KAS żąda baz danych - praktyczne rozwiazanie

Regulamin forum
Forum nie udziela pomocy ani porad prawnych. Udostępnia jedynie możliwość dzięki której użytkownicy mogą sobie taką pomoc wzajemnie świadczyć. Odpowiedzi na forum, nie mogą być traktowane na równi z poradami prawnymi udzielanymi przez powołane do tego jednostki i instytucje.Wszelkie opinie i odpowiedzi znajdujące się na forum mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny być traktowane jako wiążące.
Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KAS żąda baz danych - praktyczne rozwiazanie

Postautor: leszek555 » wtorek, 3 kwietnia 2018, 13:29

@xbladexx, niestety, ale takie rozwiązanie jest dobre do momentu, gdy mamy gotówkę, gdy będzie tylko pieniądz elektroniczny to politycy będą mieli wszystko pod kontrolą i jesteśmy chyba już ostatnim pokoleniem, które ma taką swobodę.

m.m
Początkujący
Posty: 963
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KAS żąda baz danych - praktyczne rozwiazanie

Postautor: m.m » wtorek, 3 kwietnia 2018, 14:07

xbladexx pisze: Zejdziemy do poziemia i bedziemy wydawać legalnie kase z krypto w rajach podatkowych, a nie w Polsce.
jak by Ci to powiedzieć, raje podatkowe też są na celowniku...już nawet unia zauważyła że jej miliony uciekają. Przeprowadź się do jakiegoś kraju gdzie krypto zalegalizowali tylko po to by wyprać kasę, będziesz miał swój mały raj podatkowy, weź kryptoBanitę bo chyba mu legalność nie w smak.
Niczego nie ukradłem, padoki płace sumiennie więc nie muszę się ukrywać.

Z towarzystwem wzajemnej adoracji którego targetem jest poniżanie rozmówcy a nie dyskusja nie wygram i szkoda mi na taką kapanie czasu. Wyniki finansowe są jawne, podobnie jak raporty organizacji międzynarodowych i unijnych, ale wy oczywiście wiecie lepiej bo media które nawet za PO przegrywały procesy o zniesławcie (głównie PIS;owców) i pomówienia tak twierdzą.

Może nie jest kolorowo ale jest znacznie lepiej niż było i po prostu nie ma alternatywy a na zmiany potrzebny jest czas i wymarcie pewnego pokolenia (które akurat reprezentancie), dzięki wam nie ma opozycji, co nie do końca jest zdrową relacją. Ja na tych rządach zarabiam bo spółki mają się wyśmienicie.

eot.
leszek555 pisze: gdy będzie tylko pieniądz elektroniczny to politycy będą mieli wszystko pod kontrolą i jesteśmy chyba już ostatnim pokoleniem, które ma taką swobodę.
Popatrz jak to wygląda w Szwecji, u nas prawdę jeszcze jest wolność.
Ostatnio zmieniony wtorek, 3 kwietnia 2018, 14:28 przez m.m, łącznie zmieniany 1 raz.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 367
Rejestracja: 10 września 2016
Reputacja: 305
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KAS żąda baz danych - praktyczne rozwiazanie

Postautor: xbladexx » wtorek, 3 kwietnia 2018, 14:27

m.m pisze: Przeprowadź się do jakiegoś kraju gdzie krypto zalegalizowali tylko po to by wyprać kasę, będziesz miał swój mały raj podatkowy,
Ale ja tak sobie już planuje i rodzinkę uświadamiam.
Poza tym nie mam ochoty sie juz więcej rozliczać w Polsce po tym co sie tu odwala.
Odżałuje sobie na firmę zagranicą aby móc handlować legalnie.

m.m
Początkujący
Posty: 963
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

KAS żąda baz danych - praktyczne rozwiazanie

Postautor: m.m » wtorek, 3 kwietnia 2018, 14:30

xbladexx pisze: Odżałuje sobie na firmę zagranicą aby móc handlować legalnie.
tylko szybciej sprawdź dokładnie przepisy, chyba że 5 lat w mamrze Ci nie straszne.

Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 20 marca 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

KAS żąda baz danych - praktyczne rozwiazanie

Postautor: zyga123 » wtorek, 3 kwietnia 2018, 14:37

adam1226 pisze: @zyga123, dal: utworzyc izbe gospodarcza

Dodano po 1 minucie 29 sekundach:
Ahh fakt temat w tej chwili jest widoczny tylko dla zaawansowanych, ale myślę ze jeśli ktoś na poważnie bedzie chcial sie przyłączyć to nie będzie z tym problemu zeby mial taka możliwość
Izba Gospodarcza Bitcoin ale tylko dla zaawansowanych.
Troche to przypomina obecny sposob uprawiania wladzy. My (zaawansowani) i Wy (reszta, z grzecznosci nie napisze narybek)

Moj pomysl splynal do kibla, pozostalo dyskutowanie, od czego nie zmieni sie nic.

Wróć do „Kwestie prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości