Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Regulamin forum
1. Dział tylko do odczytu dla żółtodziobów
Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: GetBitCoin_pl » sobota, 25 czerwca 2016, 10:12

Hah dobre
http://businessinsider.com.pl/polityka/ ... ka/wyrw42f
Po referendum Brytyjczycy pytali, co to jest Unia Europejska
Najczęściej wpisywanymi pytaniami na stronie Google były kolejno:

1. Co oznacza wyjście z Unii Europejskiej?

2. Co to jest Unia Europejska?

3. Jakie państwa są w Unii Europejskiej?

4. Co stanie się, jeśli wyjdziemy z Unii Europejskiej?

5. Jak wiele państw jest w Unii Europejskiej?

Naczelny krytyk forum
Posty: 984
Rejestracja: 7 kwietnia 2014
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: kxmedia » sobota, 25 czerwca 2016, 10:18

nie ma co się oszukiwać, polityka Berlina nic nie zmieni, raczej jeszcze bardziej szkopy będą przykręcać śrubę

http://wpolityce.pl/blogi/zero-poprawno ... h-w-polsce

Niemiecka telewizja publiczna ZDF wezwała po Brexit do unijnego "resetu". Czyli do... zwalczania tendencji rasistowskich w Polsce
Po wyjściu Brytyjczyków z Unii Europejskiej, z Berlina zaczynają płynąć niepokojące sygnały w rodzaju: „teraz się za was weźmiemy na poważnie”. Oczywiście głosi się to w sosie poprawności politycznej, walki z rasizmem itd.
Proszę nie wspierać mnie bitkoinami ,ewentualnie proszę przekazywać je na utrzymywanie serwisu

Naczelny krytyk forum
Posty: 984
Rejestracja: 7 kwietnia 2014
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: kxmedia » sobota, 25 czerwca 2016, 11:24

bo angole mają swoją dumę narodową, dla nich Wielka Brytania nie leży na kontynencie Europejskim ponieważ dzięki swoim globalnym wpływom są super imperium, tak po protu są wychowywani. Ich politycy i gwiazdy szołbiznesu nie siedzą tak jak niektórzy nasi celebryci na kolankach i cioci Andżeli czy u dobrego wujka Putina i są głaskani.
GetBitCoin_pl pisze:Hah dobre
http://businessinsider.com.pl/polityka/ ... ka/wyrw42f
Po referendum Brytyjczycy pytali, co to jest Unia Europejska
Najczęściej wpisywanymi pytaniami na stronie Google były kolejno:

1. Co oznacza wyjście z Unii Europejskiej?

2. Co to jest Unia Europejska?

3. Jakie państwa są w Unii Europejskiej?

4. Co stanie się, jeśli wyjdziemy z Unii Europejskiej?

5. Jak wiele państw jest w Unii Europejskiej?
Proszę nie wspierać mnie bitkoinami ,ewentualnie proszę przekazywać je na utrzymywanie serwisu

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: domator » sobota, 25 czerwca 2016, 11:44

kxmedia pisze:bo angole mają swoją dumę narodową, dla nich Wielka Brytania nie leży na kontynencie Europejskim ponieważ dzięki swoim globalnym wpływom są super imperium, tak po protu są wychowywani.
dzięki swoim globalnym wpływom BYLI super imperium - jakies 50 lat temu ostatni raz.
Tak, owszem, sa tak wychowani. W zludzeniu i marzeniu o wielkim imperium. Ktorego nie ma i juz nigdy nie bedzie.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6400
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1677
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: maxi82 » sobota, 25 czerwca 2016, 12:07

Brexit- komentarz Grzegorza Brauna. -
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: maky » sobota, 25 czerwca 2016, 12:43

GetBitCoin_pl pisze:Hah dobre
http://businessinsider.com.pl/polityka/ ... ka/wyrw42f
Po referendum Brytyjczycy pytali, co to jest Unia Europejska
Najczęściej wpisywanymi pytaniami na stronie Google były kolejno:

1. Co oznacza wyjście z Unii Europejskiej?

2. Co to jest Unia Europejska?

3. Jakie państwa są w Unii Europejskiej?

4. Co stanie się, jeśli wyjdziemy z Unii Europejskiej?

5. Jak wiele państw jest w Unii Europejskiej?
Pytanie, kto pytał:
- zwolennicy Brexitu
- przeciwnicy Brexitu
- ci co nie oddali głosu
- wszyscy po trochu w różnych proporcjach

IMHO tytuł typowo demagogiczny.

Wczoraj w TVP Info widziałem jak Lis i inni (to była zajawka z jakiegoś radia) podsumowują Brexit w stylu: debilom nie wolno dawać referendów, Anglicy nie wiedzą i nie rozumieją co to referendum etc. Czyli jak zwykle elyty wiedzą lepiej.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Naczelny krytyk forum
Posty: 984
Rejestracja: 7 kwietnia 2014
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: kxmedia » sobota, 25 czerwca 2016, 13:43

angole byli i cały czas są w topowej czołówce najbardziej wpływowych imperiów świata, chociażby dlatego że mają najwięcej rajów podatkowych gdzie trzyma się najwięcej gotówki , która czy się to komuś podoba czy też nie oczywiście rządzi światem (i na pewno jeszcze będzie nim długo rządzić), i dlatego też że mają język angielski który jest fundamentem między innymi komunikacji i który wykorzystuje się również w informatyce.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Imperium, ... 2o%C5%84ce
Proszę nie wspierać mnie bitkoinami ,ewentualnie proszę przekazywać je na utrzymywanie serwisu

Naczelny krytyk forum
Posty: 984
Rejestracja: 7 kwietnia 2014
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: kxmedia » sobota, 25 czerwca 2016, 13:50

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Panama- ... 59069.html

Panama Papers to tylko wierzchołek góry lodowej
W przypadku Wielkiej Brytanii, gdyby wziąć pod uwagę wszystkie jej terytoria zależne, znalazłaby się na pierwszym miejscu rankingu.
Proszę nie wspierać mnie bitkoinami ,ewentualnie proszę przekazywać je na utrzymywanie serwisu

Weteran
Posty: 2256
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: 140
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: AdamM » sobota, 25 czerwca 2016, 16:34

4D3K pisze:- krucjaty były potępione, ale dopiero przez Lutera...
Co powiesz na to?

Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 6 stycznia 2014
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: 4D3K » sobota, 25 czerwca 2016, 18:14

nie bede usprawiedliwial dzihadu, ale to video jest bardzo tendencyjne, bo pokazuje tylko islam vs chrzescijanie. Nie masz tu wszystkich "zaslug" kosciola :-) czesc z nich wypisalem wczesniej, ale masz cala mase innych - zeby nie byc goloslowny: odkrycie Ameryki i spotkanie Indian, czyli ludzi bez duszy, wiec nie ludzi - do piachu poszlo ponad 70 milionow, aby zrobic miejsce dla bialej rasy.

Weteran
Posty: 2256
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: 140
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: AdamM » sobota, 25 czerwca 2016, 18:22

Zauważ że odnoszę się tylko do krucjat. One bardzo często pojawiają się w tego typu dyskusjach. To nagranie pokazuje że nie do końca słusznie.

Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 6 stycznia 2014
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: 4D3K » sobota, 25 czerwca 2016, 18:34

AdamM pisze:Zauważ że odnoszę się tylko do krucjat. One bardzo często pojawiają się w tego typu dyskusjach. To nagranie pokazuje że nie do końca słusznie.
zgadzam sie. Jest to naturalne odegranie pileczki i nietrafione. Same krucjaty to pikuś. Ogólnie przyjmujemy, że było około 7 krucjat, ale jakby policzyć dokładniej wyprawy to byłoby to około 70. Oczywiście dalej argument krucjat vs islam jest słaby.
Teraz troche dowale, ale Hitler zostal wychowany w rodzinie katolickiej, został ochrzczony, przyjął I Komunię Świętą, a nawet był bierzmowany :-)

Oczywiscie, ze teraz podgrzewam atmosfere - sam wole nasz Kosciol od Islamu, ale trzeba wiedziec, ze ten nasz Kosciol ma wiele za uszami. Dla mnie zdecydowanie odciac wszystkie przywileje dla Kosciola, zniesc celibat, odciac od polityki, zajac sie powaznie pedofilia. Szczegolnie to ostatnie - ostatnie klepniecie Watykanu, ze w przypadku rozpoznania przypadku pedofilii nie maja obowiazku zglaszania np. na policje to dalej furtka do zatajania spraw. Wyszli z zalozenia, ze to ofiara musi zglosic... Oczywiscie maja mozliwosc wyplacania rekompensat, wiec szkoda gadac.

Weteran
Posty: 2256
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: 140
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: AdamM » sobota, 25 czerwca 2016, 18:51

4D3K pisze:Teraz troche dowale, ale Hitler zostal wychowany w rodzinie katolickiej, został ochrzczony, przyjął I Komunię Świętą, a nawet był bierzmowany :-)
Tylko co z tego? Z tego co wiem nie był człowiekiem wierzącym. Może w młodości, ale nie później.
4D3K pisze:Oczywiscie, ze teraz podgrzewam atmosfere - sam wole nasz Kosciol od Islamu, ale trzeba wiedziec, ze ten nasz Kosciol ma wiele za uszami. Dla mnie zdecydowanie odciac wszystkie przywileje dla Kosciola, zniesc celibat, odciac od polityki, zajac sie powaznie pedofilia.
OK, przywileje rozumiem. Ale dlaczego chcesz im znosić celibat? Przecież to ich wewnętrzne reguły. A do do księży pedofilów to myślę że l3sny i domator powinni wreszcie ich zgłaszać na policji, zamiast tylko na forum pisać że jest ich pełno. Wtedy na pewno by się sytuacja poprawiła. Też bym jakiegoś zgłosił ale niestety nie znam żadnego i o żadnym nie słyszałem. [1]
4D3K pisze:Szczegolnie to ostatnie - ostatnie klepniecie Watykanu, ze w przypadku rozpoznania przypadku pedofilii nie maja obowiazku zglaszania np. na policje to dalej furtka do zatajania spraw.
Ale czy księża w Polsce również mają prawo nie zgłosić? Pytam bo nie wiem, nie orientuję się jak się to ma do naszego prawa i do konkordatu. Ale coś mi się wydaje że Watykan Watykanem ale mamy tutaj swoje prawo.

Na potrzeby dyskusji zaznaczam że nie bywam w kościołach i jestem niewierzącym.

[1] Wybaczcie tę kąśliwą uwagę. Ale jak czytam że jest ich 60% to naprawdę nie powinno być trudno domatorowi zdemaskować przynajmniej jednego w swojej okolicy. W końcu z tej liczby wynika że w jego parafii będzie przynajmniej jeden.

Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 6 stycznia 2014
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: 4D3K » sobota, 25 czerwca 2016, 19:04

Co do celibatu: badania wykazują dewiacje seksualne, a poza tym w Piśmie Świętym nie ma takiego nakazu, więc po co trzymać coś co powoduje problemy.

Instrukcja z Watykanu

Kod: Zaznacz cały

"Zgodnie ze stanem prawnym każdego państwa, w którym zgłaszanie jest obowiązkowe, niekoniecznie obowiązkiem biskupa jest informowanie władz, policji czy prokuratury o podejrzanych w chwili, gdy dowiadują się o przestępstwach lub grzesznych czynach"
Nie ma ich 60% - pojechali chłopaki. Badania wykazują 30% homoseksualistów wśród księży i 2 do 6% pedofili.
Zobacz jak wyglądają sprawy odkrytych pedofilii - ugody, krycie, nawet szukając w googlach.
Tendencyjnie polecę obejrzeć "Spotlight", jak już obejrzysz to możesz poszukać jak został ten film skomentowany w "nowym" teleexpressie

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: rav3n_pl » niedziela, 26 czerwca 2016, 02:19

Niedowiarków, niewierzących i wierzących zapraszam do KLPS http://www.klps.pl/o-nas.html#osiem :)
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0007 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 26 czerwca 2016, 04:20

domator pisze:
kxmedia pisze:bo angole mają swoją dumę narodową, dla nich Wielka Brytania nie leży na kontynencie Europejskim ponieważ dzięki swoim globalnym wpływom są super imperium, tak po protu są wychowywani.
dzięki swoim globalnym wpływom BYLI super imperium - jakies 50 lat temu ostatni raz.
Tak, owszem, są tak wychowani. W zludzeniu i marzeniu o wielkim imperium. Ktorego nie ma i juz nigdy nie bedzie.
Za kilka-kilkanaście lat będą raczej znów super Imperium lub mocno na drodze do tego.
Dzięki temu, że LUDZIE powiedzieli NIE dla tego zatwadziałego gó...nianego zbiurookratyzowanego masońskiego lewactwa, które powinno
zostać rozstrzelane za same próby wprowadzenia pewnych chorych pomysłów (tak, napisz mi że jestem nazistą, nic innego nie potrafisz).
Tylko zakodowane łby widzą państwo europejskie albo w zależności od EU albo w objęciach Putina.

Ten fałszywy dysonans to typowa mentalność niewolnika, który nie zna wolności a widzi tylko lepszego i gorszego Pana.

Kiedyś napisałem ci że nie jesteś wolnym człowiekiem. Po Twoich wpisach nadal tak uważam. Widzisz państwo europejskie albo
jako członka UE (obojętne jakim gównem ono jest), albo jako zależne od Moskwy.

Istnieje jednak WOLNOŚĆ, wyobraź sobie, że jest coś takiego :!:
Suwerenność. Wolność. Naród. Państwo. Ty znasz chyba tylko strach przed tzw. nacjonalizmem, którym karmią cię mentalni potomkowie tych, co chcieli eugeniki i wymordowania Żydów i Słowian, bo to podludzie. Tymczasem łykasz to jak pelikan.

Płaczesz prawie na forum bo obywatele UK w DEMOKRATYCZNYM procesie wybrali że nie chcą być w UE. :lol:

Równocześnie udajesz mega-demokratę maszerując z pajacem Kijowskim który dosłownie wyszedł z dupy
oraz z wierchuszką PO-Nowoczesna, w obronie demokracji.

Tymczasem, pytałem Ciebie, czy nie uważasz, że doszło do wielkiego święta demokracji, skoro Brytyjczycy mogli wyrazić swoje zdanie co do kwestii bycia/niebycia w UE. Oczywiście nie odpowiedziałeś NIC.

Wiesz czemu? To znamienne. Otóż dlatego, że nie jesteś żadnym demokratą. Jesteś bezideowcem.
Jesteś za pewnymi rzeczami, ale nie ze względu na idee jakie za tym stoją, ale ze względu na to, co ci wmówiono do głowy/to wydaje ci się bezpieczne, bo jesteś mentalnym niewolnikiem karmionym strachem przez jedną opcję w stosunku do drugiej; jesteś szczuty na drugą stronę i nawet nie wiesz, że tylko po to, by bronic interesów innej strony, równie złej a często jeszcze gorszej.

Tylko czekam, jak będą te wybory w USA (nie wiem kiedyś, średnio się interesuje ostatnio) i będziesz płakał że Trump wygrał/ma duże szanse wygrać.
Jesteś przewidywalną do bólu maskotką, która wieje jak wiatr zawieje.

Odrzuć te łańcuchy; odrzuć te kajdany, szkoda życia na bycie narzędziem albo odbiornikiem do powielania dowolnych bzdur w walce klanów z której nie masz nic.

Przeczytaj "Rok 1984", "Nowy wspaniały świat" i "Powrót do źródeł czasu" Carpentiera;, daj sobie spokój z wojną Po-Pis; zacznij być wolnym, walcz (także ze sobą), bądź w końcu pieprzonym indywidualistą i myślicielem a nie kserobojem w medialnej wojnie informacyjnej w której lemingi są dymane na wszystkie fronty po to, by być ułamkiem % zmanipulowanym na którąś ze stron...

Kończę, nie marnuj się!; można i więcej i lepiej i bliżej tego czegoś, do czego tęskni np. Zbiges a co prawdopodobnie jest Sednem.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 1360
Rejestracja: 5 lutego 2013
Reputacja: 646
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0003 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: zbiges » niedziela, 26 czerwca 2016, 15:09

Zdecydowałem się przerwać swoją banicję bo przy okazji wpisu @wymazywanie, przyszedł mi do głowy ważny przekaz, którego nie rozumie (obawiam się) pewnie większość użytkowników forum a którego zrozumienie jest warunkiem koniecznym zrozumienia fałszu lewackiego przekazu (przede wszystkim niemieckiego) kierowanego nachalnie teraz do Polaków.
Konkretnie chodzi o właściwe rozumienie bardzo ważnego w tej chwili słowa: "nacjonalizm"

Obecne europejskie elity, świadomie lub nie, zarzucają Polakom nacjonalizm. Uważają tę postawę społeczną za największy grzech Polaków wobec Europy.

Otóż polski nacjonalizm to zupełnie coś innego niż niemiecki, francuski, czy włoski.

Zacznę od dowodu na ten nachalny lewacki przekaz kierowany do Polaków z "Europy". Wielu z Was pewnie nie potrzebuje tego dowodu no ale swój wpis kieruję przede wszystkim do kilku lemingów obecnych na tym forum. Być może pozwoli to im wyzwolić się z tego wstydliwego stanu.

Wracając do dowodu: Pod linkiem jest zapis programu niemieckiej telewizji, w której dopuszczono do głosu Panią Aleksandrę Rybińską
(przy okazji: serdeczne dzięki dla @Bit-elsa za zamieszczenie tu linku do materiału z Panią Rybińską, nie znalem jej wcześniej)
a w której bierze udział również niemiecki wieprz o nazwisku Ulrlich Adrian. Jego główny zarzut do Polski polega na tym, że w TVP planuje się utworzenie "Narodowego Instytutu Kultury" (sic!) Z jego wypowiedzi wynika, że to co najmniej jakaś zbrodnia.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=CI-dr92HXXg

Dla czasowych: esencja od 19:35
Warto jednak obejrzeć całość (można włączyć napisy polskie) Program dosyć jasno pokazuje stosunek niemieckich lewaków do Polski.

Tutaj dochodzimy do sedna: Niemiec zarzuca Polakom nacjonalizm i uważa to za zbrodnię.
Mam pewien dylemat z tym związany. Ten facet (Adrian) albo jest po prostu nieukiem (co uważam za całkiem prawdopodobne, bo trudno sobie wyobrazić, że jakiś lewacki dziennikarzyna zechce sprawdzić co oznacza słowo "nacjonalizm" po polsku. Mierzy po prostu Polaków swoją miarą, albo... jest zwykłym squrwysynem, nazistą, co też niestety jest prawdopodobne. Być może uważa, że Niemcy mają prawo do narzucania swojej woli innym mniejszym narodom. Ten pogląd jest coraz bardziej widoczny w Niemczech. Jak go nazwiecie? Dla mnie to właśnie jest nazizm ten prawdziwy - hitlerowski. Dziś niemieccy neonaziści popierają lewactwo. Czy to nie symptomatyczne?

A teraz wykład na temat tego czym jest polski nacjonalizm i jak diametralnie różni się od tego, który urodził się po Rewolucji Francuskiej za Napoleona Bonapartego a później rozwinięty przez Bismarka i Hitlera. Na zachodzie Europy nacjonalizm jest etniczny (rasistowski), wypływa z darwinizmu, a ten polski wypływa z całkowicie odmiennej kultury: kultury jagiellońskiej i piastowskiej.
Mam dla Was wykład Pana Jana Marka Chodakiewicza, traktujący w całości o polskim nacjonalizmie i ruchu narodowym.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=k6fWM3TOAio
Esencja od 36:40

Ten wykład polecam wszystkim, którzy go nie widzieli. Wielu osobom, które do tej pory nie miały styczności z polskim nacjonalizmem i ruchem narodowym otworzą się oczy!!! Dla ludzi rozumiejących czym są procesy historyczne i jaki mają wpływ na naszą teraźniejszość to będzie prawdziwa uczta.

Ktoś kto przejrzy te dwa linki a wcześniej nie zetknął się z tym problemem, będzie w stanie prawidłowo (zgodnie z prawdą) ocenić ten "kłopot semantyczny" jak go określiła Pani Ola Rybińska a także ocenić poziom zakłamania lewackiego w stosunku do Polski.

Moja banicja trwa nadal. Na ten wpis udzieliłem sobie dyspensy ponieważ temat wydaje mi się bardzo ważny.
Prawda istnieje!
Problem w tym, że ja jej nie znam :(
Nie znam jej, choć przez całe życie staram się do niej dotrzeć.
Jeśli więc chcesz skorzystać np z moich prognoz prawdopodobnego ruchu ceny, to musisz to zrobić na własną odpowiedzialność.

Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 6 stycznia 2014
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: 4D3K » niedziela, 26 czerwca 2016, 23:43

zbiges pisze: Mam dla Was wykład Pana Jana Marka Chodakiewicza, traktujący w całości o polskim nacjonalizmie i ruchu narodowym.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=k6fWM3TOAio
Esencja od 36:40

Ten wykład polecam wszystkim, którzy go nie widzieli. Wielu osobom, które do tej pory nie miały styczności z polskim nacjonalizmem i ruchem narodowym otworzą się oczy!!! Dla ludzi rozumiejących czym są procesy historyczne i jaki mają wpływ na naszą teraźniejszość to będzie prawdziwa uczta.

Ktoś kto przejrzy te dwa linki a wcześniej nie zetknął się z tym problemem, będzie w stanie prawidłowo (zgodnie z prawdą) ocenić ten "kłopot semantyczny" jak go określiła Pani Ola Rybińska a także ocenić poziom zakłamania lewackiego w stosunku do Polski.

Moja banicja trwa nadal. Na ten wpis udzieliłem sobie dyspensy ponieważ temat wydaje mi się bardzo ważny.
dzięki za ilnki. Obejrzałem w całości.
Bardzo mnie zaciekawił podział na klika typów (około 53minuty) ludzi. Przytoczę tu tylko tzw. "nowy byt". Jaki stosunek masz do tych ludzi i ogólnie jaki jest pomysł na Nich, w sensie co z Nimi zrobić, zakładając, że nie będą się chcieli stać "prawdziwymi Polakami".

I jeszcze druga kwestia. Nie znam Pana Jana Marka Chodakiewicza, więc próbowałem coś wygooglać. Natrafiłem na artykuł:

https://zolnierzeprzekleci.wordpress.co ... mpetentny/

Nie chodzi mi o temat z tego linka, a o kompetencje Pana Chodakiewicza.

e/
tak sobie myślałem jeszcze nad tym i chyba główna różnica to nacjonalizm i patriotyzm. Widzisz są ludzie, którzy kochają Polskę i oddali by za Nią życie, ale nie podchodzą z pogardą do innych narodów, innych wartości. W linku, który podałeś, właśnie następuje sprytna zamiana definicji nacjonalizmu na patriotyzm, a to nie to samo. Niestety, ale nacjonalizm ostrzej patrzy na niektóre wartości. Łatwo, wyłuskać, że następuje segregacja ludzi, łatwo też odczytać negatywny stosunek autora do tych, z którymi się nie utożsamia jak nowy byt, post Polacy, czy także duma, że Jego dziecko śpiewa piosenkę z marszu. Także tutaj, na forum, między innymi Twoje wypowiedzi są nacechowane negatywnie do innych ludzi - może to zirytowanie Ich postawą, ale to typowe dla nacjonalizmu.
W przypadku konfliktu zbrojnego pójdę walczyć za Polskę, ale zdecydowanie bliżej mi do patriotyzmu niż nacjonalizmu.

e2/
w UK maja dosyc Polakow, zaczyna sie:
https://twitter.com/katebradbrook/statu ... 01/photo/1
https://twitter.com/thesundaytimes/stat ... wsrc%5Etfw

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: prezes » poniedziałek, 27 czerwca 2016, 10:23

To może być specjalna propaganda, bo z tego co mi wiadomo to Polacy w UK są najbardziej cenionymi fachowcami spośród innych narodowości i to nie tylko jako hydraulik czy złota rączka ale jako inżynier, lekarz, prawnik.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Dyskutant
Posty: 247
Rejestracja: 29 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0002 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: rezor91 » poniedziałek, 27 czerwca 2016, 12:05

Kłótnie w wątkach o polityce są masakryczne. Pierwszy problem z lewa i z prawa to brak zrozumienia drugiej strony. Zostając przy Brexit'cie: Każdy kij ma dwa końce i zarówno nie okaże się nagle, że Unia poleci na łeb na szyje, a Polska cofnie się przez to o 20 lat wstecz. Niestety ale czas ma to do siebie, że nie jesteśmy w stanie wyodrębnić 2 odrębnych lini czasowych, w których zarówno jesteśmy jak i nie jesteśmy w UE. Jesteśmy w stanie jedynie oszacować, w którym miejscy stałaby nasza gospodarka, a to zależałoby od innych decyzji politycznych więc to, że Unia nam coś dała nie znaczy, że będziemy mieć mniej po wyjściu z niej. To, że coś zabrała nie znaczy też, że jest do odzyskania.
IMO najgorszy możliwy scenariusz to oglądanie się teraz na Wielką Brytanie i jej ewentualny sukces po wyjściu z UE. To stworzy niepotrzebny precedens w europie czy naszym kraju. Decyzja czy wychodzimy czy nie powinna wyjść od nas i być przemyślana. Jestem zwolennikiem PolEnd (jak to żartobliwie określono :) ) i rozłamu EU ale w zamian widziałbym tu inną wspólnotę gospodarczą. Wspomniana wspólnota wartości wg mnie jest niebezpieczną utopią, a to co wyprawia ostatnimi czasy EU przyprawia mnie o zawrót głowy. Ja rozumiem całkowicie liberalne podejście do obecnej polityki ale jak wielu zostałem wychowany i myślę zawsze najpierw "o nas", a potem "o nich". Tym podejściem pilnuje swoje dzieci i nie wpierniczam się w cudze. Jeśli mój przyjaciel pobiłby się z kimś to najpierw stanąłbym w obronie kumpla, a potem zastanawiał się o co poszło. To samo dotyczy polityki: Najpierw moje miasto, społeczeństwo, kraj, a dopiero na końcu dobro innych Europejczyków i reszty świata.
Nie śpię bo pilnuje bitcoina

Wróć do „Rozważania ekonomiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości