Dyskusja na temat kursu BTC [Archiwum - 2013-2015]

Regulamin forum
1. Dział tylko do odczytu dla żółtodziobów

Czy Twoim zdaniem kurs w terminie 05 XII - 12 XII

1. Wzrośnie
6
60%
2. Spadnie
3
30%
3. Pozostanie w konsolidacji
1
10%
 
Liczba głosów: 10
Orator
Posty: 949
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 243
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Lechu » wtorek, 30 czerwca 2015, 09:35

Eko, nie ładowałem się wtedy. Teraz trochę dobrałem na long term. Czy to jest dolar czy cztery pies ganiał. Nie mam takiej psychy, żeby wchodzić kiedy wszyscy psioczą :D Muszę też mieć jakiś pozytywny bodziec :D Próbowałem ale nie umiem i co poradzić :D

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Yoda » wtorek, 30 czerwca 2015, 09:48

ekonokomik pisze: Byłem przekonany, że Grecy są tak wściekli na UE, że zagłosują na "NIE", ale przecież oni tak naprawdę nie chcą wychodzić z Unii ani nawet ze strefy Euro. Bo bez tego skończyło by się branie kasy :P Więc chcą pozostać, chcą dostać kasę i chcą żeby im dano spokój. ;)
Problem polega na tym, że gdyby oni wyszli ze strefy euro, to wartość ich aktywów zmalałaby znacznie, a nominalne PKB na mieszkańca (czyli w twardej walucie) spadłoby do poziomu polskiego ;) Dewaluacja waluty pomogłaby im odzyskać konkurencyjność gospodarki, no ale właśnie... chaos na początku byłby nieunikniony.

Pomijam już aspekt geopolityczny dla Zachodu, bo on jest tutaj najistotniejszy. Nikomu nie zależy na tym, aby Grecja wyszła ze strefy euro (za wyjątkiem Rosji).

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: ekonokomik » wtorek, 30 czerwca 2015, 09:51

Vampire pisze:Eko po ile kupiles i czy czekasz na ta wartosc o ktorej pisales czyli 5-6 czy jakis inny masz plan/wykonales ruch?
Połowę kupiłem po $3.08.
Po drodze zaczaiłem się na korektę w okolicy $3.66, ale jak tylko Chiny pokazały kierunek wskoczyłem znów.
W międzyczasie jeszcze zamieniłem część BTC na LTC po 0.0137.

Teraz trzymam i się nie miotam. Patrzę bardzo na Chińczyków (tak jak wczoraj) A tam ruchy są znacznie spokojniejsze. Wciąż nastroje chyba UP.

Zastanawiam się czemu BTC-E zaczęło przed chwilą dołowanie BTC wbrew wszystkim. Ale tam ostatnio jakieś małe wojenki odchodzą... Mam nadzieję, że nie wpłynie to na resztę giełd.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 399
Rejestracja: 17 listopada 2013
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Vampire » wtorek, 30 czerwca 2015, 11:26

Ok dzieki za odpowiedz;)Ja wyszedlem jednak przy 4.24
My other car would be a Jet Fighter:)

Weteran
Posty: 1360
Rejestracja: 5 lutego 2013
Reputacja: 646
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0004 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: zbiges » wtorek, 30 czerwca 2015, 12:10

Moim zdaniem nie warto tak się podniecać tą Grecją.
Uważam, że ma tu zastosowanie przysłowie: "Jeśli ktoś chce uderzyć psa to kij zawsze znajdzie". Powinienem chyba raczej napisać: "jeśli ktoś chce pogłaskać psa..."
No ale nie ma takiego przysłowia :D Nie rozumiem dlaczego tak emocjonujecie się sytuacją w Grecji. Przecież dla Greków Bitcoin i Euro to w tej chwili to samo narzędzie.
Euro znają a Bitcoina nie, więc chyba łatwo zgadnąć co wybrali. Jak już pisał @ekonokomik oni teraz potrzebują Drachmy (lub czegokolwiek innego co można zdewaluować) a Bitcoin nie nadaje się do tego w żaden sposób.
Szum wokół Bitcoina i Grecji (połączenia tych dwóch nazw) świadczy o czymś zupełnie innym. Im bardziej prestiżowe (albo raczej mainstreemowe) media o tym piszą tym lepiej dla kursu BTC/USD. Powiązać to dosyć łatwo: Im więcej ludzi o tym przeczyta tym drożej kosztuje "wydrukowanie" (w sensie meczu :mrgreen: ) takiej "informacji", tym bogatsza grupa spekulantów za tym stoi. Bitcoin nie ma żadnego znaczenia dla Greków (to znaczy ma, takie jak dla wszystkich innych) i nie rozumiem jak można się na taki śmieszny numer nabrać.
Szum wokół Grecji i Bitcoina ma po prostu uzasadnić wzrost kursu Skoro mózgi spekulantów potrzebują uzasadnienia dla wzrostu to trzeba dostarczyć to uzasadnienie. Czy to będzie Grecja, Cypr czy Pernambuco, ma mniejsze znaczenie (albo wcale)
Reasumując: Fakt, że głośno jest na temat Botcoina jako szalupy ratunkowej dla Grecji jest dla mnie bardzo dobrym prognostykiem dla kursu btc/usd. Jeszcze lepszym prognostykiem jest absurdalność tego "newsa" :mrgreen: :mrgreen: Skoro czepili się tak absurdalnego pomysłu to znaczy, że na gwałt potrzebują jakiegoś uzasadnienia dla wzrostu kursu. ---> Bańka jest blisko.

Można z tego wyciągnąć jeszcze kilka innych wniosków np taki, że kurs będą pompować ludzie z kręgu kultury anglosaskiej bo w takich mediach lansowana jest zbawienny wpływ Bitcoina na Grecję. Chyba, że o czymś nie wiem, wtedy chętnie przeczytam Waszą opinię.

--edit--
Wkradło się trochę chaosu do mojego wpisu: Pisząc o tym, że Bitcoin i Euro mają dla Greków podobną użyteczność miałem na myśli oczywiście zwykłych obywateli Grecji, natomiast pisząc o tym że potrzebują Drachmy miałem na myśli oczywiście rząd Grecji.

Prognoza na kilka dni:
Obrazek
Po prawdzie to bardziej moje życzenie niż prognoza.
Dla zdrowotności wzrostów przydałaby się teraz chociaż krótka (kilkudniowa) i płytka (nie wiem... 250?) korekta
Po takiej krótkiej korekcie chyba atak na 280 albo nawet 300$. Przypominam, że nadal jesteśmy w trendzie bocznym. Mam na myśli średnioterminowy trend, na wykresie dziennym lub tygodniowym. O zmianie trendu na wzrostowy będziemy mówić dopiero po przebiciu 300$ (ewentualnie)

Mam prośbę do Was wszystkich. Jest nas tu wielu całkiem niegłupich ludzi. Połączmy naszą inwencję i razem zastanówmy się nad "schematem działań" dla trendu wzrostowego. Szczególnie zależy mi na głosach ludzi, którzy już widzieli taki trend na tym rynku. Chodzi mi o opracowanie schematu postępowania dla zmaksymalizowania zysków w trakcie trendu wzrostowego na rynku BTC/USD. Mam tu na myśli taki zbiór przykazań typu: Jeśli kurs BTC/USD rośnie to kupujemy to i to a sprzedajemy to i to. jeśli kurs jest w korekcie to podejmujemy takie i takie działania.
Jeśli kilka osób wyrazi chęć uczestniczenia w takiej "burzy mózgów" tu albo na priv, to założę odpowiedni temat.
Prawda istnieje!
Problem w tym, że ja jej nie znam :(
Nie znam jej, choć przez całe życie staram się do niej dotrzeć.
Jeśli więc chcesz skorzystać np z moich prognoz prawdopodobnego ruchu ceny, to musisz to zrobić na własną odpowiedzialność.

Wygadany
Posty: 579
Rejestracja: 22 kwietnia 2014
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: panczor » wtorek, 30 czerwca 2015, 12:29

@zbiges fajnie piszesz, powinieś jakiś blog humorystyczno - kursowy założyć:)
Ja oczywiście się pisze, służe zawsze radą i pomocą jezeli jezeli chodzi np o granie na dużych lewarach, strategie hedgingowe, oraz trading minutowy hehe:)
Natomiast co do samego przewidywania ruchów myslę ze sa tutaj osoby z większą skutecznością, ale wyrazam chęć uczestnictwa, pomysł uwazam za dobry o ile większośc nie gra na jedenj płytkiej polskiej giełdze.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: prezes » wtorek, 30 czerwca 2015, 12:37

zbiges pisze: Połączmy naszą inwencję i razem zastanówmy się nad "schematem działań" dla trendu wzrostowego. Szczególnie zależy mi na głosach ludzi, którzy już widzieli taki trend na tym rynku. Chodzi mi o opracowanie schematu postępowania dla zmaksymalizowania zysków w trakcie trendu wzrostowego na rynku BTC/USD. Mam tu na myśli taki zbiór przykazań typu: Jeśli kurs BTC/USD rośnie to kupujemy to i to a sprzedajemy to i to. jeśli kurs jest w korekcie to podejmujemy takie i takie działania.
Prześledź historyczne wpisy ekonokomika na ostatniej bańce, on to ładnie relacjonował na bieżąco, nałóż na wykres i zobaczysz jak można pomnożyć kapitał przy wzrostach, tylko w tym miejscu mam małe ostrzeżenie, zasadniczo historia lubi się powtarzać i ludzie działają schematami ale trzeba brać tez pod uwagę, że wszystko ewoluuje. Teraz na bitcoinie jest dużo więcej zawodowych graczy niż kiedyś i to co się sprawdzało kiedyś nie koniecznie musi się sprawdzić teraz. Polowanie na stop lossy i inne bajery w świecie finansów to standard (to dla tych co grają na lewarze).

Ode mnie:
Tutaj zaznaczyłem newralgiczne miejsca na BTC, co nie oznacza że od razu trzeba tam sprzedawać czy kupować ale w połączeniu z innymi wskaźnikami mogą być bardzo przydatne, a tu dla LTC.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Posty: 3059
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: konkor » wtorek, 30 czerwca 2015, 12:51

Ja tylko dorzucę to co kilka razy pisałem. Kolejny trend wzrostowy nastąpi prędzej czy później i być może będzie tylko szybką banią - a może czekają nas dłuższe wzrosty. Czy z obecnego poziomu, czy może jeszcze zaglebimy w okolice 100$ - nie ważne.

Jedno jest natomiast moim zdaniem pewnie - będą ofiary ;) Na tym rynku przekręt, włamy itp. to chleb powszedni. Myślę, że kolejna bania bez "upadku" przynajmniej jednej dużej giełdy jest niemożliwa :D Dlatego żelazną zasadą w trakcie mocnych wzrostów (a tym bardziej bańkowych) powinna być maksymalna ostrożność w przetrzymywaniu bitów i fiatów na giełdach. Ja osobiście jestem jako-tako pewien tylko jednej giełdy i jest to Kraken. Cała reszta jak dla mnie palcem po wodzie pisana i nawet Finex (jako prawdopodobny lider bańki) nie jest pewny. Za dużo kasy przy minimum dopowiedzialności w okresie bańkowym jest do ukręcenia :)

W burzy mózgów niestety nie mogę uczestniczyć, bo w ostatnim czasie nie śledzę wystarczająco dobrze zachowania kursu. Wrócę dopiero po wakacjach... Nie obrażę się, jeśli do tego czasu potrwa boczniak lub całe te wzrosty się załamią :twisted: hehe

Gaduła
Posty: 345
Rejestracja: 13 listopada 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: fistral » wtorek, 30 czerwca 2015, 12:54

prezes pisze:Ode mnie:
Tutaj zaznaczyłem newralgiczne miejsca na BTC, co nie oznacza że od razu trzeba tam sprzedawać czy kupować ale w połączeniu z innymi wskaźnikami mogą być bardzo przydatne, a tu dla LTC.
napiwek ode mnie za ten poscik :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: majkel_94 » wtorek, 30 czerwca 2015, 13:26

ekonokomik pisze:
Lechu pisze:Co do ltc to przecież zaryło w glebę, że niżej już nie mogło także też nie specjalnie mnie to dziwi i nawet at nie potrzeba żeby skumać że ~1usd to dno dna :)
@Lechu - a kupiłeś wtedy po $1 i trzymałeś? 8-)
Wspaniałe są te deklaracje po fakcie ;) Pamiętam jak 90% wtedy krzyczało, że LTC jest skończone, "padlina" i ostatni uciekają z tonącego okrętu. :twisted:
LTC było skończone już w okolicach 5 dolców, a spadek na 3 to już uklepane dno :P
Dlatego nikt nie był pewny czy niżej niż 1 dolar nie zaryje ;)

Szpilka 4.67 była też na innych giełdach, jakiś super run, czy to tylko szpilka - pojedynczy duży zakup? :D

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: ekonokomik » wtorek, 30 czerwca 2015, 13:40

prezes pisze:
zbiges pisze: Połączmy naszą inwencję i razem zastanówmy się nad "schematem działań" dla trendu wzrostowego. Szczególnie zależy mi na głosach ludzi, którzy już widzieli taki trend na tym rynku. Chodzi mi o opracowanie schematu postępowania dla zmaksymalizowania zysków w trakcie trendu wzrostowego na rynku BTC/USD. Mam tu na myśli taki zbiór przykazań typu: Jeśli kurs BTC/USD rośnie to kupujemy to i to a sprzedajemy to i to. jeśli kurs jest w korekcie to podejmujemy takie i takie działania.
Prześledź historyczne wpisy ekonokomika na ostatniej bańce, on to ładnie relacjonował na bieżąco, nałóż na wykres i zobaczysz jak można pomnożyć kapitał przy wzrostach, tylko w tym miejscu mam małe ostrzeżenie, zasadniczo historia lubi się powtarzać i ludzie działają schematami ale trzeba brać tez pod uwagę, że wszystko ewoluuje. Teraz na bitcoinie jest dużo więcej zawodowych graczy niż kiedyś i to co się sprawdzało kiedyś nie koniecznie musi się sprawdzić teraz. Polowanie na stop lossy i inne bajery w świecie finansów to standard (to dla tych co grają na lewarze).
Hehe, zanim zobaczyłem post prezesa, miałem właśnie napisać nieskromnie zbigesowi, że jeśli naprawdę zaczął się trend wzrostowy, to niech się nie martwi, powiem mu dokładnie kiedy będą korekty ;)
Faktycznie przy dwóch ostatnich bańkach w 2013 potrafiłem często przewidzieć to z dokładnością do godzin. I tęsknię do tych czasów ;)
Tyle, że jak napisał prezes, sytuacja się zmieniła. Odeszli "wyleszczeni" amatorzy, zostali profesjonaliści. Doszły lewary (dla mnie dość obce). Mamy kilka giełd zamiast jednej i to w dwóch kręgach kulturowych. A ja jestem amatorem :?
Liczę jednak, że kiedy (jeśli!) bańka nabierze rozpędu, przyjdzie sporo nowicjuszy i gra stanie się znów łatwiejsza i bardziej przewidywalna ;) Niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają...

Ale na razie dużo za wcześnie o tym myśleć.

Dyskutant
Posty: 267
Rejestracja: 8 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Au 79 » wtorek, 30 czerwca 2015, 18:11

panczor pisze:@zbiges fajnie piszesz, powinieś jakiś blog humorystyczno - kursowy założyć:)
A skąd wiesz, że @zbiges nie jest znanym z mediów analitykiem...? :)
Co do kursu - mnie bardzo nie wychodzi gra na silnych impulsach, więc jak zwykle spauzowałem grubo za wcześnie. Ale teraz widzę niezawodne sygnały "w dół".
W skali 1H:
- było 5 fal wzrostowych
- podwójny szczyt
- i dodatkowo wzmocniony przez fałszywe przebicie poprzedniego maksimum
- dywergencja na MACD, Force Index, RSI.
Wsiadam na shorta.
Tak, jak nie umiemy przewidzieć kursu BTC w przyszłości, tak samo nie umiemy wytłumaczyć jego wahań w przeszłości.

Gaduła
Posty: 375
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: aaaxn » wtorek, 30 czerwca 2015, 19:11

Jakie tam shorty. Trzeba podkręcać atmosferę jak ma być dobry pump. Ogłaszam nową bańkę z zasięgiem $70000. Takie fakty, spójrzcie na wykres.

http://i.imgur.com/gOYkusS.png

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: majkel_94 » wtorek, 30 czerwca 2015, 19:23

Au 79 pisze:
panczor pisze:@zbiges fajnie piszesz, powinieś jakiś blog humorystyczno - kursowy założyć:)
A skąd wiesz, że @zbiges nie jest znanym z mediów analitykiem...? :)
Co do kursu - mnie bardzo nie wychodzi gra na silnych impulsach, więc jak zwykle spauzowałem grubo za wcześnie. Ale teraz widzę niezawodne sygnały "w dół".
W skali 1H:
- było 5 fal wzrostowych
- podwójny szczyt
- i dodatkowo wzmocniony przez fałszywe przebicie poprzedniego maksimum
- dywergencja na MACD, Force Index, RSI.
Wsiadam na shorta.
Na LTC podobnie, a tam eko mówił żeby nie być chciwym, 4,4$ to też dobry szczyt był... jak zaczęło spadać w okolice 4.0 to uciekłem, ale trzymam palec na spuście jakby to była korekta i zaraz kolejne up na 5+ miało iść ;)

Ale widać że cała spekuła działa na LTC, BTC tylko nadąża trochę :P

Orator
Posty: 949
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 243
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Lechu » wtorek, 30 czerwca 2015, 22:38

Au, bardzo ładne trafienie. Tuż po podwójnym szczycie elegancko oceniłeś sytuację. Ja też wysiadłem, ale teraz mam problem gdzie się zaczaić żeby wsiąść :/

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: ekonokomik » wtorek, 30 czerwca 2015, 23:26

@Au79 - gratuluję korekty.
Ja nie mogłem po południu na bieżąco zająć się kursem.

Ale wcześniej się pomyliłem. Liczyłem, że po krótkim przystanku w okolicach $4.5 nastąpi atak LTC na $5, a BTC pójdzie ostrzej za nim dobijając do $275.

Teraz może być ciekawie. BTC w zasadzie nie należy się żadna korekta w skali 4h i większej, bo i co to były za wzrosty? o kilkanaście procent w ciągu 2 tygodni? Śmiech na sali jak na BTC.

Za to na LTC/BTC korekta potężniejsza korekta należy się jak psu miska.
No chyba że przed nią jeszcze trochę pofaluje między 0.015 a 0.016 a potem jeszcze jedno wybicie i $5 jednak zobaczymy ;)

A pamiętajmy, że jeśli wszystko ułoży się dobrze, newsy dopiszą, to może jesteśmy dopiero u progu zmiany trendu i wzrostów, przy których te korekty to nic nie warte drobne :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: adam1226 » wtorek, 30 czerwca 2015, 23:51

ekonomik wieszczysz kolejną pompe?
Jak dla mnie mogłyby być stabilne wzrosty (niech będzie kilka % tygodniowo ale stabilnie do góry :P)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 571
Rejestracja: 19 października 2013
Reputacja: 521
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: nexushash » środa, 1 lipca 2015, 00:55

@zbiges "Moim zdaniem nie warto tak się podniecać tą Grecją"
Moim zdaniem warto i nie chodzi o ratowanie Grecji bitcoinem tylko faktem, że głównym inwestorem na rynku obligacji jest 2gi co do wielkości bank na świecie czyli Deutche Bank. A to oznacza utratę płynności i efekt domina większy niż od Lehman Brothers.
Banki przygotowały sobie ustawę na bailin by zgarnąć depozyty w momencie zagrożenia wciskając w zamian swoje śmieciowe akcje.
Na rynkach chętnych na obligacje 5 letnie niema wcale jedynie 30 dniowe do pół rocznych. Koszt długu będzie rósł a Grecja może jedynie przyśpieszyć lub spowolnić zapaść. Podsumowując mamy stan przedzawałowy a bitcoin i kruszce na tym jedynie skorzysta. Długu nie da się spłacić można go jedynie zadrukować hiperinflacją lub umorzyć.
Na LTC bardzo ładnie pozycje z 1$ i 2$ pozamykane tymczasowo, celowałem w 4$ było ciut więcej.
Na BTC na moim rysunku z maja przebiliśmy 1,5 roczną linie trendu spadkowego, co rzeczywiście przypadło na koniec czerwca i dla mnie daje zielone światło. 240$ też było obiecaną korektą więc teraz jedynie pasowałoby pokisić się przy 260$ i wystrzelić na te 320$.
Tu rys. z maja i liniami.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
crypto-trader.pl Prawda cię wyzwoli, ale najpierw porządnie wkurzy.

Weteran
Posty: 1360
Rejestracja: 5 lutego 2013
Reputacja: 646
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: zbiges » środa, 1 lipca 2015, 11:16

WoW! Bardzo ładna korekta! Coś pięknego! Nareszcie ktoś kumaty zabrał się za spekulację na BTC!
A to oznacza, że.... no sami wiecie :mrgreen:
Prawda istnieje!
Problem w tym, że ja jej nie znam :(
Nie znam jej, choć przez całe życie staram się do niej dotrzeć.
Jeśli więc chcesz skorzystać np z moich prognoz prawdopodobnego ruchu ceny, to musisz to zrobić na własną odpowiedzialność.

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: ekonokomik » środa, 1 lipca 2015, 11:47

@nexushash - czy prawidłowo odczytuję, że kurs zadrwił sobie ze wszystkich możliwych dróg jakie nakreśliłeś dla niego na wykresie w maju? ;)

Ja odkupiłem właśnie za większą część pieniędzy LTC (sprzedałem wczoraj wieczorem koło $4.1).
Resztę kasy zostawiam na wyłapanie ewentualnego małego flashcrasha. Ale wolałbym aby go nie było.

Dopuszczam, że na BTC może być za chwilę jeszcze jedna szybka szpila do $251, a potem odbicie do $260.

Generalnie: LTC trzyma się bardzo ładnie i wysoko mimo rozkręcającej się korekty na BTC. To dobrze rokuje.

Wróć do „Rozważania ekonomiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801 i 6 gości