Dyskusja na temat kursu BTC

Regulamin forum
1. Dział tylko do odczytu dla żółtodziobów
Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zomos2 » środa, 3 sierpnia 2016, 01:29

@Wymazywanie, Słuchaj hota nie ma colda nie ma ale klucze trzymali publicznie na serwerach no nie ? Bez sensu k!@#$%... WG mnie to co oni zrobili i zaprojektowali to totalny debilizm...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: FlyingAtom » środa, 3 sierpnia 2016, 01:35

Wymazywanie
Grałem tylko dlatego że cena bardzo spadła i była około 20$ niższa u nas , więc 20$ miałem jeszcze dodatkowo bezpieczeństwa , preferuję "pewny biznes" ; )

All
Jeśli będą chcieli to cofać to pozbywam się btc i chyba na dash się przerzucę.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » środa, 3 sierpnia 2016, 01:37

@zomos2, Utopijna przyszłość bezpiecznego tradingu na BTC to byłoby wg mnie trzymanie bitków na wallecie u siebie i granie z poziomu walleta na jakiejś zdecentralizowanej platformie, która ani 1 btc by nie posiadała, wszystko na walletach ludzi w domu na prywatnych komputerach. Trochę fantastyka i problem jak zdefiniować fiaty i ich przepływ w takim systemie, ale tak to widzę (może jakieś tokeno-coiny o sztywnym kursie wymienialne za fiaty w odpowiednich serwisach?).
Giełda z najlepszymi zabezpieczeniami prędzej czy później będzie narażona na kradzież jak nie przez mądrzejszych od siebie bonzo hakerów, to przez insiderów.

Tak za 20-30 lat będą się śmiali z naszych obecnych giełd BTC jak my możemy się teraz śmiać z czarno białego telewizora ważącego z 50kg. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zomos2 » środa, 3 sierpnia 2016, 01:46

@Wymazywanie, Nie no ja się takich telewizorów nie śmieje :D Fajne są :) Fakt że BTC i tym podobne przeżywają kryzys wieku dziecięcego.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 443
Rejestracja: 12 lipca 2013
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: alex69 » środa, 3 sierpnia 2016, 05:42

bidy zeszły - koniec promocji
jak tu piknie ...

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zomos2 » środa, 3 sierpnia 2016, 07:22

@alex69, Spoko nie martw się szykuje się kolejna wymiana z wolna :)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 443
Rejestracja: 12 lipca 2013
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: alex69 » środa, 3 sierpnia 2016, 08:00

linia oporu nie została przebita wiec tak miało być, a bitfinex ... no coz krew sie leje - kupuj

Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 6 stycznia 2014
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: 4D3K » środa, 3 sierpnia 2016, 08:13

jest idealnie, w końcu jakieś zakupy zrobiłem :-) plan dalej realizowany

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=259700#p259700

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: GetBitCoin_pl » środa, 3 sierpnia 2016, 09:08

Brawo, może też bym kupił a może sprzedał gdybym nie siedział na bitfinexie, chyba sobie odpuszczę bitcoina jeżeli drugi raz stracę tyle kasy przez bezmyślną giełdę...

Orator
Posty: 949
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 243
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lechu » środa, 3 sierpnia 2016, 09:46

Mi tez w nocy powchodziły głębokie pozycje zakupowe, z jednej strony radość ale z drugiej po wczorajszych historiach mam mieszane odczucia. Załadowany w 3/4 ale sam nie wiem co dalej będzie. Czy przypadkiem nie jest tak, że te kradzieże z wielkich giełd to nie jest robota establishmentu bankowego, roboty na ich zlecenie. Nawet najtwardsi zawodnicy po kolejnej stracie na dużej giełdzie sami wystąpią o regulacje na tym rynku bo ile można tracić mimo skutecznego tradingu. Ja uchowaj Panie nie korzystałem z finexa. Może to i dobrze bo zaliczyłbym już chyba wszystkie okradzione giełdy...

A tak od strony at to spełnił się scenariusz, który olałem, dosłownie jako pierwszą koncepcję. Zwykła, chamska trójfazowa korekta elliota w widoku 1d. Szukamy cudów, krzywych, znaków na niebie a tu proste wydymanie w stylu klasycznym.

Teraz pytanie czy będą to pogłębiać. Miejsce niby jest i w piku przecięli długoterminową wzrostową linię wsparcia o około 300 CNY... Ciekawe na ile starczy pary w tym odbiciu, wiadomo po takim zjeździe solidne odbicie musi być, zresztą poprzednie tego typu akcje potwierdzają to bez wyjątku.

Edit, dorzucam jeszcze dwa obrazki.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony środa, 3 sierpnia 2016, 10:19 przez Lechu, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 3059
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: konkor » środa, 3 sierpnia 2016, 10:03

Ech, miałem rację z tym Finexem. Całkiem niedawno wskazywałem go jako "następnego", ale skala kradzieży jest zaskakująca. False flag? Wiele osób pisze, że "leci zgodnie z planem" . Z moim też, tylko docelowe kierunki różne :)

Dyskutant
Posty: 223
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: markla » środa, 3 sierpnia 2016, 10:50

Cała ta akcja toż to piękna podstawa pod nową bańkę, coś jak zamknięcie pierwszego silkroada. Tego właśnie było potrzeba przed banieczką. Cieszy mnie ta akcja, w końcu będzie można coś porządnie zarobić.
We're still early adopters

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: GetBitCoin_pl » środa, 3 sierpnia 2016, 11:04

@markla, czy ty sobie zdajesz sprawę co piszesz? siedzisz na forum BTC gdzie część ludzi grała na bitfinexie a ciebie cieszy ta sytuacja? Pomyśl następnym razem zanim coś napiszesz...

Dyskutant
Posty: 223
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: markla » środa, 3 sierpnia 2016, 11:25

Sorki, troche źle się wyraziłem, cieszy mnie to co widzę na wykresach bo to wlasnie bylo potrzebne, żal natomiast graczy bitfinexowych. Całe szczęście omijałem szerokim łukiem tę giełdę od samego początku. Sama wiadomość o tym że tak duża giełda nie używa COLD walleta powinno juz dawno dać ludziom do zrozumienia co by ją omijać
We're still early adopters

Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 6 stycznia 2014
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: 4D3K » środa, 3 sierpnia 2016, 11:51

spokojnie wrocimy jeszcze do poziomow 6xx, ale pozniej dalej obstawiam zwale do poziomow 3xx. Troche to potrwa, zdecydowanie dluzej niz wczesniej zakladalem...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: FlyingAtom » środa, 3 sierpnia 2016, 12:05

4D3K pisze: spokojnie wrocimy jeszcze do poziomow 6xx, ale pozniej dalej obstawiam zwale do poziomow 3xx. Troche to potrwa, zdecydowanie dluzej niz wczesniej zakladalem...
Nie będzie takich poziomów nawet jak bifinex by ogłosił niewypłacalność. przy 500$ jest bardzo duży popyt a 450$ uważam za dolną granicę, teraz system wraca do normy kulminacyjną falę emocji ma już za sobą.

zakupiłem btc średnio po 2080 (540$) , inwestycja po miesiącu powinna dać zarobić , a w 3 miesiące na 95%.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 6 stycznia 2014
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: 4D3K » środa, 3 sierpnia 2016, 13:41

FlyingAtom pisze: Nie będzie takich poziomów nawet jak bifinex by ogłosił niewypłacalność. przy 500$ jest bardzo duży popyt a 450$ uważam za dolną granicę, teraz system wraca do normy kulminacyjną falę emocji ma już za sobą.

zakupiłem btc średnio po 2080 (540$) , inwestycja po miesiącu powinna dać zarobić , a w 3 miesiące na 95%.
pozyjemy zobaczymy - na ta chwile jestem zaladowany w cenach $46x. Zgodze sie z Toba ze po miesiacu i 3 bedzie zarobek, bo do konca roku mysle, ze doczlapiemy sie do $6xx, moze nawet bedzie blisko $700, ale na ta druga opcje nie stawiam za duzo. Bardziej obstawiam lizniecie niewiele wiecej ponad $600.

Gaduła
Posty: 384
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: cyklop » środa, 3 sierpnia 2016, 15:14

Umarl gox, cudownie narodzily sie chinskie gieldy. Jako, ze to totalitarne panstwo i przelewy sa utrudnione, albo wrecz niemozliwe to mamy udoskonalony GOX. Nikt sie nie zorientuje, ze nie da sie pieniedzy wyplacic (a ich tam nigdy nie bylo).
Teraz jest doskonaly moment, zeby to sprawdzic. Finex ruszy, ludzie powiedza sprawdzam, zleca wire'y. No chyba, ze niestety, nie ruszy, albo $$$ beda nie do ruszenia...

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zomos2 » środa, 3 sierpnia 2016, 15:58

Przynajmniej jest odbicie... To jednak trochę cieszy. Bo to jak leciało od 31.07 to było beznadziejne. Kto przetrzymał BTC to przetrzymał. Teraz trzeba szukać i czekać co zrobi BitFinex. Sądzę że prędzej czy później upadną i zamkną interes.

Orator
Posty: 949
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 243
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lechu » środa, 3 sierpnia 2016, 16:33

Ale za to jak ścięli tą druga falkę wzrostową. Dosłownie jednym cięciem.

Wróć do „Rozważania ekonomiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości