Dyskusja na temat kursu BTC [Archiwum - 2013-2015]

Regulamin forum
1. Dział tylko do odczytu dla żółtodziobów

Czy Twoim zdaniem kurs w terminie 05 XII - 12 XII

1. Wzrośnie
6
60%
2. Spadnie
3
30%
3. Pozostanie w konsolidacji
1
10%
 
Liczba głosów: 10
Wygadany
Posty: 573
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódź

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Mucha » sobota, 15 listopada 2014, 17:15

SkyValley pisze:
fonetic pisze:.... i lecimy do hadesu, z czasem jakaś pompa i poziom niżej aż do względnej wartości $100
Mogę dać 200$ :) PM jakby co.
Nie spadnie do 100$ , a jeśli nawet spadnie to będzie to bardzo chwilowe , przy cenie 100$ btc może już brakować do obrotu , piszę tu o realnym obrocie a nie spekulacji.

150-200$ uważam za najmniejszy możliwy pułap.
Kantor Bitcoin Konsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje Bitcoin infromacje Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Localbitcoin-FlyingAtom
FlyingAtom-Facebook

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Bit-els » sobota, 15 listopada 2014, 17:36

chyba zbyt czarno to widzicie. Równie dobrze może teraz powstaje duży trójkąt. Spadki z ostatnich 3 dni to naturalne odreagowanie. Jesteśmy własnie w trakcie tworzenia drugiego ramienia w trójkącie. I za tydzień pod 430 znów

Orator
Posty: 903
Rejestracja: 6 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: fonetic » sobota, 15 listopada 2014, 18:13

@up W skali 1w wygląda to po prostu tragicznie
http://flyingatom.com Stacjonarny kantor wymiany bitcoina w Warszawie Złota 59 nad złotymi tarasami
kupno/sprzedaż bitcoin, szkolenia, konsultacje

https://localbitcoins.com/accounts/profile/flyingatom
https://www.facebook.com/FlyingAtom-1512992832345302

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: SkyValley » sobota, 15 listopada 2014, 18:28

1w? Widać na niej, że odbiliśmy od 30 RSI, kto inny by powiedział, że wygląda dobrze i sporo miejsca na wzrost, dobry punkt na zakup na long itd. itd.
Albo robiąc analogie do maja.

PS. zaliczyliśmy właśnie .618 fibo na stampie.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Bit-els » sobota, 15 listopada 2014, 18:36

@Fonetic, w skali w1 wykres ma za krótką historię, trudno coś powiedzieć. Ale np. w d3 też podwójne dno, mocne wyjście i teraz korekta. Jest nawet na nią jeszcze spore miejsce

Weteran
Posty: 3059
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: konkor » sobota, 15 listopada 2014, 18:39

@SkyValley niestety na każdej giełdzie fibo wypada w innym miejscu. Zobaczymy która giełda jest samcem alfa. Bo patrząc na BIDy to już raczej nie Stamp :)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Bit-els » sobota, 15 listopada 2014, 18:44

Stamp chyba przestraszył ludzi swymi surowymi wymaganiami weryfikacyjnymi. Chińczycy fejkują, dziwne, że jeszcze nikt poważny ze środowiska im tego nie wytknął publicznie. Fakt, że jeszcze wszyscy patrzą na chinoli, mam nadzieję, że to się zmieni.
Bitfinex chyba uczciwie podaje. I ma duży obrót.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 478
Rejestracja: 24 kwietnia 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Odp: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: robithc » sobota, 15 listopada 2014, 19:42

https://www.tradingview.com/v/A1mFwkEG/ ... on_publish


Nowe analizy od DanV, co powiecie? :roll:
get rich or die trying

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 328
Rejestracja: 13 lutego 2014
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Fugitive » sobota, 15 listopada 2014, 19:58

Dzień dobry, dziękuje za otworzenie dla mnie wątku dla dużych chłopców.

DanV pierwszy raz od prawie roku wieszczy wzrosty. A dno, które proponuje w okolicach 240 idealnie wpisuje się w scenariusz desperacji co potwierdza późniejsze wzrosty. Ja to kupuje, a właściwie szukam dogodnego momentu do sprzedaży moich zapasów btc. A kupno poniżej 300 baksów. Plan idealny :)

Weteran
Posty: 13344
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: ekonokomik » sobota, 15 listopada 2014, 20:30

U Dan'a dwie pierwsze fazy spadku A i B trwaly po dwa tygodnie (grudzień 2013), a faza C podzielona na 5 podfaz trwa cały rok?
Dobrze to rozumiem?

A jeśli tak, to czy nie wydaje Wam się to cholernie naciągane? :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: majkel_94 » sobota, 15 listopada 2014, 20:32

U mnie granie wygląda z reguły tak, że czytam wykres, intuicja mówi spadek, sprzedaję, po czym są podrygi, ja znów kupuję nieco drożej bo chyba się pomysliłem, po czym spada :D
Też umiem grać jak rośnie, czy przy takich pompkach gdzie dojdą korekty :P Tylko jaj brakuje zawsze :D

Wróciliśmy to punktu przed rajdem, ciekawe czy teraz pójdzie spokojnie powolutku do przodu, czy słabe ręce zaczną zrzucać i hello $300 ;)

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: SkyValley » sobota, 15 listopada 2014, 21:06

Spadek do 300$ bez wzrostów teraz jest nienaturalny jak cholera.
Jeśli by tak się stało, to bardzo źle, bo oznaczałoby to, że btc zmienia się w chamski p n d.

Jak to traktuję jako mikro bańkę, w której bulltrap przed nami a to i tak wersja minimum z pozytywnych scenariuszy.
Wersja średnia to double top i spadek, wersja maximum to przebicie ostatniego H 453$ stamp i fundament pod dalsze przygody.

Scenariusz DanV - nie mam żadnych dreszczy i choć czytam go czasem i słucham oraz szanuję, to jednak średnio mnie inspiruje.

Dyskutant
Posty: 239
Rejestracja: 25 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: ryback » niedziela, 16 listopada 2014, 00:02

wirtualna reka na stampie sie pojawila i dala 1000 btc na bidach hmm
obrona kursu czy nagonka przed spustem :D

Weteran
Posty: 13344
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: ekonokomik » niedziela, 16 listopada 2014, 00:11

konkor pisze:Jestem wręcz pewien, że gdyby teraz postawić BIDa 5-10k BTC na 390-400$ to by się nie utrzymał nawet pół godziny.
Mamy 1000 na $375. Zobaczymy ;)

Orator
Posty: 814
Rejestracja: 2 września 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: sxzp » niedziela, 16 listopada 2014, 00:23

jeśli nagonka to nie bez pokrycia skup większymi paczuszkami idzie to 70 to 100 zobaczymy co dalej. Ja cały czas mam wrażenie jak obserwuje live, że idzie skup; jak się da to zjazd i na niższym poziomie. Wydaje mi się, że paru większych graczy się nie wyrobiło przed pompą korekcimy i skupują. Parę dni temu pisałem o sprytniejszych bootach i potwierdzam, nie ma już za bardzo stawiania dużych bidów, stawiają cwaniackie bidy po np 70 btc i jak zaczyna być pomału wypełnianie to się odnawiają do 70, ale jak wypełniane są w całości to chwile odczekują i przenoszą się niżej :) niby nic wielce sprytnego, ale realizuje się to naprawdę świetnie. Tak czy siak w ostatnie dwa tygodnie ładnie podjechaliśmy.

Weteran
Posty: 3059
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: konkor » niedziela, 16 listopada 2014, 00:37

Ja postawiłem BIDy tak jak pisałem rano - celując na 360$ w przeliczeniu (i drugie tyle na 35x$ tak "od czapy"). Nic nie weszło, więc nie kombinuję i zobaczę jutro co się będzie działo. Ciężko na fibo się opierać, bo na każdej giełdzie trochę inaczej teraz. Niby Stamp idealnie trafił, ale Chinole swoje fibo przebili więc zakładam że niższe jest możliwe (a to przecież ich pompa, ich zabawa).

Jeśli nie spadnie dalej to może pofaluje, bo mocne odbicie w stylu "V" teraz raczej mało prawdopodobne (jedna cegła już poszła na gorące głowy z tego co widzę :D ) Chyba ktoś tematu pilnuje 24/7

@ekonokomik 375$ to nie 400$. W tamtym momencie było widać, że towarzystwo chciało sypać - ale nie było gdzie :) Teraz odrobinę inaczej to wygląda. Ale jak Chińczyki zdecydują trochę zjechać, to BID wejdzie lub zniknie...
Ostatnio zmieniony niedziela, 16 listopada 2014, 00:55 przez konkor, łącznie zmieniany 1 raz.

Wygadany
Posty: 514
Rejestracja: 5 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: bitguru » niedziela, 16 listopada 2014, 00:40

Trójkąt wzrostowy pompy z 12 listopada można chyba uznać za zamknięty. Wygląda, jakby ktoś na dużym wolumenie narysował maksymalny "dopuszczalny" zasięg kursu. W skali mid to raczej zapowiedź dalszego szukania denka. Jednak zdziwiłbym się gdyby zjazd nastąpił od razu. Wręcz przeciwnie, pasowałoby teraz np. kilka dni czegoś na kształt delikatnych dalszych wzrostów. Tyle wróżenia, resztę pokaże czas.

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Chancellor » niedziela, 16 listopada 2014, 09:11

No właśnie mamy wzrost, niekoniecznie nawet delikatny, chociaż szpila to też nie jest. Wieczorem na odchodnym rozstawiłem bitki drabinką asków i połowę ładnie mi wybrało. Zobaczymy jak daleko to wjedzie, drabinka mi się kończy w okolicach 1330 PLN (nie przeliczam na dolary, bo przy aktualnym spreadzie między Stampem a BitMarketem wychodzą nonsensy).

Dyskutant
Posty: 251
Rejestracja: 21 lutego 2014
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: dlugi2001 » niedziela, 16 listopada 2014, 09:46

1300 i bum w dół :/ coś się nie może przebić lawiruje nonostop 380 390

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2684
Rejestracja: 19 grudnia 2010
Reputacja: -19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: smok » niedziela, 16 listopada 2014, 10:11

Kolejna bańka będzie jednoczesnym rezonansem wszystkich giełd. Jak wiadomo wtedy amplituda drgań rośnie w nieskończoność (teoretycznie). Póki co mamy drgania na różnych giełdach ale brak synchronizacji całego układu dlatego rezonans nie występuje. Jednak anomalie i skoki są coraz to częstsze w różnych miejscach. To dobry znak.

Po jakim czasie różnica w kursach np. 20$ pomiędzy giełdami jest wyrównywana ? Ktoś to kiedyś badał ? (albo 50 $ ) Jeśli szybko to jest duża szansa, że wszystkie giełdy są w stanie zagrać do batuty jednego maestro :)

Wróć do „Rozważania ekonomiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości