Dyskusja na temat kursu BTC [Archiwum - 2013-2015]

Regulamin forum
1. Dział tylko do odczytu dla żółtodziobów

Czy Twoim zdaniem kurs w terminie 05 XII - 12 XII

1. Wzrośnie
6
60%
2. Spadnie
3
30%
3. Pozostanie w konsolidacji
1
10%
 
Liczba głosów: 10
Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: SkyValley » czwartek, 8 stycznia 2015, 00:39

warren pisze:,ja akurat mam troche pojęcia z informatyki
Hehe to akurat tym gorzej patrząc cóżeś Panie tam pisał :mrgreen:
Dobra, koniec offtopu:)
Na jutro strzelam nudy w przedziale 285-300$ i nic nowego w sprawie stampa, ew.jakieś plotki.

Weteran
Posty: 13343
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: ekonokomik » czwartek, 8 stycznia 2015, 00:53

Sky, stanowczo się nie zgadzam.
Na 75% spadniemy <285, na 25% wyjdziemy >310. Ale w tym przedziale jaki podałeś nie zostaniemy przez dobę.

Rozmowny
Posty: 113
Rejestracja: 14 sierpnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: warren » czwartek, 8 stycznia 2015, 00:53

Staram sie jakoś w myślach wycenić 1 BTC i nie wydaje mi sie ta wartosc wyższa niż 100$ ... ale poza tym jeśli ci scamerzy tak nakradli w tym czasie kiedy wartość BTC była wysoka to sobie myślą no ok ,ukradłem te 19000 BTC i wsadzą mnie do pudła na 10 lat ale jak wyjde to BTC bedzie wart z 5000$ za sztuke czyli zostane miliarderem.Nic takiegiego nie może sie stać teraz powinno sie spaść nawet do poziomu 50$ żeby tak dobrze na przyszłość nie wróżyć złodziejom którzy zabijają ta walute.Rok 2014 byl rokiem scamu w BTC i teraz mamy nowy rok i powinno sie zrobić więcej żeby było mnie scamu i faili.Powinno sie dorwać kilku bitcoinowych scamerów i dać im wyroki po 20 lat odsiadki w jakimś surowym pudle.No to wiadomo że potem następni scamerzy będą mieć to na uwadze i będą mniej scamować.I wtedy realna wartość BTC by wzrosła a nie tak jak teraz ... wzrasta bo jakiś matoł narobił jakieś wykresy i wiekszość sie sugeruje a reszta podąża za stadem.

Weteran
Posty: 13343
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: ekonokomik » czwartek, 8 stycznia 2015, 01:06

W ostatnich kilkunastu minutach, ktoś usilnie próbuje zepchnąć Huobi w dół. Widać wyraźnie ostrą walkę aby nie dopuscić do wybicia. I chyba udaną...
BTC-E to nawet nie trzeba spychać, samo ma ciągoty.

Gaduła
Posty: 440
Rejestracja: 15 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: kotwica666 » czwartek, 8 stycznia 2015, 01:19

Heh kolega od "informatyki" ubarwił dyskusję :mrgreen:
ekonokomik pisze:Sky, stanowczo się nie zgadzam.
Na 75% spadniemy <285, na 25% wyjdziemy >310. Ale w tym przedziale jaki podałeś nie zostaniemy przez dobę.
Ja mocno kibicuję tym 25%. Jeśli do weekendu będzie >310~320 moja żyłka hazardzisty podpowiada mi, że dalej pójdzie jeszcze wyżej.. (tzn weekend bez spadków) może nawet $340.
Też mi po głowie chodzi to że Stamp skupuje, ale jak ktoś wspomniał wcześniej: sporo ludzi się wycofało i gra z doskoku, łatwiej da się manewrować kursem. Pewnie więksi gracze też to zauważyli i może ktoś szykuje niespodziankę - Co Ty na to eko?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 586
Rejestracja: 1 sierpnia 2011
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0007 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: kactech » czwartek, 8 stycznia 2015, 01:53

Po kilku latach patrzenia na to stwierdzam- nie mam pojęcia co się dzieje za to podoba mi się niezmiernie różnorodność tego co się dzieje na poszczególnych giełdach, to jest magiczne, jakieś tokeny ludzie oceniają mocno różnie, potem arbitraż, potem fud albo hype, czerwie żrą tą tkankę, motyle dźwigają, motyle srają, niedźwiedzie podnoszą, to się rusza! :) Unikalne, wolne, po*****ne. Jak dla mnie fundament podskoczył na + o kilka %. Gox, Stamp, a c**j, pociąg jedzie dalej. Ta spółka się nie zwija, nie ma tego w planach, w wagonach stada na haloperydolu i dezypraminie, do pińćset albo do piekła.
DISTbIT - prywatny punkt błyskawicznej sprzedaży kryptowalut
bitowe.info - agregator wiadomości ze świata BTC
ToxID: 8013F26F9CFE8B3B979EE313EBD866D9D4F1D426501711C1CC80A14B7031EF53092C1A2B3C9A

Gaduła
Posty: 440
Rejestracja: 15 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: kotwica666 » czwartek, 8 stycznia 2015, 02:03

kactech pisze:Po kilku latach patrzenia na to stwierdzam- nie mam pojęcia co się dzieje za to podoba mi się niezmiernie różnorodność tego co się dzieje na poszczególnych giełdach, to jest magiczne, jakieś tokeny ludzie oceniają mocno różnie, potem arbitraż, potem fud albo hype, czerwie żrą tą tkankę, motyle dźwigają, motyle srają, niedźwiedzie podnoszą, to się rusza! :) Unikalne, wolne, po*****ne. Jak dla mnie fundament podskoczył na + o kilka %. Gox, Stamp, a c**j, pociąg jedzie dalej. Ta spółka się nie zwija, nie ma tego w planach, w wagonach stada na haloperydolu i dezypraminie, do pińćset albo do piekła.
:mrgreen: nic dodać, nic ując! :mrgreen:

Rozmowny
Posty: 113
Rejestracja: 14 sierpnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: warren » czwartek, 8 stycznia 2015, 02:21

Bzdury wszystko ma taką wartość jaką aktualnie ma ,załóżmy teoretycznie że każdy by wylądował na bezludnej wyspie jako rozbitek z tonącego statku.I na tej wyspie znalazłby 1 tone złota 100 kg diamentów 3 kg wzbogaconego uranu 100 BTC i jednego naleśnika z nadzieniem śliwkowym oblanego tłustą śmietaną i posypanego czekoladą.No i co dla takiego rozbitka przedstawiałoby wartość największą ekonomicznie ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: l3sny » czwartek, 8 stycznia 2015, 02:46

kactech pisze:Po kilku latach patrzenia na to stwierdzam- nie mam pojęcia co się dzieje za to podoba mi się niezmiernie różnorodność tego co się dzieje na poszczególnych giełdach, to jest magiczne, jakieś tokeny ludzie oceniają mocno różnie, potem arbitraż, potem fud albo hype, czerwie żrą tą tkankę, motyle dźwigają, motyle srają, niedźwiedzie podnoszą, to się rusza! :) Unikalne, wolne, po*****ne. Jak dla mnie fundament podskoczył na + o kilka %. Gox, Stamp, a c**j, pociąg jedzie dalej. Ta spółka się nie zwija, nie ma tego w planach, w wagonach stada na haloperydolu i dezypraminie, do pińćset albo do piekła.
Dobry pociąg towarowy ! ;)
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 483
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: mnemonick » czwartek, 8 stycznia 2015, 02:54

warren pisze:Ja czekam na spadki do poziomu 100$ bo tak to po prostu gołym okiem widać że BTC to domena naciągaczy i nie warto w to inwestować ,gdyby na te pare tygodni spadł to wartości po te 100$ to znowu bym zainwestował.Widać że to sie kupy nie trzyma -serwisy upadaja - kupa scamu - zero logiki tylko same jakieś głupoty ,teraz też ukradziono na giełdzie 19000 BTC ale to nic załata sie ... bezpieczeństwo środków - no co ty nikt o tym nie słyszał - ważne jest żeby kurs wzrósł albo spadł bo ci co grają na lewarach mają możliwości w obydwie strony żeby zarobić.Heh przecież widać że to nie idzie w kryptowalute tylko w jakiś gówniany interes.Trzymać sztucznie kurs jest tylko żeby ktoś zarobił na lewarach to jest nieporozumienie.Powinno sie wrócić jak bóg przykazał do bazowych 100$ i pożniej działąć.A tak tylko spekulanci między sobą przebijają kurs.
O kurcze. Ale desperacja...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: l3sny » czwartek, 8 stycznia 2015, 02:58

warren pisze:Bzdury wszystko ma taką wartość jaką aktualnie ma ,załóżmy teoretycznie że każdy by wylądował na bezludnej wyspie jako rozbitek z tonącego statku.I na tej wyspie znalazłby 1 tone złota 100 kg diamentów 3 kg wzbogaconego uranu 100 BTC i jednego naleśnika z nadzieniem śliwkowym oblanego tłustą śmietaną i posypanego czekoladą.No i co dla takiego rozbitka przedstawiałoby wartość największą ekonomicznie ?
Zależy od perspektyw na przepływający obok statek z ratunkiem ;)
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Gaduła
Posty: 440
Rejestracja: 15 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: kotwica666 » czwartek, 8 stycznia 2015, 03:13

l3sny pisze:
kactech pisze:Po kilku latach patrzenia na to stwierdzam- nie mam pojęcia co się dzieje za to podoba mi się niezmiernie różnorodność tego co się dzieje na poszczególnych giełdach, to jest magiczne, jakieś tokeny ludzie oceniają mocno różnie, potem arbitraż, potem fud albo hype, czerwie żrą tą tkankę, motyle dźwigają, motyle srają, niedźwiedzie podnoszą, to się rusza! :) Unikalne, wolne, po*****ne. Jak dla mnie fundament podskoczył na + o kilka %. Gox, Stamp, a c**j, pociąg jedzie dalej. Ta spółka się nie zwija, nie ma tego w planach, w wagonach stada na haloperydolu i dezypraminie, do pińćset albo do piekła.
Dobry pociąg towarowy ! ;)
Sprawdziłem co to haloperydol i dezypramina.. wesoło tam w tym pociągu mają.. :shock: I tu przypomniał mi się dowcip: Głowna zasada pracy w psychiatryku: kto pierwszy założy fartuch, ten lekarz! :D
Dobranoc Państwu!

Rozmowny
Posty: 113
Rejestracja: 14 sierpnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0002 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: warren » czwartek, 8 stycznia 2015, 03:19

l3sny pisze:
warren pisze:Bzdury wszystko ma taką wartość jaką aktualnie ma ,załóżmy teoretycznie że każdy by wylądował na bezludnej wyspie jako rozbitek z tonącego statku.I na tej wyspie znalazłby 1 tone złota 100 kg diamentów 3 kg wzbogaconego uranu 100 BTC i jednego naleśnika z nadzieniem śliwkowym oblanego tłustą śmietaną i posypanego czekoladą.No i co dla takiego rozbitka przedstawiałoby wartość największą ekonomicznie ?
Zależy od perspektyw na przepływający obok statek z ratunkiem ;)
ja bym wybrał naleśnik bo zakładając że wokół wyspy przepłynie statek z ratunkiem to trzeba jak najdłużej żyć bo długość tego życia byłaby proporcjonalna do ilości energii dostarczanej organznizmowi a wiadomo że codzień wokół takich bezludnych wysp statki nie pływają.Czyli jedyna prawidłowa odpowiedż to naleśnik.I co 1 tona złota 100 BTC i 100 kg diamentów nawet by była mniej warta niż taki naleśnik.

Gaduła
Posty: 440
Rejestracja: 15 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: kotwica666 » czwartek, 8 stycznia 2015, 03:34

warren pisze:
l3sny pisze:
warren pisze:Bzdury wszystko ma taką wartość jaką aktualnie ma ,załóżmy teoretycznie że każdy by wylądował na bezludnej wyspie jako rozbitek z tonącego statku.I na tej wyspie znalazłby 1 tone złota 100 kg diamentów 3 kg wzbogaconego uranu 100 BTC i jednego naleśnika z nadzieniem śliwkowym oblanego tłustą śmietaną i posypanego czekoladą.No i co dla takiego rozbitka przedstawiałoby wartość największą ekonomicznie ?
Zależy od perspektyw na przepływający obok statek z ratunkiem ;)
ja bym wybrał naleśnik bo zakładając że wokół wyspy przepłynie statek z ratunkiem to trzeba jak najdłużej żyć bo długość tego życia byłaby proporcjonalna do ilości energii dostarczanej organznizmowi a wiadomo że codzień wokół takich bezludnych wysp statki nie pływają.Czyli jedyna prawidłowa odpowiedż to naleśnik.I co 1 tona złota 100 BTC i 100 kg diamentów nawet by była mniej warta niż taki naleśnik.
Ja bym wybrał uran.. Boję się ciemności! :twisted:

Rozmowny
Posty: 113
Rejestracja: 14 sierpnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: warren » czwartek, 8 stycznia 2015, 04:00

Głupiś

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: l3sny » czwartek, 8 stycznia 2015, 04:11

ja tam diamenty. może doczekałbym statku a tak niespecjalnie bym sie czuł jak bym przeżył z naleśnikiem i żałował przez resztę życia....
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Rozmowny
Posty: 113
Rejestracja: 14 sierpnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: warren » czwartek, 8 stycznia 2015, 04:57

No dobrze to wybrałeś diamenty a co jakbyś umarł z głodu a statek by przypłynął 2 dni po twoim zgonie.Co wykopali by ci grób może, diamenty by wywieżli i tyle byś z tego miał.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: baggins » czwartek, 8 stycznia 2015, 07:25

Panowie TROLLOFFTOP :mrgreen:
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: SkyValley » czwartek, 8 stycznia 2015, 08:22

@Warren stracił bodajże 600zł (lol) i zachowuje się jakby go stado murzynów...

Może pisz w tym swoim wątku, co każdy myślał, że albo hasło ktoś wykradł, albo jesteś pijany?

Nic ciekawego nie masz do powiedzenia, a traktując poważnie rzeczy, które wygadujesz, powinieneś przestać grać i interesować się bitcoinem-scamem. ;)

Weteran
Posty: 2719
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 157
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: afrus » czwartek, 8 stycznia 2015, 08:24

Ja zaczynałem jak btc na curexie było za 200 pln i nie wyobrażam sobie powrotu do tej ceny :) chociaż z drugiej strony zjazd na tydzień na taki poziom i powrót do tego co mamy teraz ech... :)
https://www.bitmarket.pl/charity/
http://ethpool.pl
http://etcpool.pl
----------------------------------
Pomogłem?
ETC/ETH: 0xa2eff2cb7cdf1d98b922cffeb35ae88a691da5ef
BTC: 1Hn1wob4uDoFQSiVaUfDZiKkt29xct7YRS

Wróć do „Rozważania ekonomiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości