Dyskusja na temat kursu BTC. [Archiwum]

Regulamin forum
1. Dział tylko do odczytu dla żółtodziobów

Czy Twoim zdaniem kurs w terminie 04-28 IX

1. Wzrośnie
35
49%
2. Spadnie
23
32%
3. Pozostanie w konsolidacji
13
18%
 
Liczba głosów: 71
Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Bitmar » niedziela, 1 grudnia 2013, 14:33

@ekonokomik, kup jakaś fajną wycieczkę i sobie odpocznij ;) Gra w takim stanie staje się już ryzykowna bo zachowujesz się jak żółtodzioby ;)
Nic złego się nie dzieje, wszystko wygląda ok. Pierwszym sygnałem alarmowym będzie przekroczenie 1050 a potem 900$. Do tego czasu nie ma sensu się rozpisywać. Co najwyżej mogą martwić ogólne nastroje. W piątek, wczoraj i dzisiaj siedzi przy kompie 1/3 max 1/2 ludzi co na tygodniu. Widać to po forum czy innych serwisach z kursem. W dodatku weekendy zwykle są spadkowe, raz że kasa nie dociera, a dwa część robi sobie wolne. Niedzielne wieczory zwykle są optymistyczne więc poczekajmy do tego wieczora zanim będziemy wyrywać sobie włosy z głowy. Zobaczymy też jutro i we wtorek co się będzie działo. Do tego czasu lepiej sobie pooglądać TV czy zająć się czymś innym ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: maky » niedziela, 1 grudnia 2013, 14:38

Panowie, czy wy się zajmujecie daytradingiem? ;)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Posty: 1732
Rejestracja: 9 lutego 2013
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: scibi » niedziela, 1 grudnia 2013, 14:40

Tez :-)

Weteran
Posty: 13372
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: ekonokomik » niedziela, 1 grudnia 2013, 15:05

biolo pisze:Ja obawiam się tego ze BTC już nie potanieje (jak tu dokupić tanio bitki ;/ ) jedynie mam nadzieje ze przyjdzie spadek 65% wartości tak jak przy poprzednich bańkach ale ja widzę to tylko jako chwilowy zrzut i z powrotem wybicie moc sieci jest przeogromna a cena BTC na wykresie ciągle jest pod mocą sieci!!
Sorry, ale nie mam siły po raz fafnasty pytać co ma moc sieci do ceny...

Weteran
Posty: 13372
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: ekonokomik » niedziela, 1 grudnia 2013, 15:12

@Bitmar - może i racja...
Zostawie 3/4 btc i ltc, 1/4 fiatow i zobaczymy co noc przyniesie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: maky » niedziela, 1 grudnia 2013, 15:26

Ostatnio człowiek z którym przy whiskey 2 lata temu rozmawiałem o BTC wspomniał mi o nich mówiąc: i co, na tych BTC bańka? zaraz pęknie, mali się wyprzedają, duzi kupią taniej i znowu będą pompować...

Co o tym sądzicie. Gość ma zerowy związek z BTC. ;)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Rozmowny
Posty: 95
Rejestracja: 6 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Pola » niedziela, 1 grudnia 2013, 15:30

Bitmar pisze:Do tego czasu lepiej sobie pooglądać TV czy zająć się czymś innym ;)
Daj spokój, na Polsacie leci Kevin...

Martwi mnie ilość bidów do 100$ czy 50$. Jest porównywalna do tej w połowie maja, kiedy cena była o jedno zero niższa. Majowa dyskusja o tej ilości jest TU. To ja się pytam gdzie jest ta cała nowa kasa, która powinna była napłynąć od tamtego czasu? Wszyscy w bitach siedzą i czekają na spektakularne wzrosty? A może już się dawno wyprzedali i smażą tyłki pod palmami?
Nie przeczytałeś(łaś) regulaminu? Nie rozumiesz go? Nie akceptuj! LUDZIE, CZYTAJCIE REGULAMINY.

Weteran
Posty: 13372
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: ekonokomik » niedziela, 1 grudnia 2013, 15:44

Pola pisze:
Bitmar pisze:Do tego czasu lepiej sobie pooglądać TV czy zająć się czymś innym ;)
Daj spokój, na Polsacie leci Kevin...

Martwi mnie ilość bidów do 100$ czy 50$. Jest porównywalna do tej w połowie maja, kiedy cena była o jedno zero niższa. Majowa dyskusja o tej ilości jest TU. To ja się pytam gdzie jest ta cała nowa kasa, która powinna była napłynąć od tamtego czasu? Wszyscy w bitach siedzą i czekają na spektakularne wzrosty? A może już się dawno wyprzedali i smażą tyłki pod palmami?
A może kasa jest w bidach ustawionych na $400, $600, $1000? :P
A każdy 1000 BTC ustawiony w bidach na poziomie $1000 to tyle kasy co 10000 BTC na poziomie $100.
Policz nie ilość BTC tylko ilość $ jaka jest w bidach. Kto rozsądny ustawia dziś bida na poziomie $50??

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 353
Rejestracja: 20 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.001 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Sopel3pl » niedziela, 1 grudnia 2013, 16:03

Całkiem zdrowy niewielki ( mnij niż 20% spadek. ) Nie ma się czym martwic. Poziom się przychartuje. Spadki i stagnacje są dobre gdy nastroje ciągną ku gorze. W takich warunkach najlepiej rosną alty.
Ekonokomik chyba sporo więcej zarobiłeś niż jesteś w stanie stracić, więcej niż jesteś w stanie przetrawić, bo zaczynasz naprawdę zle wyglądać.

Dla tych co teraz panikują mam historie.
Dawno dawno temu acz mniej niż rok postanowiłem wydać 1 BTC na jakieś śmieciowe waluty na mało istotnej giełdzie vircurex. Wybrałem sobie 2 sztuki niezbyt wyrachowaną metodą. O jednej z nich pamiętałem. Niejakie FRC. Topiło się wyśmienicie. Zrobiłem sobi z nim fotkę i postawiłem na śmietniku historii, stwierdzając ze na strate groszy zawsze mnie stać. Nie sprzedaje. Drugą zgubiłem w pamięci. Jakie było dzis moje zdziwienie gdy odkryłem ze Popcorn (PPC) zostawiony pod łóżkiem wykiełkował solidną kolba. A BTC dzis to nie BTC wczoraj.
Jak dzis spadnie to jutro i tak odbije. Nie ma co panikować.
Ostatnio zmieniony niedziela, 1 grudnia 2013, 17:09 przez Sopel3pl, łącznie zmieniany 1 raz.

Dyskutant
Posty: 158
Rejestracja: 8 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: biolo » niedziela, 1 grudnia 2013, 16:07

ekonokomik pisze:
biolo pisze:Ja obawiam się tego ze BTC już nie potanieje (jak tu dokupić tanio bitki ;/ ) jedynie mam nadzieje ze przyjdzie spadek 65% wartości tak jak przy poprzednich bańkach ale ja widzę to tylko jako chwilowy zrzut i z powrotem wybicie moc sieci jest przeogromna a cena BTC na wykresie ciągle jest pod mocą sieci!!
Sorry, ale nie mam siły po raz fafnasty pytać co ma moc sieci do ceny...
Choćby to ile wart jest sprzęt w sieci Bitcoin :) ile pieniędzy zostało włożone w realna wartość sprzętowa :)

Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: degartezo » niedziela, 1 grudnia 2013, 16:42

Wydaje mi się że "kilka" BTC zostanie zamienione przed mikołajem i świętami aby kupić jakiegos czerwonego Fiata ;)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 19 marca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Mroczny Nelu » niedziela, 1 grudnia 2013, 17:29

biolo pisze:
ekonokomik pisze:
biolo pisze:Ja obawiam się tego ze BTC już nie potanieje (jak tu dokupić tanio bitki ;/ ) jedynie mam nadzieje ze przyjdzie spadek 65% wartości tak jak przy poprzednich bańkach ale ja widzę to tylko jako chwilowy zrzut i z powrotem wybicie moc sieci jest przeogromna a cena BTC na wykresie ciągle jest pod mocą sieci!!
Sorry, ale nie mam siły po raz fafnasty pytać co ma moc sieci do ceny...
Choćby to ile wart jest sprzęt w sieci Bitcoin :) ile pieniędzy zostało włożone w realna wartość sprzętowa :)
Aś naiwny...
wiesz ile razy moc sieci wzrastała a kurs nurkował jak głupi? A ile razy z kolei trudność spadała i spadała a kurs rósł?

Dziwnie teraz sytuacja wygląda, ale to pewnie przez brak prowizji. A takie przestoje to ostatnio po każdych mocnych wzrostach mieliśmy przecież.
1MYnAE9vVc5FKyQDa2WRrY3C9AGGU6Nwtz mroczny portfel :E

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 478
Rejestracja: 24 kwietnia 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: robithc » niedziela, 1 grudnia 2013, 17:34

Sytuacja jest wg mnie jak najbardziej ok , szczególnie że mamy weekend i 0 fee na Goxie, żadne ważne poziomy nie zostały przebite w dół także pełen luz a od jutra zakręcimy się wokół ATH.
Tylko co dalej ? ;) Ogólnie to myślę że ta bańka nie przetrwa do sylwestra i bardzo by mi to pasowało ;)
get rich or die trying

Weteran
Posty: 13372
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: ekonokomik » niedziela, 1 grudnia 2013, 17:45

Sopel3pl pisze:Całkiem zdrowy niewielki ( mnij niż 20% spadek. ) Nie ma się czym martwic. Poziom się przychartuje. Spadki i stagnacje są dobre gdy nastroje ciągną ku gorze. W takich warunkach najlepiej rosną alty.
Ekonokomik chyba sporo więcej zarobiłeś niż jesteś w stanie stracić, więcej niż jesteś w stanie przetrawić, bo zaczynasz naprawdę zle wyglądać.
Zostawmy w spokoju ile kto zarobił. Szczególnie, że jak wiadomo do momentu wypłaty i pożegnania z kasynem, tfu! chciałem powiedzieć: z giełdą, nic się nie zarobilo.
Jeśli uważacie że jest tak spoko, to pokażcie mi przykład z przeszłości "korekty" podobnej do tego co mamy od kilku dni :|

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 353
Rejestracja: 20 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Sopel3pl » niedziela, 1 grudnia 2013, 18:00

Wyrocznio troche wiary :)

patrzymy w niedawna przeszłość. 10 ty, 19 sty a teraz 30 sty. Równie dobrze właśnie zawraca jak zalicza ząbek.
Stac mnie na stratę połowy zysku. Tyle razy przeciągnęła mnie fala po plazy że mogę poczuć słony smak jeszcze raz. Ocean i tak wróci. 1/4 gotówki zabezpieczone z reszta niech sie dzieje wola nieba.

Gaduła
Posty: 405
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: zomos » niedziela, 1 grudnia 2013, 18:10

robithc pisze:Sytuacja jest wg mnie jak najbardziej ok , szczególnie że mamy weekend i 0 fee na Goxie, żadne ważne poziomy nie zostały przebite w dół także pełen luz a od jutra zakręcimy się wokół ATH.
Tylko co dalej ? ;) Ogólnie to myślę że ta bańka nie przetrwa do sylwestra i bardzo by mi to pasowało ;)
Zmęczenie daje się we znaki co nie ? W pracy ciężko się pracuje, w nocy się słabo śpi. Ale takie są uroki bańki. Ktoś w końcu popuszcza ten worek z cegłami bo już nie wytrzymuje... Czy sylwester? niewiadomo... Bańka kwietniowa kiedy zaczęła rosnąć ? listopad 2012? skończyła się w kwietniu 2013? Tak czy się mylę?

Orator
Posty: 960
Rejestracja: 20 sierpnia 2012
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: tomko222 » niedziela, 1 grudnia 2013, 19:05

padnięcie Sheep Marketplace też na pewno ma/będzie miało wpływ na kurs...

Dyskutant
Posty: 158
Rejestracja: 8 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: biolo » niedziela, 1 grudnia 2013, 19:19

Mroczny Nelu pisze: Aś naiwny...
wiesz ile razy moc sieci wzrastała a kurs nurkował jak głupi? A ile razy z kolei trudność spadała i spadała a kurs rósł?
No proszę cie...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2684
Rejestracja: 19 grudnia 2010
Reputacja: -19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: smok » niedziela, 1 grudnia 2013, 19:32

Ciekawa sytuacja, bo wszystko leci nie tylko BTC ale również shitcoiny :P

Gaduła
Posty: 405
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: zomos » niedziela, 1 grudnia 2013, 19:40

Wczoraj koniec listopada. Realizacja zysków. Dalej podtrzymuję prognozę ataku na conajmniej 1350. Z tym że nie spełniła się do końca listopada... To co się teraz dzieje niestety atak na 1900 praktycznie anuluje w najbliższym czasie(rzędu tygodni)...

Ważne że Chiny się opierają ciągle na poziomie 6300 CNY

Wróć do „Rozważania ekonomiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości