... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1963
Rejestracja: 14 maja 2013
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Bitcurex tango down

Postautor: Multi » niedziela, 16 października 2016, 18:38

ExcaliburPLL pisze: Nikt Cię tu nie trzyma na siłę przecież.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1212
Rejestracja: 14 listopada 2014
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jaworzno

Bitcurex tango down

Postautor: ExcaliburPLL » niedziela, 16 października 2016, 18:39

@up - zajebiste :) Aż sobie ściągnę
Best BTC/ETH & other exchange > http://tinyurl.com/bitbay
Free BTC lottery > http://tinyurl.com/frbtcns

Początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2 grudnia 2015
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex tango down

Postautor: Adrix » niedziela, 16 października 2016, 19:12

rav3n_pl pisze: @Adrix, Bo widzisz, Twoje posty są... bezwartościowe. Ile z tego, co napisałeś ma się jakkolwiek do tematu?
@rav3n_pl, stosunek reputacji do postów 30%, inni uznali że wypowiedzi są coś warte, ale możesz mieć inne zdanie. Mam sporą wiedzę na temat BTC oraz tematów pobocznych jak programowanie. Uważam że moje wypowiedzi są wartościowe.
ExcaliburPLL pisze:
Adrix pisze:Nikt Cię tu nie trzyma na siłę przecież.
@ExcaliburPLL, dzięki że mi o tym przypomniałeś.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1212
Rejestracja: 14 listopada 2014
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jaworzno

Bitcurex tango down

Postautor: ExcaliburPLL » niedziela, 16 października 2016, 19:30

Adrix pisze: @Ex
Adrix pisze: @ExcaliburPLL, dzięki że mi o tym przypomniałeś.
No problem - polecam się.
Best BTC/ETH & other exchange > http://tinyurl.com/bitbay
Free BTC lottery > http://tinyurl.com/frbtcns

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Bitcurex tango down

Postautor: rav3n_pl » niedziela, 16 października 2016, 19:40

Adrix pisze: Mam sporą wiedzę na temat BTC oraz tematów pobocznych jak programowanie.
Więc wypowiadaj się merytorycznie w swoich dziedzinach w odpowiednich tematach/działach i nie będzie problemu.
Chcesz pisać w "głównym" wątku o kursie - najpierw dodaj coś wartościowego do tego, do którego masz dostęp.
Adrix pisze: tosunek reputacji do postów 30%
Są małe kłamstwa, wielkie kłamstwa i statystyka.
Ja prosiłem żeby mi nie podbijać repa jak miałem... 69 :P Użyszkodniki nie posłuchały :(
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

Bitcurex tango down

Postautor: ArekW » niedziela, 16 października 2016, 20:22

Bitmar pisze:Forum ma złą opinie wśród śmieciarzy, ludzi bez kultury, spamerów, trolli, januszy i wilczków biznesu żerujących na ludzkiej naiwności i różnego rodzaju tego typu elementu i te forum jest z tej złej opinii dumne.
Jedym ze sposobów oceny uzytkowników tego forum może być liczba, wyrażona jako procenent - stosunek liczby osób, które postanowiły na kontakt z forumowym prawnikiem tak jak opisałem wczesniej do tych, którzy na właśną rękę szykują wendettę, wjazdy do siedziby Bitcureksu i dalsze awantury na forum.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Bitcurex tango down

Postautor: rav3n_pl » niedziela, 16 października 2016, 20:39

FlyingAtom pisze: Coś do much miałeś ? ; )
Tu masz genezę plaszczenia much: [youtube][/youtube]
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Bitcurex tango down

Postautor: adam1226 » niedziela, 16 października 2016, 20:42

przepraszam z OT, ale jak sie ma do utrzymywania porzadku kilka(nascie) watkow na ten sam temat np w dziale o ETH?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Bitcurex tango down

Postautor: rav3n_pl » niedziela, 16 października 2016, 20:44

A od czego masz przycisk "zgłoś post"?
btw. celowo topic w hydeparku...
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: rav3n_pl » niedziela, 16 października 2016, 21:37

OT z wątku o Curexsie

Dodano po 20 minutach 19 sekundach:
Chyba wybrałem wszystkie posty, jak nie - proszę zgłaszać.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2 grudnia 2015
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: Adrix » niedziela, 16 października 2016, 22:46

@rav3n_pl, dobra, kończę dyskusję. Chciałem jedynie podnieść wątek opinii o tym forum w sieci, z którą się spotykam na portalach finansowych, które regularnie odwiedzam i dać okazję do przemyśleń. Jak widać nie miało to większego sensu, skończyło się jedynie hejtem i atakiem na mnie.

Tutaj np. w komentarzach można poczytać jakie są opinie na temat społeczności BTC: http://independenttrader.pl/jak-przetrwac-krach.html

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: FlyingAtom » niedziela, 16 października 2016, 23:02

Adrix pisze: @rav3n_pl, dobra, kończę dyskusję. Chciałem jedynie podnieść wątek opinii o tym forum w sieci, z którą się spotykam na portalach finansowych, które regularnie odwiedzam i dać okazję do przemyśleń. Jak widać nie miało to większego sensu, skończyło się jedynie hejtem i atakiem na mnie.

Tutaj np. w komentarzach można poczytać jakie są opinie na temat społeczności BTC: http://independenttrader.pl/jak-przetrwac-krach.html
Opinie tam nie świadczą że ktoś źle zrobił rozdzielając wątki , zdaje sobie sprawę że jest/było parę osób na forum które "dziwnie" się wysławiały , ale jak chcesz to na independenttrader też znajdę Ci podobnych ; ) i wszędzie indziej.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: ... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: rav3n_pl » niedziela, 16 października 2016, 23:14

Znalazłem tam JEDEN wpis zawodnika, który uważa że bitcoin to bańka a na forum siedzi gimbaza i wymienia się linkami bo nic sama nie jest w stanie napisać. To ma być wzór?
No i pierwszy wpis:
@ All
Ilość komentarzy bardzo wzrosła w ostatnim czasie. Niestety spadła ich wartość merytoryczna. Zależmy mi na jakości, nie ilości w związku z tym komentarze niemerytoryczne lub przedstawiające wyłącznie poglądy bez żadnego uzasadnienia merytorycznego będą kasowane.
Tam dopiero jest demokracja i wolność słowa!
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: ArekW » niedziela, 16 października 2016, 23:27

Adrix pisze: Tutaj np. w komentarzach można poczytać jakie są opinie na temat społeczności BTC: http://independenttrader.pl/jak-przetrwac-krach.html
Zacytuję w całości posty z tego tematu
2016-02-20 11:29

Kendzierski

Chciałbym ostrzec wszystkich przed BTC ale nie da się tego zrobić w postaci 1 komentarza pod Waszymi wpisami. Ale się postaram.

BTC to wspaniała technologia, ale niestety została źle zrozumiana przez ludzi, którzy się nią zajmują. To jest clue całego projektu, właśnie ludzie. To ludzie zmieniają przyszłośc i to właśnie ludzie mogą z BTC zrobić coś pozytecznego. A na razie próbują zarobić kilka zł.

Jeżeli jeszcze nie znasz BTC, odwiedź 2 miejsca w sieci. Forum bitcoin.pl i grupę Bitcoin na FB. Zacznij czytać i zobacz, kto zajmuje się BTC w Polsce. W innych krajach jest podobnie.

Ludzie, którzy propagują BTC to nastolatki, gimbaza, kilku studentów. Zero wiedzy ekonomicznej, zero wiedzy o świecie. Oni tylko marzą, zmyślają, pompują się wzrostem kursu. Zobacz poziom ich postów. To jest ekonomiczna podstawówka. Zobacz jak dyskutują. Tam dyskusje to wymiany linków. Oni nie potrafią myśleć samodzielnie, nie mają własnych poglądów. Tamte dyskusje mają się nijak to poziomu komentarzy z dowolnego poczytnego bloga w sieci. Czy o tematyce politycznej, ekonomicznej czy o astronomii

Chcesz wchodzić w projekt, który jest robiony przez analfabetów życiowych ? BTC to zwykła bańka spekulacyjna, o śmiesznej moneraryzacji na poziomie kliku miliardów. Na giełdach jest mnie niż 10% wszystkich BTC. Nie powiedziałbym, że świat obserwuje BTC. Nie zgodzę się, że BTC kiedykolwiek stanie się walutą światową. To jest zabawka geeków, powstają projekty oparte o blockchain i to jest przyszłośc, ale zbawa w pieniązki w oparciu o BTC to tylko zabawa.

Dzieciaki w forum bitcoin.pl i grupy facebook kreują właśną rzeczywistość, która nie ma nic wspólnego ze światem z poza komputera. Poczytajcie co oni wypisują, w jakich obłokach bujają.

Teraz kilka pytań.
Skoro BTC się rozwija, to czemu płatności BTC się zwijają ? Firma InPay, pierwszy polski startup założony przezz Arkadiusza Osiaka, twórcy money.pl, który miał realizowć płatności BTC w punktach handlowych, który zebrał 200tys od naiwniaków, żadnych projektów nie realizuje. Nikt z fanów BTC nie chce płacić przy pomocy BTC no czemu, skoro BTC jest takie fajne ?
Skoro BTC się rozwija, dlaczego coraz mniej ludzi się tym intersuje ? Ilośc postów spada, metytoryczna wartość spada. Firmy BTC się zwijają. W 36 mln kraju działają naprawdę tylko 3 giełdy BTC. Było takich giełd rok temu 20cia, ale padły
Dlaczego ludzie propagujący BTC w Polsce się ukrywają ? Kto kiedyś widział bitmara, prezesa, shadowofharbringera ? To autorytety bitcoina w polsce, aktywni uzytkownicy forum ale duchy. Gdybym wierzył w spiskowe teorie, powiedziałbym, że to ludzie przez kogoś opłacani a forum istnieje tylko po to, żeby inwigilować środowisko Bitcoin w Polsce. Zeby zbierać adresy IP, profilować ludzi a potem wystawiać im służbom albo bandytom.

Można na BTC zarobić, można stracić. Ale to czysta spekulacja i wmawianie ludziom, że BTC ma jakieś fundamenty albo, że cena wzrośnie, bo wierzymy w BTC jest zwykłym łajdactwem. Trzeba to mówić głośno.

BTC to wspaniała idea, pozwoliła zarobić, pozwoli zarobić, są tacy co potracili i potracą. Można wkładać kasę w BTC, w wina, w wisky, ropę itp. BTC nie jest lepszą okazją, nie da lepszych zysków. Cały projekt może jutro upaść, bu ludzie, którzy się tym zajmują są albo dziecmi, albo idiotami albo oszustami.

Obserwuj BTC, nie daj się wciągnąc tej sekcie. Dziś BTC jest po $420, jutro może być po $1000 albo po $100. Ale nie ma to związku z żadnymi fundamentami. To zwykły roller coaster bez trzymanki.

Robokov podał przykład BTC i email 20 lat temu. Dma inny - Linux. Owszem istenieje, ale na uboczu. Rozwija się, ma fanów. I co z tego ? BTC nie ma żadnego praktycnego zastosowania, ponieważ musi być zamieniany na fiaty, aby tego używać. A bajki typu jakiś kraj weźmie BTC jako swoją walute, to takie bajki dzieciaków z forum bitcoin.pl

Czytajcie i nie dawajcie się naciągnąc na BTC. Ta sekta chce, żebyś kupił, bo ty kupując nabijasz kurs w górę.



2016-02-20 13:11

Kendzierski

adrix
W świecie nowoczesnych technologii, projekt taki jak Bitcoin, który ma już ponad 7 lat (styczeń 2009), jest już dziadkiem. Look around co w 2009 roku powstawało, co się rozwijało i jaki jest progres dziś. Bitcoin to ciągle zabawka dla dzieciaków, marzycieli, geeków i miejsce do spekulacji. Bitcoin jest narzędziem przestępców, za to się sprzedaje narkotyki i inne gówno, przy pomocy Bitcoin się pierze pieniądze.

Powtórze, co napisałeś, na forach znalazłeś ludzi, którzy:
"Obserwuję fora o których wspomniałeś, nie widzę tam analfabetów życiowych, za to udaje się spotkać wielu ludzi którzy mają naprawdę sporo wiedzy o bitcoinie i technologii która za nim stoi, programowaniu (sam jestem programistą), analizie technicznej, tradingu."

To są analfabeci życiowi, spędzający całę dnie i noce za monitorem, marzyciele, fantasci, analfabeci ekonomiczni, potrafiący tylko wklejąc linki ale nie umiejący dyskutować, interpretować, analizować, wyciągać wnioski, tworzyć tezy, praktykować argumenty i racje. To są dzieci, gimbaza, czasami studenci. Technologi która stoi za bitcoin, a niby cóz to jest ? To jest blockchain, co to za zaleta pytam cie ?

Firma Inpay obiecywała pobrane 200tys zł od naiwniaków inwestować w rozwój obsługi sklepów, gdzie się akceptuje BTC.
Bądź proszę łaskaw i wymień 50 miejsc, gdzie firma ta zrealizowała takie akceptacje w ciągu ostatnuch 12 miesięcy. Jeżeli nie 50, to wymień 10. Albo wymień 5. Albo wymień wszystkie. Cwaniacy zebrali pieniądze od naiwniaków, zrobili to bez żadnych fundamentów. Chcesz mnie przekonać, że ludzie, któ®zy dali komuś swoje pieniądze na taki ściemniany projekt bez żadnego biznes planu nie są idiotami ?

Jest świat zwykłych ludzi i jest świat forum bitcoin i grupy Bitcoin na FB. To są 2 inne światy, w jednym z nich żyją ludzie, którym marzy się, że staną się nową światową szlachtą tylko dlatego, że kiedyś kupili bitcoin a potem będzie warty ileś tam setek tysięcy dolarów. Ci młodzi ludzie zamiast coś ze sobą robić, rozwijać się, zdobywać wykształcenie, poznawać języki i świat, kupili po 0,1 BTC i codziennymi postami w Internecie nakręcają się i czekają na ten właściwy dzień. To jest właśnie sekciarstwo. Czekanie na jakiegoś Mesjasza a tym własnie jest ten skok kursu i to da moon.

Naprawdę sugeruje szukanie w BTC fundamentów, zrozumienie jak działa świat, otwieranie oczu.

Ważne jest też to, że ludzie od bitcoina nie rozumieją jak działą gospodarka, jak działa świat, nie rozrózniają podstawowych pojęć z ekonomii. To są analfabeci, powtarzam to.

I czy takim ludziom zaawierzysz i kupisz BTC, który, będąc genialnym wynalazkiem, jest w rękach dzieci ?

Projekt ma już 7 lat, w świecie nowoczesnych technologi to dziadek. Ciągle są nowi nabijani w butelkę a to za sprawą właśnie takich sekciarskich miejsc jak forum bitcoin.pl czy grupa Bitcoin na FB.


Kendzierski

Trader prosił, żeby o Bitcoin skończyć. Szybkie podsumowanie.

Mamy kilkadziesiąt blogów ekonomiczych po polsku, temat Bitcoin nie istnieje.

Ludzie, którzy propagują bitcoin w Polsce to duchy. Zobaczcie jakość tekstów tych ludzi na forum bitoin.pl

bitmar
prezes
shadowofhsrbringer
bit-els

To są osobliwości z forum Bitoin, oni mówią ludziom co mają robić. Poczytajcie, to są analfabeci życiowi. Oni sterują ludźmi, siedzą każdego dnia na internecie. Oni nie istnieją w innej częsci internetu, ponieważ nawet na onecie po nich jadą. To co oni piszą, to jest życiowe nieudacznictwo.

Bitcoin - bańka - oszustwo - napędzane przez kilku kolesi.



Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: FlyingAtom » niedziela, 16 października 2016, 23:37

@ArekW
Po co to czytujesz ? Czegoś to dowodzi ? Mógłbyś wyciągnąć wnioski z tej wypowiedzi ? Możesz uzasadnić "jakim torem idę Twoje myśli ?
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: ... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: rav3n_pl » niedziela, 16 października 2016, 23:41

Żeby nie szukać.
A tak w ogóle to muszę poszukać jakiegoś linka i odrobić lekcje, bo rano do szkoły. Może jeszcze kogoś namówię na wejście w piramidę BTC na przerwie.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: ArekW » niedziela, 16 października 2016, 23:54

FlyingAtom pisze: @ArekW
Po co to czytujesz ? Czegoś to dowodzi ? Mógłbyś wyciągnąć wnioski z tej wypowiedzi ? Możesz uzasadnić "jakim torem idę Twoje myśli ?
@FlyingAtom
Jestem nowy na tym forum, dopiero uczę się komunikacji w tym środowisku. Kolega podał link. Masz duże doświadczenie, może dasz jakieś wskazówki?

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: ... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 17 października 2016, 00:07

Arek, wkleiłeś cytat bez żadnego komentarza ze swojej strony. Mucha pyta się co chciałeś tym przekazać.
Ja założyłem, że chciałeś ułatwić innym żeby nie szukali, ale mogę się mylić.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: ArekW » poniedziałek, 17 października 2016, 00:21

rav3n_pl pisze: Arek, wkleiłeś cytat bez żadnego komentarza ze swojej strony. Mucha pyta się co chciałeś tym przekazać.
Ja założyłem, że chciałeś ułatwić innym żeby nie szukali, ale mogę się mylić.
Czekam na komentarz ze strony bardziej doświadczonych ludzi z forum na temat tych opinii. Jestem lekko zaszokowany. Dziś dałem sporo prawniczych rad na temat problemów z Bitcurex i nie dostałem żadnej odpowiedzi, ani dobrej ani złej. Jakbym walił kamieniem w wodę.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: ... a rav3n_pl złym moderatorem jest

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 17 października 2016, 00:25

Widać nie ma już "młodych gniewnych" albo nikła część użytkowników forum trzyma monety na giełdzie.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość