Dlaczego nie płacić PCC / uzasadnienie + paragrafy/artykuły.

Regulamin forum
Forum nie udziela pomocy ani porad prawnych. Udostępnia jedynie możliwość dzięki której użytkownicy mogą sobie taką pomoc wzajemnie świadczyć. Odpowiedzi na forum, nie mogą być traktowane na równi z poradami prawnymi udzielanymi przez powołane do tego jednostki i instytucje.Wszelkie opinie i odpowiedzi znajdujące się na forum mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny być traktowane jako wiążące.
Początkujący
Posty: 601
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 103
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dlaczego nie płacić PCC / uzasadnienie + paragrafy/artykuły.

Postautor: _chybaty » piątek, 27 kwietnia 2018, 11:02

kajetan pisze:Zadzwoniłem dziś kontrolnie na infolinię podatkową i miła pani mówi już, że "według najnowszych wytycznych PCC od kryptowalut nie trzeba płacić". Oczywiście wszyscy wiemy, że ostatnie jawne wytyczne ministerstwa się nie zmieniły, a to co pani powie nie jest dla nikogo wiążące, ale i tak nie jest najgorzej. Na razie wygląda bowiem na to, że minister nie zapomniał o swojej obietnicy już przez cały tydzień i nawet zdążył tę informację przekazać do informacji podatkowej w ministerstwie.
Też dzwoniłem to samo mi powiedzieli.

Wróć do „Kwestie prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości