Pytanie o bezpieczeństwo usunięte z działu o... Bezpieczeństwie

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 11 czerwca 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie o bezpieczeństwo usunięte z działu o... Bezpieczeństwie

Postautor: Mapryl » piątek, 11 czerwca 2021, 20:11

Pytanie o różnice w bezpieczeństwie korzystania z giełd na różnych systemów operacyjnych win/iOS/android w tym przez www/apki niedopuszczone do publikacji w dziale Bezpieczeństwo

Powod - Treść nie dotyczy tematu dyskusji


Do tej pory zachodzę w głowę jak tak ważne pytanie o podstawy bezpieczeństwa nie łapie się dyskusji na temat bezpieczeństwa?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6334
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie o bezpieczeństwo usunięte z działu o... Bezpieczeństwie

Postautor: maxi82 » piątek, 11 czerwca 2021, 22:42

Mapryl pisze: piątek, 11 czerwca 2021, 20:11Pytanie o różnice w bezpieczeństwie korzystania z giełd na różnych systemów operacyjnych

myśl dalej.. jak już sam sobie odpowiesz na zadane pytanie, dojdziesz również - czemu temat nie zasłużył na obecność w ww. dziale. pozdro.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 11 czerwca 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie o bezpieczeństwo usunięte z działu o... Bezpieczeństwie

Postautor: Mapryl » sobota, 12 czerwca 2021, 00:50

maxi82 pisze: [quote=Mapryl post_id=705198 time=<a href="tel:1623435060">1623435060</a> user_id=46467] temat nie zasłużył na obecność w ww. dziale. pozdro.
Mam rozumieć, że temat nie zasłużył na obecność bo pytanie było zbyt uwłaczające i za proste na to eksperckie forum.
OK, wystarczyło tak napisać w uzasadnieniu przy kasowaniu tematu nie miałbym z tym problemu, można też było przenieść temat do odpowiedniego działu okazując życzliwość dla nowej osoby na forum ale to wymagałoby nieco powściągliwości przy swoim ego.

Temat ostatecznie trafił do działu przedszkole (nie mam z tym problemu, każdy kiedyś zaczynał), mam nadzieję, że dla tego działu nie okaże się również uwłaczający. Co więcej mam nadzieję, że są tu uczeni którzy nie mają problemu z pochyleniem się nad tak banalnym pytaniem.

Miłego weekendu życzę.

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość