Podatki z kryptowalut

Regulamin forum
Forum nie udziela pomocy ani porad prawnych. Udostępnia jedynie możliwość dzięki której użytkownicy mogą sobie taką pomoc wzajemnie świadczyć. Odpowiedzi na forum, nie mogą być traktowane na równi z poradami prawnymi udzielanymi przez powołane do tego jednostki i instytucje.Wszelkie opinie i odpowiedzi znajdujące się na forum mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny być traktowane jako wiążące.
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Podatki z kryptowalut

Postautor: Majeranek » sobota, 14 kwietnia 2018, 04:32

Witam nagrywam filmy sponsorowane na youtube, i ogarniam sponsorowane filmy z projektów ico innym youtuberą z których dostaje za to procent. Zazwyczaj dostaje wynagrodzenie w eth/btc na portfel exodusa później przesyłam to na 4coins i tam sprzedaje. Pieniądze zostają przesyłane na moje konto bankowe. Niestety lub stety wypłaciłem już trochę i potem pomyślałem jak opodatkować i w razie sprawdzenia jak to udowodnić bo mam tylko potwierdzenie przesłanych do mnie kryptowalut na blockchainie i dowód sprzedaży na 4coins.pl
Rownież są kraniki z których można zbierać małą część btc i wypłacać i też w jaki sposób to opodatkować?

Proszę o pomoc, z góry dziękuje.

Orator
Posty: 724
Rejestracja: 6 grudnia 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Podatki z kryptowalut

Postautor: jacek1973 » sobota, 14 kwietnia 2018, 06:25

Potrzebuje uruchomić ICO. Kontakt pw

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Kwestie prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości