Państwo dostanie łatwy wgląd w konta bankowe + bonus

Regulamin forum
1. Dział tylko do odczytu dla żółtodziobów
Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Państwo dostanie łatwy wgląd w konta bankowe + bonus

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 2 lutego 2015, 13:08

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Panstwo ... 81336.html
http://www.wykop.pl/link/2375130/panstw ... a-bankowe/
Państwo będzie miało lepszy wgląd w konta bankowe. Trwają pracę nad ustawą autorstwa MSW, dzięki której ma powstać centralna baza rachunków.
(...)
W styczniu okazało się jednak, że nie tylko Senat pracuje nad centralnym rejestrem rachunków. Tę kwestię planuje uregulować również MSW, we współpracy z Prokuraturą Generalną i Ministerstwem Finansów. Projekt przewiduje utworzenie bazy, która ma ułatwić ewidencję i wgląd do rachunków instytucji publicznych oraz obywateli. Ma to pomóc między innymi w ściganiu przestępstw gospodarczych.
Aha, wszystkie urzędy będą już wiedzieć wszystko, trzymane w jednej, ultra-scentralizowanej bazie danych.
Równolegle senatorowie próbują rozwiązać problem tak zwanych martwych kont, czyli rachunków, na których od lat nie było ruchu, a które mogą być ważne dla spadkobierców.
Czyli do tego jeszcze konfiskata nieużywanych rachunków - tak jak gdzieś na zachodzie już wprowadzili.

Ja tam spieprzam z tego systemu gdzie pieprz rośnie (od kilku lat już nigdzie nie płacę kartami).
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 224
Rejestracja: 4 lutego 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Państwo dostanie łatwy wgląd w konta bankowe + bonus

Postautor: diakon » poniedziałek, 2 lutego 2015, 13:13

@up
Nasze kochane MF chce też ograniczyć płatności w gotówce z 15k EUR do 3k

Z dziś http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,173 ... BoxBizLink

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1963
Rejestracja: 14 maja 2013
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Re: Państwo dostanie łatwy wgląd w konta bankowe + bonus

Postautor: Multi » poniedziałek, 2 lutego 2015, 14:53

Taaa jasne, wszystkie pieniądze mniej w banku, żadnej żywej gotówki skitranej, a jak Ci zablokują konto to idź pod sklep żebraj na chleb, bo oczywiście masz np 100 k zł ale w banku zablokowane bo im przelew na 2 zł nie pasował.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

Re: Państwo dostanie łatwy wgląd w konta bankowe + bonus

Postautor: powered » poniedziałek, 2 lutego 2015, 14:57

Wchodzą pomału przepisy o jawności finansowej, m.in. można podziękować tym którzy uważają nie mają nic do ukrycia i jeszcze są z tego dumni :)
Następny etap to zakaz używania gotówki.
Co dalej, zakaz noszenia nieprzeźroczystych spodni aby było widać czy przemycasz gotówkę? ale w pewnym sensie to już działa przecież na lotniskach ;)

Tylko dlaczego te przepisy o jawności finansowej nie obowiązują tych którzy robią największe walki finansowe (banksterów)?

Multi pisze:Taaa jasne, wszystkie pieniądze mniej w banku, żadnej żywej gotówki skitranej, a jak Ci zablokują konto to idź pod sklep żebraj na chleb, bo oczywiście masz np 100 k zł ale w banku zablokowane bo im przelew na 2 zł nie pasował.
Wystarczy mała pomyłka urzędnika, albo nadgorliwa zapobiegliwość np w modnym ostatnio przeciwdziałaniu prania brudnych pieniędzy.
I wszyscy będą wiedzieć że jesteś niewinny, będą również wiedzieć że nie masz za co chleba kupić, będą wiedzieć że zaraz padnie biznes który prowadzisz, a może nawet w TV cię puszczą. I co? I właśnie kompletnie nic. To taka wisienka na torcie, że dalej będziesz bez kasy D

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Państwo dostanie łatwy wgląd w konta bankowe + bonus

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 2 lutego 2015, 15:20

To jest właśnie "killer app" Bitcoina. Nie jakieś tam narkotyki czy płatności online.
Głównym celem istnienia Bitcoina jest szybka ucieczka z popierdolonego do szpiku kości systemu finansowego i budowa nowego.

BTW,
Zaciskają sznur coraz ciaśniej, a to może znaczyć jedno: Bail-Iny i Bail-outy za Wasze pieniądze - przygotujcie się. W krótce nadejdzie też ultra-kryzys, możliwa rewolucja (krwawa lub nie) i definitywny koniec obecnego systemu.
To co po nim nastąpi, zależy od nas.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Państwo dostanie łatwy wgląd w konta bankowe + bonus

Postautor: maky » poniedziałek, 2 lutego 2015, 16:14

ShadowOfHarbringer pisze:To jest właśnie "killer app" Bitcoina. Nie jakieś tam narkotyki czy płatności online.
Głównym celem istnienia Bitcoina jest szybka ucieczka z popierdolonego do szpiku kości systemu finansowego i budowa nowego.

BTW,
Zaciskają sznur coraz ciaśniej, a to może znaczyć jedno: Bail-Iny i Bail-outy za Wasze pieniądze - przygotujcie się. W krótce nadejdzie też ultra-kryzys, możliwa rewolucja (krwawa lub nie) i definitywny koniec obecnego systemu.
To co po nim nastąpi, zależy od nas.
Ja tam uważam, że jak będą chcieli to KORZYSTANIE z BTC skutecznie zablokują. I tyle. Nie wiem ile osób będzie bez lęku wymieniać BTC na ulicy z anonimowym człowiekiem, który może być z Policji, CBA, ABW, SOK czy innych służb. ;)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Państwo dostanie łatwy wgląd w konta bankowe + bonus

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 2 lutego 2015, 19:30

maky pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:To jest właśnie "killer app" Bitcoina. Nie jakieś tam narkotyki czy płatności online.
Głównym celem istnienia Bitcoina jest szybka ucieczka z popierdolonego do szpiku kości systemu finansowego i budowa nowego.
BTW,
Zaciskają sznur coraz ciaśniej, a to może znaczyć jedno: Bail-Iny i Bail-outy za Wasze pieniądze - przygotujcie się. W krótce nadejdzie też ultra-kryzys, możliwa rewolucja (krwawa lub nie) i definitywny koniec obecnego systemu.
To co po nim nastąpi, zależy od nas.
Ja tam uważam, że jak będą chcieli to KORZYSTANIE z BTC skutecznie zablokują. I tyle. Nie wiem ile osób będzie bez lęku wymieniać BTC na ulicy z anonimowym człowiekiem, który może być z Policji, CBA, ABW, SOK czy innych służb. ;)
Chyba lepiej zaryzykować możliwość bycia okradzionym, niż być kontrolowanym i okradanym każdego dnia, hmmm ?
Ja bym zaryzykował.

"Czejndż bitkoin, gud prajs" - jeszcze parę durnych ustaw wprowadzą i tak będzie wyglądać nasza przyszłość.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 317
Rejestracja: 22 maja 2014
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Państwo dostanie łatwy wgląd w konta bankowe + bonus

Postautor: bitmon » poniedziałek, 2 lutego 2015, 20:18

Kurna nie wiem jak wy ale coraz częściej czuje się, że co zarobiłem to nie jest moje.

Komornicy pokazali nam co znaczy w Polsce własność. Bierze jak swoje i jeszcze cie oskarży, że przeklinałeś w jego towarzystwie jak ci bezprawnie zabierał twój majątek.

Cudownie będzie za parę dziesiąta lat. Gdy obecni młodzi zaczną przychodzić do ZUS po swoją emeryturę. A na drzwiach napis "Przepraszamy, Kasa pusta".

Niestety społeczeństwo jest na tyle głupie, że nie jednoczy się i nie walczy razem o wspólne dobro (górnik i inne grupy społeczne nie pójdzie walczyć o to aby nie wprowadzać przepisów i podatków dławiących polską przedsiębiorczość).

Niestety statek nam nabiera wody a łatanie dziurawego kadłuba (uszczelnianie systemu podatkowego) nie wiele daje efektu. Bo powstają nowe dziury (emigracja młodych inteligentych, zamykanie firm na zbyt duże koszty itd). Mam nadzieję, że tratwą ratunkową dla mnie będzie moja wiedza i poczynione inwestycje między innymi kryptowaluta.
bitmon.pl - Portal o miningu i najciekawszymi informacji o bitcoin | Pomogłem Obrazek

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Państwo dostanie łatwy wgląd w konta bankowe + bonus

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 2 lutego 2015, 20:39

bitmon pisze:Kurna nie wiem jak wy ale coraz częściej czuje się, że co zarobiłem to nie jest moje.

Komornicy pokazali nam co znaczy w Polsce własność. Bierze jak swoje i jeszcze cie oskarży, że przeklinałeś w jego towarzystwie jak ci bezprawnie zabierał twój majątek.

Cudownie będzie za parę dziesiąta lat. Gdy obecni młodzi zaczną przychodzić do ZUS po swoją emeryturę. A na drzwiach napis "Przepraszamy, Kasa pusta".

Niestety społeczeństwo jest na tyle głupie, że nie jednoczy się i nie walczy razem o wspólne dobro (górnik i inne grupy społeczne nie pójdzie walczyć o to aby nie wprowadzać przepisów i podatków dławiących polską przedsiębiorczość).

Niestety statek nam nabiera wody a łatanie dziurawego kadłuba (uszczelnianie systemu podatkowego) nie wiele daje efektu. Bo powstają nowe dziury (emigracja młodych inteligentych, zamykanie firm na zbyt duże koszty itd). Mam nadzieję, że tratwą ratunkową dla mnie będzie moja wiedza i poczynione inwestycje między innymi kryptowaluta.
Tak jak napisałem - rządy świata coraz bardziej zaciskają obrożę na naszej szyi, albo wyrwiemy się z tego letargu, albo zapakują nas do klatek z kamerami, będą obserwować, wydawać rozkazy - a jeżeli będziesz grzeczny to nawet dostaniesz żreć i może pozwolą Ci na drobne rozrywki.

Na naszych oczach powstaje globalny totalitarny ustrój, który wprowadzi niewolnictwo na nieznaną dotąd skalę w dziejach ludzkości.

Internet oraz Bitcoin są wyrazem i środkiem buntu wobec tego systemu. Albo z nich skorzystamy, albo będziemy tylko pieskami naszych panów.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Rozmowny
Posty: 74
Rejestracja: 4 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Państwo dostanie łatwy wgląd w konta bankowe + bonus

Postautor: Spajus » poniedziałek, 2 lutego 2015, 23:46

ShadowOfHarbringer pisze: Internet oraz Bitcoin są wyrazem i środkiem buntu wobec tego systemu. Albo z nich skorzystamy, albo będziemy tylko pieskami naszych panów.
serio tak uważacie? w dobie gigantycznej inwigilacji choćby NSA wierzycie w to, że nie jesteście podsłuchiwani?
Jesteśmy ludźmi i wszystko co ktoś stworzył, ktoś może obejść. Na prawdę nikt nie jest nieomylny. Wszystkie zabezpieczenia da się złamać, nie koniecznie mam tu na myśli bruteforce. Programiści zawsze pozostawiają sobie jakieś furtki i od tego są hakerzy aby te furtki znajdować.
Ostatnio głośno jest o prywatnej armii pseudo hakerów z KP. Stawiam, że Ci zatrudnieni przez yankesów mają z tego tylko rozrywkę w ramach tęższych zadań...
Nie wiem jak wam ale na mnie film "Wróg publiczny" zrobił kilkanaście lat temu piorunujące wrażenie. Nie wierzę w wolność jednostki. Chyba, że bez totalnego dostępu do sieci. Żadnego. Tylko tam można być XY dla aparatu inwigilacji.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 317
Rejestracja: 22 maja 2014
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Państwo dostanie łatwy wgląd w konta bankowe + bonus

Postautor: bitmon » wtorek, 3 lutego 2015, 08:27

W necie już nie ma wolności.

W imię walki z pedofilami i terorystami, co dzień spotykamy to nowe regulacje (stara wymówka do wprowadzania kontroli).

Także, widzimy co jest serwowane w tv i jak jest prany mózg leminga w serwisach informacyjnych. To wszystko powoli przechodzi do świata internetu. Wszystkie techniki i generowania szumu informacyjnego zaleją nas tyloma informacjami, że wartościowe nikt nie znajdzie.
http://niebezpiecznik.pl/post/armia-bry ... twitterze/.

Tak więc internet z roku na rok może stawać się jeszcze lepszym narzędziem do manipulowania ludźmi. Bo jednak leming jest na tyle leniwy, że nie szuka informacji i nie rozwija się.

Wychodzi na to, że internet może stać się tak samo użytecznym narzędziem dla Polityków jak TV. Oni uczą się dość szybko i widać, że coraz lepiej internet do własnych celów wykorzystują.

Moja nadzieja jest w tym, że nie ma jeszcze nic straconego. Że jednak pewna grupa społeczna na tyle rozwinie się intelektualnie dzięki powszechnemu dostępowi informacji (nie dzięki publicznej edukacji), że może wyciągnie resztę społeczeństwa z bagna i pokaże jak można rozwiązać problemy.
Ale może być tak, że ta cześć rozwinięta grupa społeczna wykorzysta lemingów do własnych celów tzn. będzie zarabiać na głupocie.
bitmon.pl - Portal o miningu i najciekawszymi informacji o bitcoin | Pomogłem Obrazek

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Państwo dostanie łatwy wgląd w konta bankowe + bonus

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 3 lutego 2015, 10:08

bitmon pisze:W necie już nie ma wolności.
E tam gadasz.
Samo już to, że możemy sobie tutaj na ten temat dyskutować, przeczy Twojej tezie. A już nawet nie wspominam o istnieniu TORa czy I2P.

Nie tylko w necie jest wolność, ale nawet ludzie są gotowi tej wolności bronić. Pokazały to jasno i dobitnie protesty Anty-ACTA.

Problemem jest żeby zachęcić ludzi aby przestali czytać i oglądać mainstream (TV, Onet, WP etc), a zaczęli więcej czytać for takich jak to i stron alternatywnych/podważających obecny stan rzeczy.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3621
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Państwo dostanie łatwy wgląd w konta bankowe + bonus

Postautor: hanti » wtorek, 3 lutego 2015, 10:54

ja tak sie przyznam czytam wp ale juz mnie wqrwia na sile te filmiki wlaczajace sie i smieszne tytuly. Cos polecacie jakis serwis z codziennymi newsami ?
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Państwo dostanie łatwy wgląd w konta bankowe + bonus

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 3 lutego 2015, 11:03

hanti pisze:ja tak sie przyznam czytam wp ale juz mnie wqrwia na sile te filmiki wlaczajace sie i smieszne tytuly. Cos polecacie jakis serwis z codziennymi newsami ?
http://wykop.pl/

Szczerze mówiąc, wykop nie jest idealny, cenzurowane są znaleziska polityczne, generalnie autorzy serwisu próbują z niego zrobić na siłę drugiego kwejka, ku sprzeciwie większości społeczności.
Jak na razie jednak spełnia dość dobrze swoje zadanie - trafiają się tam ambitniejsze treści pośród stosu śmieci.

Ewentualnie alternatywą może być http://strims.pl - ale tutaj znowu admin jest nienormalny, możliwe że pewnego dnia *znowu* mu odwali i np. wykasuje konta userom, albo wprowadzi zmianę w layoucie, która obróci serwis w gówno.

No i oczywiście http://www.reddit.com/ http://www.reddit.com/r/polska - wada taka, że
1) głównie po angielsku - niewiele polskiego contentu
2) mnóstwo tam lewactwa na głównych subredditach...

Każdy z tych wyborów ma swoje wady, ale można używać na przemian kilku.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1326
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Państwo dostanie łatwy wgląd w konta bankowe + bonus

Postautor: MusX » wtorek, 3 lutego 2015, 11:07

hanti pisze:ja tak sie przyznam czytam wp ale juz mnie wqrwia na sile te filmiki wlaczajace sie i smieszne tytuly. Cos polecacie jakis serwis z codziennymi newsami ?
na filmiki najlepszą radą jest używanie RSSów.
Na codzienne informacje to nie wiem, codzienne informacje to już inny model działalności niż to co robią wolnemedia.net (polecam!) czy jemu podobne strony. Wiadomo, że sponsor za "darmo" nie będzie sponsorował, a crowdfunding nie jest na tyle rozwinięty aby udźwignąć tego typu przedsięwzięcia.
Na chwilę obecną chyba najlepszym choć nadal miernym rozwiązaniem wydaje się być czytanie i BBC i RT równolegle. Albo chociaż porównywać te breaking news w obu.
Jeśli się mylę i jest już coś sensownego to chętnie się dowiem.

edit: dobre sugestie ze strony ShadowOfHarbringer, czyli informacje wykopowe/redditowe, bez "redakcji". Poczytałem wykopu i przyznać trzeba że poziom realtywnie niezły.
Ostatnio zmieniony wtorek, 3 lutego 2015, 11:55 przez MusX, łącznie zmieniany 1 raz.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6446
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1681
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Państwo dostanie łatwy wgląd w konta bankowe + bonus

Postautor: maxi82 » wtorek, 3 lutego 2015, 11:12

hanti pisze:ja tak sie przyznam czytam wp ale juz mnie wqrwia na sile te filmiki wlaczajace sie i smieszne tytuly. Cos polecacie jakis serwis z codziennymi newsami ?
Wg mnie nie da rady z jednym serwisem niestety.
Po pierwsze trzeba się ostro skupić i "włączyć wewnętrzny filtr bulshitu" ( wiedzieć kto stoi za danym serwisem)
a później można przeglądać:
z prawej:
http://telewizjarepublika.pl/
http://niezalezna.pl/
http://vod.gazetapolska.pl/
z mainstremu/ niemiecka propaganda
http://www.interia.pl/
onety i inne pierdoły.

Na końcu wyciągnąć średnią.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Posty: 2256
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: 140
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Państwo dostanie łatwy wgląd w konta bankowe + bonus

Postautor: AdamM » wtorek, 3 lutego 2015, 11:13

hanti, dobrym rozwiązaniem na codzienną porcję interesujących Cię newsów jest czytnik rss + poszukiwania dobrych blogów i dodawanie ich do czytnika. Gdy trafiasz na nowe ciekawe źródło informacji dodajesz sobie do czytnika. W ten sposób budujesz sobie rozproszone źródło informacji z wielu źródeł. :)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Państwo dostanie łatwy wgląd w konta bankowe + bonus

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 3 lutego 2015, 11:48

AdamM pisze:hanti, dobrym rozwiązaniem na codzienną porcję interesujących Cię newsów jest czytnik rss + poszukiwania dobrych blogów i dodawanie ich do czytnika. Gdy trafiasz na nowe ciekawe źródło informacji dodajesz sobie do czytnika. W ten sposób budujesz sobie rozproszone źródło informacji z wielu źródeł. :)
Czytnik RSS kiedyś z dodanymi kilkunastoma serwisami miałem, zrezygnowałem po tym, jak spędzałem po 5 godzin dziennie (w sensie 10 x po 30minut) na sprawdzaniu "co nowego" i filtrowaniu czy warto to przeczytać. To było naprawdę straszne przeżycie i NIEWYOBRAŻALNE wprost marnotrawstwo czasu.
Ale jeżeli ktoś jest licealistą i naprawdę w domu nie ma nic sensownego do roboty - w takim przypadku polecam.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1326
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Państwo dostanie łatwy wgląd w konta bankowe + bonus

Postautor: MusX » wtorek, 3 lutego 2015, 12:00

ShadowOfHarbringer pisze:
AdamM pisze:hanti, dobrym rozwiązaniem na codzienną porcję interesujących Cię newsów jest czytnik rss + poszukiwania dobrych blogów i dodawanie ich do czytnika. Gdy trafiasz na nowe ciekawe źródło informacji dodajesz sobie do czytnika. W ten sposób budujesz sobie rozproszone źródło informacji z wielu źródeł. :)
Czytnik RSS kiedyś z dodanymi kilkunastoma serwisami miałem, zrezygnowałem po tym, jak spędzałem po 5 godzin dziennie (w sensie 10 x po 30minut) na sprawdzaniu "co nowego" i filtrowaniu czy warto to przeczytać. To było naprawdę straszne przeżycie i NIEWYOBRAŻALNE wprost marnotrawstwo czasu.
Ale jeżeli ktoś jest licealistą i naprawdę w domu nie ma nic sensownego do roboty - w takim przypadku polecam.
trzeba mieć umiar :) RSS z technicznego punktu widzenia jest obecnie najlepszym rozwiązaniem, brakuje tylko optymalnych źródeł żeby go zasilać.

A co do wcześniejszych uwag nt. kto stoi za danymi mediami, to ktoś ma jakąś opinie nt. wolnych mediów? (ps. przyjmują kryptowaluty :) )
widać że anty-us, anty-israel, anty-isis. Ale raczej pro ruskimi bym ich nie określił.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6446
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1681
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Państwo dostanie łatwy wgląd w konta bankowe + bonus

Postautor: maxi82 » wtorek, 3 lutego 2015, 12:39

"widać że anty-us, anty-israel, anty-isis. Ale raczej pro ruskimi bym ich nie określił." Po kliknięciu zakładki wiadomości ze świata na portalu wolne media, można by dojść do wniosku, że w zasadzie o Rosji to tam nie ma nic hmmm ;)
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Wróć do „Rozważania ekonomiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości