crypto kirby/inny "guru" chetni na składkę na sygnały ?

Regulamin forum
1. Dział tylko do odczytu dla żółtodziobów
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 478
Rejestracja: 24 kwietnia 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

crypto kirby/inny "guru" chetni na składkę na sygnały ?

Postautor: robithc » wtorek, 28 maja 2019, 09:13

Dawno temu na forum była taka akcja że ludzie składali się na sygnały/analizy od tzw Guru :D . Wtedy to było jeszcze mało popularne.
Są chętni żeby zrobić coś takiego teraz ? myślałem o Crypto Kirby gość wg mnie ma jedne z lepszych analiz na youtube i ta jego grupa też wygląda nieźle.

tu sa ceny :
:fire: Only 0.29 btc for 3 Months + 1 MONTH ADDITIONAL FREE (Regularly 0.45/mo)!

🥇Only 0.59 btc for 1 Year +3 MONTHS ADDITIONAL FREE (Regularly 2.0/yr)

:trophy: Only 1.39 btc for LIFETIME (Regularly 3.50 BTC!)

jeśli macie kogoś lepszego chętnie przemyślę sprawe.
jeśli zebralibyśmy odpowiednią liczbę osób ma to jakis sens bo placic 0.3 btc to mi sie nie usmiecha ;)
get rich or die trying

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

crypto kirby/inny "guru" chetni na składkę na sygnały ?

Postautor: stokarz » wtorek, 28 maja 2019, 09:56

To ja polecę coś innego (mała reklama).

Zamiast płacić za "sygnały", które dostarczają naprawdę niewiele edukacji - stajemy się biernym biorcą, niczego w praktyce się nie ucząc, zaproponowałbym przygotowanie opracowań rynkowych od siebie (ogólnie sytuacji na rynku, lub analiza fundamentalna konkretnej kryptowaluty).

Więcej rzeczywistej wiedzy, a i człowiek szczęśliwszy, bo się czegoś nauczy! Wnioski płynące z moich raportów zdecydowanie pomagają w wyrobieniu sobie rzetelnego spojrzenia na daną kryptowalutę.

Przykłady moich analiz:

viewtopic.php?f=110&t=32215 - LSK
viewtopic.php?f=45&t=32106 - Stellar
viewtopic.php?f=125&t=32075 - NEO

A jeśli ktoś naprawdę już chce "sygnały" to obczajcie profil "CryptoGainzy" na Twitterze. Koleś publikuje całkowicie za darmo "sygnały" z niezwykle wysokim poziomem trafności. Poza tym, jest rzeczywiście świetnym traderem - polecam również jego darmowe skrypty dostępne na Tradingview. #freealpha

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 478
Rejestracja: 24 kwietnia 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

crypto kirby/inny "guru" chetni na składkę na sygnały ?

Postautor: robithc » wtorek, 28 maja 2019, 10:41

wiem ze takei sygnaly nic nie ucza. ale chodzi bardziej o to ze np ten koles ma duza grupe ludzi i jego sygnaly chcac nie chcac staja sie samospelniajaca sie przepowiednia bo wszyscy ida za nim i np na bitmexie mozna ladne pompki wylapac 8-)
dzieki za ten profil na tt, na pewno sprawdze
get rich or die trying

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

crypto kirby/inny "guru" chetni na składkę na sygnały ?

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 28 maja 2019, 12:52

Jeszcze na ptaszku warto obczaić profil crypto bird czy jakoś tak i jarzombek, od nas chłopaki a skuteczność też całkiem niezła.

Weteran
Posty: 7521
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2781
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

crypto kirby/inny "guru" chetni na składkę na sygnały ?

Postautor: pael » wtorek, 28 maja 2019, 13:38

Do srody ich kanal(cryptobirb) jest za free na disco, warto podejrzec. Co jak co, ale AT ktore tam wrzucaja sa na bardzo wysokim poziomie. Nie jestem fanem sygnalow, ale tez widzialem kilka dobrych strzałow. Nie przygladalem sie im jednak. Z sygnalami jest ten problem, raz zdazysz, raz nie zdazysz i twoja srednia przez signal-following moze byc duzo gorsza ;-)...

Wróć do „Rozważania ekonomiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801 i 16 gości