Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Regulamin forum
1. Dział tylko do odczytu dla żółtodziobów
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: adam1226 » piątek, 24 czerwca 2016, 18:31

Ojojoj zaluje ze jednak zdecydowalem sie czytac ten watek.. na prawde mialem inne zdanie o niektorych forowiczach..
Masakra
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0002 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: Wymazywanie » piątek, 24 czerwca 2016, 18:36

domator pisze:
karek314 pisze: Ktoś może być człowiekiem pod względem biologicznym ale może nie zasługiwać na nazywanie go człowiekiem i o to tutaj chodzi. Tam gdzie jest wolny przepływ ludzi z pewnych rejonów, tam jest po prostu syf. Wystarczy trochę po podróżować, a jak ktoś nie ma sposobności to w internecie jest dużo informacji na ten temat. Dla mnie dzikusy z afryki to nie są ludzie, oni nie szanują naszych norm i praw.
To raczej konczy dyskusje. Teoria podludzi i nadludzi jest popularna od lat. Rozumiem ze karek314 wiele podrozowal po afryce i uznal ze murzyni/arabowie to dzikusy. Brawo. To samo mysleli XVIII wieczni badacze. To i tak lepiej niz konkwistadorzy a ameryce w wieku XVI.
Karek ma rację. Myślę (nawet jeśli tego nie miał dokładnie na myśli), że chodzi mu o godność: osobową, osobowościową i osobistą.
Jeden rodzaj godności jest immanentny i niezbywalny człowiekowi, inny wynika z jego działań, tego jak postępuje itd.

Status "osoba" jest człowiekowi niezbywalny, jak to pisali etycy personalizmu "dany i zadany" tzn. jest równocześnie czymś, co
mu na zawsze przysługuje z samego faktu że istnieje, ale także rodzajem zadania w którym musi się wykazać.

Obczajcie sobie etykę personalistyczną, polską szkoła personalizmu, w niej jest taka koncepcja godności.

Właśnie z takiej koncepcji człowieka jako OSOBY wypływa np. konserwatywne stanowisko w sprawie zabijania nienarodzonych.

Aha, Domator; nie ma to żadnego związku z "ludziem i podludziem". Na gruncie tej etyki nie ma czegoś takiego jak "podludź",
a fakt, że wielu uważa, że np. imigranci islamscy zachowują się w Europie jak bydło, nadal nie pozbawia ich statusu osoby; jest to tylko przenośnia opisująca
ich zachowanie (często: żreć, brać kasę, rozwalać, nie szanować kultury i obyczajów; nie przystosowywać się, żądać więcej, być agresywnym).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0002 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: zomos2 » piątek, 24 czerwca 2016, 19:07

Vampire pisze:Wkleje tutaj co pisalem w watku BTC:
"
Ale z czego sie cieszycie z tego brexitu tak?;/ My polacy czyli kraj na linach a nie nogach trzymajacy sie dostanie najbardziej po dupie, moze spodowodowac to upadek calej UE i/lub(bardziej i niz lub) NATO i cofniemy sie do 19 czy 20 jak nie dalej do tylu wieku jesli chodzi o geo-eokono-polityke oraz militaryzm bo takie debile jak kamerun farage czy le pen albo inni chca rozpadu i patrza tylko pod siebie tepe eurosceptyczne kretyny a putin tylko sie cieszy i czeka by znowu cos nachachmecic
Jak dla mnie to wielka tragedia. No ale niektorzy widza tylko swoj czubek nosa i terazniejszosc a nie przyszle skutki jakichkolwiek decyzji.
Wszyscy na tym straca dlugotrwale, ekonomia polityka militarne kontrakty import export gielda.
RUS zapedy sa nam nie znane i Bog jeden wie co Putin czy jego siłowiki tam planuja, mamy jeszcze CN ktorzy rosci sobie nowe granice morskie po drugiej stronie wraz z KRLD.
W USA ciecia budzetowe maja swoje wewnetrzne problemy, F35tek i F22ek jest stanowczo za malo a to co lata tez nie jest w wystarczajacej ilosci oraz jakosci do przeciwwagi jak i poziom wyszkolenia pilotow US drastycznie spada, nie mowiac juz o tym ze arsenal jadrowy jest duzo gorszy a obrona plot i pbalistyczna USA jest na gorszym poziomie niz RUS. Wiec w jednosci naszej EU byla nadzieja na zahamowywanie zapedow wschodu a trzecia strona terroryzm to sieje strach wsrod zwyklych ludzi
"
Kolejne problemy to:
- Podatki i/lub cło na towary importowane i exportowane oraz polskie firmy ktore uciekly z PL by uniknac PL prawa podatkowego
- Problemy z przestrzenia powietrzna cywilna dla linii lotniczych
- Turystyka czyli poza strefa Schengen
- wymiana studencka oraz nauka w UK
- ucieczka finansjery z londynu
- i kilka innych ktore sa rozlozone w czasie a ktorych nie wszyscy moga przewidziec.


Nie wiem jak mozna byc tak slepym i glupim myslac ze UE to zlo to jakis kaganiec srele morele. Moze cofnijmy sie do sredniowiecz u diabla i niech kazdy rzepke sobie skrobie i bijmy sie o kazdy kawalek ziemi bo jakis przywodca wpadnie na pomysl ze mu malo, miejmy osobne waluty i handel osiolkami a na pomoc militarna w razie agresjii to chowajcie sie w chatach
A może wystarczy powiedzieć że Unia się miesza w sprawy narodowe mimo że nie powinna ? Tak jak w PRLu Bis? I o to może chodzi w tych całych Exitach by powiedzieć tym idiotom burakom w Brukselli - olewamy wasze nakazy i zaimplementujemy je jeśli chcemy a wasza solidarność europejska jest wtedy kiedy wy macie problemy a nie my(vide imigranci(wszyscy muszą!) i Nord Streamy(my możemy a wy dupa cicho)). Tak było z Grecją(i o zgrozo problem nie jest zażegnany czy odsunięty w czasie) czy imigrantami gdzie jeden nieodpowiedzialny jełop ciągnie wszystko na dno. Nie mówiąc o tym że na Komisję Europejską nie ma ŻADNEGO wpływu. Te niedemokratyczne ciało kazało przeprowadzać drugi raz referendum w Irlandii i straszy karami za demokratyczne zmiany o ile te nie są na rękę KE. Może o to chodzi ?
Poza tym na prawdę twierdzisz że oni wyjdą i się zamkną na cały świat? Na serio jesteś aż takim durniem ? Szwajcaria i Norwegia jakoś dają radę bez nich i nie muszą jeśli nie chcą wprowadzać durnych unijnych narzuconych przepisów. A ruch między UE a tymi krajami jest analogiczny jak w UE. Mądre każdy weźmie ale durnoty z chęcią nikt by nie przyjął. A co jest durnotą dla Niemca może być normalnością dla Polaka i na odwrót. Unia to chybiony pomysł ze zdecentralizowanymi rządami a centralnym nadzorem tak jak i strefa Euro z centralnym bankiem ale ze zdecentralizowanymi długami. Twierdzę że wszystko ale to wszystko zniszczyły traktaty odbierające samostanowienie narodom i narzucanie woli Brukselli czyli tyranii większości nie wybranej w sposób demokratyczny. Unia była dobra dopóki nie ingerowała w politykę wewnętrzną poszczególnych członków. Od 2000 roku to się zmieniło znacząco z przesileniem od 2007 trwającym do dziś, które zniszczy Unię Polityczną a powinno zostawić Unię Gospodarczą. I bardzo dobrze!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: majkel_94 » piątek, 24 czerwca 2016, 19:15

Vampire pisze:
majkel_94 pisze:A od kiedy to trzeba być w UE żeby być w Schengen?
A ktore sa w Sch a nie sa w UE? Poza islandia i norwegoa oraz lichtensteinem szwajcaria ktore sa w srodku europy
A UK jakoś jest w UE a nie jest w Schengen i co? :D

Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 6 stycznia 2014
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: 4D3K » piątek, 24 czerwca 2016, 19:30

zbiges pisze:
4D3K pisze:polityka sie leje :-)

niektorzy pisza o obronie wlasnej kultury, czyli Ci co nie chca maja opuscic swoj kraj ? jak nie pasuje Ci rozpoczynanie "wiadomosci" wydarzeniami koscielnymi to masz wyjechac ? Kosciol to najwieksza obluda (nie mylic z wiara) jaka jest. Zamiatane wszystkie niewygodne sprawy, a w naszym kraju jak bardzo wspierane to "chrzescijanstwo".
Jesli swoboda zycia to lewactwo to jestem lewakiem i wole to od obecnych u władzy bolszewików.
Nie wiem czy do mnie to napisałeś, ale ci odpowiem kolego bo widzę, że jesteś kolejnym "zakodowanym".
Gdybyś zechciał cokolwiek poczytać (choćby to forum) to dowiedziałbyś się, że lewactwo to właśnie nowoczesny bolszewizm. I to nie jest żadna tajemnica, wystarczy zajrzeć trochę głębiej niż do gazwyb i TVN i łatwo się tego dowiedzieć.
Jeśli jakaś telewizja zaczyna wiadomości od wiadomości kościelnych to moim zdaniem nie ma jeszcze tragedii. Możesz po prostu nie włączać tego kanału, prawda?
Gorzej jest wtedy, gdy wszystkie telewizje nadają to samo, tak jak przez ostatnie 8 lat. Czy się mylę?
Cały lewacki numer polega na tym, że masz wybór pod warunkiem, że wybierzesz tak jak oni sobie tego życzą.
Nie rozumiesz, ze zdanie, które napisałeś:
4D3K pisze:jak nie pasuje Ci rozpoczynanie "wiadomosci" wydarzeniami koscielnymi to masz wyjechac ?
jest tylko innym ujęciem tej bolszewickiej zasady? tak rzeczywiście powinienem napisać może (żebyś lepiej zrozumiał) neobolszewickiej (bo w tradycyjnym bolszewizmie była tylko jedna telewizja)
W kraju chrześcijańskim nikt nie ma obowiązku przyznawania się do chrześcijaństwa. Kto Ci takich bzdur nagadał? Nawet w państwie wyznaniowym opartym na chrześcijaństwie (do którego nigdy w Polsce nie dojdzie, bo taki jest nakaż samego naszego Boga) nie ma obowiązku wiary w Boga.
Łykajcie dalej tą lewacką propagandę. Będzie wtedy na pewno lepiej... że lepiej nie pisać.
wow, widzę że szufladkowanie ludzi jest u Ciebie na porządku dziennym, jak nie "lewacki" to "zakodowany", byle by było pejoratywnie. Właśnie czytam kolego cały przekrój prasy, więc daruj sobie. Problem w tym, że nie ma idealnego rozwiązania dlatego mamy podzielony zdania, Ty mnie do swoich nie przekonasz, możesz mnie tylko obrażać jak skończą Ci się proste argumenty. Skoro przez 8 lat miałeś to samo w telewizji, to czemu nie zmieniłeś kanału ? :-) teraz jest to samo, ale w drugą stronę - TV przekazuje tylko wygodne informacje dla rządzącej w danym momencie opcji politycznej.
Nie ma obowiązku wiary w Boga w Polsce, ale masz instytucje, która od dziecka Cię indoktrynuje.
I co do narodowego bolszewizmu to idąc za wiki:
Narodowy bolszewizm – ruch polityczny łączący w sobie elementy nacjonalizmu i bolszewizmu.

Jego ideologia nawiązuje bezpośrednio do filozofii Hegla, którego uważa za ojca idealizmu. Dodatkowo, ruch ten jest skrajnie antysyjonistyczny i antyamerykański ("przeciw Wall Street") oraz, podobnie jak narodowy socjalizm, sprzeciwiał się istnieniu Republiki Weimarskiej i traktatowi wersalskiemu. Narodowy bolszewizm jest także silnie tradycjonalistyczny, na modłę prezentowaną przez filozofię Juliusa Evoli.

Narodowy bolszewizm przeciwstawia się liberalizmowi zarówno w sprawach ekonomicznych (element "lewicowy"), jak i sprawach obyczajowych (element "prawicowy"), dodatkowo opowiadając się za rewolucyjnym nacjonalizmem.

Ponadto narodowi bolszewicy są na ogół zwolennikami "sojuszu ekstremów" (współpracy ruchów nacjonalistycznych i tradycjonalistycznych z rewolucyjną lewicą przeciwko liberalnej demokracji, systemowi kapitalistycznemu i imperializmowi).
z czym się nie zgadzasz w tej definicji ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Odp: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: domator » piątek, 24 czerwca 2016, 19:35

karek314 pisze:Jeszcze coś dodam jeżeli chodzi o Afryke.

Polecam obejrzec sobie film Empire of Dust 2011
https://www.youtube.com/watch?v=A0C4_88ub_M

Albo chociaż małe podsumowanie
https://youtu.be/A0C4_88ub_M?t=4383
Nawet mi sie nie chce klikac. Byles tam? Widzialees? Rozmawiales z ludzmi? Znasz ich?
Ja bylem, widzialem i rozmawialem. I to nie raz. I nie mowie z perspektywy hotelowej plazy.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: adam1226 » piątek, 24 czerwca 2016, 19:55

Problem polega na tym, ze takie bydlo ludzkie to ja mam nawet u siebie na osiedlu
i bynajmniej nie sa to imigranci. (No moze mowia bardziej po polskiemu niz po polsku, czy "lacina podworkowa" i czesto maja czerwone twarze i oczy, czasem brazowe ciala (ale nie wnikajmy w kwestie higieniczne) )


Wiec powodzenia z tymi waszymi chorymi teoriami
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: adam1226 » piątek, 24 czerwca 2016, 20:12

a u nich wiekszosc spoleczenstwa uznaje alkohol za cos zlego,
a u nas alkoholikow na peczki :D
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: Wymazywanie » piątek, 24 czerwca 2016, 20:15

adam1226 pisze: Wiec powodzenia z tymi waszymi chorymi teoriami
Nie ma to jak konstruktywna opinia.

Pytanko do Domatora - czy jako obrońca demokracji od pana Kijowskiego, nie uważasz, że doszło w
Wielkiej Brytanii do wielkiego święta demokracji i należy się CIESZYĆ z tego, że ludzie mogli wyrazić swoje zdanie? ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Odp: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: domator » piątek, 24 czerwca 2016, 20:22

karek314 pisze:
adam1226 pisze:a u nich wiekszosc spoleczenstwa uznaje alkohol za cos zlego,
a u nas alkoholikow na peczki :D
Oczywiście, ALE w nocy allah nie widzi - wtedy chleją.
Znowu zzpytam. Byles? Widziales? Ja bylem i widzialem i nie chleja. Statystycznie nie chleja bo oczywiscie zawsze sie ktos jeden znajdzie. Ale to a wyjatki prawie jak u nas abstynenci. Generalnie szanuja swoja wiare i zwyczaje 100 bardziej niz my swoja. Bo przeciez polski standard to nachlac sie w piate, w sobote sprac zone a wniedziele popedzic do kosciola.
Himalaje hipokryzji.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6388
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0002 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: maxi82 » piątek, 24 czerwca 2016, 20:34

@domator
"Bo przeciez polski standard to nachlac sie w piate, w sobote sprac zone a wniedziele popedzic do kosciola.
Himalaje hipokryzji."

YY chciałeś mnie obrazić jako obywatela RP, może jako człowieka zamieszkującego "ten kraj" czy q..a po prostu głupi jesteś?

Zastanów się człowieku co piszesz.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6388
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: maxi82 » piątek, 24 czerwca 2016, 20:44

@karek314 żonie raz puściłem filmik taki nawet nie hardkorowy o "ubogacaniu kulturowym" - na koniec mnie zapytała gdzie mam w ulubionych te repliki broni z allegro. Bo to trzeba przynajmniej ze 3szt ;)
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 6 stycznia 2014
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: 4D3K » piątek, 24 czerwca 2016, 20:59

zbiges pisze: Wszyscy, którzy czytają wątki polityczne i jeszcze bardziej ogólne wiedzą doskonale, że ja jestem rzymskim katolikiem. Te dwa słowa powodują, że każdy kto zechce ze mną dyskutować wie z góry czego może się spodziewać z mojej strony. To bardzo pomaga w dyskusji. Ja nie wstydzę się tego kim jestem.
A Ty?

--edit--
Dobra. Jeśli nie chcesz, to nie musisz tego pisać. Jeśli jednak modowie nie wkurzą się i nie wyrzucą tego wątku do śmieci to każdy kto tu wejdzie odniesie wrażenie (moim zdaniem prawdziwe), że obecne "elity" europejskie nie wyznają żadnych pozytywnych wartości, bo za takie nie da się uznać negowania wszystkiego.
Smutne to :( bo ja również uważam się za europejczyka. Za spadkobiercę starożytnej Grecji, Rzymu i Chrześcijaństwa. To są prawdziwe wartości Europy i Europa do nich wróci... albo ulegnie zniszczeniu, taka jest prawda.
mimo, że tekst nie jest do mnie to pozwolę sobie napisać. Rozumiem, że skoro podajesz się za rzymskiego katolika to znasz historię Twojego kościoła. Dla tych co nie wiedzą to powstał aby zjednoczyć pogan i chrześcijan. Powiedz mi teraz gdzie są Ci poganie :-) Zostały im wcielone jedyne prawdziwe wartości :-)
Kompletnie nie mam nic do Twojej osoby, a wtykam tylko kij w mrowisko, aby przedstawić inne punkty widzenia.

Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 6 stycznia 2014
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: 4D3K » piątek, 24 czerwca 2016, 21:08

zbiges pisze: No popatrz Pan, jakie tu odkrywasz przed nami tajniki swojego umysłu. Tylko że:

1. To akurat lewactwo wybiela ciapatego, który z okrzykiem "allah akbar" wystrzelał niedawno ponad 50 osób.
2. To lewactwo buduje meczety w Europie czyli miejsca spotkań dla pedofilów i ludzi uważających kobiety za towar.
3. To lewactwo zaprosiło i wpuściło do europy hordy niepiśmiennych gwałcicieli.
4. To lewactwo tworzy prawo do małżeństw homoseksualnych chociaż wiadomo że żadnego chleba z tego nie będzie.
5. To lewactwo wprowadza do przedszkoli indoktrynację dzieci nakierowaną na wmówienie im, że mogą sobie wybrać płeć.
Wystarczy, czy mam więcej lewackich zdobyczy wymienić?

Nadal Cię nie rozumiem a bardzo chciałbym. Ty chyba (mam nadzieję) nie wiesz czym jest lewactwo?
Napisałeś o "dziewczynkach" więc nadal jednak odróżniasz płeć.

Poczytać Panowie, trochę poczytać, a potem dopiero pisać. :(

ho, ho, ho, ale pojechałeś :-)
- czy to nie "biały" postanowił rozbić samolot z blisko 150 osobami ?
- a co napiszesz o krucjatach ?
- czy akceptujesz homoseksualizm, czy jest to dla Ciebie choroba, która należy leczyć ?
- czy jeśli będziesz miał homoseksualne dziecko to będziesz je kochał i będziesz chciał jego szczęścia ?
- czy zdajesz sobie sprawę, że statystycznie 6% księży ma poważne zaburzenia seksualne (pedofilia) ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: domator » piątek, 24 czerwca 2016, 21:10

6% ksiezy pedofilami? Nie zartuj. 6% to sie pewnie przyznaje innym ksiezom. Mysle ze 60% jest znacznie blizsze prawdy.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6388
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: maxi82 » piątek, 24 czerwca 2016, 21:14

@domator "Mysle ze 60% jest znacznie blizsze prawdy.". Po czym wnosisz?
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: domator » piątek, 24 czerwca 2016, 21:18

Po ilosci spraw ktore widza swiatlo dzienne. Wiadomo ze kler kryje co moze a i tak slychac o wielu sprawach. Czyli realnie jest ich znaaaacznie wiecej. Jasne jest ze nie wiem ze czy jest 60% ale jest to problem nagminny. Oczytaj dowolna wyowiedz ex-ksiedza. Juz od seminarium sie zaczyna.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0002 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: Bitmar » piątek, 24 czerwca 2016, 21:18

A co mają księża pedofile do Unii i Brexitu ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Odp: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: domator » piątek, 24 czerwca 2016, 21:20

Bitmar pisze:A co mają księża pedofile do Unii i Brexitu ?
Nic. Ale jakos tak nam zeszlo :-)
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 6 stycznia 2014
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: 4D3K » piątek, 24 czerwca 2016, 21:24

karek314 pisze: Ale nikt nie mówi że nie ma takich ludzi wśród rasy białej. Jest zdecydowanie mniej. U nas większość społeczeństwa uznaje gwałt za coś złego a w społeczności islamskiej jest to część ich chorej religii. Proponuje poczytać koran, oni bardzo trzymają się tej księgi. A także ciekawe dzieło - Sunna, duży odłam kieruje się tymi fragmentami z życia Mahometa a on z koleii lubił gwałcił małe dziewczynki, to też jest ok w lewackiej idelogii ? PRZECIEŻ TRZEBA SZANOWAĆ ODMIENNĄ KULTURĘ
wszedzie sa problemy, ale my sobie nie radzimy z wlasnymi na naszym podworku. Dlaczego sprawy pedofilii w kosciele sa tak tuszowane ? Statystycznie wychodzi okolo 6% ksiezy z problemem, czyli biorac pod uwage ze w Polsce jest ponad 20tys ksiezy to powinnismy miec 1200 przypadkow, a ja slyszalem tylko o paru w mediach i to szybko uciszonych.
Wiesz co oznacza obelisk na placu Św. Piotra w Rzymie ? - jest to pogański symbol penisa.

e/
Bitmar pisze:A co mają księża pedofile do Unii i Brexitu ?
koncze offtop
co maja ? - posrednio - sa ukrywani przez kosciol, ktory jest dla wielu kultywowana wartoscia, ktora z kolei stoi w opozycji do innych wartosci, co powoduje podzialy w spoleczenstwie i posrednio doprowadza do ..exitow :-) (np. przez polityke imigracyjna i nie akceptowanie multi kulti) :D
szanujmy siebie i jesli dyskutujemy to pozwalajmy innym na swoje poglady.
Ostatnio zmieniony piątek, 24 czerwca 2016, 21:31 przez 4D3K, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Rozważania ekonomiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości