... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 17 października 2016, 00:28

Ja twierdzę że ten komentarz nic a nic nie jest wart , siedzę na tym blogu czytałem te wątki i wtedy jakiś troll od nas najprawdopodobniej "serwantes" poszedł tam i spamował.

Każdy może takie coś napisać tam , więc chciałem zapytać czy ta wypowiedz jest cokolwiek warta ?

Np. tam pisał to wtedy użytkownik który od pół roku tam pisał , albo po tych wypowiedziach też zabierał głos , z tego co kojarzę to ten nick tylko w 1-2 wątkach ostro atakował środowisko , widziałeś jego wypowiedzi kiedykolwiek inne na temat złota ? Giełd ? Akcji ?

Ja rozumiem gdyby to tam napisał
Arcadio
glupi
3r3
Czyli któryś ze stałych nicków co posiadają tam reputacje ( te 3 przynajmniej ja kojarzę , pewnie jest ze 30 innych stałych bywalców )
Miałoby to jakąś wartość.
Swoją drogą 3r3 przypomina mi naszego forumowego "Wymazywanie" w stylu pisania. - pewnie dobrze by im się whisky piło ; )

Środowisko bardzo specyficzne , głównie informatycy i "gekowie" , każdy woli pisac niż rozmawiać , ja jako dusza handlowa na odwrót , na początku wywołało to szok u mnie , bardzo zwracające uwagę na oskarżenia jak ktoś chce kogoś oskarżać trzeba pokazać dowodu a nie sobie pisać.

Właściciele giełdy siedzą od dawna w btc , każdy kto w nim siedzie posiada jakieś większe lub mniejsze ilości btc , siedzą od dość dawna więc tak na luzie można szacować że "mają pieniądze" - to już jest bardzo małe prawdopodobieństwo jakiejkolwiek ucieczki z pieniędzmi.

A tak nawiasem mówiąc to inpay nie po to organizował zbiórkę by zebrać pieniądze , mam tutaj swoją porywaną teorię po co to robili ; )

Teraz ja chętnie posłucham po co to wkleiłeś ?
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: ArekW » poniedziałek, 17 października 2016, 00:29

Racja, jeżeli utracone zostały środki, to nie od osób z naszego kręgu.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 17 października 2016, 00:31

Jest u nas paru użytkowników którzy "dziwnie pisali/piszą" ale gdzie ich nie ma ?
Na stronie independenttrader też znajdę takie perełki ; )
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: ArekW » poniedziałek, 17 października 2016, 00:42

@FlyingAtom

Zaoferowałem pomoc prawną za darmo a nie trafiło to do nikogo poza domatorem a z Twoich postów wynika, że nawet nie bierzesz pod uwagę, że giełda Bitcurex może padła. Uczepiłeś się mnie, bo wklepałem linki z innego forum, nie mam zamiaru się przed Tobą tłumaczyć. Nie wiem co znaczy reszta komentarzy. Tacy jak ty odstraszają ludzi od tego forum.
Żegnam.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 17 października 2016, 00:53

ArekW pisze: @FlyingAtom

Zaoferowałem pomoc prawną za darmo a nie trafiło to do nikogo poza domatorem a z Twoich postów wynika, że nawet nie bierzesz pod uwagę, że giełda Bitcurex może padła. Uczepiłeś się mnie, bo wklepałem linki z innego forum, nie mam zamiaru się przed Tobą tłumaczyć. Nie wiem co znaczy reszta komentarzy. Tacy jak ty odstraszają ludzi od tego forum.
Żegnam.
Chwila , przychodzisz tutaj i wklejasz linka gdzie niby wszyscy mamy być dziećmi , że jesteśmy sekta , kto kogo obraża ?

W życiu nic podobno nie ma za darmo ; )
Ja rozumiem że gdyby była taka potrzeba to rzeczywiście ktoś od Ciebie zamiast zarobić 30-50tyś za taką sprawę zrobi to za darmo i każdy powinien uwierzyć osobie z 13 postami , zarejestrowanej wczoraj , tak to tutaj nie działa ; )
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: ArekW » poniedziałek, 17 października 2016, 01:03

FlyingAtom pisze:

Chwila , przychodzisz tutaj i wklejasz linka gdzie niby wszyscy mamy być dziećmi , że jesteśmy sekta , kto kogo obraża ?

W życiu nic podobno nie ma za darmo ; )
Ja rozumiem że gdyby była taka potrzeba to rzeczywiście ktoś od Ciebie zamiast zarobić 30-50tyś za taką sprawę zrobi to za darmo i każdy powinien uwierzyć osobie z 13 postami , zarejestrowanej wczoraj , tak to tutaj nie działa ; )
Poprawka, nie linki ale wklejam treśc postów, moja pomyłka mea culpa. Bierz tą sprawę, nie wciągam mojej rodziny do takich akcji. Niestety mam tylko 13 postów, nie da rady nie zamienię tego na 913 w 2 dni.
Widzę, że dajesz różne rady podatkowe i prawne, wszedłem ci w drogę.
Znikam już na zawsze.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 17 października 2016, 01:13

Nie zajmujemy się prawem.
Nikt Cię nie wygania.
Dobrej nocy życzę.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 17 października 2016, 01:51

FlyingAtom pisze: Swoją drogą 3r3 przypomina mi naszego forumowego "Wymazywanie" w stylu pisania. - pewnie dobrze by im się whisky piło ; )
Nie piszę na żadnym innym forum, jedynie na wykopie (ten sam nick) i na btctalku (prawie tylko czysty troll mode).
Nie wiem kim są osoby które wymieniasz. Z piciem raczej nietrafione, piję prawie tylko sam, boję się ludzi i mieszkam w pudle po odkurzaczu. ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 17 października 2016, 01:57

Wymazywanie pisze:
FlyingAtom pisze: Swoją drogą 3r3 przypomina mi naszego forumowego "Wymazywanie" w stylu pisania. - pewnie dobrze by im się whisky piło ; )
Nie piszę na żadnym innym forum, jedynie na wykopie (ten sam nick) i na btctalku (prawie tylko czysty troll mode).
Nie wiem kim są osoby które wymieniasz. Z piciem raczej nietrafione, piję prawie tylko sam, boję się ludzi i mieszkam w pudle po odkurzaczu. ;)
Nie chciałem sugerować że to ta sama osoba , styl macie podobny tylko.

Dziurki sobie zrobiłeś w tym pudle czy tak zupełnie w ciemnicy ? ; )
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1212
Rejestracja: 14 listopada 2014
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jaworzno

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: ExcaliburPLL » poniedziałek, 17 października 2016, 09:53

Wymazywanie pisze: piję prawie tylko sam
No to jest nas dwóch. Z racji pracy na prawie 3 etatach mam czas tylko po północy. Nie ma nic przyjemniejszego od szklanki zimnego Brasil'a po owocnym dniu pełnym harówki. A że moja luba wtedy już dawno chrapie a maleństwa śpią, cóż...
Best BTC/ETH & other exchange > http://tinyurl.com/bitbay
Free BTC lottery > http://tinyurl.com/frbtcns

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 1 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: IlIlIl » piątek, 2 czerwca 2017, 10:12

@Bitmar otrzymałem niesłusznie ocenę od @rav3n_pl za "multikonta", na tą chwilę posiadam 1 konto, po zablokowaniu innych, których blokadę zrozumiałem (normalny nick, brak avatara). Wnoszę o ukaranie moderatora oraz skasowanie i nałożenie na niego przyznanej mi reputacji.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: rav3n_pl » piątek, 2 czerwca 2017, 10:22

Słowo klucz:
IlIlIl pisze: na tą chwilę
A za swój nick przed zmianą powinieneś polecieć od razu na bana, żałuję że go nie przeczytałem przed zaakceptowaniem Twojego posta.
Idź trollować na inne forum, np Onet czy Wp. Nic dobrego do tego forum nie wnosisz.
A ja złym modem jestem.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7602
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12693
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: ergorg » piątek, 15 września 2017, 18:21

Chciałbym zgłosić skargę na naszego moderatora @rav3n_pl, uważam otrzymany ban jako osobisty atak. Wcześniej otrzymałem -5 pkt reputacji za post:

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 20#p365019

Wszyscy mogą pisać, ze jest bańka i zaraz pęknie, tylko chyba nie ja. Dla porównania chciałem się posłużyć przykładem innej bańki, po czym dowiedzieć się czy takiego czegoś możemy oczekiwać i tutaj. Wydaje mi się, że dalej to jest dyskusja na temat kursu BTC tylko long term. Dlaczego nie moge zadawać pytań jeśli jest to wątek dla początkujących a ja jestem żółtodziobem. Po czym wymieniłem parę wiadomości z @rav3n_pl i zostałem zbesztany, jak mogę tutaj spamować liskiem, kiedy tamten temat został zamknięty. (Nie miałem zielonego pojęcia o tym, że LISK jest zamknięty i to teraz temat tabu)

Do rzeczy, wczorajszy mój post dotyczył wcześniejszej decyzji Chin o restrykcjach na ICO, i zapytanie jeśli, podejmują taką decyzję, dlaczego teraz blokują BTC, kiedy jedno z drugim nie ma sensu i możliwe, że to poprostu kolejny fake news, żeby obniżyć kurs. Czy to naprawdę jest spam?

Co do ogólnego spamu, dzisiejszy cały dzień jest taki spam w głównym wątku i nikt z tym nic nie robi. Jak jest smutek to trzeba komuś dać po d*pie, a jak euforia to wszystko przejdzie? Ba, nawet wierszyki były... (bez obrazy @Kluka, był świetny :D )

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: rav3n_pl » piątek, 15 września 2017, 20:46

ergorg pisze: Co do ogólnego spamu
Naprawdę NIE czytam wszystkiego (i zapewne ŻADEN z modów tego nie robi).
Problem w tym, że jeżeli UŻYTKOWNICY forum w ciągu JEDNEGO dnia oznaczają KILKA postów do moderacji, to rzucam okiem na listę ostnicach postów danego delikwenta i podejmuję decyzję.
Domyśl się reszty.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7602
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12693
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: ergorg » piątek, 15 września 2017, 20:53

@rav3n_pl, No brawo, tylko jeszcze sprawdź gdzie te posty są pisane... Akurat u mnie mogłeś wejść i zobaczyć pierwsze 2 posty które były w wątku anagamidev, który jest w hyde parku...

/e z resztą nie ma sensu tego drążyć, poprostu zrobiło mi się przykro, że ktoś mnie nazwał spamerem :( :( :( ;)

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: rav3n_pl » piątek, 15 września 2017, 21:24

Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: Wymazywanie » piątek, 15 września 2017, 21:28

2 pierwsze to dość dyskusyjny spam. W ogóle, przy tym jak Anagami 24/7 robi sobie spam pamiętniczek (cokolwiek=piszę), co jest pomijane i niemoderowane zupełnie, te 3 posty to jest niemal tip top imo. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6298
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1667
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: maxi82 » piątek, 15 września 2017, 21:40

Wymazywanie pisze: Anagami 24/7 robi sobie spam pamiętniczek (cokolwiek=piszę), co jest pomijane i niemoderowane zupełnie,
Byłem tam i zostawiłem "to coś" czystym wybielonym i bez łajna na suficie :) no ale nadal to jest hydepark. Będą zgłoszenia itd. Będzie i odpowiednia reakcja.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: rav3n_pl » piątek, 15 września 2017, 21:54

@Wymazywanie, to jest OSOBNY wątek w HP. Też możesz sobie zrobić pamiętniczek. Dopóki nikt nic nie zgłasza - nie tykamy (i raczej nie czytam).
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7602
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12693
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: ergorg » piątek, 15 września 2017, 22:04

Te posty są z przed 2 tygodni. :P

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość