Leśny zwrocił uwagę na uszczypliwe komentarze użytkownika, który de facto bardziej wykorzystuje system reputacji od innych, więc trzeba się jakoś stosownie przed tym bronić.
Bronić poprzez dawanie sobie większej ilości reputacji, niż jest zabierana przez innego użytkownika, który wziął do siebie negatywne komentarze na jego temat? Może byłbym mniej podejrzliwy gdyby nie zaangażowanie Was obu w tym temacie.
amneziahaze pisze: Poza tym pochwalam przywoływanie do porządku, nie widzę w tym nic perfidnego czy złośliwego - do momentu gdy jest to fair.

Za to ewidentnie widać, że w porządku to nie jest.
Możesz dla jasności sprecyzować co uważasz za niesprawiedliwe?
l3sny pisze: Teraz okazuje się, że jednak są i coniektórzy ich nadużywają i, że można dostać negatywne punkty np. za przyznanie komus pozytywnych punktów.
Nie ma zasad odgórnych. Nie znaczy to, że użycie systemu reputacji, jak każde inne działanie na tym forum nie podlega ocenie przez innych forumowiczów.
l3sny pisze: Ciekawe czy za to tez mógłbym przyznć modowi @pm7 negatywne punkty itp itd.
Przyjmę bardzo chętnie uzasadnione punkty negatywne. No, może nie "bardzo" chętnie, ale jednak.
Zauważ, że nie dałem Ci -13 za otrzymane. Rozważałem, ale nie podoba mi się taka idea walki kto komu więcej minusów da.
Zamiast tego, będę pisał posty o punktach, które zwracają moją uwagę, czy to negatywnych, czy pozytywnych.
Choć rozważam następne minusy za danie 13 pkt jednemu postowi amneziahaze https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=311866#p311866
l3sny pisze: M zd. tego typu próby nacisku czy dyscyplinowania (i to przez moderatora!) obniżają rangę tego forum i sa sprzeczne z zasadami elementarnej przyzwoitości
Oceniłem Wasze użycie systemu reputacji i zwróciłem uwagę na to, by inni też mogli ocenić. Uważam się tu przede wszystkim za forumowicza, a dopiero potem moderatora. Jakby było inaczej, pewnie dawałbym więcej ostrzeżeń zamiast używać systemu reputacji, który jet według mnie znacznie bardziej przejrzysty i otwarty na używanie przez wszystkich.
l3sny pisze: Nie miałem najmniejszych wątpliwości, że wyodrębnienie tego wątku przez @Wymazywanie doprowadzi do tego typu eskalacji choć miałem nadzieję, że admin/mod się zlituje i wyrzuci całośc na śmietnik. No to może po refleksji teraz druga szansa na posprzątanie...
Ja wyciągnąłem te posty jako nie na temat względem SYSCoin. Śmietnik? Ludzie mają prawo odpowiedzieć na ataki skierowane w ich stronę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OT z tematu SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: amneziahaze » czwartek, 4 maja 2017, 12:12

Możesz dla jasności sprecyzować co uważasz za niesprawiedliwe?
Rozważałem, ale nie podoba mi się taka idea walki kto komu więcej minusów da.
I na tym bym zakończył, tym bardziej, że to nie jest dobry czas na tego typu 'problemy'. Równie dobrze mogłeś wywołać komentarz wymazywania jako łamanie regulaminu za pomówienia, a potem minusowanie seriami. Zresztą dziwi mnie trochę tego typu działanie, bo dlaczego akurat wtedy to ma miejsce, gdy nikomu nie dzieje się krzywda. Ja nie minusuje wcale, więc nie wiem co komu w głowie siedzi. Pozdrawiam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7663
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OT z tematu SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: l3sny » czwartek, 4 maja 2017, 12:34

Amen
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OT z tematu SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 4 maja 2017, 12:54

l3sny pisze: Nie miałem najmniejszych wątpliwości, że wyodrębnienie tego wątku przez @Wymazywanie doprowadzi do tego typu eskalacji choć miałem nadzieję, że admin/mod się zlituje i wyrzuci całośc na śmietnik. No to może po refleksji teraz druga szansa na posprzątanie...
Hej, jak nic nie wyodrębniłem (w sensie tego wątku z wątku SYS). Nie mam uprawnień moderatora lub innych by robić takie rzeczy, ani nic nie zgłaszałem, by ktoś utworzył ten wątek. Napisałem tylko post. Nie wiem kto i po co to wyodrębnił.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OT z tematu SYSCoin - waluta platformy blockmarket

Postautor: pm7 » czwartek, 4 maja 2017, 13:57

@Wymazywanie,
pm7 pisze: Ja wyciągnąłem te posty jako nie na temat względem SYSCoin.
Posty zostały zgłoszone, więc zareagowałem.
amneziahaze pisze: na tym bym zakończył, tym bardziej, że to nie jest dobry czas na tego typu 'problemy'.
Skoro nie ma sprzeciwów, a zainteresowani już się wypowiedzieli, zamykam wątek. W razie potrzeby, proszę pisać PW, otworzyć nowy wątek w tym dziale ("Księga skarg i zażaleń"), bądź tu: https://forum.bitcoin.pl/viewforum.php?f=112

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości