Unia Europejska daje znak, że na Cyprze się nie skończyło

Regulamin forum
1. Dział tylko do odczytu dla żółtodziobów
Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 79
Rejestracja: 13 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Unia Europejska daje znak, że na Cyprze się nie skończył

Postautor: ascasc » piątek, 31 maja 2013, 12:34

majki - skoncz. 10 osob mowi Ci, ze jestes wypranym blaznem a Ty dalej bedziesz udawal, ze cos wiesz i jednak blaznem nie jestes.
Jestes ofiara systemu - o takich ludzi wlasnie systemowi chodzilo - takie pokolenie jak ty mialo sie narodzic - bo jestes typowa krowa, ktora mozna wydoic a pozniej zarznac - taka bateryjka zasilajaca system, ktora wierzy we wszystko co uslyszy.
Robisz w jakims biurze bezproduktywna prace utrudniajac zyciem innym, ktorzy utrzymuja tak naprawde takie bezrozwojowe stanowiska jak Twoje.
Socjalizm prowadzi do tego, ze za 100 lat Polska nie będzie już naszym krajem bo na 1 rodzine przypada 1,3 dziecka.
Ludzi nie stac na utrzymanie wiekszej ilosci bo musza utrzymywac takie europejskie popychadla jak Ty, ktore marnuja pieniadze uczciwie pracujacych.
Ale Uni nadal malo - narobilo sie bezmozgow popierajacych system (urzednicy) a nie ma z czego ich utrzymywac.
Wiec po kradziezy na Cyprze rusza inne kradzieze - az w koncu przeleje sie krew i po wybiciu calego czerwonego lewactwa zapanuje normalnosc .

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 1295
Rejestracja: 19 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Unia Europejska daje znak, że na Cyprze się nie skończył

Postautor: servantes » piątek, 31 maja 2013, 12:54

majki pisze:Tak, spróbuj zweryfikować te informacje o lądowaniu na księżycu. Jeszcze mi tu zaraz ze smoleńskiem wyjedziecie to już w ogóle odlot będzie. Na pierwszy rzut oka widać, że strona jest tendencyjna i wroga zachodowi i jego wartościom. Pranie mózgu jednym słowem.
jahu powyżej ładnie i klarownie wszystko ci wyjaśnił. Jeżeli chcesz polemizować, to podaj swoje argumenty. Jeżeli nie masz argumentów, to założ swój nowy temat i próbuj przekonać ludzi do swojej koncepcji.

Kilka osób ci powiedziało, że jesteś produktem współczesnej edukacji, która ma za zadanie wysłać w świat człowieka, który nie zada zbyt wielu pytań.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14379
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Unia Europejska daje znak, że na Cyprze się nie skończył

Postautor: rav3n_pl » piątek, 31 maja 2013, 13:02

servantes pisze:
majki pisze:Tak, spróbuj zweryfikować te informacje o lądowaniu na księżycu. Jeszcze mi tu zaraz ze smoleńskiem wyjedziecie to już w ogóle odlot będzie. Na pierwszy rzut oka widać, że strona jest tendencyjna i wroga zachodowi i jego wartościom. Pranie mózgu jednym słowem.
To idź pisać na stronach które popierają ZSRE i głosuj na Europa+ a nas zostaw w spokoju.
Nikogo Tu nie przekonasz do lewackiej logiki. A zamach w Smoleńsku to na osobny topic.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Posty: 1439
Rejestracja: 8 października 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Unia Europejska daje znak, że na Cyprze się nie skończył

Postautor: Rafi » piątek, 31 maja 2013, 13:48

A mi tam majki szkoda. To pokolenie będzie biedne gdy się któregoś dnia obudzi. Trocho to przypomina moje pokolenie i pare lat starsze jak było z solidarnością. Też 99% poszła by w ogień a co za smród z tego wyszedł każdy widzi.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 307
Rejestracja: 28 maja 2013
Reputacja: 780
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Re: Unia Europejska daje znak, że na Cyprze się nie skończył

Postautor: Jahu » piątek, 31 maja 2013, 15:13

majki pisze:Tak, spróbuj zweryfikować te informacje o lądowaniu na księżycu. Jeszcze mi tu zaraz ze smoleńskiem wyjedziecie to już w ogóle odlot będzie. Na pierwszy rzut oka widać, że strona jest tendencyjna i wroga zachodowi i jego wartościom. Pranie mózgu jednym słowem.
Moim zdaniem ta strona o prawdzie raczej nie jest najlepszym miejscem do czerpania wiedzy (BTW ciekawe co rozumiesz przez wartości zachodu? :) ) bo na pewno znajdziesz tam kompletne bzdury, tak samo jak i znajdziesz rzeczy naprawdę mądre i dające do myślenia (sam nie wiem, których jest więcej). Ale ważne jest co innego. Ta strona pozwala nabrać perspektywy do własnych przekonań i poglądów no i oczywiście do mainstreamowych mediów. Bo trzeba zdać sobie sprawę że 90% wiedzy o świecie czerpiemy z mediów i z opowiadań i przekonań innych ludzi, a jedynie 10% z własnego doświadczenia, bo jedynie tyle jesteśmy wstanie zweryfikować i odczuć na własnej skórze. Dlatego bardzo ważne jest skąd czerpiemy informacje i ważne jest aby wszystko poddawać swojej ocenie i logice. Także zachęcam wszystkich, aby czerpać informacje z różnych źródeł, bo chyba rozumiecie, że jak ktoś w kółko czyta że np. "Unia jest wspaniała" ma tak samo skrzywiony obraz rzeczywistości jak ten co czyta w kółko że np. "Unia winna całemu złu na świecie".

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 28 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Unia Europejska daje znak, że na Cyprze się nie skończył

Postautor: majki » wtorek, 4 czerwca 2013, 01:57

Tak sie konczy dyskusja, banik na dwa dni. Co do tej strony o "prawdzie" to nie będę nawet zaglądał bardziej bo jeszcze sobie mózg zlasuje. Ci, którzy wyzywają mnie od komunistów itp. sami o sobie świadectwo dają. Przecież to co mamy teraz to najlepszy z możliwych ustrojów ekonomicznych. Kapitalizm z elementami socjalizmu. Czego chcieć więcej. We Francji ten kto studiuje dostaje 500 euro miesięcznie najmniej, nie płaci za wodę, prąd, internet, mieszkanie. Kase dostaje na jedzenie i własne potrzebny jakieś. Gdy ja swojemu znajomemu z Francji mówię, że w Polsce trzeba pracować studiując to puka się w czoło bo we Francji nikt by nie poszedł na studia w takim układzie.

A co do tej strony jeszcze... Gdzieś tam przeczytalem o tym ze wojny są z góry zaplanowane, nigdy ludzie nie chcieli wojen... Spójrzcie na islamistów, to masy idiotów, którzy chcą wojny religijnej w europie, a ta strona tak przychylnie sie do nich odnosi ze oni nic niewinni itp... Winszuje, obudzicie sie jak wam poobcinają pewną czesc ciała i wsadzą w inna rownie ciekawa czesc ciała.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2684
Rejestracja: 19 grudnia 2010
Reputacja: -19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Unia Europejska daje znak, że na Cyprze się nie skończył

Postautor: smok » wtorek, 4 czerwca 2013, 08:02

majki pisze:Spójrzcie na islamistów, to masy idiotów, którzy chcą wojny religijnej w europie, a ta strona tak przychylnie sie do nich odnosi ze oni nic niewinni itp... Winszuje, obudzicie sie jak wam poobcinają pewną czesc ciała i wsadzą w inna rownie ciekawa czesc ciała.
Zdradzę Ci pewną tajemnicę - kozojebcy pierwsi wyrżną takich jak Ty socjalistów , lewaków którzy im dawali (nie swoje pieniądze) za darmo bez pracy. Nie sposób czytać tych twoich 'wywodów' i się nie włączyć do dyskusji. Proponuję założyć własną firmę i płacić niewolnicze podatki na 'darmowe' szkoły i inny socjalistyczny syf. Może Ci się oczy otworzą ? Dlaczego mi każesz płacić ? Ja ze swoich podatków chcę utrzymać minimalne państwo tzn. wojsko, policję i minimalną administrację, a nie całe hordy rozpasionych nierobów 'dobrodziejów' urzędników i politykierów. Chcesz sponsorować studentów to wyciągnij 500, 1000, 2000zł (ile tam chcesz) i im daj. Tylko dlaczego chcesz mnie zmuszać do płacenia na nich? Nie jestem ich niewolnikiem lub ich ojcem/matką żebym na nich łożył. Poza tym nic nie niszczy człowieka tak jak pieniądze dawane bez pracy. Taki student hodowany na darmowym naszym wikcie jest skłonny się do tego przyzwyczaić i chcieć przeżyć całe życie na zasiłku. PAMIĘTAJ ONI MAJA TAKIE SAME RĘCE JAK JA i do dupy im nie przyrosły żebym za nich musiał pracować !

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 28 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Unia Europejska daje znak, że na Cyprze się nie skończył

Postautor: majki » wtorek, 4 czerwca 2013, 12:06

Aha czyli wolisz by każdy kto skonczy szkołe zaczynał prace, otwierał firme bo kasa najważniejsza a wiedza to już nie. Sorry, jakaś elita w każdym społeczeństwie intelektualna musi być i na pewno doktor czy profesor jest bardziej ceniony niż jakiś tam gość po liceum.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14379
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Unia Europejska daje znak, że na Cyprze się nie skończył

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 4 czerwca 2013, 12:10

majki pisze:Aha czyli wolisz by każdy kto skonczy szkołe zaczynał prace, otwierał firme bo kasa najważniejsza a wiedza to już nie. Sorry, jakaś elita w każdym społeczeństwie intelektualna musi być i na pewno doktor czy profesor jest bardziej ceniony niż jakiś tam gość po liceum.
A najbardziej cenieni są pracujący w urzędach na garnuszku tych dla których forsa jest najważniejsza.
Piękna logika, jak każdego prawdziwego socjalisty.
Państwowy system nauczania NIE "produkuje" elity intelektualnej tylko kolejne lemingi do obsługi systemu.
Jeżeli ktoś SAM się nie zaangażuje i we WŁASNYM zakresie nie zgłębia jakiegoś tematu ŻADNA SZKOŁA mu nie pomoże.
Ilu prawdziwych geniuszy na świecie szło na darmowe studia? ŻADEN. Wszyscy to SAMOUKI.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2684
Rejestracja: 19 grudnia 2010
Reputacja: -19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Unia Europejska daje znak, że na Cyprze się nie skończył

Postautor: smok » wtorek, 4 czerwca 2013, 12:18

majki pisze:Aha czyli wolisz by każdy kto skonczy szkołe zaczynał prace, otwierał firme bo kasa najważniejsza a wiedza to już nie. Sorry, jakaś elita w każdym społeczeństwie intelektualna musi być i na pewno doktor czy profesor jest bardziej ceniony niż jakiś tam gość po liceum.
Powiedz mi co mnie ma obchodzić nieznana osoba ? Bo to ja jestem jego ojcem czy matką że mam go utrzymać ? On przecież ma rodzinę która powinna mu pomóc wybrać drogę życiową. To czy zostanie szambiarzem czy profesorem nie mój interes. Poza tym żeby otworzyć firmę musisz posiadać wiedzę. Powiedz mi człowieku co Ty osiągnąłeś w życiu że się wypowiadasz na takie tematy ?

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 79
Rejestracja: 13 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Unia Europejska daje znak, że na Cyprze się nie skończył

Postautor: ascasc » wtorek, 4 czerwca 2013, 12:28

smok pisze:
majki pisze:Aha czyli wolisz by każdy kto skonczy szkołe zaczynał prace, otwierał firme bo kasa najważniejsza a wiedza to już nie. Sorry, jakaś elita w każdym społeczeństwie intelektualna musi być i na pewno doktor czy profesor jest bardziej ceniony niż jakiś tam gość po liceum.
Powiedz mi co mnie ma obchodzić nieznana osoba ? Bo to ja jestem jego ojcem czy matką że mam go utrzymać ? On przecież ma rodzinę która powinna mu pomóc wybrać drogę życiową. To czy zostanie szambiarzem czy profesorem nie mój interes. Poza tym żeby otworzyć firmę musisz posiadać wiedzę. Powiedz mi człowieku co Ty osiągnąłeś w życiu że się wypowiadasz na takie tematy ?
Dorwal sie do bezproduktywnej i nierozwojowej pracy w jednym z urzedow.
Zajmuje sie glupotami i sie cieszy bo jest utrzymywany przez to, ze przymusem zabiera sie pieniadze ludziom uczciwie pracujacym...
Gdzie on inna prace dostanie? Jak go wywala z tego urzedu to nikt go nie zatrudni - dlatego bedzie bronil tych czerwonych hasel po to aby do konca zycia gnic w urzedzie i zajmowac sie coraz wiekszymi glupotami.

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 28 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Unia Europejska daje znak, że na Cyprze się nie skończył

Postautor: majki » wtorek, 4 czerwca 2013, 13:12

Dobra czas zakończyć tą dyskuzje bo i tak nic nie zdzialacie. Chwała bogu na zachodzie w niemczech czy francji, anglii jak tylko wspomnisz o obcięciu socjalu to ludzie ci w czoło pukną i się do gardła z nożem rzucą. Oni nienawidzą kapitalizmu bo oni już to mieli i wiedzą, że to się nie sprawdziło. Dlaczego za komuny mieliśmy drugą w europie co do wielkości armie, najnowsze wyposażenie, najlepsze szkoły, każdy miał mieszkanie, prace... To wynik gospodarki pomijając już ideologie która dobrą nie była. A samochody to co, płaciło się wielkie pieniądze? Nie.

Niestety jak w europie i na świecie na coś się kończy moda to u nas się zaczyna. Może tym razem pójdziemy na skróty i ominiemy ten kapitalizm.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14379
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Unia Europejska daje znak, że na Cyprze się nie skończył

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 4 czerwca 2013, 13:18

Przyjdą araby na Twój socjal i będą Cię pukać... nie, nie w czoło.
Powodzenia majki, oby Twoja kochana unia padła jak najszybciej i skończył się socjal. To jest tylko spirala w dół.
Historia uczy, że przy przewrocie/rewolucji pierwsze lecą łby skorumpowanych i nieudolnych rządzących oraz kolaborantów. I miejmy nadzieję że tak też się stanie i tym razem. Tym razem bowiem nie można po prosu spalić teczek.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Posty: 1684
Rejestracja: 6 czerwca 2012
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Re: Unia Europejska daje znak, że na Cyprze się nie skończył

Postautor: virus » wtorek, 4 czerwca 2013, 14:53

majki pisze: ....
Tez zamierzam kiedyś uruchomić firmę razem ze znajomym opatentowaliśmy pewne oprogramowanie komputerowe, które w przyszłości chcemy rozpowszechniać. Swoje plany mam.
...
no to plany się posypały.... patenty na oprogramowanie nie działają w całej UE w tym polsce (całe szczęście) :)


P.S.
sorry... unikalem tego wątku jak ognia , ale nie mogłem się już powstrzymać ;)

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 1295
Rejestracja: 19 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Unia Europejska daje znak, że na Cyprze się nie skończył

Postautor: servantes » wtorek, 4 czerwca 2013, 16:42

majki pisze:Dobra czas zakończyć tą dyskuzje bo i tak nic nie zdzialacie. Chwała bogu na zachodzie w niemczech czy francji, anglii jak tylko wspomnisz o obcięciu socjalu to ludzie ci w czoło pukną i się do gardła z nożem rzucą. Oni nienawidzą kapitalizmu bo oni już to mieli i wiedzą, że to się nie sprawdziło. Dlaczego za komuny mieliśmy drugą w europie co do wielkości armie, najnowsze wyposażenie, najlepsze szkoły, każdy miał mieszkanie, prace... To wynik gospodarki pomijając już ideologie która dobrą nie była. A samochody to co, płaciło się wielkie pieniądze? Nie.

Niestety jak w europie i na świecie na coś się kończy moda to u nas się zaczyna. Może tym razem pójdziemy na skróty i ominiemy ten kapitalizm.
W teorii to był najlepszy ustrój ale nie wyszło. Twój rodzice nie chcieli dla cenie tamtej polski. A ty chcesz ?

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 1295
Rejestracja: 19 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Unia Europejska daje znak, że na Cyprze się nie skończył

Postautor: servantes » wtorek, 4 czerwca 2013, 16:44

majki pisze:Tak sie konczy dyskusja, banik na dwa dni. Co do tej strony o "prawdzie" to nie będę nawet zaglądał bardziej bo jeszcze sobie mózg zlasuje. Ci, którzy wyzywają mnie od komunistów itp. sami o sobie świadectwo dają. Przecież to co mamy teraz to najlepszy z możliwych ustrojów ekonomicznych. Kapitalizm z elementami socjalizmu. Czego chcieć więcej. We Francji ten kto studiuje dostaje 500 euro miesięcznie najmniej, nie płaci za wodę, prąd, internet, mieszkanie. Kase dostaje na jedzenie i własne potrzebny jakieś. Gdy ja swojemu znajomemu z Francji mówię, że w Polsce trzeba pracować studiując to puka się w czoło bo we Francji nikt by nie poszedł na studia w takim układzie.

A co do tej strony jeszcze... Gdzieś tam przeczytalem o tym ze wojny są z góry zaplanowane, nigdy ludzie nie chcieli wojen... Spójrzcie na islamistów, to masy idiotów, którzy chcą wojny religijnej w europie, a ta strona tak przychylnie sie do nich odnosi ze oni nic niewinni itp... Winszuje, obudzicie sie jak wam poobcinają pewną czesc ciała i wsadzą w inna rownie ciekawa czesc ciała.

We Francji pederasci mogą być mężem i żoną. To dopiero !

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 307
Rejestracja: 28 maja 2013
Reputacja: 780
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Re: Unia Europejska daje znak, że na Cyprze się nie skończył

Postautor: Jahu » wtorek, 4 czerwca 2013, 18:53

majki pisze:Przecież to co mamy teraz to najlepszy z możliwych ustrojów ekonomicznych. Kapitalizm z elementami socjalizmu. Czego chcieć więcej.
Przepraszam, ale piszesz nieprawdę w co drugim zdaniu. Jeśli jest to najlepszy z możliwych ustrojów ekonomicznych to dlaczego w Europie wzrost PKB jest na poziomie 0%? Dlaczego jest 20-30% procent bezrobocia wśród ludzi młodych? Dlaczego co chwila wybucha jakiś kryzys? Dlaczego za średnią pensję nie da się utrzymać trójki dzieci itd.? Jak to wytłumaczysz? Idźmy dalej. Ludzie chcą socjalizmu? No przecież to logiczne, że jak się dostaje kasę za to każdy tak chce.
Widzisz wiedza jest tylko po to aby zarobić kasę. A ty studiujesz po co? Dla idei? No to możesz zamiast równie dobrze nauczyć się na pamięć książki telefonicznej. Taki sam efekt. Też pracy nie znajdziesz. Np. w USA studia są płatne. Ale jak po studiach zarabiasz trzy razy tyle, to opłaca się wziąć kredyt, bo go potem bez problemu spłacisz. Wiedza jest tylko narzędziem, a nie celem samym w sobie.

Nie czytasz tego co piszę - strona prawda2.info nie odnosi się przychylnie do nikogo, tam można po prostu znaleźć różne ciekawe treści, są tam głoszone różne poglądy, więc nie utożsamiaj rzeczy tam przeczytanych z kimkolwiek tutaj bo to bez sensu. Jak pisałem: osobiście nie czytam i nie polecam, aczkolwiek są tam ciekawe rzeczy.

Nie wiem o jakiej komunie piszesz i skąd masz te informacje ale takich bzdur nie czytałem jak żyję. Ktoś ci naopowiadał bajek, a ty w nie uwierzyłeś. Dobra gospodarka? Przekroczyłeś tutaj granicę absurdu i śmieszności. Widzisz ja komunę pamiętam bo jako dzieciak z mamą musiałem stać w długich kolejkach, pamiętam też półki sklepowe na których nic nie było. I pamiętam jak po 89 nagle sklepy zapełniły się towarami i powstało 100 000 nowych firm. To i wszystko to co możesz kupić dziś w sklepach zawdzięczasz wyłącznie kapitalizmowi i niczemu więcej. Nie wiem też dlaczego ktoś może nienawidzić kapitalizmu? Co takiego się w nim nie sprawdziło? Jakiś przykład?
Popatrz: jesteś święcie przekonany o swojej racji, ale nie potrafisz poprzeć tego co mówisz ani jednym argumentem. Żal mi ciebie, bo wiem, że za 20 lat będziesz bardzo rozczarowanym i zagubionym człowiekiem. Mniej więcej tak jak zwolennik polityki Hitlera patrzący na ruinę powojennych Niemiec.

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 28 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Unia Europejska daje znak, że na Cyprze się nie skończył

Postautor: majki » wtorek, 4 czerwca 2013, 19:28

Jahu pisze:
majki pisze:Przecież to co mamy teraz to najlepszy z możliwych ustrojów ekonomicznych. Kapitalizm z elementami socjalizmu. Czego chcieć więcej.
Przepraszam, ale piszesz nieprawdę w co drugim zdaniu. Jeśli jest to najlepszy z możliwych ustrojów ekonomicznych to dlaczego w Europie wzrost PKB jest na poziomie 0%? Dlaczego jest 20-30% procent bezrobocia wśród ludzi młodych? Dlaczego co chwila wybucha jakiś kryzys? Dlaczego za średnią pensję nie da się utrzymać trójki dzieci itd.? Jak to wytłumaczysz? Idźmy dalej. Ludzie chcą socjalizmu? No przecież to logiczne, że jak się dostaje kasę za to każdy tak chce.
Widzisz wiedza jest tylko po to aby zarobić kasę. A ty studiujesz po co? Dla idei? No to możesz zamiast równie dobrze nauczyć się na pamięć książki telefonicznej. Taki sam efekt. Też pracy nie znajdziesz. Np. w USA studia są płatne. Ale jak po studiach zarabiasz trzy razy tyle, to opłaca się wziąć kredyt, bo go potem bez problemu spłacisz. Wiedza jest tylko narzędziem, a nie celem samym w sobie.

Nie czytasz tego co piszę - strona prawda2.info nie odnosi się przychylnie do nikogo, tam można po prostu znaleźć różne ciekawe treści, są tam głoszone różne poglądy, więc nie utożsamiaj rzeczy tam przeczytanych z kimkolwiek tutaj bo to bez sensu. Jak pisałem: osobiście nie czytam i nie polecam, aczkolwiek są tam ciekawe rzeczy.

Nie wiem o jakiej komunie piszesz i skąd masz te informacje ale takich bzdur nie czytałem jak żyję. Ktoś ci naopowiadał bajek, a ty w nie uwierzyłeś. Dobra gospodarka? Przekroczyłeś tutaj granicę absurdu i śmieszności. Widzisz ja komunę pamiętam bo jako dzieciak z mamą musiałem stać w długich kolejkach, pamiętam też półki sklepowe na których nic nie było. I pamiętam jak po 89 nagle sklepy zapełniły się towarami i powstało 100 000 nowych firm. To i wszystko to co możesz kupić dziś w sklepach zawdzięczasz wyłącznie kapitalizmowi i niczemu więcej. Nie wiem też dlaczego ktoś może nienawidzić kapitalizmu? Co takiego się w nim nie sprawdziło? Jakiś przykład?
Popatrz: jesteś święcie przekonany o swojej racji, ale nie potrafisz poprzeć tego co mówisz ani jednym argumentem. Żal mi ciebie, bo wiem, że za 20 lat będziesz bardzo rozczarowanym i zagubionym człowiekiem. Mniej więcej tak jak zwolennik polityki Hitlera patrzący na ruinę powojennych Niemiec.
Jak ktoś był w partii to było dobrze. A jak ktoś nie chciał to jego wybór. Widzisz akurat kryzys nastąpił w skutek zadłużania się. A zadłużanie to domena kapitalizmu.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14379
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Unia Europejska daje znak, że na Cyprze się nie skończył

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 4 czerwca 2013, 19:42

majki pisze: Jak ktoś był w partii to było dobrze. A jak ktoś nie chciał to jego wybór. Widzisz akurat kryzys nastąpił w skutek zadłużania się. A zadłużanie to domena kapitalizmu.
Haahahahahaahahahhhahaa....... nie, no nawet nie potrafię temu odpisać... po prostu nie mogę...
Lepiej nie wdawać się w dyskusję z lewakiem, bo zniży cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem... nie potrafię... po prostu nie mogę....
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Posty: 1439
Rejestracja: 8 października 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Unia Europejska daje znak, że na Cyprze się nie skończył

Postautor: Rafi » wtorek, 4 czerwca 2013, 19:52

W każdym ustroju jest to samo jak ktoś jest przy korycie to se chwali a jego dzieci miło wspominają takie czasy. Tak było za komuny i tak jest teraz i tak będzie

Wróć do „Rozważania ekonomiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości