Dlaczego nie można dodać do ignorowanych moderatora?

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Weteran
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: adiqq » niedziela, 28 marca 2021, 14:42

@Bitmar - pytanie jak w tytule wątku.
Jak się czyta kolejny bardzo podobny post - o orbitowaniu, o czyjejś frustracji itd...to naprawdę aż się prosi, żeby dodać tego kogoś do ignorowanych. Ileż razy można czytać to samo...tymczasem, nie jest to możliwe, bo to....tak, moderator.
Naprawdę to taki problem, żeby można było ignorować posty moderatora?
Przy okazji chciałem się spytać, czy to taki tutejszy standard (przyznaję, że wcześniej się z czymś takim nie spotkałem) - że najpierw się dostaje minusy za post, a potem ten post jest kasowany?!? Może czegoś nie rozumiem, czemu to ma służyć? Bo jedyne co mi przychodzi na myśl, to frustracja moderatora, ale może jestem w błędzie, czegoś nie wiem i takie są standardy....
Nie zależy mi w ogóle na punktach, jestem zwyczajnie ciekaw.

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
0

Postautor: koparki » niedziela, 28 marca 2021, 14:56

JPRD co za gość, dostałeś aż -1 a właściwie był to pretekst do napisania komentarza za upór w offtopie, najpierw łazi za mną po wątkach jako krytyk, potem nie podoba mu się moje prawo do oceny w odpowiednim miejscu tej krytyki więc offtopuje wątek publiczny z powodów prywatnych animozji a teraz leci na skargę do admnia mimo że sam był przyczyną problemu. Można ignorować wpisy nie czytając ich , ja ignoruję całe wątki w ten sposób, nic trudnego, to tak jakbyś ignorował reklamy które licznie przecież pojawiają się gdy korzystasz z internetu.

Admin
Awatar użytkownika
Reputacja: 3767
Reputacja postu: 
0

Postautor: Bitmar » niedziela, 28 marca 2021, 15:02

adiqq pisze: niedziela, 28 marca 2021, 14:42Naprawdę to taki problem, żeby można było ignorować posty moderatora?
Pytanie skieruj do developerów phpBB bo tak sobie to wymyślili. Opcja ignorowania modów i admina byłaby dziwna ;)
adiqq pisze: niedziela, 28 marca 2021, 14:42że najpierw się dostaje minusy za post, a potem ten post jest kasowany?!?
Moderator ma 4 opcje aby wyegzekwować porządek na forum i przestrzeganie regulaminu:
1. Ban czasowy/permanentny - to już ostateczność i największy kaliber kary
2. Ostrzeżenie - 2 ostrzeżenia i BAN, każde ostrzeżenie kasuje się z automatu dopiero po 180 dniach.
3. Użyć punktów reputacji - bardzo łagodna forma kary, lepsze to niż ban czy ostrzeżenie
4. Pouczenie ustne. Jeśli moderator zbyt często używa to nikt go nie słucha i się nie boi. Lepiej już dać przynajmniej ujemnego repa.

Co do Twojego przypadku to widzę, że dostałeś -1 repa za drugi z rzędu post-offtop który spokojnie mogłeś zamienić na PW bo te posty były skierowane tylko do 1 użytkownika a nie do wszystkich. Jak masz sprawę tylko do jednego konkretnego użytkownika to lepiej to załatwić przez PW niż zmuszać wszystkich do czytania tego, prawda? -1 to i tak kara symboliczna.

Weteran
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
5

Postautor: adiqq » niedziela, 28 marca 2021, 15:28

dziękuję za wytłumaczenie.
Problem w tym, że jak kolejny raz czytasz praktycznie to samo - tego typu posty pojawiają się cyklicznie - to masz ochotę tego nie czytać. Póki orbitowanie odbywa się w różnego rodzaju wątkach spiskowych, to mi to nie przeszkadza, bo od jakiegoś czasu tam praktycznie nie piszę, ale - tak, w wątkach tematycznych mi to przeszkadza
Bitmar pisze: niedziela, 28 marca 2021, 15:02Pytanie skieruj do developerów phpBB bo tak sobie to wymyślili.
to kończy temat z pokorą przyjmuję, co wcale nie znaczy, że się z tym zgadzam. Przecież moderator to też człowiek - z wszystkimi ludzkimi przypadłościami. Czytaj - też może pisać bzdury, albo rzeczy dla mnie nieakceptowalne. W HP mi to nie przeszkadza, w innych wątkach już tak. Wiem, powtarzam się, to efekt poczucia bezsilności...Na pewno nie da się tego zmienić?
Bitmar pisze: niedziela, 28 marca 2021, 15:02lepiej to załatwić przez PW niż zmuszać wszystkich do czytania tego, prawda?
Obiecuję poprawę. Chciałem napisać w innym wątku - ale nie wiedzieć dlaczego wątek "poprawa pracy moderatorów" został zamknięty. Nie znalazłem też lepszego miejsca na to, wiec założyłem nowy wątek.
Niestety, nie chcę i nie będę pisać na PV, bo orbity są zbyt rozsynchronizowane :lol:

Dodano po 11 minutach 1 sekundzie:
swoją drogą - uważasz, że taki komentarz do minusa
ten wątek jest dokładnie po to aby komentować cenę i kurs ile razy chcesz na wszelkie sposoby, łażenie za mną i strofowanie za wpisy często lepsze niż dwuzdaniowe przecietniaki zaczyna mnie denerwować.
przystoi moderatorowi?
Wydaje mi się, że moje niektóre "dwuznaniowe przeciętniaki" więcej niektórym pomogły, niż "orbitalne elaboraty" nie wnoszące kompletnie nic.

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: koparki » niedziela, 28 marca 2021, 15:55

@adiqq nawet jak coś Ci przeszkadza (czytaj nie zgadzasz się z tym) to zamknięcie oczu czy zignorowanie nie znaczy że tego nie ma. Kim ty jesteś że trzeba wokół Ciebie chodzić na palcach i nie pisać tego z czym się Ty nie zgadzasz w publicznych wątkach , po czym w HP już można pisać rzeczy z którymi nie zgadzasz się bo tam nie zaglądasz :lol: . Może lepiej stwórz sobie prywatnego bloga , będziesz miał na nim tylko to z czym się zgadzasz, o ile wyłączysz możliwość komentowania...bo inaczej będzie opisywany przez Ciebie "efekt poczucia bezsilności" 8-) .

Co do "dwuzdaniowych wpisów przecietniaków" które hulają po wątkach to oczywiście zinterpretowałeś po swojemu, ja mam na myśli nie Ciebie personalnie ale w ogóle wpisy w wątkach gdzie rozważania są o cenie, często są to wpisy typu "za chwile wywali w kosmos" albo "czy dojdzie dziś do xxx$ ?", albo jakiś wykres z kreską zgodną z nastawieniem życzeniowym autora . Wpis gdzie uzasadniam swoje zdanie, dodaje linka moze byc jednak przydatny dla kogoś kto ma odmienne od ciebie zdanie(czytaj nie jest życzeniowo nastawionym bagholderem aktywa o którym wypowiadam się krytycznie). Skoro się czepiasz mojej wolności słowa to dostajesz w końcu szturchniecie łokciem w komentarzu (zamiast offtopa), ile można tolerować rzep który przyczepił się do tyłka.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 566
Reputacja postu: 
0

Postautor: mudol » poniedziałek, 29 marca 2021, 09:31

adiqq pisze: niedziela, 28 marca 2021, 15:39Chciałem napisać w innym wątku - ale nie wiedzieć dlaczego wątek "poprawa pracy moderatorów" został zamknięty.
No właśnie @bitmar, dlaczego WIADOMY moderator zamknął ten temat, skoro właśnie on był do oceny moderatorów?

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: koparki » poniedziałek, 29 marca 2021, 10:20

następny prymus; pierwszy do oceny wolontariuszy którzy forum obsługują, został przeze mnie zbanowany i przez admina czasowo napiętnowany statutem "czarnej owcy" oraz na zawsze pozbawiony możliwości wypowiadania się w Hydepark za wybitnie rażący brak kultury wypowiedzi. Potem tego typu wątki jak niniejszy jak magnes przyciągają osoby Twojego pokroju Mudol.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: mudol » poniedziałek, 29 marca 2021, 11:26

No widzisz, Ciebie ocenić nie można bo jak typowy goebbelsowy oprawca sam zamknąłeś temat, w którym można było Cię oceniać. Znalazłeś cudowne rozwiązanie problemu oceny moderatorów - zamknąłeś temat :lol:

Admin
Awatar użytkownika
Reputacja: 3767
Reputacja postu: 
0

Postautor: Bitmar » poniedziałek, 29 marca 2021, 11:46

@mudol Jak najbardziej możesz oceniać zarówno posty moda dając mu punkty repa jak i ocenić jego samego wchodząc w jego profil i klikając "oceń użytkownika".
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: mudol » poniedziałek, 29 marca 2021, 12:01

@Bitmar żółci nie mają tego ;) Jak mi przywrócisz pomarańczko to będzie taka opcja :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
1

Postautor: Antrepair » niedziela, 11 kwietnia 2021, 01:54

Jeszcze brakuje, by jeden z cenniejszych, obecnie aktywnych minerów jak @adiqq odszedł z forum przez moda ktory ma nick zwiazany z tematem, z którym obecnie praktycznie nie ma nic wspólnego. Ja tylko apeluję do @Bitmar żeby przemyśleć zmianę obsady :?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 11 kwietnia 2021, 08:10

Bitmar pisze: niedziela, 28 marca 2021, 15:021. Ban czasowy/permanentny - to już ostateczność i największy kaliber kary

Mam dość bananów wsadzanych mi w dupę przez miodki z małymi kuśkami co nawet w nazwie są maxi :mrgreen:
I chuchu ze mną, niestabilnym emocjonalnie (jak ten cieć napisał)...
Popatrz Towarzyszu Admirale na forum... Kiedyś to się czytało z wypiekami na twarzy... Teraz...
Utrzymując poziom i ten rynsztok co reprezentuję, to na koniec wieszcza Tuwima zacytuję:
CAŁUJCIE MNIE WSZYSCY W DUPĘ :mrgreen:
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Reputacja: 1207
Reputacja postu: 
0

Postautor: miso20 » wtorek, 13 kwietnia 2021, 11:05

@KryptoBanita Zachowujesz się jak rasowy troll, a twoje posty wyglądają jak pisane zawsze na czterech promilach. Nie da się ciebie zrozumieć i widać bardzo dużo problemy emocjonalne. Bardzo dobrze, że cie banują, bo robisz ściernisko z tego forum.

Zrób przysługę wszystkim i odejdź, aboslutnie nie będziemy płakać ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
1

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 10:53

miso20 pisze: wtorek, 13 kwietnia 2021, 11:05Zrób przysługę wszystkim i odejdź

Nawet jak misiów dwódziestu bedzie swoje wypociny snuło to wszystkich nie zastąpi...
Zaznaczyłem problem i pomijam swoją skromną osobę. Temat już był, ale odejście kolejnego WARTOŚCIOWEGO człowieka mnie zabolało...
Forum na pewno będzie poczytniejsze jak misiów dwódziestu każe odejść kolejnemu :roll:
Jest problem, który nie sprowadza się do mnie, choć doza folkloru jaką wnoszę jest dużo bardziej intrygująca niż kolejne te same zapytania kolejnych nowych użytkowników...
Towarzyszu Admirale! Ja bym o kilku zawalczył na śmierć i życie :idea:
Masz kontakt... Nie wiem... Może na początek wyślij jakąś zacną whisky :idea:
Tego leju po bombie i stu misiów nie zapełni, a jeden biedny, prawdziwy, gruby miś morderca, dupskiem zakrył już ze 2 leje (hehehe), ale tu jest dosłownie wypalona ziemia :mrgreen:
Nie ujmuję kamratkom i kamratom którzy zostali i dzielą się swoją wiedzą (często zdobytą ciężko i krwawo...)... Z całym szacunkiem - DOCENIAM.
Masz tu kilku wartych więcej niż żółć tak na początek, tylko kliknięcie :mrgreen:
Kolorowe ptaki i tak mają ciężko w życiu, aby jeszcze równać ich do żółci na forum!
Odlecą...
Zakończę jak zwykle głęgoką myślą - idę się napić za Wasze zdrowie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”