Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Regulamin forum
1. Dział tylko do odczytu dla żółtodziobów
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: Wymazywanie » piątek, 24 czerwca 2016, 21:29

Obrazek
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6386
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: maxi82 » piątek, 24 czerwca 2016, 21:30

"Wiesz co oznacza obelisk na placu Św. Piotra w Rzymie ? - jest to pogański symbol penisa." ja rozumiem że weekend itd. No ale.... litościiii. Się za chwilę dowiemy, że twórczość niejakiego "Dana Browna" to najprawdziwsza prawda.
Ostatnio zmieniony piątek, 24 czerwca 2016, 21:37 przez maxi82, łącznie zmieniany 1 raz.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 6 stycznia 2014
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: 4D3K » piątek, 24 czerwca 2016, 21:37

maxi82 pisze:"Wiesz co oznacza obelisk na placu Św. Piotra w Rzymie ? - jest to pogański symbol penisa." ja rozumiem że weekend itd. No ale.... litościiii.
hehe dowaliłem, czy nie wierzysz, że obelisk jest pogańskim symbolem penisa ? :-D

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6386
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: maxi82 » piątek, 24 czerwca 2016, 21:41

Qrcze nie wiem, pasoowało by spytać autoora. No ale heeej ten ni żyje. Więc po prostu nie "wierzę".
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: domator » piątek, 24 czerwca 2016, 21:42

karek314 pisze: Pedofilia jest straszna no ale nic nie poradzimy.
Dlaczego nie poradzimy?
Co to za lewackie podejscie akceptujace innosc, odmiennosc?
Uwazam ze zgodnie z prawicowymi zasadami surowej kary za odmiennosc powinni byc kastrowani i to publicznie.
Gwarantuje ci ze ich ilosc spadla by praktycznie do zera.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 6 stycznia 2014
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: 4D3K » piątek, 24 czerwca 2016, 21:48

maxi82 pisze:Qrcze nie wiem, pasoowało by spytać autoora. No ale heeej ten ni żyje. Więc po prostu nie "wierzę".
poczytaj historie obeliska, kiedy zostal zrobiony i co w tamtych czasach oznaczal. Z reszta nie tylko tego.
karek314 pisze:@4D3K Co do księży to jest różnie, tak się składa że kiedyś byłem wierzący. Sporo księży to dobrzy ludzie, zależy też na kogo się trafi, wielu ma dobre intencje, inni nie. To też ludzie, ciężko oceniać całą wiarę po zachowaniu jakiś jednostek. Pedofilia jest straszna no ale nic nie poradzimy, taka już jest wiara Katolicka że księża nie mogą mieć żon i rodzin. Pastorzy mogą i tam nie ma takich problemów o ile się nie mylę.
widzisz problem w tym, ze w Piśmie Świętym nie ma nigdzie nakazu celibatu... Nie oceniam w żadnym razie wiary, oceniam instytucje kościoła. Skala problemu jest ogromna, a jest tuszowana. Czemu nie zniosą celibatu, czemu ukrywają problemy ?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6386
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: maxi82 » piątek, 24 czerwca 2016, 21:49

@domator "Uwazam ze zgodnie z prawicowymi zasadami surowej kary za odmiennosc powinni byc kastrowani i to publicznie.
Gwarantuje ci ze ich ilosc spadla by praktycznie do zera."

Za głupi jesteś nawet jako by za trola robić.
EDIT - celibat to tama dla przekazywania/dziedziczenia majątku.- ot qrwinizm.
Ostatnio zmieniony piątek, 24 czerwca 2016, 21:52 przez maxi82, łącznie zmieniany 1 raz.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: domator » piątek, 24 czerwca 2016, 21:55

karek314 pisze: Szczerze to sam się nad tym zastanawiałem dlaczego celibat nadal obowiązuje, moim zdaniem patrząc na historię chodziło właśnie o to że księża mieli swoje majątki które w przypadku braku żony/rodziny dziedziczył kościół - i tylko o to chodziło. Jak to dziś jest, to nie wiem.
Dokladnie tak bylo i jest nadal. Banksterzy przy klerze to niewinne baranki. Kasa rzadzi kosciolem rzymskokatolickim a babcie finansuja Rydzyka. Niestety nie tylko babcie - ale tu wracamy do dyskusji o wartosciach Unii.
Dla mnie na przyklad jedna z takich wartosci jest laickosc panstwa. Calkowity i 100% rozdzial kosciola od Panstwa. Zagwarantowany w konstytucji i lamany w PL na codzien.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6386
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: maxi82 » piątek, 24 czerwca 2016, 22:02

" Banksterzy przy klerze to niewinne baranki." - hehehe i dla tego papieża trzeba "tłumaczyć" w języku przyswajalnym przez wiernych. Stolica apostolska jest w ciemnej d. widocznie wyprzedali ziemie i załadowali się w obligacje państwowe - będą tańczyć w rytm oprocentowania :(
Ostatnio zmieniony sobota, 25 czerwca 2016, 08:26 przez maxi82, łącznie zmieniany 2 razy.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: Chancellor » piątek, 24 czerwca 2016, 22:04

maxi82 pisze:@domator "Mysle ze 60% jest znacznie blizsze prawdy.". Po czym wnosisz?
No przecież był i widział :mrgreen:.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: prezes » piątek, 24 czerwca 2016, 22:28

A pro po wpływu Brexitu na bitcoina to naszła mnie taka myśl, że nawet jakby nie było żadnego bezpośredniego wpływu, a jednak by były osoby, które w to wierzą i które by zrobiły pod to zakupy to by oznaczało, że jednak wpływ jest bo zwiększył się popyt. Czyli jakby na to nie patrzeć to wpływ jest tylko ciężko oszacować jak duży. Podobnie jest też z halvingiem, wpływ jest bo część osób gra pod to, pytanie tylko jak duży jest to wpływ.

Teraz nastąpiła mała kumulacja tych co grają pod halving i Brexit ;-) Jak za chwilę dojdą jeszcze Ci co grają pod zwiększenie bloku to będzie ciekawie.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: domator » piątek, 24 czerwca 2016, 22:30

Obrazek
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0003 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i świat finansów

Postautor: zomos2 » piątek, 24 czerwca 2016, 22:43

4D3K pisze:
zbiges pisze: No popatrz Pan, jakie tu odkrywasz przed nami tajniki swojego umysłu. Tylko że:

1. To akurat lewactwo wybiela ciapatego, który z okrzykiem "allah akbar" wystrzelał niedawno ponad 50 osób.
2. To lewactwo buduje meczety w Europie czyli miejsca spotkań dla pedofilów i ludzi uważających kobiety za towar.
3. To lewactwo zaprosiło i wpuściło do europy hordy niepiśmiennych gwałcicieli.
4. To lewactwo tworzy prawo do małżeństw homoseksualnych chociaż wiadomo że żadnego chleba z tego nie będzie.
5. To lewactwo wprowadza do przedszkoli indoktrynację dzieci nakierowaną na wmówienie im, że mogą sobie wybrać płeć.
Wystarczy, czy mam więcej lewackich zdobyczy wymienić?

Nadal Cię nie rozumiem a bardzo chciałbym. Ty chyba (mam nadzieję) nie wiesz czym jest lewactwo?
Napisałeś o "dziewczynkach" więc nadal jednak odróżniasz płeć.

Poczytać Panowie, trochę poczytać, a potem dopiero pisać. :(

ho, ho, ho, ale pojechałeś :-)
- czy to nie "biały" postanowił rozbić samolot z blisko 150 osobami ?
- a co napiszesz o krucjatach ?
- czy akceptujesz homoseksualizm, czy jest to dla Ciebie choroba, która należy leczyć ?
- czy jeśli będziesz miał homoseksualne dziecko to będziesz je kochał i będziesz chciał jego szczęścia ?
- czy zdajesz sobie sprawę, że statystycznie 6% księży ma poważne zaburzenia seksualne (pedofilia) ?
Ty tak poważnie czy logiczne myślenie shutdown ?
Biały? Czyli biały nie może wyznawać allahów ?
Krucjat było kilka i są potępione. Dlaczego duchowni islamscy nie potępiają dżihadystów i mordowania niewiernych? Dżihady trwają pełną parą i są ku nim ciągle nawoływania. Nie uczą się czy jak ?
Homoseksualizm ? A co to ma do rzeczy? Niech sobie będzie. Ale obnoszenie się i wciskanie ideologii na siłę to propaganda. Dlaczego żaden lewacki rząd nie propaguje prawidłowej rodziny która się rozmnaża i powoduje wzrost populacji ? Tylko WSPIERa coś cos nie przynosi żadnych korzyści w długim terminie ? Tolerancja to nie jest akceptacja. Tolerancja to nie jest żądanie od każdego by taki się stał.
Sprawą rodzica jest to co robi z własnym dzieckiem i jak je traktuje. Nie warto byś się wpierdalał w czyjeś życie i czyjeś decyzje ale lewactwo ma to do siebie że lubi wpieprzać nos w nie swoje sprawy. Czemu właśnie UK pięknie zaprotestowało.
Czy wiesz że każdy w swoim życiu ma zaburzenia emocjonalne i seksualne a większość nie umie sobie z nimi radzić ?

To ostatnie pasuje do lewaków jako tych którzy radzą sobie zwalając wszystko na innych. Lewactwo to brak logiki i poznania. To jest ideologia życzeniowa. Jakby mogli to by prawo grawitacji chcieli zmienić a nie je pokonać. Stąd lewacki program kosmiczny by polegał na ustawie o zniesieniu grawitacji, rzuceniu kamieniem i wzięciu z podatków 5 mld USD i ogłoszeniu że w programie są postępy bo ustanowiono nowe prawo. Większość zaś ludzi zaczęło by budować sprzęt wykorzystujący to co dał im świat a nie od zmieniania podstawowych praw fizyki i natury. Taka jest lewacka ideologia. Próbować zmieniać niezmienialne zasady fizyki i natury bo stawiają człowieka(de facto lewaka) w centrum wszystkiego i uważają że człowiek jest w stanie durnym kwitkiem pokonać np. grawitację. Nie to tak nie działa. Tutaj jesteś gościem i to ludzie muszą się dostosować i jak już to wykorzystać co im zostało dane.

Ode mnie. Czy nie uważasz że dziwnym jest wyciąganie przez lewactwo na starcie argumentów związanych z seksualnością ? Czy wy lewacy macie jakiś z tym problem? Zazdrościcie? Urojenia? Przywidzenia? Freud mógłby się chyba dużo na was nauczyć...

Za dużo daliście się poznać lewacy. Było nie ideologizować i nie siać propagandy to lata 90te i 2000ne by jeszcze potrwały. Ale dziwnym trafem lewactwo zideologizował i zaczeło siać trującą propagandę...

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6386
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: maxi82 » piątek, 24 czerwca 2016, 23:01

"Londyńczycy chcą niepodległości, by zostać w UE" - http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... aid=117407

Poczucia humoru im odmówić nie można :)
Ostatnio zmieniony sobota, 25 czerwca 2016, 07:37 przez maxi82, łącznie zmieniany 2 razy.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Posty: 1360
Rejestracja: 5 lutego 2013
Reputacja: 646
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: zbiges » piątek, 24 czerwca 2016, 23:08

Ciekawy tekst znalazłem, o pomysłach Niemców na zażegnanie kryzysu w UE więc wrzucam:
http://wpolityce.pl/swiat/298135-niemie ... h?strona=1
Prawda istnieje!
Problem w tym, że ja jej nie znam :(
Nie znam jej, choć przez całe życie staram się do niej dotrzeć.
Jeśli więc chcesz skorzystać np z moich prognoz prawdopodobnego ruchu ceny, to musisz to zrobić na własną odpowiedzialność.

Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 6 stycznia 2014
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: 4D3K » piątek, 24 czerwca 2016, 23:21

@zomos2
a więc Ty jednak na serio. Po tonie Twojej wypowiedzi powinienem odpuścić, ale poczekam jeszcze jak może wyłączysz tryb obrażania (jeśli potrafisz)

- jakoś u Lubitza nie znaleźli związków z islamizacją.
- krucjaty były potępione, ale dopiero przez Lutera...
- przyjedź pod meczet we Wrocławiu i zobacz co mają napisane (duży napis widoczny z daleka) - to a propo duchownych islamskich i potępiania dźihadystów
- co nazywasz obnoszeniem się w homoseksualizmie ?
- czy obecnie nie widzisz w Polsce wciskania ideologii kosciola ?
- dlaczego jak dziecko nie pojdzie na religie w szkole to jest wytykane, ze nie chodzi ?
- jesli podajesz dane dotyczace zaburzen seksualnych ludzi zyjacych w zwiazkach to podaj prosze jakies szacunki. I fajnie jakby to byly zaburzenia, ktore rujna i niszcza komus zycie...
- nie wiem co Ty reprezentujesz, ale obrzucanie innych, brak argumentow to slaba dyskusja.
- jak mozesz to podawaj fakty, a nie lewackie programy kosmiczne
- co do seksualnosci to przeciez Ty zaczales piszac o homeseksualistach.

e/
widze jak czasy sie zmieniaja. Pamietam jak to zwolennicy PO wyzywali od PiSiorow itp., a teraz prosze: POjeby, lewacy i zakodowani. Szkoda, ze spoleczenstwo jest tak spolaryzowane.
e2/
kiedys czytajac niezalezna.pl probowalem wlaczyc sie do dyskusji, ale szybko odkrylem, ze to niemozliwe :-) Solidne argumenty na koncu zostaly zkwitowane "Ty pewnie od swetru jestes". Brakuje w kraju posredniego stanu.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 295
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 139
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: marrw » sobota, 25 czerwca 2016, 01:38

4D3K pisze: kiedys czytajac niezalezna.pl probowalem wlaczyc sie do dyskusji, ale szybko odkrylem, ze to niemozliwe :-) Solidne argumenty na koncu zostaly zkwitowane "Ty pewnie od swetru jestes". Brakuje w kraju posredniego stanu.
Niezależna? Toż to najgorsze ścierwo jakie może istnieć, ich propaganda przekracza wszelkie normy. O ile media nielubiane przez socjalistyczną prawicę (PiS) typu wyborcza tvn itd są faktycznie nieco bardziej przychylne PO/Nowoczesnej i ciężko je nazwać obiektywnymi w 100%, o tyle te całe 'niezależne media' to propaganda na jedno kopyto, ciężko to w ogóle porównać do dziennikarstwa, to jest raczej taki biuletyn propagandowy wydawany na zamówienie jedynej słusznej obecnie partii.

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: zomos2 » sobota, 25 czerwca 2016, 08:02

@4D3K
Przykro mi jakoś nie byłem wytykany w szkole jak nie chodziłem na religię. Powiem więcej z kolegami ciekawsze rzeczy się robiło niż słuchanie zapyziałego buca.
Po drugie ideologia kościoła w PRLu jest niestety ale to durny naród wybrał. Z demokracją będziesz dyskutował? Ja bym nie dyskutował tylko zmienił system na np. technokratyczny.
Krucjaty są potępione tu i teraz. 600 lat nie był potępiony i bardzo źle. Wszyscy popełniają błędy. Inna sprawa że Krucjaty to była forma obrony - patrz krucjaty na półwyspie iberyjskim. Tylko jest jedna różnica między chrześcijaństwem zachodnim a islamistami - islamiści się NIE UCZĄ. Dżihad potępiony? Gdzie we Wrocławiu ? Oficjalnie przez Sunnitów ? Aha ok :).
Obnoszenie się to wciskanie wszędzie na siłę swojej ideologi w imię tolerancji. Nie można nikogo i niczego skrytykować i nikomu odmówić jeśli powie że jest gejem. Tylko co mnie to obchodzi jeśli on jest gejem a jego pomysł jest po prostu głupi? Ale trzeba słuchać i wdrożyć bo to gej.
Ja zacząłem pisać o homoseksualistach i zaburzeniach seksualnych ?
czy akceptujesz homoseksualizm, czy jest to dla Ciebie choroba, która należy leczyć
A to kto napisał czarodziej ? A może zaczarowany ołówek ? Niech zgadnę! Bitmar Ci to specjalnie włożył w usta modyfikując posta!!! Skandal!
Brak argumentów ? Poczytaj wyżej. Program kosmiczny to jest zobrazowanie ideologi lewackiej. Durnym przepisem zmieniać rzeczywistość której nie można zmienić przepisem bo należy ją poznać a nie zmieniać. Włącz wyobraźnię. Wielokrotnie przecież się już mówi o darmowych pieniądzach od państwa no nie i te padają ze strony wszelkich lewackich stron od feminazistek po ideologów LGBT po komunistów pokroju Zandberga. Po co myśleć. Państwo przecież wydrukuje i pieniądz nie straci wartości. "Tym razem będzie inaczej" niż np. w Rzymie. Ekonomia nie jest nauką zależną od człowieka jak Ci się wydaje. To jest nauka o zasobach a te są ograniczone. Zawsze. Ziemi nie powiększysz przepisem ani nie zwiększysz zasobów ropy naftowej przepisem. Wszelkie programy socjalistyczne są szkodliwe. WSZELKIE. Rozdawnictwo pieniędzy demoralizuje.

W kraju nie brakuje pośredniego stanu. Brakuje tutaj obywatelskich rządów bo PiS nie jest propolskim rządem tak samo jak POPSL nie było. Nigdy interesem tych rządów nie było sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem zwanym Rzeczypospolita Polska. Inna sprawa że NIGDY w Polsce nie było dobrze jak Polską rządzili "polacy". Nigdy kropka. Wielkie sukcesy były za dynastii Litewskich, Szwedzkich a potem z pomocą pewnego Litwina co mówił że jest Polakiem.

4D3K Jesteś po prostu po drugiej stronie. Po złej stronie a stron nie jest DWIE.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 317
Rejestracja: 22 maja 2014
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: bitmon » sobota, 25 czerwca 2016, 09:26

Polecam obejrzeć komentarz Gadowskiego na temat Brexitu.


Oraz Jacek Bartosiak - Czy grozi nam zagrożenie z zachodu




Niemieccy politycy przedstawili szokujący plan nowej Europy: rząd europejski, przyjmowanie uchodźców i koniec państw narodowych
Źródło http://wpolityce.pl/swiat/298135-niemie ... narodowych
Dyskusja
http://www.wykop.pl/link/3238981/lek-na ... arodowych/


Ciekaw jestem jak mocno rozsypie się plan Lewicy Niemieckiej. Czy czasem kłopoty przyspieszą bankructwo - Deutsche Bank (pisał między innymi o stanie banku independenttrader.pl).

Także nie zapominajmy, że nie długo wielkie imprezy (szczyt NATO i Dni młodzieży) a terroryści nie śpią.

To wszystko daje mocne "ZA" dla Europejczyka, aby trzymać coś w BTC, ponieważ w Europie robi się niezły burdel.

I jeszcze jeden materiał, który warto obejrzeć według mnie
Polska dziennikarka miażdży w niemieckiej telewizji: Niemcy mają neurozę, albo pani Merkel ma neurozę [wideo]


i artykuł dot. tego filmiku
http://www.dzienniknarodowy.pl/1185/pol ... -telewizj/
bitmon.pl - Portal o miningu i najciekawszymi informacji o bitcoin | Pomogłem Obrazek

Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 6 stycznia 2014
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: 4D3K » sobota, 25 czerwca 2016, 09:56

marrw pisze:Niezależna? Toż to najgorsze ścierwo jakie może istnieć, ich propaganda przekracza wszelkie normy. O ile media nielubiane przez socjalistyczną prawicę (PiS) typu wyborcza tvn itd są faktycznie nieco bardziej przychylne PO/Nowoczesnej i ciężko je nazwać obiektywnymi w 100%, o tyle te całe 'niezależne media' to propaganda na jedno kopyto, ciężko to w ogóle porównać do dziennikarstwa, to jest raczej taki biuletyn propagandowy wydawany na zamówienie jedynej słusznej obecnie partii.
hehe, czytam wszystko, chcę mieć pełny kąt widzenia. Nie ma mediów obiektywnych.
zomos2 pisze:@4D3K
Przykro mi jakoś nie byłem wytykany w szkole jak nie chodziłem na religię. Powiem więcej z kolegami ciekawsze rzeczy się robiło niż słuchanie zapyziałego buca.
Po drugie ideologia kościoła w PRLu jest niestety ale to durny naród wybrał. Z demokracją będziesz dyskutował? Ja bym nie dyskutował tylko zmienił system na np. technokratyczny.
no widzisz, a obecnie w szkole moich dzieci, byłem świadkiem wytykania.
System technokratyczny to ideologia - chętnie bym zobaczył jak działa, ale chyba nie ma przykładów.
zomos2 pisze: Krucjaty są potępione tu i teraz. 600 lat nie był potępiony i bardzo źle. Wszyscy popełniają błędy. Inna sprawa że Krucjaty to była forma obrony - patrz krucjaty na półwyspie iberyjskim. Tylko jest jedna różnica między chrześcijaństwem zachodnim a islamistami - islamiści się NIE UCZĄ. Dżihad potępiony? Gdzie we Wrocławiu ? Oficjalnie przez Sunnitów ? Aha ok :).
żebyś mnie zrozumiał - nie popieram żadnych ekstremistów. Krucjaty będą się odbijać czkawką bardzo długo, bo nie da się powiedzieć, że nic się nie stało. Pisanie, że krucjaty byly forma obrony to mocne wybielanie kosciola. Tak na szybko:
- eksterminacja Prusów i Jaćwingów
- krwawe wesele paryskie, czyli rzeź 3 tys. hugenotów
- Święta Inkwizycja - szacunki od dziesiątek tysięcy do miliona
- katolicko-protestancka wojna trzydziestoletnia - dziesiątki milionów ofiar
No i jeszcze dochodzi krucjata aragońska, która była przeciwko katolikom !, a chodziło o wpływy...

Pytanie ile setek lat musi teraz upłynąć, aby ktoś potępił i nie tolerował pedofilii w kościele, gdzie skala problemu to miliony dzieci, które mają spieprzone życie.
zomos2 pisze: Obnoszenie się to wciskanie wszędzie na siłę swojej ideologi w imię tolerancji. Nie można nikogo i niczego skrytykować i nikomu odmówić jeśli powie że jest gejem. Tylko co mnie to obchodzi jeśli on jest gejem a jego pomysł jest po prostu głupi? Ale trzeba słuchać i wdrożyć bo to gej.
kto i gdzie Ci zabrania krytykowania ? jakie pomysły są głupie ? Małżeństwo ? - mi to nie przeszkadza, czy coś to zmienia ? Adopcja przez pary homoseksualne ? - tu się nie zgadzam i jestem zdecydowanym przeciwnikiem.
zomos2 pisze: Ja zacząłem pisać o homoseksualistach i zaburzeniach seksualnych ?
czy akceptujesz homoseksualizm, czy jest to dla Ciebie choroba, która należy leczyć
A to kto napisał czarodziej ? A może zaczarowany ołówek ? Niech zgadnę! Bitmar Ci to specjalnie włożył w usta modyfikując posta!!! Skandal!
a tu zwracam honor - dopiero teraz zauważyłem, że na mojego posta odpisałeś Ty, a nie osoba którą cytowałem.
zomos2 pisze: Wielokrotnie przecież się już mówi o darmowych pieniądzach od państwa no nie i te padają ze strony wszelkich lewackich stron od feminazistek po ideologów LGBT po komunistów pokroju Zandberga. Po co myśleć. Państwo przecież wydrukuje i pieniądz nie straci wartości. "Tym razem będzie inaczej" niż np. w Rzymie. Ekonomia nie jest nauką zależną od człowieka jak Ci się wydaje. To jest nauka o zasobach a te są ograniczone. Zawsze. Ziemi nie powiększysz przepisem ani nie zwiększysz zasobów ropy naftowej przepisem. Wszelkie programy socjalistyczne są szkodliwe. WSZELKIE. Rozdawnictwo pieniędzy demoralizuje.
no widzisz i tu mamy problem, bo jestem zdecydowanym przeciwnikiem rozdawnictwa.
zomos2 pisze: 4D3K Jesteś po prostu po drugiej stronie. Po złej stronie a stron nie jest DWIE.
to, że mam inne poglądy nie znaczy, że jestem po złej stronie.

Wróć do „Rozważania ekonomiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 5 gości