Dyskusja na temat kursu BTC [Archiwum - 2013-2015]

Regulamin forum
1. Dział tylko do odczytu dla żółtodziobów

Czy Twoim zdaniem kurs w terminie 05 XII - 12 XII

1. Wzrośnie
6
60%
2. Spadnie
3
30%
3. Pozostanie w konsolidacji
1
10%
 
Liczba głosów: 10
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3621
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: hanti » piątek, 27 lutego 2015, 04:54

tylko ja na posterunku ? ;p Dawno czegos takiego nie bylo
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: domator » piątek, 27 lutego 2015, 05:35

troche spozniony ale jestem i ja :-)
Na szczesie moje boty wykonaly prace zanim wstalem
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Dyskutant
Posty: 267
Rejestracja: 14 marca 2014
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Zywiec » piątek, 27 lutego 2015, 05:37

A Bitmarket 5% poniżej poziomu z Finex'a... :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 571
Rejestracja: 19 października 2013
Reputacja: 521
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: nexushash » piątek, 27 lutego 2015, 05:44

Ja tylko na chwile. To powinien być piękny wzrost do 320$ około 1 szego marca przystanek.
Przełamaliśmy wszystkie wachlarze fibo, czasówki jeszcze działają.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony piątek, 27 lutego 2015, 05:49 przez nexushash, łącznie zmieniany 1 raz.
crypto-trader.pl Prawda cię wyzwoli, ale najpierw porządnie wkurzy.

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: grzem » piątek, 27 lutego 2015, 05:46

Dlaczego ten śmieć rośnie?
Udostępnione przeze mnie swapy nie wypadły z gry, ostatnie dni dało się ulokować na blisko 10%.
Nie wypadł żaden, czyżby jeszcze wyciskanie shortów się nie zakończyło?

edit:
Pobudzą się misie z rana i jeden przez drugiego będą przekrzykiwać jak to było do przewidzenia, a pewnie niejeden się nawet zdążył zapakować :)
Zapraszam na https://cryptox.pl

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Chancellor » piątek, 27 lutego 2015, 06:06

To ja już od razu napiszę, że nie zdążyłem... :mrgreen:

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Yoda » piątek, 27 lutego 2015, 06:12

No cóż, ja shortów nie brałem, za to zdążyłem wziąć trochę longów po 1520 CNY ;) Chińskie giełdy są jednak lepsze od zachodnich.

Za to po rajdzie do 300+ USD pewnie scenariusz DanV się dopełni i w maju przywitamy 100 USD :P

Orator
Posty: 903
Rejestracja: 6 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: fonetic » piątek, 27 lutego 2015, 06:45

Ja tam pisałem wyżej że wyjdziemy górą :D
Wbrew pozorom nawet takie pompy w górę są szkodliwe na każdej płaszczyźnie:
Po 1. Są nie do przewidzenia nie da się grać na takich pompach
Po 2. Było to ewidentne zagranie kogoś aby uciąć shorty
Po 3. Z tego wynika że wchodzą do gry osoby które bezlitośnie będą wykorzystywać kapitał

Akcja w nocy powinna zakończyć się na 1550/1570 jakaś korekta i wtedy w górę a tutaj mieliśmy kolejną bez sensowną pompę jeszcze na domiar tego o 4.30 europa wysiada
http://flyingatom.com Stacjonarny kantor wymiany bitcoina w Warszawie Złota 59 nad złotymi tarasami
kupno/sprzedaż bitcoin, szkolenia, konsultacje

https://localbitcoins.com/accounts/profile/flyingatom
https://www.facebook.com/FlyingAtom-1512992832345302

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 387
Rejestracja: 17 czerwca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: cdlsrm » piątek, 27 lutego 2015, 08:24

Pierwsza noc, podczas której alarmów nie ustawiłem i taki piękny rajd.
Moje luźne przemyślenia: https://www.tradingview.com/u/cdlsrm/

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 387
Rejestracja: 17 czerwca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: cdlsrm » piątek, 27 lutego 2015, 08:38

Wybicie wywołane imo przez guru, który o 3:05 napisał, żeby szukać poziomu do shortów na 248$, co wywołało efekt domina i zamykanie tych rekordowych shortów.



Jeżeli przebijemy dziś/jutro 260 na stałe nic nas już nie zatrzyma w drodze na księżyc :)
Moje luźne przemyślenia: https://www.tradingview.com/u/cdlsrm/

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: JacekW_BB » piątek, 27 lutego 2015, 08:46

@up Hmm tak? Ja raczej patrzę na 300$ a potem 700$. Trochę za kolorowo na to patrzysz.

Weteran
Posty: 3059
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: konkor » piątek, 27 lutego 2015, 09:01

grzem pisze:Dlaczego ten śmieć rośnie?
Udostępnione przeze mnie swapy nie wypadły z gry, ostatnie dni dało się ulokować na blisko 10%.
Nie wypadł żaden, czyżby jeszcze wyciskanie shortów się nie zakończyło?

edit:
Pobudzą się misie z rana i jeden przez drugiego będą przekrzykiwać jak to było do przewidzenia, a pewnie niejeden się nawet zdążył zapakować :)
Żałosne, i tyle tylko powiem... Jak się skończy bulltrap (rysowany także przez miśki takie jak Dan), to znów będziecie siedzieć cicho. No ale po raz kolejny trzeba wypełznąć i naskrobać coś takiego (kolega baggins oczywiście tipuje). W końcu rzadko się zdarza okazja :twisted: Huk z tym, że jesteśmy na poziomie 2xx$ - który się tudemunom nawet nie śnił w najgorszych snach, i którego tęczowe wykresy nie uwzględniały ;)

Ja się ładuję na korekcie i jest to niecałe 10 Euro drożej niż wczoraj. Ależ strata jak za pewność kierunku w short :lol:

Jeśli chodzi o forum, to ja chyba idę w ślady @Sky.

ps. ładnie Chińczyk drukuje wolumen na BTCChina

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: baggins » piątek, 27 lutego 2015, 09:34

@konkor
możesz mi przybliżyc co Toba kieruję, że czepiasz się mojego tipa? - jestem bykiem od 4 lat i się z tym nie kryję, a w zalewie misiorstwa i jego radości z trendu spadkowego z przyjemnością tipuję i będę tipował każdego kto im szpilę wsadza :D .... wiesz dlaczego? - bo większość misiorów spekuła, która ma w d... Bitcoin, liczy się tylko zarobek nawet kosztem upadku projektu (jakby mieli na to wpływ)

PS najbardziej bawią mnie "wielcy zawodowi spekulanci", którzy siejac prospadkową (a czasem prowzrostowa) propagande na tym lokalnym bądź co bądź forum, myślą, że wpłyną na kurs i korzystniejsze transakcje uda im się zawrzeć - może na polskie giełdy ma to minimalny wpływ, ale w takim przypadku mocno powątpiewam w ich "wielkość i zawodowość" jak polski rynek jest w stanie obsłużyć ich potencjał finansowy (Konkorku to nie do Ciebie akurat było ;) )
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 387
Rejestracja: 17 czerwca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: cdlsrm » piątek, 27 lutego 2015, 09:42

JacekW_BB pisze:@up Hmm tak? Ja raczej patrzę na 300$ a potem 700$. Trochę za kolorowo na to patrzysz.
Nie no w granicach rozsądku, to że nie będzie poziomów oporu na ichi to nie znaczy że nie ma innych. Na pewno nie będę dłużej btc trzymał dłużej niż do ~290$
baggins pisze: PS najbardziej bawią mnie "wielcy zawodowi spekulanci", którzy siejac prospadkową (a czasem prowzrostowa) propagande na tym lokalnym bądź co bądź forum, myślą, że wpłyną na kurs i korzystniejsze transakcje uda im się zawrzeć - może na polskie giełdy ma to minimalny wpływ, ale w takim przypadku mocno powątpiewam w ich "wielkość i zawodowość" jak polski rynek jest w stanie obsłużyć ich potencjał finansowy (Konkorku to nie do Ciebie akurat było ;) )
A do kogo? Do mnie niby? Wiedz, że ja na polskich giełdach nie gram od zawsze, w rajdzie do 320 pierwszego i ostatniego longa postawiłem na bitmarkecie za 2BTC i przez ich problemy z kontem bankowym mi go zjadło.
Ostatnio zmieniony piątek, 27 lutego 2015, 09:47 przez cdlsrm, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje luźne przemyślenia: https://www.tradingview.com/u/cdlsrm/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: majkel_94 » piątek, 27 lutego 2015, 09:43

Dziwne takie wybicie bez newsa, chyba ze news byl i nam umknal.

Jak bez newsa i euforii, to jeszcze troszke up bo kupia spoznieni, potem zawahanie i drop the bass :P

Chyba ze ktos ma lepsza teorie kreskowa i jest pewny przebicia 300, moze eko ma racje z tym 5? marca :D

Weteran
Posty: 3059
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: konkor » piątek, 27 lutego 2015, 09:48

baggins pisze:
PS najbardziej bawią mnie "wielcy zawodowi spekulanci", którzy siejac prospadkową (a czasem prowzrostowa) propagande na tym lokalnym bądź co bądź forum, myślą, że wpłyną na kurs i korzystniejsze transakcje uda im się zawrzeć - może na polskie giełdy ma to minimalny wpływ, ale w takim przypadku mocno powątpiewam w ich "wielkość i zawodowość" jak polski rynek jest w stanie obsłużyć ich potencjał finansowy (Konkorku to nie do Ciebie akurat było ;) )
O wiele bardziej wkurzająca jest (a raczej była) nagonka tudemunów, którzy tęczowymi wykresami wyssanymi z palca omamili całe rzesze świeżych naiwniaków - ubierając ich w bity po chorej cenie (nadal jesteśmy wysoko, ale to już nie to samo co np. 6xx$ czy wyżej). Trend spadkowy był nieunikniony praktycznie i do wielu dotarło to po fakcie niestety.

ps. gram na Krakenie już praktycznie w całości. Wcześniej jeszcze Curex, a na BM tylko konto założyłem - to nie dla mnie giełda...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: baggins » piątek, 27 lutego 2015, 10:01

cdlsrm pisze:
JacekW_BB pisze:@up Hmm tak? Ja raczej patrzę na 300$ a potem 700$. Trochę za kolorowo na to patrzysz.
Nie no w granicach rozsądku, to że nie będzie poziomów oporu na ichi to nie znaczy że nie ma innych. Na pewno nie będę dłużej btc trzymał dłużej niż do ~290$
baggins pisze: PS najbardziej bawią mnie "wielcy zawodowi spekulanci", którzy siejac prospadkową (a czasem prowzrostowa) propagande na tym lokalnym bądź co bądź forum, myślą, że wpłyną na kurs i korzystniejsze transakcje uda im się zawrzeć - może na polskie giełdy ma to minimalny wpływ, ale w takim przypadku mocno powątpiewam w ich "wielkość i zawodowość" jak polski rynek jest w stanie obsłużyć ich potencjał finansowy (Konkorku to nie do Ciebie akurat było ;) )
A do kogo? Do mnie niby? Wiedz, że ja na polskich giełdach nie gram od zawsze, w rajdzie do 320 pierwszego i ostatniego longa postawiłem na bitmarkecie za 2BTC i przez ich problemy z kontem bankowym mi go zjadło.
nie pisałem tego do konkretnych osób na forum, bo nie pamiętam kto tego typu działania podejmował (niektórzy nawet sie do nich przyznawali).... natomiast stare przysłowie mówi: uderz w stół, a nożyce się odezwą ;)
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 387
Rejestracja: 17 czerwca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: cdlsrm » piątek, 27 lutego 2015, 10:08

Skoro tak, to będziesz miał teraz same bycze prognozy na forum.

Do widzenia.
Moje luźne przemyślenia: https://www.tradingview.com/u/cdlsrm/

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 162
Rejestracja: 8 maja 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: PalmerEldritch » piątek, 27 lutego 2015, 10:31

Chłopaki, nie ma co się spinać. Trzeba się pięknie różnić. ;) Jeden biegun stanowią zwolennicy AT i okolic którzy nie mają emocjonalnego podejścia, drugi to fani projektu jako takiego, którzy skoro w nim są, próbują przy okazji zarobić i mają emocjonalne podejście. Ludzie są prostsi, niż nam się wydaje: nie przypisujmy sobie jakichś dziwnych intencji.

Aaaaaale wracając do spekułki: widać już powoli ciągotki do odwrotu (mikro bulltrap), czy mi się tylko wydaje?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: baggins » piątek, 27 lutego 2015, 11:10

ja się nie napinam... ostatnio staram się jak mogę nie pisać nic w tym wątku, żeby nie zostać tudemunem i ograniczam się do tipowania, ale nawet to zaczęło budzić agresję u miśków i zostałem wywołany do tablicy :lol: ...tak teraz myślę, że to chyba znak, że trzeba zacząć węszyć zmianę trendu na UP :D
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Wróć do „Rozważania ekonomiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości