Odesłanie do chin .

Regulamin forum
Forum nie udziela pomocy ani porad prawnych. Udostępnia jedynie możliwość dzięki której użytkownicy mogą sobie taką pomoc wzajemnie świadczyć. Odpowiedzi na forum, nie mogą być traktowane na równi z poradami prawnymi udzielanymi przez powołane do tego jednostki i instytucje.Wszelkie opinie i odpowiedzi znajdujące się na forum mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny być traktowane jako wiążące.
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Odesłanie do chin .

Postautor: probothc » wtorek, 6 marca 2018, 16:38

Witam musze odesłać do chin koparke a pozniej z niej do kumpla w Austri poniwaz w Polsce przyeczpili sie o znacznik CE ktory ma 3mm a powinien miec 5 a bitmian nie chce mi dać upoważnienia abym prawidłowy nakleił i moge jedynie dać mi szanse sprobówac do inneg kraju przetransportowac . A takie coś dostałem od agencji celnej ktoś pomoże ?

Musi Pan wystawić fakturę proformę analogiczna do tej zakupowej tylko Pan jest w niej nadawca a wskazane niżej dane jako odbiorca. Fra musi odpowiadać wartością opisem i waga fakturze zakupowej.

Następnie ustala Pan jakim kurierem zamierza wysłać paczkę, wystawia Pan list przewozowy (skan trzeba nam odesłać) i zamawia kuriera powiedzmy na 2-3 dni do przodu tak aby zostawić nam czas na działanie.

Odsyła nam Pan podpisane i uzupełnione zobowiązanie (w załączniku) wraz z zleceniem mailowym na wykonanie przez nas dokumentu przekazowego T1.



Kiedy uzyskamy wskazany wyżej dokument T1, zostanie on dołączony do paczki i towar będzie mógł wyjechać.

Jeśli wskazany przez Pana przewoźnik nie zamknie w wymaganym terminie tranzytu, zgodnie z zobowiązaniem będzie musiał Pan pokryć koszt zabezpieczenia.

Wróć do „Kwestie prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości