Dyskusja na temat kursu BTC [Archiwum - 2013-2015]

Regulamin forum
1. Dział tylko do odczytu dla żółtodziobów

Czy Twoim zdaniem kurs w terminie 05 XII - 12 XII

1. Wzrośnie
6
60%
2. Spadnie
3
30%
3. Pozostanie w konsolidacji
1
10%
 
Liczba głosów: 10
Dyskutant
Posty: 192
Rejestracja: 17 lutego 2013
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Callisto210 » wtorek, 13 stycznia 2015, 13:34

Mnie z wykresu wynika, że jak dotkniemy około 200$, to będziemy mogli zaczynać nową bańkę.

Orator
Posty: 903
Rejestracja: 6 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: fonetic » wtorek, 13 stycznia 2015, 13:37

@Callisto210 ciekawe te wykresy masz, bo z mojego wynika że dopiero gdy dobijemy do $110.35 to możemy zaczynać nową bańkę
http://flyingatom.com Stacjonarny kantor wymiany bitcoina w Warszawie Złota 59 nad złotymi tarasami
kupno/sprzedaż bitcoin, szkolenia, konsultacje

https://localbitcoins.com/accounts/profile/flyingatom
https://www.facebook.com/FlyingAtom-1512992832345302

Weteran
Posty: 3059
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: konkor » wtorek, 13 stycznia 2015, 13:37

@Bitmar Papa Smerf po raz kolejny uspokaja swoje smerfy, tak jak na 275$ z tego co pamiętam :)

Proponuję obserwację KDJ 1w oraz 3d. Jak zacznie zawijać do góry, to będzie odbicie short - a jak się przetnie, to będzie odbicie MID. Przez cały rok sprawdzało się to bardzo dobrze. 1w już wyraźnie się zatrzymuje z pikowaniem.

Tylko Chińczycy jeszcze chyba nie skończyli i będzie to 13xx
Ostatnio zmieniony wtorek, 13 stycznia 2015, 13:39 przez konkor, łącznie zmieniany 1 raz.

Rozmowny
Posty: 129
Rejestracja: 25 lutego 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: neqmaq » wtorek, 13 stycznia 2015, 13:38

@Callisto210 - obyś miał rację.
Przedstawienie jest przepiękne. Jeżeli wyrokować po ilości widzów , to chyba mieliśmy lokalny rekord jak w pobliżu prawdziwego dołka. Jednak świeczki w skali 3d-12h /Bitcoinwisdom prawie nie mają cienia, co tylko potwiedza dalsze spadki

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: JacekW_BB » wtorek, 13 stycznia 2015, 13:40

@fonetic napisałem to jako żart: że mamy nowe schemat - rok up, rok down i rok boczniaka. A czy za rok będzie nowe ATH? Tego nie wiem, ale jest to realne.

Gaduła
Posty: 375
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: aaaxn » wtorek, 13 stycznia 2015, 13:44

Nowy schemat to BTC = LTC i tam szukajcie inspiracji

Orator
Posty: 814
Rejestracja: 2 września 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: sxzp » wtorek, 13 stycznia 2015, 13:47

ale się dzieje :) jest panika słychać rezygnacje tylko brakuje jeszcze chętnych na poważniejszy skup :D

skala 3d
Obrazek

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 3 stycznia 2015
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Lamassu » wtorek, 13 stycznia 2015, 13:48

@sxzp

Wyjście dołem pełną świecą i to taką paskudną a ty się cieszysz?

Orator
Posty: 814
Rejestracja: 2 września 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: sxzp » wtorek, 13 stycznia 2015, 13:49

jest jeszcze dużo czasu żeby zrobić z niej pik spokojnie nie emocjonujcie się tak :)

Weteran
Posty: 3059
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: konkor » wtorek, 13 stycznia 2015, 13:52

sxzp pisze:jest jeszcze dużo czasu żeby zrobić z niej pik spokojnie nie emocjonujcie się tak :)
Dokładnie. ASKi na Stampie są tak samo cienkie jak BIDy. Zobaczymy jak to duża spekuła rozegra. No i co robi Second Market? Puścili już przelew na Stampa? Trzeba uśredniać cenę... :lol:

@Lamassu ktoś po prostu zdjął ściankę. Jak przebijaliśmy 300 Euro to było tak samo - ściana blokowała spadek. Jeszcze przed chwilą stało prawie 800 BTC, to dużo jak na tą giełdę.
Ostatnio zmieniony wtorek, 13 stycznia 2015, 13:55 przez konkor, łącznie zmieniany 2 razy.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 3 stycznia 2015
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Lamassu » wtorek, 13 stycznia 2015, 13:53

No proszę Kraken pękł.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: majkel_94 » wtorek, 13 stycznia 2015, 13:56

Skoro w takim dołku większość kupuje i dalej spada, bo kto będzie kupował żeby rosło? :P

Wygadany
Posty: 514
Rejestracja: 5 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: bitguru » wtorek, 13 stycznia 2015, 13:57

Ktoś orientuje się czy guru od płatnych subskrypcji cały czas w 95 % kapitału siedzi na USD? Jeśli tak to ma nosa - to trzeba konowalowi przyznać.

Weteran
Posty: 2719
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 157
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: afrus » wtorek, 13 stycznia 2015, 14:02

A ja jeszcze mam trochę fiatów i czekam na finał dramatu :D Cały czas liczę na chwilowe 1XX :)
https://www.bitmarket.pl/charity/
http://ethpool.pl
http://etcpool.pl
----------------------------------
Pomogłem?
ETC/ETH: 0xa2eff2cb7cdf1d98b922cffeb35ae88a691da5ef
BTC: 1Hn1wob4uDoFQSiVaUfDZiKkt29xct7YRS

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 3 stycznia 2015
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Lamassu » wtorek, 13 stycznia 2015, 14:05

Paliwo do korekty chyba się wyczerpało :O

Głupie to jest, żadnego sensu nie ma... do wczoraj Chiny zaczynały wzrosty i były wyraźnie ponad resztą a teraz one ciągną w dół gdy reszta stara się delikatnie odbić. Fuck logic.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: l3sny » wtorek, 13 stycznia 2015, 14:11

panowla.... jeszcze z 2 miesiące tej padaczki. chinski mining musi paść ;) Potem OpenBazaar i tudemun!!
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 3 stycznia 2015
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Lamassu » wtorek, 13 stycznia 2015, 14:13

Ta ciekawe jak będą fiaty obsługiwane w zdecentralizowanym exchange. Już widzę jak banki się podłączają.

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: JacekW_BB » wtorek, 13 stycznia 2015, 14:13

@l3sny ty tak na serio czy to żart? ;-)

Wygadany
Posty: 514
Rejestracja: 5 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: bitguru » wtorek, 13 stycznia 2015, 14:16

@l3sny pewnie kupował bity po dolarze sztuka. Moze sobie pozwolić na poczucie humoru niezależnie od sytuacji na rynku.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 507
Rejestracja: 28 czerwca 2013
Reputacja: 118
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Lorraine » wtorek, 13 stycznia 2015, 14:18

bitguru pisze: Ciekawe czy @Lorraine zerka na to co się dzieje. Jeśli spadki będą kontynuowane w <200 USD będzie to de facto oznaczało, że jak mówiła Chińczycy wycofują się z bitcoinowego interesu. Ale to taka dygresja na przyszłość, na razie mamy jeszcze calkiem wysoką cenę.
Zerkam, nie dzieje się nic czego bym się nie spodziewała bazując na swojej wiedzy oraz tym czego się dowiedziałam od Chińczyków rok temu i teraz. (od samego początku gasiłam tutaj zbytni entuzjazm co po nie któ rych, jestem bearish i nie formuję swoich postów na podstawie swoich zakupów bo jest to bezsensowne i wprowadza mały zamęt)
Ci których znam z Shenzen a z którymi prowadzimy biznesy "pobawili się" bitcoinami, wycofali pieniądze z inwestycji BTC pod koniec zeszlego roku i nie wracaja do tematu.
Część z nich straciła z tego co wiem. Ale ogólnie bez entuzjazmu podjeli ze mną ten temat rozmów przy papierosie... Znają jednego z wiekszych inwestorów z HK Yan'a coś tam Penga który miał około 2 mln CNY rozbite na 2 giełdy BTC China i Huobi, niestety ciezko mi bylo zrozumieć dokładny przekaz ale chodzilo im o jakiś wał że "Banki i Giełda" + "że te środki zostały z którejś z giełd zatrzymane?!" (Chineese can't into Kings Speech)
Nie wiem czy są to kwoty (2mln CNY) które w naszym mniemaniu pozwala uznawac go jako Grubasa, no ale mleko sie wylalo i echo po cyfroświecie Hong Kongu się rozniosło.
Ktoś mnie tutaj zapytał na jakiej giełdzie grali, zgodnie stwierdzili ze bylo to BTC China, w LTC nie inwestowali.
O Górnictwie nic nie wiem, oni tez nie znaja nikogo kto kopie na masową skale ale jak patrze na wykresy to niesety wszystkim którzy zainwestowali dość spore pokłady pieniędzy w kopanie pewnie spoglądają na to wszystko z pewnym zrezygnowaniem, zapewne spadek trudności nas czeka niebawem bo fabryki zaczną być odłączane.

Jak wspomniałam rok temu u nich nie ma zasad pików kresek trójkątów i kwadratów, grają tak jak czują na tą chwile, ale ogólnie jest to tendencja wycofywania środów wśród tych którzy na BTC spędzili już jakiś czas, nadzieja w Chinach jest w świeżej krwi albo Hindusach którzy bogacą się do kwadratu i lokują pieniądze we wszystkim choć głównie w złocie, samochodach w sztukach pięknych.

Pozdr z D.C.

@Bitmar, miałam ogromne problemy z zalogowaniem sie zza granicy, odrzucało moje prośby o logowanie i kazało mi rozwiązywać łamigłówki :P
P.S dobrze cię widzieć z powrotem tato :)

Ide spać bo Jet Lag mnie dobił doszczętnie.
Jak ktoś ma jakies pytania to niech mnie w nim oznaczy to odnajdę posty skierowane do mnie za kilka dni znów.
Ciao :*
Ostatnio zmieniony wtorek, 13 stycznia 2015, 14:27 przez Lorraine, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Rozważania ekonomiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości