koszt tranzakcji

Regulamin forum
Forum nie udziela pomocy ani porad prawnych. Udostępnia jedynie możliwość dzięki której użytkownicy mogą sobie taką pomoc wzajemnie świadczyć. Odpowiedzi na forum, nie mogą być traktowane na równi z poradami prawnymi udzielanymi przez powołane do tego jednostki i instytucje.Wszelkie opinie i odpowiedzi znajdujące się na forum mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny być traktowane jako wiążące.
Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 22 marca 2013
Reputacja: -20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

koszt tranzakcji

Postautor: Adolf_H » wtorek, 3 sierpnia 2021, 12:05

witam mam 20 zł na portfelu samurai chciałem je przelać na swój portfel w trezorze i wychodzi na to ze prowizja mi zje całą kwotę da się coś z tym zrobić

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14377
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

koszt tranzakcji

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 3 sierpnia 2021, 12:48

Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 22 marca 2013
Reputacja: -20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

koszt tranzakcji

Postautor: Adolf_H » wtorek, 3 sierpnia 2021, 19:39

zaraz zaraz w trezorze moge sobie wybrać koszt tranzakcji i wynosi on równe 1zł i bez problemu przelewam pieniadze a w tym małym mobilnym gównie widocznie mają jakaś ukrytą prowizje o której nie powiedzili coś tu jest nie teges

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 22 marca 2013
Reputacja: -20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

koszt tranzakcji

Postautor: Adolf_H » środa, 4 sierpnia 2021, 10:00

wysłałem przez inny portfel i poszło za 0,085 centa a więc można a ten portfel samurai chciał mnie oskubać ze wszystkiego

Wróć do „Kwestie prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości