Dyskusja na temat kursu BTC [Archiwum - 2013-2015]

Regulamin forum
1. Dział tylko do odczytu dla żółtodziobów

Czy Twoim zdaniem kurs w terminie 05 XII - 12 XII

1. Wzrośnie
6
60%
2. Spadnie
3
30%
3. Pozostanie w konsolidacji
1
10%
 
Liczba głosów: 10
Rozmowny
Posty: 63
Rejestracja: 11 lutego 2012
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: filipyoyo » niedziela, 1 lutego 2015, 18:11

wyzywacie się jak dzieciaczki. Mowie tak mimo tego że pewno i tak jestem mlodszy od was. Prawda jest taka, że jesli ktoś sie dobrze zna na ekonomi i potrafi prognozować ruchy na giełdzie, walutach czy bitcoinach to robi na tym dobry chajs i nie potrzebuje rozglosu. ekonomik bardzo swobodnie sobie pisze i nie przejmuje sie innymi. tu nie jest istotne kto krzyczy glosniej albo kogo popiera wiecej osob. Cecha inteligentnych ludzi jest to ze sa swiadomi swojej inteligencji i wcale nie oczekuja na oklaski. Natomiast prymitywni ludzie zaraz jak cos "madrego" wymysla musza o tym wszystkim nakrzyczec do ucha bo chca sie pochwalic i dostac oklaski. Kazdy swiadczy o sobie. A kurs bitcoina zweryfikuje wasze wróżby :p

A tak wracajac do tematu. Kiedy szykuje sie jakas zmiana na kursie? Jak myslicie? Bo narazie spokoj

Orator
Posty: 813
Rejestracja: 2 września 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: sxzp » niedziela, 1 lutego 2015, 18:20

... a tymczasem odbijamy imo obroty, oraz bid/ask wygląda bardzo marnie, trochę nam ten rynek pustoszeje takie odnoszę wrażenie. Pewnie zmieni się to wraz z rosnącą ceną, a o dziwo taka sytuacja jak teraz może ułatwić jej podróż w wyższe rejony. Bynajmniej, zobaczymy jak to się rozegra. Szczególnie jeśli chodzi o moment kiedy zawrócimy na północ, bądź wpadniemy w dłuższą mozolną korektę, tak zwaną tu korektą long :)

Dyskutant
Posty: 267
Rejestracja: 8 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Au 79 » niedziela, 1 lutego 2015, 18:21

filipyoyo pisze:A tak wracajac do tematu. Kiedy szykuje sie jakas zmiana na kursie? Jak myslicie?
Mam swoje zdanie co do ceny, ale zamilczę, bo nie chcę być posądzony o to że wymyśliłem coś "mundrego" i że się "chwalę". :)

Zamiast tego chciałbym wrócić do porannej rozmowy o osylatorach.
Od rana poświęciłem trochę czasu na doczytanie o ich ogólnej przydatności. Streszczę, czego się dowiedziałem.

1)
Najsilniejszym sygnałem oscylatora jest dywergencja w stosunku do zmian ceny.

2)
Kierunek trendu jest ważniejszy od sygnału oscylatora.
Sygnały kupna są najprzydatniejsze podczas trendów wzrostowych, a sygnały sprzedaży podczas spadkowych. Wtedy jest to dobre narzędzie pomocnicze do określania momentu wejścia/wyjścia.
Trzeba kupować, kiedy rynek jest wyprzedany podczas trendu wzrostowego.
Trzeba sprzedawać, kiedy jest wykupiony podczas trendu spadkowego.
Natomiast sygnały oscylatorów wbrew trendowi mogą być mylące.(ten błąd popełniłem dziś rano)

3)
Uwagę na sygnały oscylatorów trzeba zwracać, kiedy trend się rozwinie (na początku trendu nie).

4) -- w sprzeczności z 2) i 3)
W trendzie są nieprzydatne, bo szybko osiągają wartości skrajne (wysyłają sygnały) i potrafią długo przebywać w rejonach maksimum. Sprawdzają się za to w trendach bocznych.

Kolejna sprzeczność: wiele oscylatorów w opisie zastosowania ma "wykrywanie zmian trendu". Czy więc używać ich na trendzie, czy nie?
Na mój własny użytek godzę to tak: W zależności od skali czasowej, to co "widzi" oscylator (jego "zoom") może być trendem, ale jeśli ustawimy inną skalę (zmienimy "zoom") to trend może zmienić się w boczniaka, albo wręcz odwrócić. Zatem sensowne użycie oscylatora, to stosowanie go nie na takich "zoomach", w których cena idzie skosem, w wyraźnym trendzie, a raczej zamiast tego "pokazywanie" oscylatorowi do przetworzenia danych, które z jego punktu widzenia są trendem bocznym.


5) Wartości oscylatorów (parametry) powinny być tak dobrane, żeby być powiązane z cyklami rynkowymi. Czy mamy jakieś cykle, jak na GPW? 28 dni? Ktoś z was posiłkuje się w analizach koncepcjami cykli?
Tak, jak nie umiemy przewidzieć kursu BTC w przyszłości, tak samo nie umiemy wytłumaczyć jego wahań w przeszłości.

Weteran
Posty: 2719
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 157
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: afrus » niedziela, 1 lutego 2015, 18:22

Piękny trap :)
https://www.bitmarket.pl/charity/
http://ethpool.pl
http://etcpool.pl
----------------------------------
Pomogłem?
ETC/ETH: 0xa2eff2cb7cdf1d98b922cffeb35ae88a691da5ef
BTC: 1Hn1wob4uDoFQSiVaUfDZiKkt29xct7YRS

Weteran
Posty: 3059
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: konkor » niedziela, 1 lutego 2015, 18:47

A co to za emocje dzisiaj? :) Przecież nic ciekawego się nie dzieje...

@cdlsrm ja mam pamięć do nicków - to Ty w listopadzie wstawiałeś baloniki na bulltrapie, nawet chyba dwa razy z tego co pamiętam ;) Wtedy ja (i kilka osób) pisałem, że trzeba uciekać, a tutaj nawet ktoś prosił "starszyznę" o odtrąbienie zmiany trendu :lol:

Prawda jest taka, że mnóstwo osób tutaj szybko dostosowuje się do aktualnej sytuacji w short - przenosząc to na swoje "przewidywania" w mid. Kilka zielonych świeczek zawsze powodowało na forum fale euforii. Kiedy zaczynała się zwała - to ciiiisza, a jak już zwały nie dało się zanegować bo się ona rozpędzała - to oczywiście kupa nowo narodzonych miśków na forum. Widać to było w ankiecie - pamiętam taki moment, że były 3 głosy na spadek (w tym jeden mój) a reszta na wzrost. Jak dwa/trzy dni później rozpoczęły się poważne spadki, to w ankiecie nagle wszystko się zmieniło i większość klikała na spadek :D

Wielokrotnie zadawałem sobie pytanie - co ja tutaj robię? Przecież mieliśmy stworzyć wątek dla DT, to miałoby sens. A w tym temacie jest więcej pyskówy niż sensownych rozważań na temat kursu. Za dużo osób jest przekonanych o jakiejś tam "wartości" BTC nie biorąc pod uwagę ogromnego narzutu spekulacyjnego. A co najlepsze - nawet 200$ ma ten narzut. Dlatego kreski i czysto spekulacyjno-forexowe podejście do tematu daje lepsze efekty niż czarowanie "fundamentów", co pokazał cały ostatni rok i początek obecnego ;) Spadamy z ostatniej banki bardzo wolno i tylko dlatego, że w temacie siedzi dużo spekuły. Taka jest prawda... Gdyby nie spekuła grająca short-term, to zniesione zostałyby dwie bańki zaraz po upadku GOXa.

Kisimy się na 2xx z perspektywą 1xx$. Jest nawet gorzej niż przepowiadałem ponad pół roku temu. Przyznam się, że nie mam pomysłu co dalej - nadal gram w short i traktuję bity jak gorący kartofel ;)

Weteran
Posty: 2719
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 157
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: afrus » niedziela, 1 lutego 2015, 18:50

To zakładaj topik dla DT ja się chętnie tam przeniosę bo tutaj nie mam za dużo do powiedzenia :)
https://www.bitmarket.pl/charity/
http://ethpool.pl
http://etcpool.pl
----------------------------------
Pomogłem?
ETC/ETH: 0xa2eff2cb7cdf1d98b922cffeb35ae88a691da5ef
BTC: 1Hn1wob4uDoFQSiVaUfDZiKkt29xct7YRS

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 28 czerwca 2013
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Lorraine » niedziela, 1 lutego 2015, 19:01

Przeczytałam całą waszą dynamiczną dyskusję i w swoich ocenach staram się nie trzymać niczyjej strony lecz eko to jedna z istotnych podwalin tego serwisu, jego wpisy, opinie i komentarze przyczyniają się niejednokrotnie do szerszego spojrzenia na kurs wówczas gdy skupienie reszty jest w zupelnie innym punkcie, miejscu. Lubie czytać konkora i eko bo ich argumenty w ciekawy sposob sie równoważą, kiedy jednego cechuje wrodzony optymizm w spekulacji dot kursu drugi czasem stara się gasić nieco emocje. Jakkolwiek ważne jest to, że żaden z nich nie robi tego odpłatnie, choć sama kieruję się własnymi obserwacjami to szanuję ich za ich wkład w całość i poświęcony czas.
(oczywiscie jest też dużo wiecej osob ktorych wkład w całość "rozważań ekonomicznych" jest równie istotny - nie chcę nikogo pominąć).
Abstrahując od tego, chciałabym się odniesc do wpisu kolegi baggins ktory mimo ze nie zadresował go bezpośrednio do mnie to wiem kogo miał w głównej mierze na myśli. Chcialabym ci tylko oznajmić ze mój stosunek do projektu jest taki sam od samego początku (z małą ale istnotną poprawką naniesioną w 02.2014) i nie jest on taki jak zasugerowałeś. Moje wpisy zapewne wydały ci się w ostatnim czasie mocno negatywnie nastawiające, nadając wręcz rolę adwersarza całego projektu, lecz nic bardziej mylnego.
Używam w tym celu swojego rodzaju metodyki (sobie tylko znanej) której właściwość oparta jest formule określającej w sposób dość dosadny wplyw wydarzeń X na kurs bitcoina, gasząc niejednokrotnie hurraoptymizm choćby zwiazany z głośno anonsowanymi globalnymi projektami dot BTC i środowiska BTC (oczywiscie wszystko oparte na obserwacji podobnych sytuacji z przeszłości). Przykład - Coinbase, usprawiedliwienie dla swojego nastawienia znajduje glownie w tym iz bylam pewna niemal od samego poczatku jak to sie skonczy (Populistyczne hasła, Tudemunowe grafiki etc.) zakończone częściowym fiaskiem (sama giełda funkcjonuje, lecz obietnica ciepłej wody w kranie spełzła na niczym pod ostrzałem mediów i samych regulatorów którzy mieli mieć deal z Coinbase). Moje przemyslenia długoterminowe dot. BTC sa takie, ze niestety nadal mamy trupa w szafie jakim jest gox (bez względu na to jak mocnego odświeżacza do powietrza użyjesz, smród będzie nadal się wydobywał). Ogromna ilosc grubych ryb, czasem EA związani od początku z Goxem, sympatyków i rekinów proBTC ktora moglaby teraz kierowac kursem i sukcesywnie wyznaczac kierunki, poprostu po tym polmiardowym (sic!) fuckupie sie poprostu wycofala... w tym ja, powrocilam do inwestycji w projekt dopiero po bardzo dlugim czasie i wciaz mając w pamieci ta dosc spora strate ( nie tylko finansową ale także czasu jaki poświęciłam całemu projektowi) mam do calego projektu w tej chwili dosc spory dystans.
Media które zgodnie odtrąbiły jak świat długi i szeroki że 2014rok to byl najgorszy rok dla BTC jako inwestycji, obecny krach na rynku Chinskim poglebia marazm wsrod chinskich inwestorów którzy od 16miesiecy kierują kursem, a którzy od konca zeszłego roku (kiedy podzieliłam się z wami po raz pierwszy opiniami wprost z rynku chińskiego) są w powolnym odwrocie inwestowania w to dodatkowych pieniędzy. Jak już wspominałam kiedyś, przyświeca im idea inwestowania Go Big or Go Home... to trendsetterzy, inwestują tam gdzie warto w danej chwili albo wskazuje na to popularność...

x

Weteran
Posty: 3059
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: konkor » niedziela, 1 lutego 2015, 20:17

afrus pisze:To zakładaj topik dla DT ja się chętnie tam przeniosę bo tutaj nie mam za dużo do powiedzenia :)
Szczerze to ja już mam dość, bo czasu coraz mniej. Zamierzam powoli przejść na grę w dłuższym terminie jak się trend spadkowy wyraźnie zakończy. Temat krypto mnie już zmęczył ;)

ps. zobaczcie na jakich słabych BIDach leci to odbicie..... I będzie pewnie trwać dotąd, aż pojawią się nowe - mocne BIDy pod spodem. Gorący kartofel w akcji :) Ja cały dzień byłem dzisiaj z dala od kompa, więc wszystko mnie ominęło.

Orator
Posty: 813
Rejestracja: 2 września 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: sxzp » niedziela, 1 lutego 2015, 20:32

o tych słabych bidach pisałem już kilka razy, mimo że to żaden wyznacznik to jakoś nie widzę tu zamysłu, bo może go nie ma. Wybicia na słabych bidach są gładkie nikt nie zrzuca, bo nie ma w co, a drobnica skubie. Słabe bidy na tym poziomie pokazują, że albo nie ma chętnych na zakupy, bo wtedy skupujemy z asków i łapiemy w bidach, uśredniona cena wychodzi elegancka, albo Ci którzy mogli by postawić duże bidy uważają, że to nie ten poziom. Akcja na finexie pokazała, że są gracze chętni postawić bidy po kilka k i nie uciekają z nimi. Szkoda tylko, że jest ich tak mało. (na tym wydawało by się atrakcyjnym poziomie)

Weteran
Posty: 3059
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: konkor » niedziela, 1 lutego 2015, 20:41

No i to właśnie napisałem. Jak będzie w co rzucać, to odbicie się zakończy - temu one zazwyczaj służą (wyciągnięciu BIDów i chętnych do kupna). A co do Finexa, to pisałem wcześniej - tam mogło być zamykanie shortów, a nie realne kupno dużej ilości BTC. Teraz też widać po tych BIDach tuż pod kursem, że mogą to być "zaległe" shorty do zamknięcia... Czyli odbicie ma potencjał (może coś w stylu 21-26 listopad?). Chociaż BTC-e raczej wskazuje, że nie ;) I ja też w to wątpię.

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Chancellor » niedziela, 1 lutego 2015, 21:06

afrus pisze:Piękny trap :)
Trap nie trap, ale zarobić dał, jeszcze godzinka i wyjdę do końca w fiaty, w nocy panowie skośni mogą robić tę tak oczekiwaną zwałę do $190, jak chcą :mrgreen:.

Weteran
Posty: 2719
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 157
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: afrus » niedziela, 1 lutego 2015, 21:08

Chancellor pisze:
afrus pisze:Piękny trap :)
Trap nie trap, ale zarobić dał, jeszcze godzinka i wyjdę do końca w fiaty, w nocy panowie skośni mogą robić tę tak oczekiwaną zwałę do $190, jak chcą :mrgreen:.
Przyłączam się do prośby o zwałę bo też już na fiatach stoję gotowy do łapania :)
https://www.bitmarket.pl/charity/
http://ethpool.pl
http://etcpool.pl
----------------------------------
Pomogłem?
ETC/ETH: 0xa2eff2cb7cdf1d98b922cffeb35ae88a691da5ef
BTC: 1Hn1wob4uDoFQSiVaUfDZiKkt29xct7YRS

Weteran
Posty: 9882
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 7674
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: ekonokomik » niedziela, 1 lutego 2015, 21:23

Straszną burzę rozpętaliście...

@cdlsrm - nie poczułem się urażony, co najwyżej źle zrozumiany. Zresztą masz w części rację - moja opinia na tym forum jako dobrego analityka jest w dużej części przesadzona. Jabyśmy zajmowali się przewidywaniem pogody, to ja mógłbym robić nie za metereologa a co najwyżej za starego górala czy indianina ;) Za ostatnie pół roku zanotowałem niemałą stratę.
Także wyjaśniliśmy swoje stanowiska i jak dla mnie sprawa zamknięta.

Podtrzymuję swoją prognozę co do mid.
W short chyba wlasnie mielismy lokalny szczyt.

Weteran
Posty: 3059
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: konkor » niedziela, 1 lutego 2015, 21:34

@matern17 racja, teraz jest dobry moment na inne inwestycje - stąd odpływ kapitału z krypto. Nie mniej jednak trzeba przypilnować, bo tutaj będzie na pewno jeszcze dużo do wyrwania. Szkoda poświęcić rok zabawy w trendzie spadkowym i przegapić jakiegoś mega bulltrapa, który tutaj raczej nastąpi - czy to będzie z poziomu 2xx czy może 1xx. Albo nawet z dwucyfrowego, co nie jest wykluczone ;)

Dla mnie przekroczenie ATH w tym roku jest mało realne, ale gdyby w przyszłości rosła jakaś bania - to nawet z konserwatywnym podejściem do DT będzie można prawie codziennie urwać ładne parę $ ;) W trendzie wzrostowym nic nie da takich możliwości jak krypto - dlatego ja ten temat będę miał zawsze na oku...

@eko ja na szczęście straty nie zanotowałem i ogólnie prześlizgnąłem się po tym trendzie spadkowym bez szwanku i z dobrym humorem :) Uważam to za spory sukces, chociaż wolałbym ten limit szczęścia wykorzystać w trendzie wzrostowym do porządnego zarabiania, a nie w spadkowym do uciekania przed spadającym toporem i zbierania okruszków... Nawet mnie powoli dopada "faza rezygnacji", mimo że ona dotyczy osób zapakowanych przecież ;)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 233
Rejestracja: 17 września 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Arnold » niedziela, 1 lutego 2015, 22:27

Na wstępie zaznaczę że nie znam się na analizie technicznej a wszelakie prognozy
na własny użytek robię zawsze po 3 - 4 piwkach...
Niemniej pozwolę sobie napisać gdyż może udało mi się zaobserwować, całkiem
zupełnie przypadkowo, coś dość ciekawego.

Jeśli połączymy prostą dołki z 12 APR 2013, 6 JUL 2013, 2 OCT 2013 ... prosta nasza
trafi dokładnie w ostatni dołek 17 JAN 2015 !
Przypadek ?! ... zapewne... !!! ale czy nie macie wrażenia że gdyby nie bańka
chińska 2013 i jazdy z GOXem, powinni byśmy być gdzieś w okolicach 200-250$ / BTC
i to co obserwujemy teraz to końcówka 'paliwa bańkowego' i przejście do lotu poziomego.

Czy komuś jeszcze z analiz (może bardziej profesjonalnie przeprowadzonych)
wyszło że przez jakiś czas będziemy teraz kisić się między 150 a 250 $ ... a spadki
poniżej 100$ są raczej mało prawdopodobne (bo cena 369PLN za Bitcoina, przynajmniej
dla mnie to znak do niczym nie skrępowanego skupu dla samego 'fanu' kupowania
i posiadania... a skoro cena BTC jest wypadkową podaży i popytu... może będzie
więcej takich jak ja ;)

Obrazek

Dyskutant
Posty: 267
Rejestracja: 8 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Au 79 » niedziela, 1 lutego 2015, 22:38

@Arnold
Zerknij na post @prezesa. Nie ty jeden tak myślisz.
https://forum.bitcoin.pl/post213992.html#p213992

Mam pytanie do starych bywalców forum, którzy widzieli już kilka baniek. Według waszego odczucia, czy obecna atmosfera na forum jest podobna do ubiegłych faz rezygnacji?
Tak, jak nie umiemy przewidzieć kursu BTC w przyszłości, tak samo nie umiemy wytłumaczyć jego wahań w przeszłości.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1836
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 521
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: baggins » niedziela, 1 lutego 2015, 22:46

chyba nie... ja przed poprzednią przestałem zaglądać na forum z myślą, że może dopiero za jakieś kilka lat coś się ruszy w temacie :P
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: grzem » niedziela, 1 lutego 2015, 22:47

Au 79 pisze:
Mam pytanie do starych bywalców forum, którzy widzieli już kilka baniek. Według waszego odczucia, czy obecna atmosfera na forum jest podobna do ubiegłych faz rezygnacji?
Chyba nie, nie przypominam sobie żebym wtedy codziennie zaglądał na forum.

edit: zbieżność opinii przpadkowa
Zapraszam na https://cryptox.pl

WMP
Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 25 grudnia 2011
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: WMP » niedziela, 1 lutego 2015, 22:54

Au 79 pisze:Mam pytanie do starych bywalców forum, którzy widzieli już kilka baniek. Według waszego odczucia, czy obecna atmosfera na forum jest podobna do ubiegłych faz rezygnacji?
Również mówię że nie, podczas poprzednich fal rezygnacji był płącz i liczenie strat, a teraz mamy dywagacje czy to już koniec projektu i jak tu zarobić na małych odbiciach i do kiedy spadnie i kiedy zmiana trendu.
WMP pisze:Strata zawsze boli o wiele bardziej niż cieszy ewentualny zysk

Weteran
Posty: 3059
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: konkor » niedziela, 1 lutego 2015, 23:08

Powyższe trzy odpowiedzi są bardzo ciekawe i chyba wiele wnoszące do dyskusji. No ale z drugiej strony nigdy wcześniej w projekcie nie zadziało się tyle dobrego co przez ostatni rok. Wcześniej była praktycznie TYLKO spekulacja, a teraz jakieś tam twarde fundamenty powstały jednak. Zastanawiam się jak ta faza rezygnacji może wyglądać - może bardzo długi boczniak (np. rok) na jakimś uklepanym poziomie?

Wróć do „Rozważania ekonomiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ikswodnal i 1 gość