Podatek 2018 gamecredits

Regulamin forum
Forum nie udziela pomocy ani porad prawnych. Udostępnia jedynie możliwość dzięki której użytkownicy mogą sobie taką pomoc wzajemnie świadczyć. Odpowiedzi na forum, nie mogą być traktowane na równi z poradami prawnymi udzielanymi przez powołane do tego jednostki i instytucje.Wszelkie opinie i odpowiedzi znajdujące się na forum mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny być traktowane jako wiążące.
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 16 kwietnia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Podatek 2018 gamecredits

Postautor: cryptomaniak » piątek, 17 maja 2019, 21:02

Witam, mam pytanie odnośnie podatku od game bitbay.
Wplacalem na giełdę po 200zl i aż uzbieralo się około 1200zl, bawiłem się gamę raz sprzedałem kupiłem itd może z 12 razy tak w kółko. Game dużo spadło i jakby policzyć te wpłaty to coś około 1200zl, sprzedałem za 330zl więc duża strata.
Żadnego podatku nie wykazywalem ani nic, bo pisali na forach ze nie ma czego składać. Pytanie tylko czy nikt się nie doczepi do tego, że kilka bądź kilkanaście razy sprzedałem i kupiłem game za niewielkie sumy 300-500zl. Raczej nie powinno, ale wolę zapytać doświadczonych tutaj osób.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Podatek 2018 gamecredits

Postautor: Rumcajs » sobota, 18 maja 2019, 19:49

zamknom cie. uciekoj z domu zanim przyjdom

jest temat o podatkach do 2018 roku viewtopic.php?f=79&t=21138 całe 198 stron, nie musisz zakładać własnego osobnego tematu bo to było Game a nie Lisk czy cośtam innego z Bitbaya.

Wróć do „Kwestie prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości