Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Regulamin forum
1. Dział tylko do odczytu dla żółtodziobów
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: prezes » poniedziałek, 27 czerwca 2016, 13:18

Najlepiej iść własną drogą, podpatrywać u innych co przynosi korzyści i to wykorzystywać u siebie, a to co przynosi straty nie bezmyślnie kopiować tylko tego unikać. Jeżeli coś się na zachodzie nie sprawdziło to nie ma co tego wdrażać u nas na siłę licząc że tym razem będzie inaczej.

Problem niestety jest taki, z czego sobie przed chwilą zdałem sprawę, że najbardziej napiętnowani są Ci którzy nie są spolaryzowani tylko idą własną ścieżką. Atakowani są wtedy i z prawa i z lewa, taki paradoks. Jeżeli ktoś napisze coś skrajnego to statystycznie rzecz biorąc ma szansę na 50 % poparcie lub 50 % krytykę, a jak napisze coś swojego co jest wyważone i po środku to ma szansę na 90 % krytykę i 10 % poparcie bo ani się to nie spodoba jednym spolaryzowanym ani drugim.

Ludzie od małego są wychowywani na spolaryzowanych, niemyślących samodzielnie niewolników, dlatego taki mamy stan rzeczy jaki mamy.

Odnośnie super państwa Niemiec i Francji to ja nie widzę problemu, niech sobie tworzą Ci co chcą tylko może najpierw niech poczytają trochę historii, bo skończy się to tak jak zwykle, poza tym Francja nie radzi sobie sama we własnym kraju podobnie Niemcy, którzy zaprosili uchodźców i teraz nie wiedzą co z tym zrobić. Nastąpiła tu zasada raz popełnionego błędu, który się niestety nawarstwia, bo żeby zatuszować pierwotny błąd musisz popełnić kolejny i kolejny a każdy następny jest gorszy. Najprościej i najlepiej byłoby powiedzieć po pierwszym, sorry pomyliłem się ale niestety mało kto tak potrafi.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Gaduła
Posty: 384
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: cyklop » poniedziałek, 27 czerwca 2016, 15:14

prezes pisze:
To może być specjalna propaganda, bo z tego co mi wiadomo to Polacy w UK są najbardziej cenionymi fachowcami spośród innych narodowości i to nie tylko jako hydraulik czy złota rączka ale jako inżynier, lekarz, prawnik.
Sa najbardziej cenieni przez pracodawcow. A przez pracobiorcow (czyli wiekszosc) znienawidzeni. Nie oszukujmy sie, polityka polityka, ale to Polacy pracujacy za frajer po 14 godz / dobe maja duzy (a moze nawet glowny) wklad w Brexit.
Z pracy czasem wysylano nas za granice na jakies delegacje. Miejscowi pracownicy reagowali panika, ze pojda na bezrobocie. Nie raz slyszalem to i owo (w de udawalem, ze nie znam niemieckiego). Oni byli gotowi nas pozabijac.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 27 czerwca 2016, 16:18 przez cyklop, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: prezes » poniedziałek, 27 czerwca 2016, 15:47

@cyklop
Boją się nas. Zresztą nie tylko zwykli ludzie się boją ale także rządy innych krajów, stąd zresztą ostatnie polityczne ataki na nasz kraj. Im to by najlepiej pasowało jakby u nas była dyktatura i zamordyzm a na czele stał ich słup.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Dyskutant
Posty: 247
Rejestracja: 29 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: rezor91 » poniedziałek, 27 czerwca 2016, 16:07

prezes pisze: Problem niestety jest taki, z czego sobie przed chwilą zdałem sprawę, że najbardziej napiętnowani są Ci którzy nie są spolaryzowani tylko idą własną ścieżką.
przykład z życia:
Kiedyś nie mając jeszcze dzieci i dość liberalnie podchodząc do życia (każdy ma prawo do zmiany poglądów :P) zaczytywałem się na przeróżnych portalach i cieszyłem jak to ludzie zaczynają być tolerancyjni i otwarci. Nagle zacząłem odczuwać dyskomfort i zauważyłem, że jestem pewnymi rzeczami karmiony na siłę. Dzieląc się swoimi odczuciami ze znajomymi zacząłem być postrzegany jako neo-nazista i homofob.
Z drugiej strony kiedy u władzy było PO, a w głowie się człowiekowi przewracało od tej liberalnej propagandy i pasywności naszej władzy, czytałem nasze narodowe strony, a nawet śledziłem spojrzenie polityczne ONRu i Ruchu Narodowego. Teraz przy obecnej władzy część problemów zniknęła, można odetchnąć z ulgą (pomijając roszady gospodarcze...) i nagle widzę, że druga strona zaczyna się bawić w propagandę i naginanie prawdy na prawą stronę, a ja zaczynam być powoli postrzegany jak lewak...
Nie śpię bo pilnuje bitcoina

Gaduła
Posty: 384
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: cyklop » poniedziałek, 27 czerwca 2016, 16:21

prezes pisze:@cyklop
Boją się nas. Zresztą nie tylko zwykli ludzie się boją ale także rządy innych krajów, stąd zresztą ostatnie polityczne ataki na nasz kraj. Im to by najlepiej pasowało jakby u nas była dyktatura i zamordyzm a na czele stał ich słup.
Zgadzam sie, ale IMO, to spoleczenstwo tak urobily roznej masci postepowe ideologie i przyczyna calego kryzysu europejskiego na tym polega.
W zachodniej Europie wyroslo cale niepelnosprawne pokolenie. Taki Niemiec (majacy ponad 50 lat i slabe wyksztalcenie, czesto bezdzietny) nie jest w stanie konkurowac z zadnym pracownikiem na swiecie (poza Arabami genetycznie niezdolnymi do pracy).
Rewolucja kulturalna lansowana przez media zniszczyla to pokolenie. Ci ludzie nic nie musieli. Rodzina, dzieci? Przeciez to meczarnia. Lepiej kupic psa. Zreszta kobieta musi sie realizowac w zyciu. Praca? Stres szkodzi zdrowiu. Konkretna edukacja? W zycie trzeba robic, to co sie lubi. Obrona granic wlasnego kraju? Przeciez nie ma granic. Nie ma plci. Nie ma kobiety i mezczyzny. Nie ma wiary. Tysiac lat tradycji? Nie ma tradycji. Sa wartosci 'europejskie'. Itp. itd.
Dlatego oni wola u siebie Arabow, a nie Polakow, a Brexit to wcale nie prostest przeciw nonsensom unijnym.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 27 czerwca 2016, 16:43

Słyszeliście o tych genialnych planach brukselskich nazistów? 8-)
Jeden rząd, jedno państwo, wszystko centralnie sterowane itd.
Czysty Orwell, Huxley i czysty komunizm.

http://trybun.org.pl/2016/06/27/superpa ... opejskiej/

Oj te EU się chyba rozleci bardzo szybko. Taki absurd nie przejdzie.

Obawiam się, ze to może być takie false flag, tzn. wiedzą, że Titanic tonie i sami celowo dolewają wody do kabin.

Obawiam się też - i to nie żarty - że Niemcy mogą wywołać konflikt zbrojny w Europie. Kolejną wojnę. Są w tym dobrzy.
Nawet jak nie mają armii to może sobie zbudują coś z "uchodźców".
Oj gorąco w Europie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 6 stycznia 2014
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: 4D3K » poniedziałek, 27 czerwca 2016, 17:06

najbardziej to zaskoczył mnie Kaczyński, który teraz będzie lansował powrót GB do EU ?!

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6386
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: maxi82 » poniedziałek, 27 czerwca 2016, 18:41

Jak by ktoś był ciekawy to dziś o 19:
Premiera książki Piotra Semki „Recydywa? Lewy czerwcowy 24 lata później” Gośćmi Editions Spotkania będą: Jarosław Kaczyński, Antoni Macierewicz, Jan Parys, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas oraz autor książki.


Może się "naczelnik" odniesie do bieżących wydarzeń
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Posty: 1360
Rejestracja: 5 lutego 2013
Reputacja: 646
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: zbiges » środa, 29 czerwca 2016, 23:30

Dlaczego GB wychodzi z UE (tak na wszelki wypadek gdyby ktoś nie wiedział)
Bardzo ciekawy film brytyjskich sceptyków pozostania GB w unii. Polskie napisy
https://www.youtube.com/watch?v=lX4vZ-Y-K3U
Dużo prawdy na temat: Czym jest Unia Europejska.
Prawda istnieje!
Problem w tym, że ja jej nie znam :(
Nie znam jej, choć przez całe życie staram się do niej dotrzeć.
Jeśli więc chcesz skorzystać np z moich prognoz prawdopodobnego ruchu ceny, to musisz to zrobić na własną odpowiedzialność.

Gaduła
Posty: 360
Rejestracja: 27 lipca 2013
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Wpływ Brexitu na bitcoina i nie tylko

Postautor: asocjal » niedziela, 3 lipca 2016, 23:37

IMO kurs Bitcoina nie ma nic wspólnego z Brexitem. A Brexitu pewnie i tak nie będzie. GB dogada się z UE w sprawie nowych (korzystniejszych dla GB) warunków, a że nowe warunki to i referendum trzeba powtórzyć. Okaże się że jak na nowych warunkach, to GB jednak zostaje i temat zostanie zamknięty.

Wróć do „Rozważania ekonomiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości