Dyskusja na temat kursu BTC. - ARCHIWUM

Regulamin forum
1. Dział tylko do odczytu dla żółtodziobów
Weteran
Posty: 1361
Rejestracja: 19 grudnia 2010
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Prze_koles » niedziela, 28 sierpnia 2011, 20:35

Może być też tak, że ktoś po prostu manipuluje kursem. Dlatego większość jak widzi, że kurs spada o 30% to macha ręką, bo za kilka dni wróci do "normy". Nie można też zapominać, że w Bitcoin w tej chwili "drukuje się" mnóstwo pieniędzy, dopiero pod koniec 2012 nagroda za blok spadnie do 25BTC, ale wciąż to jest sporo.

Dyskutant
Posty: 161
Rejestracja: 2 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: washuu » poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 12:18

Ale fakt faktem, że ci sami ludzie którzy na tym forum wieszczyli kurs 100 zł w ciągu pół roku, teraz siedzą cicho (i pewnie liczą na połowę tego do grudnia).
Mało kto potrafi publicznie powiedzieć "pomyliłem się" i jeszcze opisać na czym jego pomyłka polegała...

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 949
Rejestracja: 14 maja 2011
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Kimono » poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 16:08

Co innego ci, którzy wieszczyli spadki do poziomu sprzed wielkich wzrostów - tych szczerze nienawidzono, a w domyśle nawet obwiniano ich o te spadki :-). Zwłaszcza trollernia górników reagowała energicznie.
Every decent man is ashamed of the government he lives under.
H. L. Mencken

Obrazek
18CkxM3HfPsJkUgfi4xfXo8k8iE5HwXtEo
Rozkręćmy razem konspiracyjny biznes bitcoinowy: VxFvhUFU@jabber.org (przez pidgin-otr i Tor)

Dyskutant
Posty: 215
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: dublet » poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 16:51

Na giełdzie nie ma dobrze wieszczących i jasnowidzących anali.
Każdy patrzy swojej kieszeni, a gdzie jeden traci - inny zarabia.
Ci co siedzą na BTC lub kopią wieszczą wzrosty, a Ci co czekają na odkupienie się wieszczą spadki a nawet upadki.
Czy kogoś to dziwi?
Poza tym jest tu wolny rynek, więc chyba wszystko gra.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 949
Rejestracja: 14 maja 2011
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Kimono » poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 17:21

Myślisz, że nie ma ludzi, którzy potrafiliby się wzbić ponad interesy?
Every decent man is ashamed of the government he lives under.
H. L. Mencken

Obrazek
18CkxM3HfPsJkUgfi4xfXo8k8iE5HwXtEo
Rozkręćmy razem konspiracyjny biznes bitcoinowy: VxFvhUFU@jabber.org (przez pidgin-otr i Tor)

Rozmowny
Posty: 138
Rejestracja: 21 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Grevinsky » wtorek, 30 sierpnia 2011, 17:30

Moim zdaniem bitcoin powili będzie umierał. Wpierdzieli go najgorsza z możliwych choroba - zachłanność.

A stanie się to tak

Twory bit podobne - i0 / Name / Solid, będą wpływać na szybkie bogacenie się ludzi, którzy widzą w btc tylko zysk. Ci przy dobrej manipulacji odkupią spore udziały btc od ludzi których dopadnie zła passa. Mając zgromadzone duże ilości btc wyprzedadzą to bez względu na cenę przy okazji zaniżając kurs. Im bardziej kopanie btc stanie się nierentowne tym więcej serwisów bit podobnych się narodzi aby dla jednych kopanie bardziej się opłaciło, nawet przez krótki okres, a dla innych pojawiła się nadzieja na wstrzelenie się w zabawę i zarobienie na podupadającym systemie.

Im dłużej to będzie trwało tym więcej ludzi się z btc wykruszy przez co cena btc spadnie do chociażby tej z przed roku.
Było w czerwcu 48zł ? No to byliśmy na szczycie górki teraz mamy jazdę w dół.

Generalnie się nie dziwię takim ludziom. To jest biznes a w nim niema miejsca na nadzieję i sentymenty.
Kto pierwszy bez skrupułów zarżnie kurs ten wyjdzie najlepiej.

Wracając do tematu wątku kurs niczym nie regulowany jak tylko spekulacją jutro jak się obudzimy może być na poziomie 50zł albo 15zł.
Jeżeli wzrośnie zachęci świerzaków do przyłączenia się do systemu btc. Jeżeli kurs spadnie to grupa użytkowników będzie się pomniejszała co nie korzystnie wpłynie na reputację btc.

Jak to w życiu bywa raz nadszarpniętą reputację ciężko odbudować.

Gadanie że btc to coś innego niż namecoin popierane twierdzeniem że wokół btc powstaje dużo serwisów jest śmieszne. Poprostu btc było pierwsze i ma mocniejsza pozycję. Gdyby obecnie wokół solidcoina powstawały serwisy to SC by się umocnił i wyparł btc choćby dlatego że technicznie jest lepszy.

Pytanie tylko co więcej czasu kosztuje usprawnienie starego kodu i w związku z tym update całej istniejącej infrastruktury czy utworzenie nowej. Z technicznego punktu widzenia budowanie nowego np serwisu www jest szybsze niż grzebanie w kodzie starego.

Tylko jaki jest sens? Skoro to i tak sprowadzi się do jednego. Wymiana na real cash.

Heh :) i mówcie mi Prorok albo wyjaśnijcie dlaczego miało by się stać inaczej.
Sprzedaż btc przy obecnym kursie to prawie darowizna!
Nie musisz już więcej tego robić masz alternatywę:
1HaRgCDGEK4Pky4qXFc1AzAyrm4tEsWHHR

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 132
Rejestracja: 10 sierpnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Mars2022 » wtorek, 30 sierpnia 2011, 18:25

Twory bit podobne - i0 / Name / Solid, będą wpływać na szybkie bogacenie się ludzi, którzy widzą w btc tylko zysk. Ci przy dobrej manipulacji odkupią spore udziały btc od ludzi których dopadnie zła passa
Ja to widzę akurat odwrotnie, że to raczej ci którzy mają przed oczami tylko zysk w rządowo-bankowych walutach pozbędą się swoich BTC żeby kupić/kopać twory bitopodobne, gdzie mogą być wczesnymi beneficjentami. A zawsze można napisać, że jakaś grupa przy dobrej manipulacji wyciągnie BTC od panikarzy, ale dlaczego mają to być akurat ci co chcą je natychmiast wymienić na USD zaniżając kurs?
"Ostrzegam państwa - pilnujcie swoich portfeli!" Donald Tusk

Rozmowny
Posty: 138
Rejestracja: 21 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Grevinsky » wtorek, 30 sierpnia 2011, 18:40

Niekoniecznie akurat ale w większości przypadków tak się właśnie stanie.

Proste

Jak kopie cały miesiąc albo wydałeś określoną kwotę aby btc zdobyć będziesz czekał na lepszy kurs. Nie sprzedasz całości zarobionej od razu. Nierentowne.

Jak zdobyłeś 10 razy tyle na manipulacji w 3 dni to nie koniecznie musisz szanować wartość przynajmniej nie w przedziale 2-5 zł różnicy w kursie. Duża ilość btc w taki sposób zdobyta da dużo kasy za którą możesz coś nabyć.

Jeżeli nie jesteś elitą btc to nie posterujesz sobie rynkiem i nie wyczujesz jakie są plany. Więc lepiej sporą część spieniężyć i zostawić sobie trochę do kolejnego spekulowania.
Sprzedaż btc przy obecnym kursie to prawie darowizna!
Nie musisz już więcej tego robić masz alternatywę:
1HaRgCDGEK4Pky4qXFc1AzAyrm4tEsWHHR

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 132
Rejestracja: 10 sierpnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Mars2022 » wtorek, 30 sierpnia 2011, 19:25

Kluczowe w tym scenariuszu jest to "10 razy tyle w 3 dni" gdyby to było takie proste... Ale nawet załóżmy, że ktoś ma tyle SC czy innej kryptowaluty że może kreować trendy, a nie tylko za nimi podążać i wyciąga z rynku powiedzmy 50% pieniędzy to czy to wystarczy żeby ruszyć rynkiem BTC? Jaki jest dzienny obrót na SC, NMC? Bo podejrzewam że przy obrotach na MtGox to raczej kropla w morzu. Analogicznie można by twierdzić że grupa osób bogatych w BTC może manipulować rynkiem i wycisnąć z reszty tyle USD żeby za ich pomocą znacząco zaniżyć kurs dolara na foreksie.
"Ostrzegam państwa - pilnujcie swoich portfeli!" Donald Tusk

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 949
Rejestracja: 14 maja 2011
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Kimono » wtorek, 30 sierpnia 2011, 20:02

Moim zdaniem będzie dokładnie odwrotnie niż pisze Grevinsky. Zmniejszenie opłacalności górnictwa na małą skalę jest bardzo korzystne ze względów wizerunkowych bitcoina, a to za sprawą skłonności do trollingu tych właśnie grup niedzielnych kopaczy. Wydobywanie BTC jest tylko koniecznością wynikającą z natury systemu - te grupy ludzie generalnie i tak nic tu nie wnoszą. Rozkręcić nas może tylko biznes, a ten akurat ma się co raz lepiej. Wystarczy posłuchać p. Bruce'a Wagnera w jego "The Bitcoin Show" albo rzucić okiem choćby na bitcoindeals.com. Przed nami tylko sukcesy i może trochę technicznych wpadek wynikających z generalnej amatorki - rynek jest nowy, pusty i nie wymaga wiele, żeby się wzbić, więc i biznesmeni nie zawsze są z pierwszego sortu. Konkurencja to z czasem ładnie przeczyści.

Moim zdaniem największym problemem bitcoina jest generalnie doinformowanie mas. Poziom dyskusji w różnych zakamarkach sieci, gdzie przypadkiem temat BTC się pojawił, jest wręcz przerażający. Bez wyjątków niestety.
Ostatnio zmieniony wtorek, 30 sierpnia 2011, 20:07 przez Kimono, łącznie zmieniany 1 raz.
Every decent man is ashamed of the government he lives under.
H. L. Mencken

Obrazek
18CkxM3HfPsJkUgfi4xfXo8k8iE5HwXtEo
Rozkręćmy razem konspiracyjny biznes bitcoinowy: VxFvhUFU@jabber.org (przez pidgin-otr i Tor)

Rozmowny
Posty: 138
Rejestracja: 21 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Grevinsky » wtorek, 30 sierpnia 2011, 20:05

Niegłupia analogia aczkolwiek ze zbyt dużym rozmachem. Forex to waluty całego świata wartość btc to marne 70mln dolarów. Jak już, to btc na pewno ułatwia grę na giełdzie Forex.

Sam nigdy bym na Forex się nie pakował. Jednak biorąc pod uwagę w jak szybki sposób zarobiłem btc na (może nie spekulacji, ale dobrym wpasowaniu się w nią) przy Solid Coinie rozważam rozpoczęcie obracania ta gotówką na Forexie. Przynajmniej zapewni mi to start jako żółtodzioba bez wtopienia pieniędzy na które musiałem pracować.

Jeżeli by to przypasować do zahartowanego w boju gracza Forex to btc może być idealnym miejscem na pozyskiwanie środków od kopaczy czy też dzieciaków które łatwiej panikują i się wyprzedają.

--------------
...a 10 razy oczywiście wyssane z palca np w moim przypadku było to 6 razy tyle ile obecnym sprzętem ukopał bym w ciągu miesiąca.

Ps Kimono na tym typie troli można właśnie najwięcej zarobić. Oni są tu bardzo potrzebni. Dzięki niem stać jest spekulantów na spekulacje a co za tym idze podnoszenie wartości btc. Bo niby jak wartość btc ma wzrosnąć skoro zainteresowanie spada? Tylko poprzez spekulację i chwilowe podniesienie kursu aby podniecić ludzi i nałapać więcej troli ...

Niech mi nikt nie pierd.... że jest tu dla idei a nie zarobku.
Sprzedaż btc przy obecnym kursie to prawie darowizna!
Nie musisz już więcej tego robić masz alternatywę:
1HaRgCDGEK4Pky4qXFc1AzAyrm4tEsWHHR

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1495
Rejestracja: 7 czerwca 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Przemo » wtorek, 30 sierpnia 2011, 20:15

Grevinsky, skoncz pisac bzdury. Skupiasz sie tylko na kursie a kurs BTC nijak sie ma do przyszlosci i sukcesu bitcoina. Jestes po prostu zwyklym spekulantem dla ktorego liczy sie tylko kurs i nic poza tym nie widzisz. Dla ciebie bardzo niski kurs = upadek BTC ale nazwijmy to po imieniu - niski kurs to oznacza ze wtopiles kase w biznes i dla ciebie to jest koniec a nie dla btc.
A o poruszaniu tematu jakis SyfCoinow to juz nie wspomne, zwykla dziecinada.

Dla postronnych - to co sie wypisuje na tym forum we wszystkich dzialach nie jest zupelnie odzwierciedleniem rzeczywistosci, to sa zwykle belkoty dzieciakow bawiacych sie w btc, groszowe spekulacje, znudzonych lub rozzalonych gornikow.
To jak wyglada sytuacja BTC mozna zobaczyc na zachodnich serwisach, czesciowo tez na forum bitcointalk.org jednak nikt juz o tym nie pisze na tym forum poniewaz to forum opanowala fala trolli i poziom spadl do zera. Dla nich liczy sie tylko kurs, kopanie, oplacalnosc, nowe SyfCoiny, co zreszta sami przyznaja:
botanix pisze:W zasadzie nie robi mi różnicy w jakim celu bitcoin powstał. Nie traktuje BTC jako nic innego niż dodatkowy zarobiek a już na pewno nie uzywam go jako środka płatniczego ( z tak zmiennym kursem to byłaby głupota ). Na BTC oprócz miningu niewiele zarobiłem, na SC całkiem bardzo sporo. Zaraz będę próbował nieco ceną naciągnąć, zobaczymy czy coś z tego będzie.
EOT, w Polsce na razie BTC umarł, na szczescie Polska nie decyduje o przyszlosci BTC. Sa na szczescie spolecznosci, ktore potrafia wykorzystac potencjal technologii bo Polacy nawet jakby dostali do reki teleporter czy wehikul czasu to zmarnowali by go za psie pieniadze zeby tylko zarobic kase na biezace potrzeby.
Zenada.
P.S.
Z gazem łupkowym będzie tak samo.

Rozmowny
Posty: 138
Rejestracja: 21 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Grevinsky » wtorek, 30 sierpnia 2011, 20:31

Przemo - ale mi pojechałeś. Wiedz że do niedawna miałem takie samo nastawienie do btc jak ty. Ale im dłużej się temu przyglądam tym mam większe wątpliwości.

Nie jestem spekulantem. To że widzę możliwość zarobku.... no proszę cię powiedz mi że jak widzisz 100zł na chodniku to ominiesz a tego co podniesie nazwiesz np. żydem.... bo sie połaszczył na leżącą stówkę.

Moja obecna opinia którą wyraziłem jest poparta tym co widzę że się dzieje. Dziecinada? Bitomat wydawał się poważny okazał się zabawką gówniarza (z zachowania). mtGox? Zakosił kasę ludzi przejmując bitomat. Powiedz mi że to jest powżne zachowanie. Chyba złodzieja....

Po pierwsze powinno być napisane że taka akcja nastąpi a po drugie zwrócone środki użytkowników. I niech sobie robią serwis nawet rok.

Niema ani jednego bodźca na dzień dzisiejszy który pozwala mi twierdzić że btc to słuszna idea. Może nią była kiedyś ale ludzie to zadeptali.

Oczywiście bitomat i gox nie jest tu wyznacznikiem tego ze btc ma okazac sie niewypałem. Ale.....
w Polsce na razie BTC umarł, na szczescie Polska nie decyduje o przyszlosci BTC. Sa na szczescie spolecznosci, ktore potrafia wykorzystac potencjal technologii bo Polacy nawet jakby dostali do reki teleporter czy wehikul czasu to zmarnowali by go za psie pieniadze zeby tylko zarobic kase na biezace potrzeby.
Zenada.
P.S.
Z gazem łupkowym będzie tak samo.
To nie żenada. To cywilizacja.
Sprzedaż btc przy obecnym kursie to prawie darowizna!
Nie musisz już więcej tego robić masz alternatywę:
1HaRgCDGEK4Pky4qXFc1AzAyrm4tEsWHHR

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 949
Rejestracja: 14 maja 2011
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Kimono » wtorek, 30 sierpnia 2011, 20:45

Przemo pisze:EOT, w Polsce na razie BTC umarł, na szczescie Polska nie decyduje o przyszlosci BTC. Sa na szczescie spolecznosci, ktore potrafia wykorzystac potencjal technologii bo Polacy nawet jakby dostali do reki teleporter czy wehikul czasu to zmarnowali by go za psie pieniadze zeby tylko zarobic kase na biezace potrzeby.
Zenada.
Ależ jest dokładnie odwrotnie. Za dużo tefauenów, Drogi Przemku. Bitcoin w Polsce ma się świetnie - gdyby policzyć np. stosunek PKB do wolumenu BTC obracanych przez tutejszych, to myślę, iż wyszło bo na to, że Polska jest na pierwszym miejscu na świecie.

A zastój zaczyna się na zachód od Odry. Jak się popatrzy na różne badanie, np. jaki procent osób ile wkraczających w życie zarobkowe w najbliższym czasie chce, planuje lub prowadzi jakąś formę działaności gospodarczej (i.e. sprzedaje usługę, nie czas), to znów jest to czołówka. Rzecz w tym, żeby teraz te elementy połączyć - żeby ci przedsiębiorczy zaczęli działać w z BTC inaczej niż poprzez spekulację. Do tego potrzeba skutecznej propagandy. Albo też nie łączyć i samemu się zająć. Ja np. sobie zaplanowałem, że do końca kwietnia 2012 na bitcoinach zarobię równowartość minimum miliona złotych :-). Kwestia realizacji kilku projektów.
Every decent man is ashamed of the government he lives under.
H. L. Mencken

Obrazek
18CkxM3HfPsJkUgfi4xfXo8k8iE5HwXtEo
Rozkręćmy razem konspiracyjny biznes bitcoinowy: VxFvhUFU@jabber.org (przez pidgin-otr i Tor)

Rozmowny
Posty: 138
Rejestracja: 21 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Grevinsky » wtorek, 30 sierpnia 2011, 21:00

Jeszcze jedna sprawa jak już jestem na skraju zmiany poglądów w stosunku do btc.

Wielką hipokryzja ułomnością jest notoryczne wyzywanie ludzi od troli i spekulantów tylko dlatego że maja inny pogląd i widzą a przynajmniej dostrzegają rzeczy od innej strony.

Mam takie samo prawo twierdzić że btc jest narzędziem typowym do wyciągania kasy jak inni co uważają że to rewolucja w świecie pieniądza.
Kwestia teraz wypisania sobie wszystkich za i przeciw oraz uwzględnienie tego drobnego faktu że ludzie są siłą niszczącą.

To tak jak stawianie na szali kwestii wiary i nauki. Z tym że nauka jest namacalna tu i teraz tak samo jak zyski z btc.
Pytaniem każdego górnika jest na wstępie czy to się jeszcze opłaca. Tak samo osoba poinformowana o btc z zewnątrz zada ci pytanie na starcie dla kogo ta moc obliczeniowa i co z tego mam skoro muszę zapłacić rachunki za prąd potem.
Ostatnio zmieniony wtorek, 30 sierpnia 2011, 21:03 przez Grevinsky, łącznie zmieniany 1 raz.
Sprzedaż btc przy obecnym kursie to prawie darowizna!
Nie musisz już więcej tego robić masz alternatywę:
1HaRgCDGEK4Pky4qXFc1AzAyrm4tEsWHHR

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1495
Rejestracja: 7 czerwca 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Przemo » wtorek, 30 sierpnia 2011, 21:02

Kimono, to ile BTC jest obracanych w Polsce nie ma znaczenia, co komu po obracaniu BTC przez lame gornikow i spekulantow? Wrecz jest to szkodliwy obrot.
Generalnie BTC ma dwa oblicza, pierwsze to BTC jako wspaniala technologia i spore mozliwosci, drugie to BTC jako sposob szybkiego zarobku - kopanie albo spekulacje. Byl wielki boom na BTC, caly przekroj ludzi byl tym zainteresowany, jedni popatrzyli i pomysleli - hmm ciekawe, zobaczymy co z tego wyjdzie za jakis czas a drudzy: WOW, szybka kasa, dawaj kopiemy i spekulujemy.
Teraz tych drugich jest juz za duzo i zaczynaja panikowac i wieszczyc upadek BTC - i maja racje BTC upadlo a dokladnie to drugie oblicze BTC upadlo, czyli szybkiej kasy przez kopanie. Te osoby moga juz zwijac manatki i przestac zalewac fora swoimi teoriami.
Teraz BTC w spokoju moze sie rozwijac w swoim pierwotnym kierunku, na to trzeba czasu, musza powstac mechanizmy i projekty.
A kurs BTC? Nie ma znaczenia, nawet lepiej jak jest niski bo wiecej osob bedzie w stanie kupic sobie kilka bitmonet. Kurs bedzie rosl wzgledem tego jak sie beda rozwijac projekty okolobitcoinowe. Na razie ten rozwoj jest powolny i w powijakach. Od ponad dwoch lat BTC idzie powoli w gore, aktualnie konczy sie korekta wielkiego boomu i wszystko wroci do normy i sie ustabilizuje. Niech tylko znikna mining-trolle.

Grevinsky, daruj sobie, szkoda twojego czasu na pisanie żali, idz lepiej szukac kupcow na swoje karty bo coraz bardziej tanieja.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 949
Rejestracja: 14 maja 2011
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Kimono » wtorek, 30 sierpnia 2011, 21:11

No dobra, nawet jeśli (ja się oczywiście zgadzam, że ogólnie górnicy to trolle i że wydobywanie BTC to tylko zło konieczne), to tutaj nadal nie ma w tej całej krytyce niczego specyficznego dla Polski akurat.
Every decent man is ashamed of the government he lives under.
H. L. Mencken

Obrazek
18CkxM3HfPsJkUgfi4xfXo8k8iE5HwXtEo
Rozkręćmy razem konspiracyjny biznes bitcoinowy: VxFvhUFU@jabber.org (przez pidgin-otr i Tor)

Rozmowny
Posty: 138
Rejestracja: 21 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Grevinsky » wtorek, 30 sierpnia 2011, 21:15

Nawet nie zdajesz sobie sprawy Przemo jak ograniczonym jesteś człowiekiem skoro potrafisz oceniać ludzi i uważać siebie za lepszego tylko dlatego że myślą inaczej niż ty.

Ja nie mam żalu i nie mam zamiaru sprzedawać koparki. Ba nawet się przyczynie do rozwoju btc i stworze swój projekt nie oparty jak do tej pory wszystkie które powstały o zarabianie.

To że chce zarobić na btc nie znaczy że będę rodzajem typowego pasożyta i nic nie dam w zamian. Jednak poglądów nie zmienię.

I weź juz nie tytułuj ludziom
Sprzedaż btc przy obecnym kursie to prawie darowizna!
Nie musisz już więcej tego robić masz alternatywę:
1HaRgCDGEK4Pky4qXFc1AzAyrm4tEsWHHR

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1495
Rejestracja: 7 czerwca 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Przemo » wtorek, 30 sierpnia 2011, 21:17

Wielką hipokryzja ułomnością jest notoryczne wyzywanie ludzi od troli i spekulantów tylko dlatego że maja inny pogląd
Masz racje, nie powinno sie tracic czasu na pisanie takich rzeczy, powinno sie zbanowac permanentnie, to jest bardziej asertywne dzialanie.
Chyba oczywiste jest ze jak jest na przyklad forum na temat gry XYZ to kiedy to forum zaczyna zalewac masa rozzalonego tlumu i pisac, ze gra XYZ jest do dupy to sie takich z miejsca banuje. Dlaczego w bitcoinie ma byc inaczej? To nie jest zadna demokracja, podoba ci sie bitcoin? Fajnie, nie podoba ci sie? To spierdalaj, proste jak budowa cepa. Przestan po prostu pisac bo to PRZESZKADZA, rozumiesz?

Czy w tym powyzszym sie myle? Masz pretensje, ze nie lubia cie tam gdzie wchodzisz i wnosisz bloto na butach? Albo jak pierdzisz w towarzystwie lub zonie pod kołdrą? Czy matka jest glupia bo sie obraza jak jej mowisz, ze ma brzydkie dziecko? Mam dalej pisac porownania?

Co innego jakbys to pisal na jakims ogolno tematycznym forum, ale piszesz to na forum BITCOIN.PL chyba domena mowi sama za siebie ?

Kazdy temat tutaj na forum juz jest do cholery zofftopowany i zalany przez takie górnicze żale. Zobacz na stronie 61 kto zaczął.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 949
Rejestracja: 14 maja 2011
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Kimono » wtorek, 30 sierpnia 2011, 21:20

;-D
Every decent man is ashamed of the government he lives under.
H. L. Mencken

Obrazek
18CkxM3HfPsJkUgfi4xfXo8k8iE5HwXtEo
Rozkręćmy razem konspiracyjny biznes bitcoinowy: VxFvhUFU@jabber.org (przez pidgin-otr i Tor)

Wróć do „Rozważania ekonomiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości