Ceny albo rosną albo spadają

Regulamin forum
1. Dział tylko do odczytu dla żółtodziobów
Gaduła
Posty: 360
Rejestracja: 27 lipca 2013
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ceny albo rosną albo spadają

Postautor: asocjal » czwartek, 5 stycznia 2017, 19:10

Hej,

Notowania altów obserwuję dopiero od niedawna. Nie wiem czy to wyjątek czy reguła, ale ostatnimi czasy albo wszystko rośnie, albo wszystko spada. Skąd ta korelacja? Wydawałoby mi się, że sporo osób jak sprzedaje BTC to idzie w inne krypto. Oczekiwałbym raczej, że spadek cen BTC zaowocuje wzrostem cen altów i vice versa. Domyślam się, że osoby, które często debatują na temat kursów mają już wyrobione zdanie i bardzo jestem ciekaw Waszej opinii.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ceny albo rosną albo spadają

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 5 stycznia 2017, 19:37

Po prostu duża płynność w obie strony. To cecha rynku kryptowalut. Dodatkowo, w ostatnim czasie, przez duży wzrost BTC, rynek altów miał dużą wyprzedaż, po której były też większe niż zazwyczaj odbicia nie wszędzie). To dobrze. Im większa płynność, tym lepsze warunki do zarobku na wahaniach - oczywiście większe też ryzyko, co by nie było za łatwo.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Rozważania ekonomiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości