Dyskusja na temat kursu BTC [Archiwum - 2013-2015]

Regulamin forum
1. Dział tylko do odczytu dla żółtodziobów

Czy Twoim zdaniem kurs w terminie 05 XII - 12 XII

1. Wzrośnie
6
60%
2. Spadnie
3
30%
3. Pozostanie w konsolidacji
1
10%
 
Liczba głosów: 10
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 571
Rejestracja: 19 października 2013
Reputacja: 521
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: nexushash » środa, 14 stycznia 2015, 10:06

@bartek Spóźniłeś się trochę z desperacją, a kogo obchodzą górnicy i producenci sprzętu. Spekuła może zarobić i to robi zarówno na shortach jak i longach tu niema litości.
crypto-trader.pl Prawda cię wyzwoli, ale najpierw porządnie wkurzy.

Dyskutant
Posty: 158
Rejestracja: 8 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: biolo » środa, 14 stycznia 2015, 10:07

Mnie zastanawia czemu Second Market nic jeszcze nie kupił!! tylko zwiększa im się kasa na koncie :D

Weteran
Posty: 3059
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: konkor » środa, 14 stycznia 2015, 10:08

Zagrałem jeszcze raz na fali, straty odrobione. Co dalej?

@smok jak to zwątpiłem? A co - ja byłem wyznawcą? :lol: Ja cały czas wątpię, hehe

@biolo kasa właśnie zaczęła im się zmniejszać. Chyba się ludzie wycofują powoli.
Ostatnio zmieniony środa, 14 stycznia 2015, 10:09 przez konkor, łącznie zmieniany 1 raz.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 224
Rejestracja: 4 lutego 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: diakon » środa, 14 stycznia 2015, 10:08

biolo pisze:Mnie zastanawia czemu Second Market nic jeszcze nie kupił!! tylko zwiększa im się kasa na koncie :D
A gdzie sprawdzacie, ile mają kasy i ile kupują? jakiś link?

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 3 stycznia 2015
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Lamassu » środa, 14 stycznia 2015, 10:10

Kupować, teraz już tylko wzrosty po kres czasów.

Wygadany
Posty: 649
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: bartek6949 » środa, 14 stycznia 2015, 10:13

To ostatnie odbicie ponad 200 na najblizsze miesiace, zwykle ludziki za duzo sobie zarabiaja, wszyscy ze spokojem zapakowali sie w bity. To dziwnie brzmi ze wszyscy jednoznacznie wyznaczyli dno, wiec jak dla mnir zapraszamy jeszcze w dol.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3621
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: hanti » środa, 14 stycznia 2015, 10:13

ale duzo ludzi siedzi na forum ;))
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

Orator
Posty: 877
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: MegaMol » środa, 14 stycznia 2015, 10:14

@hanti Zobacz jaki ile było najwięcej na forum. Teraz ledwo połowa ;)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 295
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 139
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: marrw » środa, 14 stycznia 2015, 10:14

Świetnie się gra na takich odbiciach :)

Sprzedałem praktycznie na szczycie krakenowej szpili. Spodziewam się jeszcze jednego zanurkowania w okolice 180$ i tam spróbuję łapać. Dno już raczej ubiliśmy, była krew, były łzy, była panika, teraz tylko up :)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6384
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: maxi82 » środa, 14 stycznia 2015, 10:15

No to kto zaśpiewa ze mną "Jeszcze jeden i jeszcze raz.." tym razem w okolice 130$ :)
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Dyskutant
Posty: 158
Rejestracja: 8 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: biolo » środa, 14 stycznia 2015, 10:16

@diakon
http://www.bitcointrust.co/
Tu jest ich stan konta $

Wygadany
Posty: 514
Rejestracja: 5 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: bitguru » środa, 14 stycznia 2015, 10:16

Na razie spekuła serfuje na wywołanych obsuwą falach. Gdy kurz opadnie zobaczymy, jak naprawdę rokuje sytuacja.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2684
Rejestracja: 19 grudnia 2010
Reputacja: -19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: smok » środa, 14 stycznia 2015, 10:17

maxi82 pisze:No to kto zaśpiewa ze mną "Jeszcze jeden i jeszcze raz.." tym razem w okolice 130$ :)
Eee tam 130$ niektórzy mówią że będzie 50$ (na co raczej nie liczyłbym) ale można "z głupa" się ustawić , a nóż widelec i wpadnie :) Ja tak złapałem dołek po bańce smoleńskiej z 266 $ do 50$ i ładnie siadło 60$ później sprzedałem po 116$. Teraz nie mam na to zdrowia i nie gram aż tak szalenie.

Weteran
Posty: 3059
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: konkor » środa, 14 stycznia 2015, 10:33

50$ to Dan coś przebąkiwał wczoraj jako absolutne minimum. Ciekawe jak teraz zacznie spadać moc sieci, poleci domino o którym ostatnio piszemy? (wskazywałem na to kilka miesięcy temu, ale nikt tematu nie podjął) Jakiekolwiek zmiany i hard fork to moim zdaniem byłby początek końca TEGO Bitcoina. Za wysoko ten mining napompowano.

A teraz - albo ktoś ostro pompuje i ładuje kupę siana w BTC, albo się osuniemy. Leszczyna czeka na prezent od grubasków, sama pompować nie będzie raczej ;) Na razie nie wygląda to tak źle.
Ostatnio zmieniony środa, 14 stycznia 2015, 10:34 przez konkor, łącznie zmieniany 1 raz.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 224
Rejestracja: 4 lutego 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: diakon » środa, 14 stycznia 2015, 10:33

Ale cały czas widać, że btc to chińska zabawka. Chiny trzymają kurs na sztywnej lince nie pozwalając mu odbić. Ciekawe.

@up kiedy wskazywałeś, że problemy z mocą sieci mogą się nasilić przy spadku warości btc, pierwszy raz przeczytałem o tym w poście kolegi @aaaxn co podrzucił ciekawego linka z analizą na ten temat? Co @eko określił ten post jako mega desperacja aaaxn :)

A hardfork to będzie tragedia dla kursu, przynajmniej w short.
Ostatnio zmieniony środa, 14 stycznia 2015, 10:37 przez diakon, łącznie zmieniany 1 raz.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 507
Rejestracja: 28 czerwca 2013
Reputacja: 118
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0002 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Lorraine » środa, 14 stycznia 2015, 10:36

ekonokomik pisze:Musze przyznac, ze Chinczycy lekko mnie zaskoczyli. To sie nazywa dolek z przytupem :) Autentycznie ich zachowanie jest lustrzanym odbiciem szczytu banki. Trzeba bedzie przez to zweryfikowac prognozy mid i long... No nic. Ja dzisiaj pechowo poza kompem, tylko mobilnie ogladam widowisko. Zycze wszystkim udanego serfowania :)

PS. Ciekawe czy Lorraine w koncu weszla, czy wprost przeciwnie ;)
Nie, Lorraine jeszcze nie rusza fiatów...
Obserwuję bacznie całą sytuację bo sprawdza się dokładnie ten scenariusz o którym mnie zapewniono i o którym spekulowano od dawna w Chinach a o którym uświadomiono mnie w przeciągu ostatnich 48h będąc w Chinach. Na szczęście polegam na swoim własnym "market" instynkcie (forum czytam z zaciekawieniem) który mnie nie zawiódł, wiedziałam że u Chińczyków nie ma żadnej świętości( kreski trójkąty i kwadraty Ellioty etc. możecie sobie wsadzić sami wiecie gdzie), jeżeli chodzi o BTC o czym wspominałam niejednokrotnie, no ale cóż więcej mogę napisać w tej kwestii, kto chciał posłuchać mojej rady ten posłuchał.

Mam nadzieje ze zarobicie sobie troche na szortach bo napewno będzie dużo skakania i przeciągania liny.

Ja wchodzę tylko w longi bo nie mam czasu bawić się szortami.

Przeczekałam w kolejce w sklepie ten dump na 150 :( troche żałuje bo nie miałam ustawionych powiadomień bo chodzę przez ostatnie długie loty jak na dragach.

Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 6 stycznia 2014
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: 4D3K » środa, 14 stycznia 2015, 10:40

ale siec wolna… godzina czasu i nawet jednego potwierdzenia. A czułem wczoraj, że czy aby na pewno jestem szczęśliwym posiadaczem :-)
no nic - trzeba grać dalej.

Wygadany
Posty: 514
Rejestracja: 5 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: bitguru » środa, 14 stycznia 2015, 10:41

Robi ktoś teraz transfery BTC, bardzo wolno idą? Jeśli lagują to nici z arbitraży. Poza tym ew. duże paczki wyprzedażowe lecące na giełdy będą opóźnione.

@Lorraine
Tip poleciał ;-)

Weteran
Posty: 3059
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: konkor » środa, 14 stycznia 2015, 10:43

@diakon pisałem o tym na pewno, ale teraz nie chce mi się szukać. Może nawet w tym wątku. I podobnie to napisałem jak w tej analizie, ale wtedy trudność rosła i temat był "nie na czasie" ;)

Trzy razy już obróciłem bitami. Hazard na maxa, a nie inwestycja :lol: I te pływające BIDy na Stampie...

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 540
Rejestracja: 6 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: papaxpapa » środa, 14 stycznia 2015, 10:59

Witam serdecznie
Mam nadzieje ze ci któzy kupili bilety i wczoraj zapinali pasy na tudemoon :P zrozumieli ze po naszych szynach Pendolino nie pojedzie szybciej niz inne pociagi :P.. (strasznie mnie wkurzaja ostatnio takie wpisy szczególnie w tym wątku bo niby dla zaawansowanych)

Ja kupiłem na troche na 250 ,230,220 tak to wygladało.Czy uwazam ze zle zrobiłem ? Wszak jestem juz 50$ w plecy na BTC kupionym po 250 nie nie nie. Zrobiłem dobrze ,zagrałem w zgodzie z własnym i tylko moim rozumowaniem. Wczoraj mogłem sprzedac i miec te kilkanascie tys uratowane przed dzisiejszym zjazdem o ktorym wszyscy zdrowo myslacy przeciez wiedzieli , sprzedałem ? oczywiscie ze nie poniewaz uwazam ze gra teraz ponosi za soba zbyt duze ryzyko .Napisze uczciwie wolałem sie w koncu wyspac :P niż znowu sledzic słupki i kolorowe frakcje . Czytam dalej i widze ze desperacja siega granic i niektózy juz pisza ze Btc umiera!!! Ciekawe co napisza gdy bedzie po 500$, bo przeciez bedzie moze nie za szybko ale w koncu, takie sa zasady spekulacji.
Serdecznie pozdrawiam
Papa
Giełda ::: https://www.cryptsy.com/users/register?refid=8747
Giełda ::: https://vircurex.com/welcome/index?refe ... =659-35853

Kupię stare monety ---oferty na priv
1NjN2dcvunAACrzcBpUGxoEw8Gpb7VAneP

Wróć do „Rozważania ekonomiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości