Biura księgowe, doradcy podatkowi, księgowi, prawnicy - temat ostateczny

Regulamin forum
Forum nie udziela pomocy ani porad prawnych. Udostępnia jedynie możliwość dzięki której użytkownicy mogą sobie taką pomoc wzajemnie świadczyć. Odpowiedzi na forum, nie mogą być traktowane na równi z poradami prawnymi udzielanymi przez powołane do tego jednostki i instytucje.Wszelkie opinie i odpowiedzi znajdujące się na forum mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny być traktowane jako wiążące.
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 82
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Biura księgowe, doradcy podatkowi, księgowi, prawnicy - temat ostateczny

Postautor: dingo » piątek, 20 kwietnia 2018, 20:28

Pytałem o to kilka razy, ale zero odpowiedzi, więc założę ten temat jako ostatni przed rozliczeniem.
Pierwszym problemem z rozliczeniem jest w ogóle znalezienie kogoś kto chce krypto rozliczyć, a i tak dalej nie wiadomo czy zrobi to prawidłowo.
Dlatego przydałoby się też posłuchać czyjejś oceny.

Ktoś z was korzysta, korzystał z usług księgowych, doradców podatkowych, etc. do rozliczania krypto?
Chciałbym żebyście wymienili wszystkich których znacie, jako kompendium pomocy dla wszystkich zainteresowanych.

Z mojej strony, ludzie którzy podobno chcą rozliczać/pomagać z krypto, jestem leniwy wiec piszę skrótowo:
-taxo-acc
-dirmp
-Mierosławska
-Kancelaria Skarbiec
-AdmiralTax(?)
-Sławomir Mentzen
-???
Ostatnio zmieniony piątek, 20 kwietnia 2018, 20:38 przez dingo, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 586
Rejestracja: 9 kwietnia 2018
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Biura księgowe, doradcy podatkowi, księgowi, prawnicy - temat ostateczny

Postautor: Mosteque » piątek, 20 kwietnia 2018, 20:31

Gabafi.pl

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Biura księgowe, doradcy podatkowi, księgowi, prawnicy - temat ostateczny

Postautor: ddask » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 16:40

eprofitplus.pl

Wróć do „Kwestie prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości