Dyskusja na temat kursu BTC

Regulamin forum
1. Dział tylko do odczytu dla żółtodziobów
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: majkel_94 » środa, 22 czerwca 2016, 20:10

4000 broni się cudem rozpaczliwie, w nocy myślę już będzie pozamiatane ;)

Zbiera mi się na cięcie strat, znaczy małe odbicie idzie, jak już będę spokojny to pierdyknie :P

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zomos2 » środa, 22 czerwca 2016, 20:13

jak się pojawi 3 z przodu to pozamiatane na barierze psychologicznej. Mało brakuje. Bity już dolatują z coldwalletów.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 3 stycznia 2015
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lamassu » środa, 22 czerwca 2016, 20:13

Chyba czas trochę odpocząć, sell in June and go away.

Wygadany
Posty: 582
Rejestracja: 1 września 2014
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: cryptotrader » środa, 22 czerwca 2016, 20:15

Też z serii, że zawsze można znaleźć odpowiednią linię trendu :)
Ostatnio zmieniony środa, 22 czerwca 2016, 20:15 przez cryptotrader, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: domator » środa, 22 czerwca 2016, 20:15

wyglada jak tunel bitmara w 5m ale nie wiem czy taka skala sie liczy :-)
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Bitmar » środa, 22 czerwca 2016, 20:17

Mój tunel się przełamał :) Często takie tunele lubią się jednak odbić tworząc podwójne dno. Nie ma już wątpliwości, że to jest korekta w MID. Jest krwawo jak na porządną korektę przystało. Przed nami pewnie długi trójkąt, także można jechać na wakacje odpoczywać :)

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zomos2 » środa, 22 czerwca 2016, 20:18

Jak mam powiedzieć długoterminowo jesteśmy ciągle we wzroście. Wcześniej możliwe że źle patrzyliśmy. Może ta bańka czy też eskalacja BTC nie będzie trwała miesiąc czy dwa jak poprzednie. Może pierwszy etap miał miejsce w Listopadzie. Teraz kolejny się kończy. Uspokojenie na miesiąc albo kilka miesięcy i dopał ostatecznej bańki i to może taki baaardzo długo trwały i baaardzo wysokiej. Potem nie będzie już niczego gdyż w długim cyklu od początku jesteśmy po 2 bańkach czyli 2 falach bardzo long term. Teraz nastąpi ostatnie uderzenie i umieranie BTC? Ew nastąpi coś innego typu odejście od fiatów albo inna katastrofa reszacująca cały świat.

Ja coś o liniach trendu wspominałem- zawsze znajdziesz ale znajdź taką od której odbije. Po liniach wzrostowych pojawiają się linie płaskie, a potem też opadające..

Dyskutant
Posty: 297
Rejestracja: 31 października 2013
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: altcoin » środa, 22 czerwca 2016, 20:18

Po prostu brexit odwołany.
Nie widzieliście co się działo na złocie i EUR/USD od 3 czerwca?
Teraz kolejne wsparcie dopiero na 580, a może nawet zjechać do 540.

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zomos2 » środa, 22 czerwca 2016, 20:22

Żeby z brexitem nie było jak z cudownymi głosami nad urną w Austrii. Bo do tego sprowadzają nas powoli sondaże. Jeden prezydent USA też wygrał wybory mimo że przegrał. Ale to sprawa polityczna. Inna sprawa że ostatnio dużo takich cudów nad urną w Europie. W Rosji bym to zrozumiał ale w Europie?

A tak jeszcze apropo Brexitu zostawię to tutaj tak sobie:

Kod: Zaznacz cały

[img]https://i.redd.it/8wgd6shtbu4x.png[/img]
Tam na dole to zdjęcie Reichtangle symbolu rzeszy. Duża analogia do zabójstwa Jo Cox

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » środa, 22 czerwca 2016, 21:15

Co myślicie o podwójnym dnie? :)
Od drugiego zrzutu - mimo, że low niższy o 11cny - jednak zdecydowanie odbiło.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zomos2 » środa, 22 czerwca 2016, 21:35

Zdecydowanie odbiło ? Przy spadku o 23% od szczytu odbicie 4% na chwilę to odbicie ? Albo inaczej spadek o 1200 CNY i odbicie o 150 CNY na 30 minut to odbicie ? :D

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0004 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ekonokomik » środa, 22 czerwca 2016, 21:40

Ludzie małej wiary!
Oczywiście: jak rośnie, to wszyscy obstawiamy kiedy ATH, a jak 3 dni później spada, to już zawsze będzie spadać. Zawsze. Bo nieważne, że zwykle niedługo po ostrym po spadku odbijało prawie pod szczyt, ale TYM RAZEM BĘDZIE INACZEJ. Na 100%. Więc lepiej sprzedać w dołku.
Koniec bańki, koniec świata, niebo spadnie nam na głowę, ostatni gasi światło po BTC. :evil:
No i po LTC, na który właśnie przeskoczyłem sporą częścią BTC.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Bit-els » środa, 22 czerwca 2016, 21:45

Korekta w mid przyszła w momencie gdy duża część rynku szykowała się na dalsze wzrosty. Czyli klasycznie i zgodnie z regułami.
A gdy się spojrzy na wykres liniowy, to ten zjazd jest normalnym ruchem powrotnym po wyjściu z mega trójkąta.
Mega trójkąt, mocne wyjście to i korekta ostra.

Z tel. screen, więc rozdzielczość slaba i dlatego w1 musiałem włączyć, żeby całość była widoczna.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prezes » środa, 22 czerwca 2016, 21:47

@ekonokomik
Trzeba przyznać że jesteś człowiekiem głębokiej wiary. Fakt że teraz spadło nie znaczy że będzie już spadać bez końca ale brak większego odbicia jest bardziej niż niepokojący, szczególnie na LTC, gdzie wykres wygląda o wiele gorzej niż na BTC, tak jakby ktoś dobijał leżącego jak ten tylko próbuje się podnieść.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0003 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: chemal » środa, 22 czerwca 2016, 21:52

Nie rozumiem troche tych wszystkich pesymistycznych komenatrzy.

Jak rosnie zaraz pojawiaja sie opinie, ze potrzebna korekta, ze bez korekty nic z tego nie bedzie, ze musi byc i to najlepiej porzadna ,tak zeby dalsze wzrost mogly nastapic.
Jak przychodzi korekta, biadolenie co to sie nie stalo,btc umiera, to juz koniec, lecimy do piekla,bani nie bedzie ,ogolnie sieka.Kilkanascie stron wczesniej widac komenatrze niektórych, ze oni czekaja na powazna korekte, inaczej dla nich nic z tego nie bedzie. Teraz juz zmiana o 180 stopni i ze dla nich to koniec BTC.

Panowie panujmy troche nad emocjami.Spogladajmy z wiekszym dystansem, bo tylko tak da sie zobaczyc pewne rzeczy. Wiecej profesjonalizmu.
Ostatnio zmieniony środa, 22 czerwca 2016, 22:07 przez chemal, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prezes » środa, 22 czerwca 2016, 21:54

@chemal
Korekta która znosi cały wcześniejszy wzrost to już nie jest korekta tylko zmiana trendu. Na litecoinie na parze LTCBTC to już 16 zeszliśmy niżej niż zaczynaliśmy, wtedy akurat był szczyt na BTC. Trochę się wszystko poprzestawiało bo kiedyś jak LTC na parze LTCBTC było na szczycie to wtedy BTCUSD też zaliczało szczyt.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » środa, 22 czerwca 2016, 21:54

@Zomos2

Mówię o short. Odbiło tak jak po pierwszym low 4016.
Czyli są warunki do double bottom i o to mi chodzi, że jest na nie szansa, dlatego odkupiłem.

Do tego widzę na forach coraz więcej rezygnacji. Kilka dni temu "ech korekta, a zaraz powrót na 5000", takie były klimaty.
Do tego czytam, że bańka pękła, że będzie długi downtrend, że będzie btc dead znów itd.

To wszystko może być prawda i może nawet będzie, ale też dobrze może pokazać, że większość się wyprzedała/jest bliska tego,
a to też cecha dna.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ekonokomik » środa, 22 czerwca 2016, 21:58

@prezes - moja wiara nie jest wiarą w cud*, tylko w to, że historia może nas wiele nauczyć. W tym wypadku 5 lat historii kursu BTC, którą śledziłem na bieżąco.

*) przyznaję, że w przypadku LTC pewna doza Wiary, w klasycznym rozumieniu tego słowa, jest jednak niezbędna ;)

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Chancellor » środa, 22 czerwca 2016, 21:59

Cóż, po wykonaniu dziś kilku głupich ruchów (mogę się przed sobą sam usprawiedliwiać, że grać mogłem tylko z doskoku), stwierdziłem, że dosyć tego, załadowałem się pod korek i niech się dzieje co chce. Jak będzie dalej spadać, to będę miał więcej czasu na zarobienie fiatów, za które dokupię :mrgreen:. Ale wierzę, w myśl analizy Awesomista, że kopacze nie dadzą sobie za bardzo popsuć biznesu, a przecież halving nadciągnie tak, czy inaczej. Moim zdaniem nieudany brexit jest już w cenie...

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 328
Rejestracja: 13 lutego 2014
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fugitive » środa, 22 czerwca 2016, 21:59

Up
Zmiana nie może nastąpić o 360 st... Jak już to 180st.
Obserwuje kurs i czytam forum. W mojej opinii mamy dobrą korektę szalonych wzrostów. Dodatkowo po halvingu większość obstawia spadki, jak typuje zaraz po halvingu kontynuacji marszu w górę. Powiem nawet, że do końca wakacji możliwe rejony ATH, ale to tylko przeczucie.

Wróć do „Rozważania ekonomiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości