Bitmarket Mucha nie siada.

Regulamin forum
1. Dział tylko do odczytu dla żółtodziobów
Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Bitmarket Mucha nie siada.

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 22 lipca 2019, 22:01

g100 pisze: poniedziałek, 22 lipca 2019, 21:35 FlyingAtom pisze: ↑ poniedziałek, 22 lipca 2019, 21:16
Tam wyżej w 1 poście jest matematyka (to nie filozofia, psychologia) więc jest dobrze napisany i tam widać błąd tak? ; )

Nie czytałem tego co Mariusz napisał, tam ze 2-3h w skupieniu bym musiał posiedzieć.

W "Zendesku" masz sformułowanie że pożyczasz złotówki, grałeś na bitmarket na dźwigni? Pożyczyłeś kiedyś złotówki czy btc tam tylko było?
Widziałeś gdzieś swapy na złotówki tak jak są dolce na bitfinex? ; )



Wybacz, ale powyższe pytania dowodzą, że niewiele z tego rozumiesz, a pierwszy post w tym wątku, nie ma akurat nic wspólnego ani z matematyką ani z księgowością, więc sugeruję zdjąć go z Bithuba zanim ludzie sobie porobią kopie i będzie wstyd.


Jeśli coś zrobiłem źle, to nie mam z tym problemu by zostało wszystko co zrobiłem źle, cokolwiek w życiu swoim, nie potrzebuje nic ukrywać.

Ale jak tak mówisz popatrzę na wyliczenia Mariusza.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 309
Rejestracja: 19 marca 2016
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket Mucha nie siada.

Postautor: dr_hash » poniedziałek, 22 lipca 2019, 22:11

@FlyingAtom Czyli uważasz że wyliczenia z 1 postu to błąd giełdy czy że jak?

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Bitmarket Mucha nie siada.

Postautor: g100 » poniedziałek, 22 lipca 2019, 22:14

Popatrz, popatrz, to wcale nie zajmuje 2-3h. Jego bilanse przynajmniej trzymają się kupy, choć nie obeszło się też bez kreatywnej księgowości, kiedy w saldach pojawiają się złotówki z nieba.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Bitmarket Mucha nie siada.

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 22 lipca 2019, 22:16

dr_hash pisze: poniedziałek, 22 lipca 2019, 22:11@FlyingAtom Czyli uważasz że wyliczenia z 1 postu to błąd giełdy czy że jak?

Nie błąd tylko tak działał, i gdyby był bot który w dzień 3 by to korygował to by było dobrze, albo nie musiał bo ktoś grał dokładnie odwrotnie i bilans się zgadzał. A Bitmarket mial dodatkowo wpływy btc z dźwigni jako zarobek za otwarcie, z oprocentowania też chyba coś pozbierał prowizji dla siebie(ale tego nie jestem pewien) i do tego prowizji pobierane w btc i pln, więc niekoniecznie musiało brakować.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Wróć do „Rozważania ekonomiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości